Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

εμεις γελαμε χαχαχαχαχαχα

λοιπον περιμενουμε τα τεκταινομενα της Εβουλας και ετσι και λεμε, ετσι και λειτουργει το ebest θα παει πρωτο στη λιστα μας αχαχουχαααααααα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα λες κοπελιά? Τώρα να σου πω οτι διάβασα αλλά δεν κατάλαβα, ή θα γελάει το πανελλήνιο χαχαχα!

 

χαχχαχαχα Καλε ποιο πανελλήνιο...αφου οι τρεις μας ειμαστε και ο "big brother" χαχαχαχα Μπηκε το εν λογω σαιτ...γραφτηκε...μας ενημερωσε οτι μπορουμε να παραγγείλουμε..μεσω του σαιτ του παντα απο το μοδερκερ...( εγω βασικα αλλο αναρρωτιεμαι...που το ήξερε βρε παιδι μου...οτι εμεις ψαχνομαστε με το σαιτ του...τωρα αναφέρθηκε το σαιτ του δυο μερες πριν...τωρα ψαχνομασταν...και μπηκε να μας το πει...? ε? αυτο μπορει να μου το απαντήσει καποιος...??? Καλα λεω εγω...μας "διάβαζε". Αλλιως πως? )

Και ειπαμε πριν κανουμε ολες παραγγελία...και χ$#στει στο ταληρο το σαιτ..(γιατι εχει κερδος το σαιτ δεν το κανει για την ψυχη της μανούλας του) να περιμένουμε την evoula και την beta που ειπαν οτι κανανε παραγγελια και οτι το συστημα τους αφησε..και περιμενουν να τους παραδωθει το πακετάκι τους!

 

Τωρα καλύτερα??????

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτην που εγραψες βρε...διάβασε παραπάνω να δεις τι εγινε...

 

α νόμιζα οτι λέγατε για κάποια που είχατε αναφέρει για το φατσοβιβλίο!!!

 

το ebest στάνταρ είναι οκ??? εντύπωση μου έκαναν αυτά που έγραψε...

εδώ έχει βουίξει ο κόσμος απο την "απώλεια"!!!

 

πάντως τα mothercare δέχονται ελληνική πιστωτική. έκανα εγώ παραγγελία με διεύθυνση αποστολής στην Κύπρο και μια χαρά τη δέχτηκαν την ελληνική πιστωτική. Αν και πριν το κάνω τους είχα ρωτήσει για να μου δώσουν το οκ!

Link to comment
Share on other sites

και απο κυπρο ποσο κανουν για εδω? γιατι κυπραια διαθετουμε!!!

 

α δεν ξέρω γιατί εμένα θα μου τα φέρει η ίδια η κοπέλα οπότε άντε να της πληρώσω το υπέρβαρο στο αεροπλάνο γιατί είναι και 10 κιλά η κούτα μου!!!!:oops::oops::oops:

πάντως απο οτι μου έχουν πει, δεν είναι ιδιαιτέρως ακριβά τα μεταφορικά...σκέψου πόσα γλιτώνεις απο την παραγγελία στα μάδερ οπότε...

το μόνο σίγουρο είναι οτι είναι ακριβότερα τα μεταφορικά απο μάδερ για Κύπρο....αν θυμάμαι καλά 25 λίρες +2 λίρες ανά κιλό....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχχαχαχα Καλε ποιο πανελλήνιο...αφου οι τρεις μας ειμαστε και ο "big brother" χαχαχαχα Μπηκε το εν λογω σαιτ...γραφτηκε...μας ενημερωσε οτι μπορουμε να παραγγείλουμε..μεσω του σαιτ του παντα απο το μοδερκερ...( εγω βασικα αλλο αναρρωτιεμαι...που το ήξερε βρε παιδι μου...οτι εμεις ψαχνομαστε με το σαιτ του...τωρα αναφέρθηκε το σαιτ του δυο μερες πριν...τωρα ψαχνομασταν...και μπηκε να μας το πει...? ε? αυτο μπορει να μου το απαντήσει καποιος...??? Καλα λεω εγω...μας "διάβαζε". Αλλιως πως? )

Και ειπαμε πριν κανουμε ολες παραγγελία...και χ$#στει στο ταληρο το σαιτ..(γιατι εχει κερδος το σαιτ δεν το κανει για την ψυχη της μανούλας του) να περιμένουμε την evoula και την beta που ειπαν οτι κανανε παραγγελια και οτι το συστημα τους αφησε..και περιμενουν να τους παραδωθει το πακετάκι τους!

