Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ααααααα μαλιστααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

 

ας αναμενουμε και μετα ουρμαμε κυραδασκαλααααααααααααααααααααααα

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαθηκε το μηνυμα μου γμττττττττ

 

 

να σας πω γραφτηκα στο εβεστ, επιλεγω να ψωνισω απο το μαδερκερ , μπορω να χρησιμοποιησω τον παλιο κωδικο ήνα φτιαξω καινουργιο ????

 

επίσης κερδιζεις λεφτα στο εβεστ τι ειναι αυτα ???

 

και εγώ γράφτηκα ήδη.............αλλά έχω την ίδια ερώτηση.....με τον παλιό κωδικό προχωράμε ή όχι???

Link to comment
Share on other sites

καλα και τι μας πειραζει εμας αν το ebest κερδιζει χρηματα διαφημιζοντας το mothercare και κανοντας το μεσαζοντα??????????? αφου δε βαζει "καπελο" στις τιμες του mothercare και σε πεταει στο αυθεντικο σαιτ για παραγγελια.

ισα ισα μπραβο τους που καταφεραν να παρακαμψουν τον ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΕΛΛΗΝΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ (για οσους μας βλεπουν το λεω) του Mοthercare που ποιος ξερει με τι τροπο αναγκασε oλοκληρο το mothercare να κοψει απο το επισημο σαιτ του την κατευθειαν αποστολη στην Ελλαδα!!!!!!!!!!!! μαλιστα, να σας πω οτι οποτε πηγα στο καταστημα του Mothercare της περιοχης μου και ανεφερα τη λεξη ΑΓΓΛΙΑ (μιας και προλαβα και αγορασα 2 φορες απο κει στις αρχες) οι πωλητριες με κοιταζαν με ενα υφος λες τους σκοτωσα το πατερα!!!!!!!!!!!

 

ελπιζω μονο να μην εχει κανενα λακκο το αγαπητο ebest...............!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω παλι ρε κοριτσια δεν το εχω παρει και πολυ θετικα το e best ακομα να μου στειλουν κωδικο επιβεβαιωσης λογαριασμου τους στελνω μειλ και δεν πηγαινει τι να πω!!!

 

kalamaraki και εγω απιστος θωμας:rolleyes:

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

astarti και irida αυτο λεμε σωστα??????

 

http://www.chicco.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=680&category_id=62&option=com_virtuemart&Itemid=163

 

ναι ειμαι πολυ ευχαριστημενη,τωρα το εχω σαν ριλαξ και σε κανενα μηνα για καθισμα.ειναι στιβαρο και με πολλες λειτουργιες.ποσο το βρηκες ασταρτι?117 ευρω το ειχε πριν 2 εβδομαδες.εγω το αγορασα απο τις αγγελιες του φορουμ,το πουλαγε μια κοπελα καινουργιο 80 ευρω και το χτυπησα!αλλα οπου και να κοιταξα 170 ευρω το εβρισκα η αν το εβρισκα πιο φθηνα απο ξενο σαιτ ερχοταν το ιδιο με τα μεταφορικα.

 

τελικα το πουλαει και εδω http://www.chemistdirect.co.uk/chicco-polly-magic-highchair--baby-sketching_1_49642.html αλλα δε μπορω να βρω τα μεταφορικα......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ρε κοριτσια δεν το εχω παρει και πολυ θετικα το e best ακομα να μου στειλουν κωδικο επιβεβαιωσης λογαριασμου τους στελνω μειλ και δεν πηγαινει τι να πω!!!

 

kalamaraki και εγω απιστος θωμας:rolleyes:

ο κωδικός έρχεται με αυτόματο μύνημα οπότε μήπως κάνεις κάτι λάθος?? μόλις έκανα εγγραφή (έσω έτοιμος) και μου ήρθε αμέσως η ενεργοποίηση

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω AGE!!!!!!στη λιστα μας υπαρχει αυτο το καταστημα? δεν το βρισκω...

