Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Είναι ένα label της parceforce που σου στέλνει το parcel2go για να κολλήσεις πάνω στο δέμα το οποίο αναφέρει όνομα, διεύθυνση, υπηρεσία που επέλεξα και ημερομηνία που ο courier της parcelforce θα πάει να το πάρει. Και επειδή αυτή η ημερομηνία είναι η χθεσινή και όχι η σημερινή, αρνούνται να πάνε να το πάρουν!!!!!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς δεν έχει φύγει ακόμα και μόλις τον αγγάρεψα τον άνθρωπο να βρει εκτυπωτή να με εξυπηρετήσει! Για Άγγλος, βοηθά όπως μπορεί!

 

Απλά είπα να πω τον πόνο μου σε σας που καταλαβαίνετε την αγωνία μου να παραλάβω :)

Α και για να έχουμε το νου μας για την parcel2go...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τις ετικέτες και τα παραστατικά (αυτά που υπογράφει ο κούριερ ότι παρέλαβε και ότι παρέδωσε) σου τα δίνουν σαν url να τα εκτυπώσεις μόλις ολοκληρώσεις την παραγγελία σου στο parcel2go. Αυτά τα links τα έστειλα στον φίλο μας την παρασκευή πριν φύγει από το γραφείο, τα εκτύπωσε και τα έβαλε στο πακέτο.

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια, παρηγγειλα με paypal κατι φοβερα maternity σουτιεν απο http://www.figleaves.com

σημερα τα παρελαβα!!!(6 μονο μερες)

ολα τελεια!! πολυ ανετα και μαλακα!!τα 2 απ αυτα ηταν σε προσφορα μονο 32?!

 

αρα το βάζω σωστα?

 

Link to comment
Share on other sites

λόγω πολύς δουλειάς μόλις μπήκα και διάβασα τις εξελίξεις.....

περιττό να σας πω ότι και εμένα σήμερα τελικά ήρθε το ακυρωτικό e-mail

και για να είμαι ειλικρινής έχω αρχίσει να συμφωνώ με τις απόψεις "πολύ ασχοληθήκαμε"

δόξα το θεό υπάρχει ποικιλία ρούχων, θα ψωνίσουμε από αλλού

άλλωστε έρχονται και εκπτώσεις....

τώρα μπαίνω myshoe.gr γιατί το καλαμαράκι έδωσε καλή πλήροφορία΄......

(μια φίλη από την δουλειά πάντως που παρήγγειλε έμεινε πολύ ευχαριστημένη από σχέση κόστους - ποιότητας

Link to comment
Share on other sites

ουτε καν αναφορά δεν πρεπει να κανουμε απο εδώ και περα γιατι τον/την διαφημίζουμε...

 

Στο θεμα μας.... εχει ψωνίσει κανεις απο εδώ.... http://www.spitimania.gr

οι τιμες ειναι συμπαθητικες...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια προσοχή στο ecobaby.gr, έκανα μια παραγγελία για κρέμες weleda που είναι όντως πιο φθηνές αλλά από 4 που είχα παραγγείλει μου ήρθαν 3 και η μία άσχετη, είχα παραγγείλει μια οδοντόκρεμα η οποία από ότι μου είπε δεν υπήρχε και μου είπε ότι θα βάλει 4,25 ευρώ που ήταν η αξία της σε ένα φακελλάκι που θα υπήρχε μεσα στην παραγγελία που θα λάμβανα πράγμα που δεν έγινε και όταν τον πήρα υηλέφωνο να του πω για τη λάθος κρέμα και οτι δεν υπήρχε το φακελάκι με τα χρήματα, μου είπε πως θα τα έβαζε στον λογαριασμό μου από την προηγούμενη εβδομάδα, πράγμα που δεν έγινε ποτέ. Σήμερα που του τηλεφώνησα μου είπε πως δεν βρίσκεται κάθε μέρα στην τράπεζα και να κάνω υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

τι έγινε βρε παιδιά που πήγε το άλλο θέμα με την κοπελιά από την Αγγλία ?:confused::confused:

 

 

το εσβησε ο διαχειριστης του παρεντς

 

τεσπα κοριτισα λιγο υπομονη και σας υποσχομαι οτι αν η κοπελα βρει καλη ακρη και μας συμφερουν και οι τιμες θα λυθει το προβημα και θα γεμισουμε συντομα πολλα καλαθια του μαδερ και των σαιτ που δεν στελνουν ελλαδα.

θα ηθελα ομως να βρεθουμε όλες στο φατσοβιβλιο ...γιατι εδω μας βλεπουν και μας διαβαζουν και ασχετοι .

