Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Τώρα να χαρώ ή όχι???

Προχώρησα παραγγελία mothercare (αφού είχα κάνει εγγραφή ebest) και την πήρε κανονικά. Θα σας ενημερώσω!

 

χαχαχα Να χαρεις φυσικα!!! Ε ρε γλεντια

Εγω θα περιμενω με μεγαλυτερη αγωνια απο εσενα χαχαχαχα

ε και χμ...γκιουχου γκουχου ως σωστος απιστος θωμας θα απαιτησω φωτο με τα ρουχα και τα καρτελακιαααααααα χαχαχα αααα και την αποδειξη χαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αυτο ειναι το ζορι σου..?

σιγα δημιούργησε ενα fake λογαριασμο μονο για αυτο το λογο πχ στο γουγλη και κανε ξανα εγγραφη! αλλα μαλλον θα ερθει στο junk το μυνημα αρα εχε το νου σου.

 

Μαλλον το ξανθο εχει ποτησει αλλα δεν βλεπω το yahoo να εχει junk μηπως μπορει καποια να με βοηθησει?

Πως βλεπεις τα junk στο yahoo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:?

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σημειωση.....

 

λεμε αν λεμε ανννννν. γινεται καντε ολες μια λιστα με τα ψωνια σας στο μοδερ να ειστε εσω ετοιμες γιατι προβλέπω το συστημα να πεσει σε μια βδομαδα μολις παρουμε το οκ χαχαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας πειράζει καθολου λεμε...μακάρι! αλλα και εγω απορώ πως βγάζει κέρδος... AGE εσυ εχεις καμια ιδέα??

 

 

Εταιρικά προγράμματα συνεργασίας(Αffiliate programs)

Ένας άλλος τρόπος για να έχει κέρδος ο δικτυακός σας τόπος είναι μέσω εταιρικών προγραμμάτων. Τα Εταιρικά προγράμματα σας επιτρέπουν να κερδίσετε μια προμήθεια για κάποιον που στέλνετε σε άλλο site στο οποίο κάνει μια αγορά. Εταιρικά προγράμματα είναι μια έξυπνη πρόταση για τις επιχειρήσεις και τις θυγατρικές. Το Αmazon.com ήταν ένα απο τα πρώτα sites, που πρόσφεραν τέτοιο πρόγραμμα συνεργασίας και το πρόγραμμα τους εξακολουθεί να είναι πολύ δημοφιλή εώς και σήμερα.

 

γουγλάρισε το cash back sites και θα καταλάβεις

το γράφει και στο site τους

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το ξανθο εχει ποτησει αλλα δεν βλεπω το yahoo να εχει junk μηπως μπορει καποια να με βοηθησει?

Πως βλεπεις τα junk στο yahoo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:?

 

Πηγαινε στα σπαμ με την φωτιτσα διπλα χαχαχαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα Να χαρεις φυσικα!!! Ε ρε γλεντια

Εγω θα περιμενω με μεγαλυτερη αγωνια απο εσενα χαχαχαχα

ε και χμ...γκιουχου γκουχου ως σωστος απιστος θωμας θα απαιτησω φωτο με τα ρουχα και τα καρτελακιαααααααα χαχαχα αααα και την αποδειξη χαχαχαχα

 

Εννοείται kalamaraki μου!! Θα την scannaρω και θα την βαλω σε μεγάλο post.:-P:razz:

Για να δούμε, είμαι πολύ περίεργη.

Πως να γίνεται όμως?? (μέσω e-best ενοοώ) Ακόμα δεν έχω καταλάβει και ας μην είμαι ξανθιά. ΑΑΑ, αφαίρεσε στο τέλος και 1 ευρώ που είχα στον λογαριασμό μόλις έκανα την εγγραφή στο ebest....τί να πω???