επισης δεν εχουμε στη λιστα το www.healthzone.gr που εχω παραγγειλει και εγω και φιλες μου (αν και νομιζω το εχω ξαναπει) και εμεινα πολυ ευχαριστημενη........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντράκι, εγώ μόλις έδωσα το mail μου έστειλαν τον κωδικό. Τώρα δλδ το έκανα. Αλλά εξακολουθω και ρωτώ, αφού μας παραπέμπει απευθείας στο site της mothercare που δεν στέλνει ελλάδα, και δεν φαίνεται κάπου οτι μεσολαβεί το e-best, πως θα μπορέσουν να τα στείλουν?

Καταλάβατε τι είπα, γιατί εγώ που τα έγραψα κιόλας μπερδέυτηκα :)

Link to comment
Share on other sites

σοφακι εσυ που τα ψαχνεις, καρεκλα για το τραπεζι (highchair που λενε δηλαδη) να παρω αυτην της κικο? την polly magic 3σε1????????? ελεγα για καμια φθηνοτερη που να αξιζει..... (αυτο βλεπω οτι ειναι εως 3 ετων)

 

ή μηπως να παρω κατι τετοιο (bumbo seat) http://www.mothercare.com/Bumbo-baby-sitter-play-tray/dp/B002HEU9QC/sr=1-2/qid=1273748015/ref=sr_1_2/276-2577276-0796624?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core (αυτο λεει ειναι μεχρι 12 μηνων)

 

ή αυτο που εχει το kalamaraki http://www.mothercare.com/dp/B002EJ002I/ref=ord_cart_active/276-2577276-0796624?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&mcb=core (kalamaraki ξερεις μεχρι τι ηλικα/κιλα ειναι αυτο?)

 

καμια γνωμη ποιο να παρω????? τη μεγαλη καρεκλα ή ενα απο τα μικρα????????? μετα που δε θα χωραει στα μικρα θα πρεπει να παρω κι ααααλλο καρεκλακι...........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

α ξεχασαααααααααααααααααα

τελικα το avent steamer-blender 2in1 με συμφερει να το παρω απο http://www.mothercare.com/Philips-Avent-AVENT-steamer-blender/dp/B0030SQ79C/sr=1-2/qid=1273747116/ref=sr_1_2/276-2577276-0796624?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core που τον εχει 80 λιρες μιας και θα παρω μερικα πραγματα απο κει μσω γνωστου στην αγγλια ε??????

αλλα εκει δε εχουν διαφορετικες πριζες? λετε να χρειαστω ανταπτορα???????? ή μηπως εχουν και με "δικους" μας ανταπτορες???????? δε ξερω και πως να ρωτησω ολα αυτα στα αγγλικα να στελνα εμαιλ στο μαδερ..........

 

αντε σας ζαλισα! αλλα πρεπει να αγορασω και καποια πραγματα εκτος απο ρουχαλακια και η γνωμη σας ειναι τρομερη βοηθεια!!!!!!!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα και τι μας πειραζει εμας αν το ebest κερδιζει χρηματα διαφημιζοντας το mothercare και κανοντας το μεσαζοντα??????????? αφου δε βαζει "καπελο" στις τιμες του mothercare και σε πεταει στο αυθεντικο σαιτ για παραγγελια.

 

ελπιζω μονο να μην εχει κανενα λακκο το αγαπητο ebest...............!

 

Δεν μας πειράζει καθολου λεμε...μακάρι! αλλα και εγω απορώ πως βγάζει κέρδος... AGE εσυ εχεις καμια ιδέα??

 

 

επισης δεν εχουμε στη λιστα το www.healthzone.gr που εχω παραγγειλει και εγω και φιλες μου (αν και νομιζω το εχω ξαναπει) και εμεινα πολυ ευχαριστημενη........

 

Συγνωμη Ιριδα θα μου ξέφυγε θα το βάλω αμέσως

 

 

Αντράκι, εγώ μόλις έδωσα το mail μου έστειλαν τον κωδικό. Τώρα δλδ το έκανα. Αλλά εξακολουθω και ρωτώ, αφού μας παραπέμπει απευθείας στο site της mothercare που δεν στέλνει ελλάδα, και δεν φαίνεται κάπου οτι μεσολαβεί το e-best, πως θα μπορέσουν να τα στείλουν?

Καταλάβατε τι είπα, γιατί εγώ που τα έγραψα κιόλας μπερδέυτηκα :)

 

χααχα εγω σε κατάλαβα πάντως και εχω και εγω την ίδια απορια...Απιστος θωμάς ντε...

