Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Beta ευχαριστώ για την απάντηση. Θετικό αυτό, υπάρχει ελπίδα!

Μπορεί να υπάρχει κάποιο κόλπο που εμείς δεν το γνωρίζουμε και για κάποιον λόγο να μπορεί να γίνει έτσι η παραγγελία.

ΜΑΚΑΡΙ!!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μην ανησυχεις.θα σου ερθουν.8 εργασιμες περασαν μονο καλε ηπειρωτισσααααααααααααααα:D

 

Λες ε;; Για να δούμε!!! Ηπειρωτάκι είσαι και εσύ Σοφία;;

 

Άντε να δούμε και τι θα γίνει με το μάδερ...μπαίνω κάθε μέρα να δω μήπως παρέλαβε κάποια....:cool:

αααχ και τώρα αναφέρατε και τον καημό μου, τα μαρκς & σπένσερ:( Μου αρέσουν πολύ τα υφάσματά τους που είναι μαλάκα και έχουν κάποια κομμάτια από οργανικό βαμβάκι που είναι τέλεια...

Όσο για ποικιλία, αν δείτε στο αγγλικό σάιτ, τουλάχιστον στα μπεμπέ έχει πολύ μεγαλύτερη γκάμα απ'ότι στα καταστήματα εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τα χρήματα δεσμεύτηκαν από την Τετάρτη που έκανα την παραγγελία και παραμένουν δεσμευμένα έως και σήμερα που το κοίταξα. Ακυρωτικό mail δεν έχω πάρει προς το παρόν.

 

Δηλαδη τα τράβηξαν απο την κάρτα.....?????????? Ρωτάω γιατι εγω πληρώνω με προπληρωμένη πιστωτική και τα τραβάνε μονο οταν εχει φυγει η παραγγελια και ερχεται προς τα μενα.

Αν τα τράβηξαν...νομιζω θα έχουμε θετικό αποτέλεσμα!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια, πόσο χρεώνει ο κύριος του ebest για τις παραγγελίες? να δούμε αν συμφέρει αλλιώς να ψάξουμε άλλον τρόπο;)

 

από ότι κατάλαβα, δεν χρεώνει εμάς κάτι

απλά τα site που αυτός διαφημίζει τον πληρώνουν.

κατάλαβα καλάαααα????

μάλλον ΕΑΝ έρθει η παραγγελία θα σας πω ΟΤΑΝ έρθει η χρέωση

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια και μενα μου εστειλε email to ebest οτι μπορουμε να ψωνισουμε απο mothercare... μακαρι.

Σημερα ηθελα να παρω ενα καλο λευκο φορεμα για την μικρη και πηγα μια βολτα στο ελληνικο οπως μπηκα βγηκα δε μπορω πλεον να βλεπω τις τιμες του... πηγα zara και πηρα ωραιοτατο.

Επισης τρελαινομαι για τα ΝΕΧΤ τα πρωην ΑDAMS αλλα ουτε αυτα στελνουν ειχα ρωτησει και αυτους με email.....

EBEST αφου μας διαβαζεις βαλε και τα NEXT στα καταστηματα σου...χεχε

*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

 

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites

EBEST αφου μας διαβαζεις βαλε και τα NEXT στα καταστηματα σου...χεχε

 

χαχαχαχα Σωστή σε βρισκω Ειρήνη χαχαχαχα

εεεε πειτε του να προσθέσει και τα μαρκς σας παρακαλώ!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

από ότι κατάλαβα, δεν χρεώνει εμάς κάτι

απλά τα site που αυτός διαφημίζει τον πληρώνουν.

κατάλαβα καλάαααα????

