Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

δλδ αφου δεν σας εχει ερθει mail ακυρωσης ισχυει η παραγγελια στα μαδερκερ...μαλιστα!!!

την δευτερα φορτιζω την προπληρωμενη με λεφτα!!

απο οτι ειδα μονο ρουχαλακια και σεντονια στελνουν ελλαδα ε???ουτε καν τα πιο μικρα παιχνιδια δυστυχως........

D1Uip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλα το οτι μας διαβάζουν μας διαβάζουν.... αυτο ειναι το μοοοονο σιγουρο! Το κατάλαβα αργα βέβαια... βρε ας γινει με το εβεστ και ας βγαλουν και εκεινοι κερδος αρκει εμεις να εξυπηρετηθουμε!!!

Συμφωνώ μαζί σου, αναφέρομαι κυρίως στα όσα γράφτηκαν σε προηγούμενες σελίδες σχεικά με τον αποκλειστικό εισαγωγέα της εταιρίας στην Ελλάδα, ο οποίος προφανώς είναι αντίθετος με την όλη ιστορία...

βετα:lol:

Link to comment
Share on other sites

δλδ αφου δεν σας εχει ερθει mail ακυρωσης ισχυει η παραγγελια στα μαδερκερ...μαλιστα!!!

την δευτερα φορτιζω την προπληρωμενη με λεφτα!!

απο οτι ειδα μονο ρουχαλακια και σεντονια στελνουν ελλαδα ε???ουτε καν τα πιο μικρα παιχνιδια δυστυχως........

 

Lame το μοδερ δεν στέλνει μονο ρουχαλάκια στέλνει και μπουκάλια πχ πιπίλες κτλπ εσυ θα μπαινεις σε καθε τι που σε ενδιαφέρει και αν λεει οτι δεν στελνει στην Europe zone 2 τοτε να ξερεις οτι ελλάδα δεν έρχεται!

Αν δεν το λεει τοτε βαλτο στο καλάθι σου

Επίσης σας προτεινω να κανετε καλάθι....γιατι ΑΝ τελικά μας κατσει να ειστε έτοιμες!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

που ειναι το στοκ? εγω δε ξερω καν τι ειναι αυτο το σαμ

 

Ειναι ρουχα ελληνικής ραφής αξιόλογα θα τα ελεγα για ελληνικα, εχουν καλουτσικες τιμες...περιπου. Βεβαια καποιες φορες θεωρω οτι ειναι ακριβα αλλα αυτο ειναι η προσωπική μου γνώμη, ειναι το σαιτ που ανέφερε το νέο μελος μας πριν δυο τρια ποστ ποιο πανω. Βεβαια το στοκ του εχει ποοοοοοολυ καλυτερες τιμες πχ οσο ποιο παλια σεζον το μπλουζι τοσο ποιο φθηνο, εχω παρει μπλουζακια απο εκει με 3,90ευρώ και ειναι μια χαρα. Δεν ξερω αν εχει αθηνα στοκ παντως εδω θεσσ εχει δυο στοκατζίδικα τους.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι ρουχα ελληνικής ραφής αξιόλογα θα τα ελεγα για ελληνικα, εχουν καλουτσικες τιμες...περιπου. Βεβαια καποιες φορες θεωρω οτι ειναι ακριβα αλλα αυτο ειναι η προσωπική μου γνώμη, ειναι το σαιτ που ανέφερε το νέο μελος μας πριν δυο τρια ποστ ποιο πανω. Βεβαια το στοκ του εχει ποοοοοοολυ καλυτερες τιμες πχ οσο ποιο παλια σεζον το μπλουζι τοσο ποιο φθηνο, εχω παρει μπλουζακια απο εκει με 3,90ευρώ και ειναι μια χαρα. Δεν ξερω αν εχει αθηνα στοκ παντως εδω θεσσ εχει δυο στοκατζίδικα τους.

 

kalamaraki το στοκατζίδικο στην Εγνατία λες; Στο ύψος του Θεαγένειου περίπου;

Το φλεφαριάζω πολύ καιρό, γιατί περνάω πηγαίνοντας για τη δουλειά. Λέει να πάω να ρίξω μια ματιά;

Ας είναι και παλιότερης σεζόν (θα πειραχτεί ο μικρός τώρα :P), αρκεί να είναι φτηνά.

Κι εγώ έχω πάρει sam, δεν τα θεωρώ από τα φτηνά, από ποιότητα σχετικά καλή.

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί μου βγάζει ακόμα το γνωστό μήνυμα ότι δεν παραδίδουν Ελλάδα και Ρουμανία?:rolleyes:

 

 

εδωσες μονο διευθυνση δηλαδη και σε εκοψε?????

 

 

εχδει στο μεμορυ το ebest??? ξερω και γω πια!!!!!

 

 

.....εγω θελω ΝΕΧΤ βαρατε με χαχαχαχαχαχ

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mantinop καταλαβα που πηγες και το βρηκες αυτο...και εγω οταν μπαινω στην σελιδα τους και παω εκει που λεει αριστερα ask me που ειναι μια φωτογραφια μιας κυριας αν κανετε την ερωτηση για αποστολη στην ελλαδα θα σας βγαλει το μνμ που λεει η matinop

D1Uip3.png
Link to comment
Share on other sites

Όχι, ρώτησα την....Carrie:rolleyes:

Άλλωστε και τα κορίτσια που έκαναν παραγγελία και την επόμενη μέρα λάμβαναν mail ότι η παραγγελία ακυρώνεται...έφταναν την διαδικασία της παραγγελίας μέχρι το τέλος, οπότε αυτό δεν λέει κάτι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια και αγόρια.