 

σοφακι εσυ που τα ψαχνεις, καρεκλα για το τραπεζι (highchair που λενε δηλαδη) να παρω αυτην της κικο? την polly magic 3σε1????????? ελεγα για καμια φθηνοτερη που να αξιζει..... (αυτο βλεπω οτι ειναι εως 3 ετων)

 

ή μηπως να παρω κατι τετοιο (bumbo seat) http://www.mothercare.com/Bumbo-baby-sitter-play-tray/dp/B002HEU9QC/sr=1-2/qid=1273748015/ref=sr_1_2/276-2577276-0796624?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core (αυτο λεει ειναι μεχρι 12 μηνων)

 

ή αυτο που εχει το kalamaraki http://www.mothercare.com/dp/B002EJ002I/ref=ord_cart_active/276-2577276-0796624?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&mcb=core (kalamaraki ξερεις μεχρι τι ηλικα/κιλα ειναι αυτο?)

 

καμια γνωμη ποιο να παρω????? τη μεγαλη καρεκλα ή ενα απο τα μικρα????????? μετα που δε θα χωραει στα μικρα θα πρεπει να παρω κι ααααλλο καρεκλακι...........

 

Ιριδα σου απαντησα και στο αλλο θεμα,,,, εγω πηρα την μεγάλη καρέκλα , το μετάνιωσα...την πουλησα, μονο χωρο μου επιανε αβολη κτλπ και μετα πηρα το δευτερο και βρηκα την υγεια μου πολυ ποιο χρησιμο και εννοειτε οτι το αλλο που λες το βεβα ειναι μονο για το σαλονι...για τον παγκο της κουζινας...δεν ειναι για πολυ καιρο ουτε για να το παιρνεις εξω να πατε για φαγητο

 

α ξεχασαααααααααααααααααα

τελικα το avent steamer-blender 2in1 με συμφερει να το παρω απο http://www.mothercare.com/Philips-Avent-AVENT-steamer-blender/dp/B0030SQ79C/sr=1-2/qid=1273747116/ref=sr_1_2/276-2577276-0796624?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core που τον εχει 80 λιρες μιας και θα παρω μερικα πραγματα απο κει μσω γνωστου στην αγγλια ε??????

αλλα εκει δε εχουν διαφορετικες πριζες? λετε να χρειαστω ανταπτορα???????? ή μηπως εχουν και με "δικους" μας ανταπτορες???????? δε ξερω και πως να ρωτησω ολα αυτα στα αγγλικα να στελνα εμαιλ στο μαδερ..........

 

αντε σας ζαλισα! αλλα πρεπει να αγορασω και καποια πραγματα εκτος απο ρουχαλακια και η γνωμη σας ειναι τρομερη βοηθεια!!!!!!!!!!!

 

Εχουν διαφορετικες μπριζες αλλα μην κολλας θα βαλεις αντάπτορα τους πουλάνε και εδω στα ηλεκτρικά ειδη και τελειωσε το θεμα αν τα βρεις φθηνοτερα και στα φερει γνωστος καλυτερα.

Παντως εγω με το κεμιστ θα προσεχα λιγο...εχει αργοποριες στις παραδόσεις του.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχουν διαφορετικες μπριζες αλλα μην κολλας θα βαλεις αντάπτορα τους πουλάνε και εδω στα ηλεκτρικά ειδη και τελειωσε το θεμα αν τα βρεις φθηνοτερα και στα φερει γνωστος καλυτερα.

Παντως εγω με το κεμιστ θα προσεχα λιγο...εχει αργοποριες στις παραδόσεις του.

 

ναι πηρα τηλεφωνο αγγλια και ρωτησa κατευθειαν!εχει την αγγλικη πριζα.... αλλα ξερω οτι κανει γυρω στα 5 ευρω ενας ανταπτορας οποτε το κερδος ειναι μεγαλο, στο μαδερ κανει 80λιρες δηλαδη (με 1,19 ισοτιμια που εφτασε το ευρω) 95 ευρω ενω ελλαδα και στα διαφορα σαιτ κοστιζει γυρω 140 ευρω το avent μαζι με τα μεταφορικα!!!!!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χτες αργα το βραδυ τσιμπησα αυτο http://www.childrensalon.com/product_info.php?keywords=ralph%20lauren&search_in_description=1&sort=3a&products_id=18668

για δώρο στους κουμπάρους (Νονους της Άρτεμις επίσης) μας που βαφτιζουν την μπέμπα τους!Τι λετε ωραιο δεν ειναι? Θα σας αρεζε? Και ηδη μου στειλαν μυνημα οτι εφυγε με royall mail και το περιμένω σε 3-10εργάσιμες. Που ποτε δεν κανουν τοσες αλλα λεμε...

