Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Καλά βρε κορίτσια στο http://www.childrensalon.com οι τιμές ισχύουν;

Γιατί μου φαίνονται πάρα πολύ φθηνά και ο browser μου δεν βγάζει από μπροστά αν είναι πάουντς ή ευρώ.

Kalamaraki τα φώτα σου!!!

 

Λοιπον ...δεν φταινε τα ματάκια σου εχει προβλημα ο browser με τις τιμες σε ευρώ και τις βγάζει αλαν ντάλων.... πχ για το φορεμα που πηρα το εβγαζε 5ευρω.. πανω δεξια εχει επιλογη νομισματος, καλυτερα διάλεξε λιρες για να εισαι σιγουρη για την τιμή που βλέπεις.....

και ΟΧΙ κοπελια δεν βρηκες Chloe με 10ευρώ....χαχαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπον ...δεν φταινε τα ματάκια σου εχει προβλημα ο browser με τις τιμες σε ευρώ και τις βγάζει αλαν ντάλων.... πχ για το φορεμα που πηρα το εβγαζε 5ευρω.. πανω δεξια εχει επιλογη νομισματος, καλυτερα διάλεξε λιρες για να εισαι σιγουρη για την τιμή που βλέπεις.....

και ΟΧΙ κοπελια δεν βρηκες Chloe με 10ευρώ....χαχαχαχαχα

 

 

 

εμενα γιατι μου φαινετε πανακριβο αυτο το σάιτ ???????

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

mikio μήπως η παραγγελία σου είναι πάνω από 200 ευρώ με τα μεταφορικά ?

 

Την περασμένη κυριακή έκανα παραγγελία και στις 12 του μήνα μου ήρθε mail ότι έγινε η αποστολή.

 

Kαλημέρα! Η παραγγελία μου είναι 281,93 για την ακρίβεια μαζί με τα μεταφορικά. Έχει κάποια σχέση αυτό, γνωρίζεις? Προσπαθώ και σήμερα αλλά πάλι τα ίδια! Έχω απελπιστεί! :-(

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα! Η παραγγελία μου είναι 281,93 για την ακρίβεια μαζί με τα μεταφορικά. Έχει κάποια σχέση αυτό, γνωρίζεις? Προσπαθώ και σήμερα αλλά πάλι τα ίδια! Έχω απελπιστεί! :-(

 

 

 

καλημερα mikio!!!

Πριν λιγες μερες ειχε γραψει μια κοπελα οτι δεν πρεπει να ξεπερναει η παραγγελια τα 200 € μαζι με τα εξοδα αποστολης μαλλον γι αυτο εχεις προβλημα!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα γιατι μου φαινετε πανακριβο αυτο το σάιτ ???????

 

Καλημερα Φιλιτσααααααααααααααααααααααααα

(θα σε σκάσωωωωωωωωω χαχαχα δεν μπηκα φεισ καθολου μωρε...σημερα παω να την πάρω την κουτα....την ξέχασε ο συζηξ....θα σε πάρω τηλεφωνο χε χε)

 

Κοιτα...εχει μονο τις πολύ ακριβές επώνυμες μάρκες.... θα σου πω παράδειγμα ειχα βρει φορεμα μπερμπερυ με 110ευρώ στο σαιτ, και στο χοντο το ίδιο φορεμα με την έκπτωση -50% του καλοκαιριου....το ειχαν 150ευρω...Καποιες φορες συμφέρει σε κάποια κομμάτια. Πήρα δώρο για τους κουμπάρους μου που βαφτιζουν την κόρη τους Ραλ Λώρεν φουστανάκι με 60ευρώ... Πολυ καλα το πήρα σου λεω...

 

Link to comment
Share on other sites

εμενα γιατι μου φαινετε πανακριβο αυτο το σάιτ ???????

ειναι ακριβο,εξαρταται τι θα παρεις...οχι ομως πανακριβο.Εχω παρει παιδικο σετ burberrys και το βρηκα μετα στην αγορα στη διπλασια σχεδον τιμη.Οσο για την παραδοση,δε το συζητω,σε 3 μερες ηταν εδω!!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Καλε εμενα μου φανηκε παμφθηνο γιατι σε ευρω μου τα εβγαζε 2?:(

δειτε:

σε ευρω:

http://www.childrensalon.com/product_info.php?currency=EUR&cPath=88_3468&products_id=19222

 

σε λιρες:

http://www.childrensalon.com/product_info.php?currency=GBP&cPath=88_3468&products_id=19222

 

ειπα κι εγωωωωωωωω.........:?