Link to comment
Share on other sites

Εταιρικά προγράμματα συνεργασίας(Αffiliate programs)

Ένας άλλος τρόπος για να έχει κέρδος ο δικτυακός σας τόπος είναι μέσω εταιρικών προγραμμάτων. Τα Εταιρικά προγράμματα σας επιτρέπουν να κερδίσετε μια προμήθεια για κάποιον που στέλνετε σε άλλο site στο οποίο κάνει μια αγορά. Εταιρικά προγράμματα είναι μια έξυπνη πρόταση για τις επιχειρήσεις και τις θυγατρικές. Το Αmazon.com ήταν ένα απο τα πρώτα sites, που πρόσφεραν τέτοιο πρόγραμμα συνεργασίας και το πρόγραμμα τους εξακολουθεί να είναι πολύ δημοφιλή εώς και σήμερα.

 

γουγλάρισε το cash back sites και θα καταλάβεις

το γράφει και στο site τους

 

ΧΑΧΑΑΧΑΧΑ καλα ειπα εγω εσυ θα μας κατατοπίσεις !!!!!!!!

Ευχαριστω πολυ. εμαθα και κατι νεο σημερα!!!

αρα καθενας εχει κερδος και εκεινοι και εμεις!!!!!!!!

ΚΑΡΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Πες αλευρι??????

ολοκρηρο το thread εσενα θα περιμενειιιιιιιιι!

 

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται kalamaraki μου!! Θα την scannaρω και θα την βαλω σε μεγάλο post.:-P:razz:

Για να δούμε, είμαι πολύ περίεργη.

Πως να γίνεται όμως?? (μέσω e-best ενοοώ) Ακόμα δεν έχω καταλάβει και ας μην είμαι ξανθιά. ΑΑΑ, αφαίρεσε στο τέλος και 1 ευρώ που είχα στον λογαριασμό μόλις έκανα την εγγραφή στο ebest....τί να πω???

 

Σορυ κιολας Καρδια μου αλλα ειμαι μεγάλος απιστος θωμας χαχαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

Εταιρικά προγράμματα συνεργασίας(Αffiliate programs)

Ένας άλλος τρόπος για να έχει κέρδος ο δικτυακός σας τόπος είναι μέσω εταιρικών προγραμμάτων. Τα Εταιρικά προγράμματα σας επιτρέπουν να κερδίσετε μια προμήθεια για κάποιον που στέλνετε σε άλλο site στο οποίο κάνει μια αγορά. Εταιρικά προγράμματα είναι μια έξυπνη πρόταση για τις επιχειρήσεις και τις θυγατρικές. Το Αmazon.com ήταν ένα απο τα πρώτα sites, που πρόσφεραν τέτοιο πρόγραμμα συνεργασίας και το πρόγραμμα τους εξακολουθεί να είναι πολύ δημοφιλή εώς και σήμερα.

 

γουγλάρισε το cash back sites και θα καταλάβεις

το γράφει και στο site τους

 

Μωρε λες.....και ετσι να μη το μπλοκάρει το συστημα επειδη ειναι μεσω αυτων??????????????? Αχ ....τωρα μπηκα εγω στο τρυπακι λεμεεεεεεεεεεεεε

θα με σκοτώσει ο αντρουλης....

πάω να κανω λιστα με τα ρουχα που θελω

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν κάτσει μεσω εβεστ....

Πρωτο πρωτο θα το βαλω στη λιστα μας και μετα θα τους στειλω μειλ να μας δώσουν ολες μας ποσοστα χαχαχαχαχαχαχαχαχα

εστω μια επιστροφη της εκατο παραπάνω τι λετε???????

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μωρε λες.....και ετσι να μη το μπλοκάρει το συστημα επειδη ειναι μεσω αυτων??????????????? Αχ ....τωρα μπηκα εγω στο τρυπακι λεμεεεεεεεεεεεεε

θα με σκοτώσει ο αντρουλης....

πάω να κανω λιστα με τα ρουχα που θελω

 

αυτό ξανά πέστο!!

άσε που άνοιξα και θέμα χτες με το ποια τράπεζα συμφέρει να μεταφέρω το υπόλοιπο της πιστωτικής μου...........ποιο υπόλοιπο?? αυτό που έχω μόλις υπερβεί????? :-P:razz:

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται kalamaraki μου!! Θα την scannaρω και θα την βαλω σε μεγάλο post.:-P:razz:

Για να δούμε, είμαι πολύ περίεργη.

