Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

marianda σε περίπτωση που κανένα μέλος από όσα παρακολουθούν αυτό το θέμα δε γνωρίζει κάτι σχετικά με τα καροτσάκια giordani ίσως θα μπορούσες να ρωτήσεις και στο topic ΚΑΡΟΤΣΑΚΙΑ SOS.

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=19471&highlight=%CA%C1%D1%CF%D4%D3%C1%CA%C9%C1

Μπορεί κάποιο μέλος να γνωρίζει να σου απαντήσει.

 

Εγώ πάντως αν και δε μπορώ να σου πω για το καρότσι μπορώ να σου για το bimbomarket τα καλύτερα!

Καλές αγορές!!!

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα και από εμένα.

Αnna+ δεν έχω λόγια να σου πω για να σε ευχαριστήσω που ξεκίνησες αυτό το topic και για τα όσα έμαθα για τις αγορές μέσω Internet από αυτό καθώς και για τα λεφτά που έχω γλυτώσει.

Την Παρασκευή παρέλαβα από το olivers (κάθισμα αυτ/του και άλλα μικροπράγματα). Βέβαια εμένα μου είπαν και έτσι έγινε πως η αποστολή είναι 40Λ/κούτα. Όπως και να'χει τα πράγματα έφτασαν άψογα και ένα μικρό λαθάκι που έκαναν, λάθος μέγεθος κουνουπιέρας καροτσιου, θα το διορθώσουν στέλνοντας με την υπόλοιπη παραγγελία (δεν ήταν όλα ταυτόχρονα διαθέσιμα, αλλά δεν θα μου ξαναχρεώσουν αποστολή) το σωστό. Μου είπαν δε, να κρατήσω και το λάθος μαζί με τη συγνώμη τους!!!

Είναι άψογοι και γρήγοροι...δεν το συζητώ!!!

wfonp3.png

BPHHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Προσθέτω στον κατάλογο:

 

Αληθινά, παραδοσιακά βιολογικά σαπούνια και έλαια, όπως της γιαγιάς μου! Τα πήρα και είναι εξαιρετικά. Παράδοση σε μία εβδομάδα, πληρωμή με αντικαταβολή.

 

http://www.rosmarino.gr

1103660.png

________

I think men who have a pierced ear are better prepared for marriage. They've experienced pain and bought jewelry.

Link to comment
Share on other sites

beagle αυτό που σου είπαν για το κόστος των μεταφορικών ισχύει - κοστίζει 40 λίρες κάθε κούτα. Όταν όμως πρόκειται για μικρότερα αντικείμενα η Emily (σύμφωνα με όσα μου έγραψε) τα ζυγίζει και παίρνει προσφορά από το royal mail και όχι από τη μεταφορική με την οποία συνεργάζεται συνήθως. Έτσι προέκυψε η διαφορά στα μεταφορικά που πλήρωσα εγώ και στα μεταφορικά που πλήρωσες εσύ.

Αν και δεν έλαβα ακόμη την παραγγελία μου οι αρχικές εντυπώσεις είναι άριστες.

 

Όσο για τα καλά σου λόγια ( :oops: ) σε ευχαριστώ αλλά όπως έχω ξαναγράψει και δε θα κουραστώ ποτέ να γράφω τα εύσημα αξίζουν σε όλους όσους στηρίζουν το θέμα και το εμπλουτίζουν με τις δικές τους πληροφορίες και εμπειρίες.

*

Link to comment
Share on other sites

εχουμε καταληξει να παρουμε απο το olivers babycare μια καλαθουνα με την βαση της ,ενα καρεκλακη με βαση ισοφιξ ,και κατι μικροπραγματα οπως εναν ατμομαγειρα ενα διαχωριστικο κουνιας ενα στρωματακι αλλαγματος,εναν υγραντηρα και δυο αλλα μικροπραγματα, ξερει καμια θα παει πανω απο μια κουτα δηλαδη θα στοιχισουν τα μεταφορικα πανω απο 40 λιρες και οταν παραγγειλω θα μου στειλουν πρωτα εμαιλ επιβαιβεωσεις με τις τιμες και μετα θα γινει η παραγγελια; το ξερω οτι αυτα ρωταμε συνεχεια και συγνωμη αν γινομαι κουραστικη αλλα ειναι πολλες οι σελιδες βρε κοριτσια και δεν μπορω να τις διαβασω ολες για να δω αν εχετε απαντησει ξανα στα ερωτηματα που κανω και εγω, ευχαριστω για την κατανοηση σας και περιμενω τα φωτα σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχουμε καταληξει να παρουμε απο το olivers babycare μια καλαθουνα με την βαση της ,ενα καρεκλακη με βαση ισοφιξ ,και κατι μικροπραγματα οπως εναν ατμομαγειρα ενα διαχωριστικο κουνιας ενα στρωματακι αλλαγματος,εναν υγραντηρα και δυο αλλα μικροπραγματα, ξερει καμια θα παει πανω απο μια κουτα δηλαδη θα στοιχισουν τα μεταφορικα πανω απο 40 λιρες και οταν παραγγειλω θα μου στειλουν πρωτα εμαιλ επιβαιβεωσεις με τις τιμες και μετα θα γινει η παραγγελια; το ξερω οτι αυτα ρωταμε συνεχεια και συγνωμη αν γινομαι κουραστικη αλλα ειναι πολλες οι σελιδες βρε κοριτσια και δεν μπορω να τις διαβασω ολες για να δω αν εχετε απαντησει ξανα στα ερωτηματα που κανω και εγω, ευχαριστω για την κατανοηση σας και περιμενω τα φωτα σας