 

Τωρα καλύτερα??????

 

Μπράβο βρε καλαμαράκι, ευχαριστώ! Η κυρία γατούλα νομίζει οτι επειδή έχει το μπλε μάτι μπορεί να μας σνομπάρει, κατάλαβες? Τι να κάνουμε, παλιά μου έκοβε περισσότερο (μη φανταστείς πολύ, αλλά λεμε) τώρα έχω φάει τόσα ζουζούνια και κεραυνούς μακουην που το έχω κάψει!

Οπότε, συνοψίζω, το e-best λέει οτι φέρνει απο mothercare ωστόσο εμείς περιμένουμε απο τα κορίτσια να μας πουν μπας & στέλνει πάλι το mothercare απευθειας (περήφανο εμότικον δεν έχει?)

Link to comment
Share on other sites

Για να απαντήσω στη ερώτηση σου kalamaraki μου καλό

Κάθε επιχειρηματίας που σέβεται τον εαυτό του και την επιχείρηση του και έχει και τις βασικές γνώσεις στο πως να χειρίζεται τον explorer και το γουγλη (αν δεν έχει βάζει τον υποψιασμένο υπάλληλο να το κάνει) κάνει μια αναζήτηση που και που για τα λήμματα με τον διακριτικό τίτλο της εταιρείας του........έτσι βρίσκει που έχει γίνει αναφορά με το όνομά του.

Τώρα ένα φόρουμ με τόσο κόσμο όπως το Parents είναι φυσικό να το παρακολουθούν όλοι όσοι ενδιαφέρονται για κάποιο λόγο......

π.χ ιδιοκτήτες παιδικών σταθμών, καταστηματάρχες παιδικών ειδών, με είδη βάφτισης κλπ............. άλλωστε όλες τα έχουμε δει στην πράξη :mrgreen::mrgreen:

 

Μωρέ ας γίνει δουλειά με το μοδερκεαρ ...........

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω κατι , γραφτηκα στο εβεστ , επιλεγω το μαδερκερ να ψωνισω πρεπει να φτιαξω καινουγιο λογαριασμο στο μαδερ ή τον παλιο ????

 

επίσης εχω κερδισει λεει 1 ευρω στο εβεστ τι ειναι αυτα ???

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

εγω αμα δε κατσω πανω απο το δεμα της Εβουλας δε πιστευω τιποτα ακομα!

μετααααααα ομωωςςςςςςςςςςς

 

 

 

το ebest εχει ΝΕΧΤ??????????????????? περικαλωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

 

 

Μια απο τα ίδια... να μην σου πω οτι θελω να δω και φωτο με τα ρουχα και τα καρτελάκιαααααααααααα χαχαχαχαχαχαχαχ

 

Link to comment
Share on other sites

χαθηκε το μηνυμα μου γμττττττττ

 

 

να σας πω γραφτηκα στο εβεστ, επιλεγω να ψωνισω απο το μαδερκερ , μπορω να χρησιμοποιησω τον παλιο κωδικο ήνα φτιαξω καινουργιο ????

 

επίσης κερδιζεις λεφτα στο εβεστ τι ειναι αυτα ???

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω κατι , γραφτηκα στο εβεστ , επιλεγω το μαδερκερ να ψωνισω πρεπει να φτιαξω καινουγιο λογαριασμο στο μαδερ ή τον παλιο ????

 

επίσης εχω κερδισει λεει 1 ευρω στο εβεστ τι ειναι αυτα ???

 

χααχα εσυ δεν κρατιεσαι ε????χαχαχαχαχαα

 

Λοιπον ...εγω αν η φιλιτσα παραλάβει θα το σηκώσω το μοδερ μεσω εβεστ χαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

χααχα εσυ δεν κρατιεσαι ε????χαχαχαχαχαα

 

Λοιπον ...εγω αν η φιλιτσα παραλάβει θα το σηκώσω το μοδερ μεσω εβεστ χαχαχαχα

 

καλε μαρτυρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ ποια η διαφορα ??? πρεπει να μπω μεσω εβεστ ???

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

kalamaraki=απιστος Θωμας χαχαχαχαχα

 

 

Ξέρω εγω τι να σου πω...? δυο μελη απο εδω ειπαν οτι εκαναν κανονικα παραγγελια απο το μοδερ μεσω του λινκ που δινει το εβεστ και οτι περιμένουν παράδοση....

Περισσότερο δεν ξερω να σου πω....

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...