Πως να γίνεται όμως?? (μέσω e-best ενοοώ) Ακόμα δεν έχω καταλάβει και ας μην είμαι ξανθιά. ΑΑΑ, αφαίρεσε στο τέλος και 1 ευρώ που είχα στον λογαριασμό μόλις έκανα την εγγραφή στο ebest....τί να πω???

 

Δηλαδη εσυ τωρα λογικα περιμένεις την επόμενη παρασκευη παράδοση σωστα?

 

αχχχχχχχχχχ πως θα περάσει η βδομαδααααααααααααααααααα

 

Link to comment
Share on other sites

αυτό ξανά πέστο!!

άσε που άνοιξα και θέμα χτες με το ποια τράπεζα συμφέρει να μεταφέρω το υπόλοιπο της πιστωτικής μου...........ποιο υπόλοιπο?? αυτό που έχω μόλις υπερβεί????? :-P:razz:

 

χαχαχαχα χαχαχαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΑΧΑΧΑ καλα ειπα εγω εσυ θα μας κατατοπίσεις !!!!!!!!

Ευχαριστω πολυ. εμαθα και κατι νεο σημερα!!!

αρα καθενας εχει κερδος και εκεινοι και εμεις!!!!!!!!

ΚΑΡΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Πες αλευρι??????

ολοκρηρο το thread εσενα θα περιμενειιιιιιιιι!

 

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ (και κύριοι βεβαίως βεβαίως....)

Link to comment
Share on other sites

Μωρε λες.....και ετσι να μη το μπλοκάρει το συστημα επειδη ειναι μεσω αυτων??????????????? Αχ ....τωρα μπηκα εγω στο τρυπακι λεμεεεεεεεεεεεεε

θα με σκοτώσει ο αντρουλης....

πάω να κανω λιστα με τα ρουχα που θελω

 

Ναι βρε παιδί, αλλά που ξέρει το σύστημα οτι είναι μέσω αυτών & δεν το μπλοκάρει? Αφού δεν συμπληρώνουμε κανένα πεδίο ή κάτι τέτοιο. Μάλιστα όταν μπηκα στο mothercare μέσω του ebest, πάνω πάνω μου έγραφε κανονικότατα welcome κυρία τάδε (είχα κάνει εγγραφή παλαιότερα). Τεσπα, μακάρι να γίνεται. Επίσης έστειλα mail στο ebest με τις απορίες μου & όταν μου το απαντήσουν θα σας πω.

Α, και καλαμαρακι, το συνολάκι απο το childrensalon είναι σουπερ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω ξερεις γιατι δεν προχωρω για να λεμε και του στραβου το δικιο...

δεν μου περισσευουν αυτο το διαστημα ειμαι πολυ ζορισμένη οικονομικα, εχω και δυο τρεις υποχρεώσεις να παω δωρα και λεω αντε και την κανω την παραγγελια...και μετα ακυρώνεται ...πχ και μετα αν το ποσο κανουν καιρο να μου το στειλουν?????? για αυτο κρατιεμαι.....

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε παιδί, αλλά που ξέρει το σύστημα οτι είναι μέσω αυτών & δεν το μπλοκάρει? Αφού δεν συμπληρώνουμε κανένα πεδίο ή κάτι τέτοιο. Μάλιστα όταν μπηκα στο mothercare μέσω του ebest, πάνω πάνω μου έγραφε κανονικότατα welcome κυρία τάδε (είχα κάνει εγγραφή παλαιότερα). Τεσπα, μακάρι να γίνεται. Επίσης έστειλα mail στο ebest με τις απορίες μου & όταν μου το απαντήσουν θα σας πω.

 

Εσυ τελικα το βρηκες το μειλ? και μενα ετσι με εβγαλε τι να σου πω....