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Καλε εμενα μου φανηκε παμφθηνο γιατι σε ευρω μου τα εβγαζε 2?:(

δειτε:

σε ευρω:

http://www.childrensalon.com/product_info.php?currency=EUR&cPath=88_3468&products_id=19222

 

σε λιρες:

http://www.childrensalon.com/product_info.php?currency=GBP&cPath=88_3468&products_id=19222

 

ειπα κι εγωωωωωωωω.........:?

 

 

εγω όμως θα τους πώ ότι αυτες τις τιμες ειδα αυτα θα πήρωσω .....

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα mikio!!!

Πριν λιγες μερες ειχε γραψει μια κοπελα οτι δεν πρεπει να ξεπερναει η παραγγελια τα 200 ? μαζι με τα εξοδα αποστολης μαλλον γι αυτο εχεις προβλημα!!!

 

Ένα καθισματάκι αυτοκινήτου ήθελα... τι να κάνω η δόλια?? Άλλα σάιτ έχουν τον ίδιο περιορισμό? Ξέρω κοπέλα που παράγγειλε επίσης το καθισματάκι πριν 1 μήνα και δεν υπήρχε πρόβλημα. Τώρα προέκυψε? Να φταίει η κρίση μας?? :lol:

Μάλλον θα ψάξω κανένα άλλο σάιτ από τη λίστα αν δεν τα καταφέρω τελικά. Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Καλοκαίριασε...

Μήπως έχετε εντοπίσει αξιόπιστα site του εξωτερικού που πουλούν πακέτα διακοπών και για Ελλάδα? Η είναι τελικά μύθος πως οι ξένοι πληρώνουν πιο φτηνά τις ίδιες διακοπές με εμάς?

 

Αποτι ξέρω ειναι οντως πιο φθηνα, το ειχα διαβασει σε ενα αλλο φορουμ. Σου δινω καποια λινκς με καθε επιφυλαξη διοτι δεν τα εχω χρησιμοποιησει προσωπικα, αλλα μελη αλλου φορουμ και εμειναν ευχαριστημενοι.

youtravel.com: die besten Hotelangebote und Rabatte im Mittelmeer, Spanien, die Kanarischen Inseln, Griechenland, , www. expedia.com, Hotels.com - Angebote und Rabatte fΓΌr Hotelreservierungen von Luxhushotels bis hin zu gΓΌnstigen UnterkΓΌnften, Booking.com: 60000+ hotels worldwide. Book your hotel now!, www. hotelier 365.com,

Cheap holidays, luxury holidays, flights, cruises & late deals from Thomson.co.uk

Τα δυο πρωτα γερμανικα, το τελευταιο αγγλικο, γερμανικα δεν ξερω, οποτε δεν ασχοληθηκα, με το αγγλικο κατι καταλαβα:P, και εχει πραγματικες διαφορες, αλλα θελει ψαξιμο.

Ειδικα για το τελευταιο λινκ εχω διαβασει τα καλυτερα.

Εαν θελετε, σας βαζω και την πηγη για να το δειτε. (δεν ξερω αν επιτρεπεται απο το φορουμ.)

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα.

Φοβόμουν το Σ-Κ αλλά μέχρι στιγμής δεν μου έχει έρθει ακυρωτικό e-mail από mothercare.

Βέβαια τώρα που μπήκα πάλι στον λογαριασμό μου δεν δείχνει ακόμα φόρτωση

"Dispatching soon" είναι το μήνυμα.

Μόλις έχω κάτι νεώτερο θα ενημερώσω πάντες!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!εχει παραγγειλει καμια σας απ το its a baby τιποτα?

μου παν οτι περιπου 10 μερες θα κανουν να φτασουν κ σημερα ειναι η δεκατη αλλα τιποτα ακομα.με το ταχυδρομειο ερχονται συστημενα??