 

Link to comment
Share on other sites

ναι πηρα τηλεφωνο αγγλια και ρωτησa κατευθειαν!εχει την αγγλικη πριζα.... αλλα ξερω οτι κανει γυρω στα 5 ευρω ενας ανταπτορας οποτε το κερδος ειναι μεγαλο, στο μαδερ κανει 80λιρες δηλαδη (με 1,19 ισοτιμια που εφτασε το ευρω) 95 ευρω ενω ελλαδα και στα διαφορα σαιτ κοστιζει γυρω 140 ευρω το avent μαζι με τα μεταφορικα!!!!!!!!!

 

Εγω εχω αγοράσει και με 3ευρώ αντάπτορα. Εχω συσκευες που εφερε ο αδερφος μου απο τα φοιτητικά του χρονια στην αγγλια. Τελικά απο που θα παραγγείλεις...ή θα στα φερει γνωστος σου?

 

Link to comment
Share on other sites

Αντράκι, εγώ μόλις έδωσα το mail μου έστειλαν τον κωδικό. Τώρα δλδ το έκανα. Αλλά εξακολουθω και ρωτώ, αφού μας παραπέμπει απευθείας στο site της mothercare που δεν στέλνει ελλάδα, και δεν φαίνεται κάπου οτι μεσολαβεί το e-best, πως θα μπορέσουν να τα στείλουν?

Καταλάβατε τι είπα, γιατί εγώ που τα έγραψα κιόλας μπερδέυτηκα :)

 

Ρε κοριτσια τι να πω.....δεν κανω εγραφη πρωτη φορα πριν μου ειπε μια κοπελα μηπως εχω βαλει λαθος και επειδη λεω ανθρωποι ειμαστε και σφαλματα κανουμε .....πηγα να γραφτω και μου λεει οτι αυτο το μειλ υπαρχει ηδη ασε που μπαινω κανονικα μεσα με τους κωδικους αλλα χωρις ενεργοποιηση λογαρισμου αν λεμε αααααννννν μπορουμε να παραγγειλουμε απο mothercare χλωμη με βλεπω τι να κανω ρε γαμοτο:-(

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

μαζι με μια φιλη μου θα παραγγειλουμε απο αγγλια να τα παραδωσουν σε φιλη της που μενει εκει και εκεινη θα μας τα στελει με parcel2go.... οποτε ολα τα μεταφορικα θα τα μοιραστουμε!!!!! γιατι ακομα κι αν το ebest στελνει κανονικα ελλαδα, τα προιοντα τα μεγαλα που λεω εγω εχουν delivery restrictions.... οποτε ετσι κι αλλιως δε θα μπορουσα να τα παρω..... αλλα επι της ευκαιριας θα παρω και τα ρουχαλακια που θελω.......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια τι να πω.....δεν κανω εγραφη πρωτη φορα πριν μου ειπε μια κοπελα μηπως εχω βαλει λαθος και επειδη λεω ανθρωποι ειμαστε και σφαλματα κανουμε .....πηγα να γραφτω και μου λεει οτι αυτο το μειλ υπαρχει ηδη ασε που μπαινω κανονικα μεσα με τους κωδικους αλλα χωρις ενεργοποιηση λογαρισμου αν λεμε αααααννννν μπορουμε να παραγγειλουμε απο mothercare χλωμη με βλεπω τι να κανω ρε γαμοτο:-(

 

αυτο ειναι το ζορι σου..?

σιγα δημιούργησε ενα fake λογαριασμο μονο για αυτο το λογο πχ στο γουγλη και κανε ξανα εγγραφη! αλλα μαλλον θα ερθει στο junk το μυνημα αρα εχε το νου σου.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...