μάλλον ΕΑΝ έρθει η παραγγελία θα σας πω ΟΤΑΝ έρθει η χρέωση

 

ναι κάπως έτσι καταλαβα και εγω , οτι με τα κλικ μεσω του δικου του σαιτ εχει κέρδος απο τους "πελάτες" του τα καταστήματα. Εμεις πάντως δεν εχουμε χρέωση καμια μα καμια , ετσι λεει και στις πληροφοριες αν διαβάσεις

 

Link to comment
Share on other sites

Παντως βρε κοριτσια δε λεω και ο ζαρας καλος ειναι και καλες τιμες, αλλα σημερα πηρα απο εκει: 1 φορεμα της μικρης, 1 καπελο, 1 βρακακι ασορτι με μπαντανα, 1 σορτσακι με μπλουζακι και 2 ζευγαρια παπουτσια και εδωσα αν θυμαμε καλα καπου 130 ευρω..

και στο καλαθι του mothercare εχω βαλει καπου 35 κοματια ρουχα και εχω συνολο 350 ευρω... .................no comments

*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

 

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Thank you for your e-mail regarding the Next Directory.

 

I am sorry to advise that our products are currently only available to order online in the following countries: UK, Republic of Ireland, Austria, Belgium, Estonia, Finland, France, Germany, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Slovenia, Spain, Sweden and Switzerland and USA.

 

But don't worry! We are planning on further international expansion and we hope to add more countries to this list very soon. Please be patient - we will try and deliver to your country as quickly as we can. Remember to check our international websites at http://www.nextdirectory.eu/ and nextdirect.com/ for details of each new country we add. If you can't wait, you can use our store locator http://www.next.co.uk/storesearch.asp , to find stores in Denmark, the Czech Republic, Russia, Japan and the United Arab Emirates, amongst others.

 

I apologise for any inconvenience caused and thank you once again for your interest in Next.

 

We hope you can shop with us soon!

 

Kind Regards

 

Nusrat Shaikh

Internet Correspondence Department

Next Directory

*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

 

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια ολοι σας διαβαζαν εκτος απο μενα!!! Σημερα σας ανακαλυψα.......

Γεια σε ολες λοιπον και απο σημερα περιμενω κι εγω τα νεα για mothercare!

Να σημειωσω οτι ειμαι κοροιδο :confused: που μεχρι τωρα πηρα τα παντα για το μωρο απο καταστηματα με πολυ τρεξιμο και ερευνα αγορας που σημαινει πως δεν μου περισσευουν τα χρηματα αλλα δεν ειχα την εναλλακτικη!!! Μπραβο λοιπον για τη λιστα σας και συντομα θα τη χρειαστω!!!

Link to comment
Share on other sites

litsat καλως ήρθες στην παρέα μας!

Οταν μπαινεις στο φορουμ να πατας πανω εκει στην μπαρα που λεει Νεα Μυνήματα και εκει σιγουρα θα βλέπεις τα θέματα που έχουν μολις γράψει καποιος μύνημα,.....

Το δικο μας θέμα...συνέχεια γράφει καποιος τον πονο του για το μοδερ χαχαχαχαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

εγώ που το έπιασα λοιπόν............συμφωνώ..............

αχ βρε kalamaraki μου είδες που έχουμε φτάσει? να υποψιαζόμαστε τα πάντα.......

 

irida μήνύμά σου σήμερα 14:16

σωστά kalamaraki????

 

Οοοοοοοοοχι αυτο δεν ειναι υποψιάζομαι τα παντα.....

Οχι αυτο ειναι ειμαι σκεπτικη ....μα απο το πρώτο ποστ...Ελεος πια!

 

βρε σεις με πιασατε με τη μια ε??????????????????????????? :lol::lol::lol:

κι εγω εχω γινει εντελως δυσπιστη πια...... αλλα ειστε κ σεις τσακμακια!!!!!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με γεια μαμα χρυσα! ελπιζω τα νουμερα να ειναι ενταξει!

Κοριτσια οποια εχει παρει απο childrensalon τις τιμες τις βγαζει σε στερλινες ή ευρω? γιατι εχω μπερδευτει κατι ακαταλαβιστικα γραφει και δεν το κατεχω και πολυ το σπορ....