περιμενουμε το καροτσακι μας...

xthLp3.png?N3RWspeV

LBhKp2.png?23AKgaR7

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Φιλιτσααααααααααααααααααααααααα

(θα σε σκάσωωωωωωωωω χαχαχα δεν μπηκα φεισ καθολου μωρε...σημερα παω να την πάρω την κουτα....την ξέχασε ο συζηξ....θα σε πάρω τηλεφωνο χε χε)

 

Κοιτα...εχει μονο τις πολύ ακριβές επώνυμες μάρκες.... θα σου πω παράδειγμα ειχα βρει φορεμα μπερμπερυ με 110ευρώ στο σαιτ, και στο χοντο το ίδιο φορεμα με την έκπτωση -50% του καλοκαιριου....το ειχαν 150ευρω...Καποιες φορες συμφέρει σε κάποια κομμάτια. Πήρα δώρο για τους κουμπάρους μου που βαφτιζουν την κόρη τους Ραλ Λώρεν φουστανάκι με 60ευρώ... Πολυ καλα το πήρα σου λεω...

 

 

 

ετσι ε?????? και εγω εχω αγχος αν το πήρες το γραμμα !!! χιχιιχιχιχιχι

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα! Η παραγγελία μου είναι 281,93 για την ακρίβεια μαζί με τα μεταφορικά. Έχει κάποια σχέση αυτό, γνωρίζεις? Προσπαθώ και σήμερα αλλά πάλι τα ίδια! Έχω απελπιστεί! :-(

 

Μερικές σελίδες πιο πίσω, κάποια κοπέλα είπε ότι δεν σε αφήνουν να κάνεις παραγγελία πάνω από 200 ευρώ.

Θα δω μήπως το βρω.

Η δικιά μου δυστυχώς βγήκε 189 ευρώ.

 

Δεν δοκιμάζεις να βάλεις κάποια πράγματα στο wishlist και να πέσεις κάτω από τα 200 ?

url=http://pregnancy.baby-gaga.com/]dev222pr___.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα. χτες ημερα κυριακη παρειγγειλα απο το bimbo στην ιταλια καροτσι πορτ μπεμπε και καθισμα αυτοκινητου ολο το σετακι δηλαδη της κικο με 284 ευρω!!!! μπορει να μου λυσει καποια την απορια γιατι σε γνωστη αλυσιδα καταστηματων βρεφικων στην ελλαδα κοστιζει 680?????????????????????? ελεος δηλαδη ειμαι εξαλη κοριτσια. πηρα ολο το σετ και ενα παρκοκρεβατο με αλαξιερα πανω και εδωσα μαζι με τα μεταφορικα για ολα 428 ευρω!!! θα ειναι στο σπιτι μου την πεμπτη στις 20 του μηνα.....

 

που ζουμε ρε παιδια. ειπαμε κερδος αλλα εδω πλεον καντανταει ΠΡΟΚΛΗΣΗ.!!!!

eHrnp2.png

 

 

xuOPp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα. χτες ημερα κυριακη παρειγγειλα απο το bimbo στην ιταλια καροτσι πορτ μπεμπε και καθισμα αυτοκινητου ολο το σετακι δηλαδη της κικο με 284 ευρω!!!! μπορει να μου λυσει καποια την απορια γιατι σε γνωστη αλυσιδα καταστηματων βρεφικων στην ελλαδα κοστιζει 680?????????????????????? ελεος δηλαδη ειμαι εξαλη κοριτσια. πηρα ολο το σετ και ενα παρκοκρεβατο με αλαξιερα πανω και εδωσα μαζι με τα μεταφορικα για ολα 428 ευρω!!! θα ειναι στο σπιτι μου την πεμπτη στις 20 του μηνα.....

 

που ζουμε ρε παιδια. ειπαμε κερδος αλλα εδω πλεον καντανταει ΠΡΟΚΛΗΣΗ.!!!!

 

 

πώς νομιζουν οτι συντηρουν τα μαγαζια τους ???? και εκμεταλλευοντε και το προσωπικο ...να χαθουν όλοι τους

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Καλαμαράκι, στο yoox έχει scholl, αλλά δεν ξερω τις τιμές εδώ για να συγκρίνω http://www.yoox.com/searchresult.asp/tskay/B84CE7A2/gender/D/toll/P/mm/5662/c/cat_44/ipp/30/sort/2/sec/1/tp/13662&?gclid=CMOJx_Xr2KECFQUFZgodW0G4Jg

 

Έχει ψωνίσει πότε καμιά από αυτό το site;

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...