 

Θα σας ενημερωσω με ότι νεο εχω θα ποσταρω και το σαιτ όταν θα ειναι ετοιμο και θα μιλησετε και μαζι της

 

φιλια

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια, παρηγγειλα με paypal κατι φοβερα maternity σουτιεν απο http://www.figleaves.com

σημερα τα παρελαβα!!!(6 μονο μερες)

ολα τελεια!! πολυ ανετα και μαλακα!!τα 2 απ αυτα ηταν σε προσφορα μονο 32?!

 

p3n, με τα μεγέθη πως έβγαλες άκρη; Το site έχει όντως ωραία πράγματα και αρκετά οικονομικά (βρήκα σουτιέν θηλασμού 18,60 και εγώ το αγόρασα από γνωστό μαγαζί 46 ευρώ!!!).

Με τη περίμετρο κάτω από το στήθος ΟΚ, αλλά με το cup πως το μέτρησες; Αυτά που παρέλαβες ήταν στο νούμερό σου; :?::?::?::?:

Link to comment
Share on other sites

φιλιτσα μην αγχωνεσε! αμα βρεθει λυση βρεθηκε!

 

εγω δεν αγχωνομαι γατουλα μου γιατι εμενα η μαρια μου στελνει συνεχεια απλα δεν σας το λεω γιατι αν σας πω οτι με 100 ευρω πήρα ότι πήρα χιχιιχ θα κλαιτε με την καλη ενοια εεεεε μην παρεξηγηθω

ειμαι καλός ανθρωπος και να ξερετε οτι την παρακαλεσα την Μαρια να κανει κατι για όλες μας !! Γιατρος τελειωνει η κοπελα ..

 

 

 

ειλικρινα μην με παρεξηγησετε στεναχωριεμαι γιατι βλέπω την αδικια και χωρις να σας ξερω νιωθω οτι ειμαστε μια μικρη παρεα...

 

 

 

φιλιααααα

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

το εσβησε ο διαχειριστης του παρεντς

 

τεσπα κοριτισα λιγο υπομονη και σας υποσχομαι οτι αν η κοπελα βρει καλη ακρη και μας συμφερουν και οι τιμες θα λυθει το προβημα και θα γεμισουμε συντομα πολλα καλαθια του μαδερ και των σαιτ που δεν στελνουν ελλαδα.

θα ηθελα ομως να βρεθουμε όλες στο φατσοβιβλιο ...γιατι εδω μας βλεπουν και μας διαβαζουν και ασχετοι .

 

Θα σας ενημερωσω με ότι νεο εχω θα ποσταρω και το σαιτ όταν θα ειναι ετοιμο και θα μιλησετε και μαζι της

 

φιλια

 

Και εγω θα πω και κατι αλλο

 

Αλλα και αλλα τα βλέπουν....αλλα ομως οχι τελοσπάντων...

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγω θα πω και κατι αλλο

 

Αλλα και αλλα τα βλέπουν....αλλα ομως οχι τελοσπάντων...

 

εγω κυρα δασκαλα θελω αυτο που εγραψες να σε βλέπω... και να το λες χαχαχαχχα

 

με το χέρι στην μεση αγριεμενο βλέμα χαχαχαχαχαχα και γυαλλι σοφιστικε χαχαχααχ

 

 

Υ.Γ τα πήρες ????? :green:

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Και ναι οντως φοράω γυαλια χαχαχαχαχαχα Κυρα δασκαλα δεν λες τιποτα!

 

Που εισαι...ο αντρουλης σημερα παει για την κουτααααααααααααααααα

Θα την εχω το βραδυ κατα τις 8-8+30 χε χε θα σε παρω τηλεφωνο

 

Βρε σεις... θελετε να μαζευτουμε στο φεις να κανω σελιδα, για το θεμα που μας διέγραψαν?????????? Και θα σας στειλω προσωπικα την σελιδα ....να μη την εχει και το μοδερ που μας διαβάζει χαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν αγχωνομαι γατουλα μου γιατι εμενα η μαρια μου στελνει συνεχεια απλα δεν σας το λεω γιατι αν σας πω οτι με 100 ευρω πήρα ότι πήρα χιχιιχ θα κλαιτε με την καλη ενοια εεεεε μην παρεξηγηθω

ειμαι καλός ανθρωπος και να ξερετε οτι την παρακαλεσα την Μαρια να κανει κατι για όλες μας !! Γιατρος τελειωνει η κοπελα ..

 

 

 

ειλικρινα μην με παρεξηγησετε στεναχωριεμαι γιατι βλέπω την αδικια και χωρις να σας ξερω νιωθω οτι ειμαστε μια μικρη παρεα...