Παρακολουθώ τα μηνυματά σας και μακάρι ο Θεούλης να βάλει το χέρι του για τις τσέπες όλων μας και να βρούμε άκρη από το e-best!

Δεν μου λέτε...

Όσες έχετε παραγγείλει, σας έχουν δεσμεύσει χρήματα ή όχι???

Και αυτός ο κυριούλης από το e-best που είναι τώρα να μας λύσει τις τόσες απορίες???????????

ΝΕΧΤ & ADAMS ΨΗΦΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalamaraki το στοκατζίδικο στην Εγνατία λες; Στο ύψος του Θεαγένειου περίπου;

Το φλεφαριάζω πολύ καιρό, γιατί περνάω πηγαίνοντας για τη δουλειά. Λέει να πάω να ρίξω μια ματιά;

Ας είναι και παλιότερης σεζόν (θα πειραχτεί ο μικρός τώρα :P), αρκεί να είναι φτηνά.

Κι εγώ έχω πάρει sam, δεν τα θεωρώ από τα φτηνά, από ποιότητα σχετικά καλή.

 

Ναι αυτο λεω, και εχει και στο mega outlet.

Και για μενα νομιζω πως δεν ειναι φτηνά...αλλα στο στοκ εχει πολυ ωραια πράγματα και πολυ καλες τιμες!Απο ποιότητα καποια ειναι πολυ καλα, εχω μπλουζάκια της που τα εχω λιωσει και δεν παθαν κατι αλλα καποια άλλα ξεχείλωσαν.

Πηρα δωρο βάφτισης, τζην μπουφανακι για 12μηνων, βερμουδα καπρι τζην και δυο μπλουζάκια με 22ευρώ!! Ηταν μοντελάκια τριων χρονων...ε και???

 

Link to comment
Share on other sites

Τις προάλλες όπως χάζευα στο internet βρήκα ένα απίστευτο side με παιδικά ρούχα.

Συνήθως ψωνίζω από side του εξωτερικού, λόγω του ότι βρίσκω πολύ φτηνές τιμές σε σχέση με την ελληνική αγορά

 

απο περιεργια σε ποια σαιτ του εξωτερικου ψωνιζεις??????????? πες μας 2-3 με φθηνα ρουχαλακια......... και στελνουν ελλαδα??? πως παραγγελνεις????????

 

Ειναι ρουχα ελληνικής ραφής αξιόλογα θα τα ελεγα για ελληνικα, εχουν καλουτσικες τιμες...περιπου. Βεβαια καποιες φορες θεωρω οτι ειναι ακριβα αλλα αυτο ειναι η προσωπική μου γνώμη, ειναι το σαιτ που ανέφερε το νέο μελος μας πριν δυο τρια ποστ ποιο πανω. Βεβαια το στοκ του εχει ποοοοοοολυ καλυτερες τιμες πχ οσο ποιο παλια σεζον το μπλουζι τοσο ποιο φθηνο, εχω παρει μπλουζακια απο εκει με 3,90ευρώ και ειναι μια χαρα. Δεν ξερω αν εχει αθηνα στοκ παντως εδω θεσσ εχει δυο στοκατζίδικα τους.

 

βρε σεις σαμ 0-13 ψωνιζα κι εγω μικρη!!!!!!!! :lol::lol::lol: καλα ρουχαλακια, δε μου χαλαγαν ποτεεεεεεεεε και τωρα μου φεραν για τη μικρη μου πολυ ωραια κομματια.... τωρα απο τιμες δε ξερω πολλα, δωρα μου φεραν....... παντως ωραια ποιοτητα..........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο λεω, και εχει και στο mega outlet.

Και για μενα νομιζω πως δεν ειναι φτηνά...αλλα στο στοκ εχει πολυ ωραια πράγματα και πολυ καλες τιμες!Απο ποιότητα καποια ειναι πολυ καλα, εχω μπλουζάκια της που τα εχω λιωσει και δεν παθαν κατι αλλα καποια άλλα ξεχείλωσαν.

Πηρα δωρο βάφτισης, τζην μπουφανακι για 12μηνων, βερμουδα καπρι τζην και δυο μπλουζάκια με 22ευρώ!! Ηταν μοντελάκια τριων χρονων...ε και???

 

Ωραία, όταν πληρωθώ (ΟΤΑΝ :confused:) θα πάω να πάρω καλοκαιρινά!

Δεν ξέρεις ΠΟΣΟ καιρό το στραβοκοιτούσα :P.

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

Marks n Spencer έχει πολύ ωραία παιδικά, αλλά μικρή ποικιλία, πολύ λίγα κομμάτια και είναι λίιιιιιιιιιγο τσιμπιμένα ;).

Είναι ανθεκτικότατα πάντως, εσώρουχα και φορμάκια ύπνου που πήρα εγώ δεν φθείρονται εύκολα με τα πολλά πλυσίματα.

 

Έχει κάπου Online;;;;;;!!!!

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

κοριτσιααααααααααααααααααααααααααααα βαριεμαι καντε κατι να ψωνισουμε απο το μαδερ καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...