Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:cry::cry::cry:

Νομίζω ότι πρέπει να αρχίσω να κλαίω τα λεφτάκια μου:-(

Από την προηγούμενη Δευτέρα μου στείλανε από foto.com τις φώτο μου και ακόμη δεν έχω παραλάβει τίποτα....

Με ταχυδρομείο τα στέλνουνε, έτσι δεν είναι; Αλλά και πάλι δύο εβδομάδες πολλές δεν είναι;;

Και το χειρότερο είναι ότι δεν μπορώ να επικοινωνήσω με foto.com. Δεν δίνουν κάποιο μέιλ ή τηλέφωνο επικοινωνίας...:roll:

 

Υ.Γ. Περιμένω και εγώ με ανυπομονησία τα νέα από mothercare...

Ξεκινάω να φτιάχνω και τη λίστα με τα ψώνια μου:-P

Link to comment
Share on other sites

:cry::cry::cry:

Νομίζω ότι πρέπει να αρχίσω να κλαίω τα λεφτάκια μου:-(

Από την προηγούμενη Δευτέρα μου στείλανε από foto.com τις φώτο μου και ακόμη δεν έχω παραλάβει τίποτα....

Με ταχυδρομείο τα στέλνουνε, έτσι δεν είναι; Αλλά και πάλι δύο εβδομάδες πολλές δεν είναι;;

Και το χειρότερο είναι ότι δεν μπορώ να επικοινωνήσω με foto.com. Δεν δίνουν κάποιο μέιλ ή τηλέφωνο επικοινωνίας...:roll:

 

Υ.Γ. Περιμένω και εγώ με ανυπομονησία τα νέα από mothercare...

Ξεκινάω να φτιάχνω και τη λίστα με τα ψώνια μου:-P

 

 

ουτε απο εδω μπορεις??

 

 

http://gr.foto.com/contact.php

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ουτε απο εδω μπορεις??

 

 

http://gr.foto.com/contact.php

 

Μέχρι τώρα απλά μου έλεγε ότι στείλανε τις φώτο αλλά δεν με άφηνε να στείλω μέιλ, τώρα που ξαναμπήκα μου έβγαλε αυτό:

 

Your order (N°7953640) has been shipped on 03/05/2010 (Monday)

I have received my order but I have a question about it.

I have not received my order yet .

 

Dear customer, your order was shipped on 03/05/2010 (Monday). We first need to check your delivery address is correct. To do this, we invite you to click on the button below. You'll then receive an email containing the delivery address you inserted during your order.

 

 

Is the delivery address correct? Yes No

 

Οπότε θα ακολούθησω αυτή τη διαδικασία και βλέπουμε. Πολλές δεν είναι οι μέρες ή είναι η ιδέα μου;;

Link to comment
Share on other sites

Και αφού ακολούθησα τη διαδικασία μου έβγαλε τελικά αυτό:

 

Your order has been dispatched and is actually shipped by the postal services. For more information about the shipment, please contact the postal services.

 

άρα το μόνο που μου απομένει είναι να κάνω καμιά προσευχή να μην έχει χαθεί η παραγγελία μου από τα ΕΛΤΑ.....

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά η evoula είχε κάνει παραγγελία τέλη Απριλίου, δεν έπρεπε να έχει παραλάβει;θυμάται καμμιά πόσες μέρες έκαναν τα πράγματα να έρθουν;της έστειλα πμ μήπως το δει....είδωμεν...

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αρα η τιμουλα που τα βρηκα ειναι πολυ καλη!

\βεβαια δεν εχει σχεδιακια, απλο μπλε και ροζακι

ειναι βολικα ρε κοριτσια? μου φαινονται καπως!!!

 

Να σου πώ μόνο οτι ο μεγάλος τρία χρόνια δεν τον έχω καταφέρει να βάλει παντόφλα. Ε, αυτά δεν τα βγάζει! Θα τους τα φορέσω και έξω, δεν το συζητώ! Πήρα & για εμένα απο τα Intersport, είναι πολύ άνετα & ελαφρυά, αλλά σαν να με ζεσταίνουν κάπως.

Θα τα βρούμε & τα scholl καλαμαράκι, μη μου αγχώνεσαι! Απο αύριο όμως γιατί τώρα νανάκια σιγά σιγά...

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε καλή μου http://www.crocs.eu/boys-crocs-shoes/boys-footwear,en_ES,sc.html

Εγώ πάντως τα πήρα απο μαγαζί εδώ 22 & 26 ευρώ

 

 

ΓΙΑ να καταλάβω η ξανθια το σαιτ ειναι πίο ακριβο ε???

 

 

τι μεταφορικα εχει αυτο ???

 

 

ρε κοριτσια εχω μαθει για τα παπουτσια fly london ειναι τα μοναδικα ψηλοτακουνια τα οποια ειναι πολύυυυυ αναπαυτικα κανα σαιτ ????

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποιο καλο κοριτσακι εχει παρεi crocs??????

κοιταξα σημερα για παιδικα και τα ειχαν 20 ευρω το ενα

τι τιμες παιζουν?