 

 

 

φιλιααααα

 

 

Καλα εσυ με κυνηγάς μια εδω μια στο φεις????????

Που εισαιιιιιι?

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είχε δίκιο το kalamaraki μας...Παρέλαβα χθες από το mytoys το καρεκλάκι φαγητού και είναι πολύ καλό!!!Της αρέσει πολύ της μικρής να κάθεται εκεί, άσε που τρώει και καλύτερα..:):)

Ερώτηση για το myshoe.gr, ζαχαρώνω 2 ζευγάρια πέδιλα και συμφέρει να τα πάρω τώρα που έχει και έκπτωση..Αν επιλέξω αντικαταβολή σαν τρόπο πληρωμής ξέρετε αν χρεώνομαι κάτι παραπάνω???Γιατί στο site δεν αναφέρει κάτι...Έκανα μάλιστα και μια δοκιμαστική παραγγελία να δω αν θα μου βγάλει κάτι άλλο πέρα από το ποσό των παπουτσιών αλλά δεν μου έβγαλε κάτι...Όχι τίποτα άλλο, αλλά βαριέμαι να τρέχω να φορτίσω την προπληρωμένη μου κάρτα..!!!:oops::oops:

Δεύτερη ερώτηση...Τώρα που καλοκαιριάζει θέλω να πάρω ένα καλοκαιρινό καροτσάκι για την μικρή και πιο ελαφρύ και μου άρεσε το chicco lite way...Το χει καμιά??Είναι καλό???Επίσης το βρίσκω στα site που έχουμε ίδια τιμή με εδώ, γύρω στα 130 ευρώ..Μήπως έχετε κανένα άλλο site υπόψιν που να το έχει φθηνότερα...???Ελπίζω να μην σας ζάλισα με τις απορίες μου...:lol::lol::lol:

an1cF1XNw360030Nzc3NzlkaHw2NzI5MTUwZGF8VG8gZ2x1Zml0em91cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είχε δίκιο το kalamaraki μας...Παρέλαβα χθες από το mytoys το καρεκλάκι φαγητού και είναι πολύ καλό!!!Της αρέσει πολύ της μικρής να κάθεται εκεί, άσε που τρώει και καλύτερα..:):)

Ερώτηση για το myshoe.gr, ζαχαρώνω 2 ζευγάρια πέδιλα και συμφέρει να τα πάρω τώρα που έχει και έκπτωση..Αν επιλέξω αντικαταβολή σαν τρόπο πληρωμής ξέρετε αν χρεώνομαι κάτι παραπάνω???Γιατί στο site δεν αναφέρει κάτι...Έκανα μάλιστα και μια δοκιμαστική παραγγελία να δω αν θα μου βγάλει κάτι άλλο πέρα από το ποσό των παπουτσιών αλλά δεν μου έβγαλε κάτι...Όχι τίποτα άλλο, αλλά βαριέμαι να τρέχω να φορτίσω την προπληρωμένη μου κάρτα..!!!:oops::oops:

Δεύτερη ερώτηση...Τώρα που καλοκαιριάζει θέλω να πάρω ένα καλοκαιρινό καροτσάκι για την μικρή και πιο ελαφρύ και μου άρεσε το chicco lite way...Το χει καμιά??Είναι καλό???Επίσης το βρίσκω στα site που έχουμε ίδια τιμή με εδώ, γύρω στα 130 ευρώ..Μήπως έχετε κανένα άλλο site υπόψιν που να το έχει φθηνότερα...???Ελπίζω να μην σας ζάλισα με τις απορίες μου...:lol::lol::lol:

 

Πολύ χαιρομαι!!!!!!!!!!

Διαδικτυακή μου φιλενάδα στο σαιτ με τα παπούτσια δεν εχει μεταφορικά ειναι δωρέάν και επισης αν κανεις λαθος ή δεν σου αρέσουν τα στέλνεις πισω παλι δωρεαν , το λεει εκει δεξια στην μπαρα με τα εικονίδια πατα τα και διάβασε . Εγω εχω ηδη βαλει ενα κλειστο και δυο πεδιλάκια 35ευρώ!! Και δυο σεζον να μου βγάλουν ευτιχισμένη θα ειμαι γιατι το ταμειο ειναι μειον!

Τωρα για το καρότσι δεν ξερω να σε πω, εγω για δευτερο εχω ενα του τζάμπο το ροζ με τις γραμμες και εχει αποδειχτει σκυλι μαυρο γιατι το εχει η μητέρα μου!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...