οποια μπορει ας διαφωτισει!

 

ευχαριστω πολυυυυυυυυυυ!

Link to comment
Share on other sites

litsat καλως ήρθες στην παρέα μας!

Οταν μπαινεις στο φορουμ να πατας πανω εκει στην μπαρα που λεει Νεα Μυνήματα και εκει σιγουρα θα βλέπεις τα θέματα που έχουν μολις γράψει καποιος μύνημα,.....

Το δικο μας θέμα...συνέχεια γράφει καποιος τον πονο του για το μοδερ χαχαχαχαχαχαχα

 

Ευχαριστω πολυ να σαι καλα!!!:-)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα από το κατάστημα της mothercare στην Πάτρα ένα σετάκι για δώρο βάπτισης σε ανιψάκι μου και έριξα μια ματιά στα εμπορεύματα...γνωρίζοντας τις τιμές του αγγλικού...έπαθα απλά εγκεφαλικό. Μα είναι δυνατόν να υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά? ακόμα πάντως δεν έχω ψωνίσει καλοκαιρινά...περιμένω τις εξελίξεις:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Thank you for your e-mail regarding the Next Directory.

 

I am sorry to advise that our products are currently only available to order online in the following countries: UK, Republic of Ireland, Austria, Belgium, Estonia, Finland, France, Germany, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Slovenia, Spain, Sweden and Switzerland and USA.

 

But don't worry! We are planning on further international expansion and we hope to add more countries to this list very soon. Please be patient - we will try and deliver to your country as quickly as we can. Remember to check our international websites at www.nextdirectory.eu/ and nextdirect.com/ for details of each new country we add. If you can't wait, you can use our store locator http://www.next.co.uk/storesearch.asp , to find stores in Denmark, the Czech Republic, Russia, Japan and the United Arab Emirates, amongst others.

 

I apologise for any inconvenience caused and thank you once again for your interest in Next.

 

We hope you can shop with us soon!

 

Kind Regards

 

Nusrat Shaikh

Internet Correspondence Department

Next Directory

 

Κοριτσάκι μου δεν θέλω να σε πληγώσω, αλλά την ίδια απάντηση είχα πάρει και γω ένα χρόνο πριν :-(

 

Ειδικά τώρα με το ΔΝΤ σιγά μην κάνουν άνοιγμα σε μας...:?

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως υπέκυψα και υποχρεώθηκα σε φίλο του αδελφού μου στο Λονδίνο, ο οποίος σήμερα παρέλαβε από μάδερ, την Δευτέρα θα το πάρει η parcelforce (μέσω parcel2go.com) και μέχρι Παρασκευή θα τα έχω!

Το καλό είναι βέβαια ότι πήρα και πράγματα που δεν στέλνει ελλάδα! Μέχρι και πισινούλα από ELC πήρα (15 ευρώ ενώ εδώ έχει 28!).

 

Παρόλαυτα περιμένω με αγωνία νέα σας!!! :) :) :)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

οταν παραλαβεις κανε μας και τελικο απολογισμο ...κερδους!!!!

 

 

Ebest+NEXT+MARCS+MOTHER+ ξερο ψωμι

 

ρε δε θα μας μεινει τιποταααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :D:D:D:D:D:D:D:D:D

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

οταν παραλαβεις κανε μας και τελικο απολογισμο ...κερδους!!!!

 

 

Ebest+NEXT+MARCS+MOTHER+ ξερο ψωμι

 

ρε δε θα μας μεινει τιποταααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Εμένα περίμενες καλή μου να σου πω το κέρδος μας;;;;;; :rolleyes:

Τι κάνουμε δω χάμω τόσο καιρό;;;;;

 

+Boots θα έλεγα κυρίες μου, εσείς τι λέτε;;;;; (Έλα να'ρχονται οι κουριερς με τα πάμπερςςςςςςςςς!!!!!!)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...