παιδικά και για μένα και φίλος έχω πάρει από amazon. Γνήσια γρήγορα και φθηνα. Τα δικά μου crocs baya τα πήρα 15 ευρώ γιατι ήταν ροζ. Τα μάυρα έχουν παραπάνω και τα μπλε. και γενικα οτι πιο κλασσικο σε χρώμα ανεβαίνει στην τιμη στο amazon. Τα παιδικα τα έχει πολυ φθηνά επίσης αλλα δεν είχε το καινουργιο της αριελ που ήθελα και στο επισημο site δεν ειχε νουμερο και τα παρηγγειλα απο ένα φαρμακείο στην πόλη μου.25 ευρω μου τα αφησε και πήρα και για τις ανηψιές. πιο φθηνα απο το site. Αν το θελετε το συγκεκριμμενο πειτε μου! Κατα τα άλλα όπως έχω ξαναγράψει δεν έχω ξανακοροιδεψει παπουτσι τόσο πολυ όταν τα πρωτοειδα αλλα τα πήρα όλα πίσω!!! Η μεγάλη μου τα φορούσε στον παιδικο μεχρι οκτωμβριο Νοεμβριο με κάλτσες!

tBTkp3.png

και ο μικρός μας Θοδωρής ήρθε στις 11/04/2011

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ποτε τα περιμενετε τα δεματα??δεν κρατιεμαι σας λεωωωωωωωω

Καλημέρα.

Εγώ την παραγγελία την έκανα την Τετάρτη 12/5/2010 άρα μέχρι το τέλος της ερχόμενης εβδομάδας (λέμε τώρα!) πρέπει να έρθουν. Το κόστος των μεταφορικών (κάποιο μέλος ρώτησε σχετικά) ειναι 14,95 λίρες, δεν υπάρχει επιβάρυνση από το εβεστ. Τι να πω κορίτσια, ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα τελικά γιατί όπως ειπώθηκε και νωρίτερα το φορουμ μας το διαβάζουν πολλοί και αναλόγως πράττουν... είτε για το "συμφέρον μας" είτε όχι...

Μόλις έχω νέα θα σας πω.

βετα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Εγώ την παραγγελία την έκανα την Τετάρτη 12/5/2010 άρα μέχρι το τέλος της ερχόμενης εβδομάδας (λέμε τώρα!) πρέπει να έρθουν. Το κόστος των μεταφορικών (κάποιο μέλος ρώτησε σχετικά) ειναι 14,95 λίρες, δεν υπάρχει επιβάρυνση από το εβεστ. Τι να πω κορίτσια, ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα τελικά γιατί όπως ειπώθηκε και νωρίτερα το φορουμ μας το διαβάζουν πολλοί και αναλόγως πράττουν... είτε για το "συμφέρον μας" είτε όχι...

Μόλις έχω νέα θα σας πω.

 

Και εγώ ανυπομονώ beta μου!!! Λογικά μέχρι τέλος επόμενης εβδομάδας παραλαμβάνουμε....ΟΥΥΥΦΦ για να δούμε.

Για τα μεταφορικά που λες πάντως, εκτός από τα 14,95 είναι +2/κιλό. Δηλαδή εμένα τώρα συνολικά τα μεταφορικά είναι 22,95 σε αυτή την παραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσάκια μου, παραγγείλατε και σας ήρθε confirmation mail, σωστά?

Ωραία! Σε εμάς που ακυρωνόταν η παραγγελία, μας ερχόταν mail την επόμενη που έλεγε ότι η παραγγελία μας ακυρώθηκε. Αν εσάς έχουν περάσει 6 μέρες και δεν σας έχει ακυρωθεί ακόμα η παραγγελία σημαίνει ότι όπου να'ναι παραλαμβάνετε!

 

Άντε να δούμε, γιατί δεν πάει άλλο η κατάσταση!!!!! ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

8b66868b08.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ παρήγγειλα χτες και ελπίζω να μην δω e-mail ακύρωσης σήμερα!!!

και βρήκα και άλλα τόσα που θα ήθελα να είχα παραγγείλει αλλά νομίζω ότι κάτόπιν εορτής δεν μπορείς να προσθέσεις

τέλος πάντων, ας έρθουν (με το καλό) αυτά και βλέπουμε

Link to comment
Share on other sites

Τις προάλλες όπως χάζευα στο internet βρήκα ένα απίστευτο side με παιδικά ρούχα.

Συνήθως ψωνίζω από side του εξωτερικού, λόγω του ότι βρίσκω πολύ φτηνές τιμές σε σχέση με την ελληνική αγορά, αλλά δεν ήξερα ότι μια ελληνική εταιρία έχει ένα e-shop τόσο καλά οργανωμένο για παιδικά ρούχα και σε παρά πολύ χαμηλές τιμές πράγμα πολύ σημαντικό για εμάς τους γονείς ίδιος για τους καιρούς που διανύουμε π.χ. μπλουζάκια και T-shirt από 5,9?

 

Το side για τις on-line αγορές είναι:

edit admin

 

Έχει δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 50? και μου τα έστειλαν μέσα σε τρεις μέρες και έμεινα πολύ ευχαριστημένη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Εγώ την παραγγελία την έκανα την Τετάρτη 12/5/2010 άρα μέχρι το τέλος της ερχόμενης εβδομάδας (λέμε τώρα!) πρέπει να έρθουν. Το κόστος των μεταφορικών (κάποιο μέλος ρώτησε σχετικά) ειναι 14,95 λίρες, δεν υπάρχει επιβάρυνση από το εβεστ. Τι να πω κορίτσια, ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα τελικά γιατί όπως ειπώθηκε και νωρίτερα το φορουμ μας το διαβάζουν πολλοί και αναλόγως πράττουν... είτε για το "συμφέρον μας" είτε όχι...

Μόλις έχω νέα θα σας πω.

 

Καλα το οτι μας διαβάζουν μας διαβάζουν.... αυτο ειναι το μοοοονο σιγουρο! Το κατάλαβα αργα βέβαια... βρε ας γινει με το εβεστ και ας βγαλουν και εκεινοι κερδος αρκει εμεις να εξυπηρετηθουμε!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...