 

Link to comment
Share on other sites

δε μου λετε προχωρησασες εγω εχω μεινει σε ενα σημειο

μεσω ebest παω μαδερ παραγγελνω κλπ κλπ

στη παραγγελια βαζω οποιαδηποτε πιστωτικη και ελληνικη διευθυνση?

το ebest δε φαινεται δηλαδη πουθενα παρακατω????

 

 

παω να γεμισω καλαθι χοχοχοχοχοχ

 

 

 

...αλλα ειμαι φουλ για φετος........δειρτε με τωρα χαχαχαχαχαχαχα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εσυ τωρα λογικα περιμένεις την επόμενη παρασκευη παράδοση σωστα?

 

αχχχχχχχχχχ πως θα περάσει η βδομαδααααααααααααααααααα

 

Λογικά ναι, την επόμενη παρασκευή. Είναι και η γιορτή μου, δώρο θα μου κάνουν! Κάτσε όμως μην χαιρόμαστε άδικα.........

Σας αφήνω να κάνω καμιά δουλειά, γιατί 1 ώρα ψώνιζα και άλλη τόση είμαι online parents.

Άντε φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Μωρε λες.....και ετσι να μη το μπλοκάρει το συστημα επειδη ειναι μεσω αυτων??????????????? Αχ ....τωρα μπηκα εγω στο τρυπακι λεμεεεεεεεεεεεεε

θα με σκοτώσει ο αντρουλης....

πάω να κανω λιστα με τα ρουχα που θελω

 

Τι να πω δεν ξέρω μακάρι να κάνω λάθος άλλα αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι σε τέτοιες εταιρίες η συμφωνία είναι να πληρώνονται με κάθε κλικ που κάνεις από το site τους π.χ e-best προς Mothercare και παίρνουν ποσοστά από την αγορά που θα κάνει ο χρήστης (ουσιαστικά είναι κάτι σαν τα κλικ που κάνεις σε banner)

Αυτό που θέλω να πω και μακρηγορώ είναι ότι εκτός από το προγραμματάκι που συνδέει τα 2 site (καλά είναι ποιο περίπλοκο) δεν βλέπω πως θα μπορούσε να αλλάξει την πολιτική της Mothercare όσον αφορά την αποστολή στην Ελλάδα ιδίως όταν ισχυρίζονται ότι έχουν εσωτερικό πρόβλημα με το ΦΠΑ

ξαναλέω μακάρι να κάνω λάθος και ελπίζω ο εκπρόσωπος της εταιρίας να μπορέσει να το επιβεβαιώσει (γιατί δεν τον βλέπω να απαντάει)

Link to comment
Share on other sites

δε μου λετε προχωρησασες εγω εχω μεινει σε ενα σημειο

μεσω ebest παω μαδερ παραγγελνω κλπ κλπ

στη παραγγελια βαζω οποιαδηποτε πιστωτικη και ελληνικη διευθυνση?

το ebest δε φαινεται δηλαδη πουθενα παρακατω????

 

 

παω να γεμισω καλαθι χοχοχοχοχοχ

 

 

 

...αλλα ειμαι φουλ για φετος........δειρτε με τωρα χαχαχαχαχαχαχα

 

Είπα να φύγω, αλλά πουυυυυυ

Λοιπόν γατούλα μου ναι, ακριβώς ότι έκανες κάνεις, χωρίς καμία αλλαγή.

Μάλλον όμως επειδή μπαίνεις μέσω ebest, για αυτό βγάζει και το -1 ευρώ ήδη στον λογαριασμό σου....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με αυτά και μ΄αυτά ξενέρωσα εντελώς με το mothercare :-(.

Ε όχι και να τους παρακαλάμε να τους αφήσουμε τα ωραία λεφτουδάκια μας.

Μεγαλώνουν και τα μωρά και δεν θα πάρω πια φορμάκια (αυτά μου αρέσουν από το mothercare). Τα υπόλοιπα τα βρίσκω και Ελλάδα σε διάφορα μαγαζιά.

Το μόνο που με στενοχωρεί είναι ότι μου φέρνουν δώρα από το ελληνικό μ. και λέω κρίμα οι άνθρωποι τους έπιασαν κότσο...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...