 

Καλημέρα marianda , και εγώ πήρα το 2ο κάθισμά αυτοκινήτου απο το olivers babycare γιατί το βρήκα 120? ποιο φθηνό από Ελλάδα και όταν μιλούσαμε με την Emily μου εξήγησε ότι για κάθε μεγαλη κούτα είναι 40λίρες η χρέωση και αν θέλω μικροπράγματα που χωράνε σε αυτήν την κούτα μπορεί να μου τα βάλει μέσα χωρίς να με χρεώσει έξτρα. Αν θυμάμαι σωστά και ας με διορθώσει κάποιος αν κανω λάθος , έκανα την παραγγελία, εκεί που λεει notes έγραψα ότι συμφωνώ με την τάδε χρέωση για την αποστολή μου στην τάδε διεύθυνση κτλπ μετά ήρθε μαιλ επιβεβαίωσης παραγγελίας το σύνολο του ποσού κτλπ και μετά όταν έφυγε η παραγγελία μου ξαναστείλαν μαιλ ότι έχει αποχωρήσει και έρχεται. Όταν ζήτησα τον voucher της αποστολής μου για να δω που βρίσκεται μου το έδωσαν και μάλιστα είναι μια ξένη μεταφορική και συνεργάζονται στην Ελλάδα με την Interattica και ήρθε ακριβώς σε 5 εργάσιμες η παραγγελία μου. Ελπίζω να σε βοήθησα :-D:-D

 

Link to comment
Share on other sites

εχουμε καταληξει να παρουμε απο το olivers babycare μια καλαθουνα με την βαση της ,ενα καρεκλακη με βαση ισοφιξ ,και κατι μικροπραγματα οπως εναν ατμομαγειρα ενα διαχωριστικο κουνιας ενα στρωματακι αλλαγματος,εναν υγραντηρα και δυο αλλα μικροπραγματα, ξερει καμια θα παει πανω απο μια κουτα δηλαδη θα στοιχισουν τα μεταφορικα πανω απο 40 λιρες και οταν παραγγειλω θα μου στειλουν πρωτα εμαιλ επιβαιβεωσεις με τις τιμες και μετα θα γινει η παραγγελια; το ξερω οτι αυτα ρωταμε συνεχεια και συγνωμη αν γινομαι κουραστικη αλλα ειναι πολλες οι σελιδες βρε κοριτσια και δεν μπορω να τις διαβασω ολες για να δω αν εχετε απαντησει ξανα στα ερωτηματα που κανω και εγω, ευχαριστω για την κατανοηση σας και περιμενω τα φωτα σας

 

Το διαχωριστικό κούνιας είναι super το πήρα και εγώ.

Για όλες τις ηλ.συσκευές να θυμάσαι ότι θα πρέπει να πάρεις από εδώ πρόσθετο φις για να ταιριάζει στις δικές μας πρίζες (Ισχύει μόνο για Αγγλία). Μην τρομάζεις φτηνό είναι, απλά στο λέω για να μην ξεχαστείς και νομίζεις ότι είναι άχρηστο αυτό που σου έστειλαν. Γιατί όμως να πάρεις υγραντήρα?Ο παιδιάτρος μου είπε πως το καλύτερο, πιο οικονομικό και πιο ασφαλές είναι βρεγμένη πετσέτα στο καλοριφέρ!!!

 

 

Καλημέρα marianda , και εγώ πήρα το 2ο κάθισμά αυτοκινήτου απο το olivers babycare γιατί το βρήκα 120? ποιο φθηνό από Ελλάδα και όταν μιλούσαμε με την Emily μου εξήγησε ότι για κάθε μεγαλη κούτα είναι 40λίρες η χρέωση και αν θέλω μικροπράγματα που χωράνε σε αυτήν την κούτα μπορεί να μου τα βάλει μέσα χωρίς να με χρεώσει έξτρα. Αν θυμάμαι σωστά και ας με διορθώσει κάποιος αν κανω λάθος , έκανα την παραγγελία, εκεί που λεει notes έγραψα ότι συμφωνώ με την τάδε χρέωση για την αποστολή μου στην τάδε διεύθυνση κτλπ μετά ήρθε μαιλ επιβεβαίωσης παραγγελίας το σύνολο του ποσού κτλπ και μετά όταν έφυγε η παραγγελία μου ξαναστείλαν μαιλ ότι έχει αποχωρήσει και έρχεται. Όταν ζήτησα τον voucher της αποστολής μου για να δω που βρίσκεται μου το έδωσαν και μάλιστα είναι μια ξένη μεταφορική και συνεργάζονται στην Ελλάδα με την Interattica και ήρθε ακριβώς σε 5 εργάσιμες η παραγγελία μου. Ελπίζω να σε βοήθησα :-D:-D

 

Συμφωνώ με την προλαλήσασα. Απλά να προσθέσω:

1) στην Αθήνα μου τα έφερε η μεταφορική DPD

2) μάλλον θα χρειαστείς 2 κούτες γιατί π.χ. στην δική μου με το καθισματάκι αυτ/του μπήκαν πολλά μικροπράγματα, αλλά σε καμία περίπτωση δεν χωρούσε καλαθούνα

3)με το που θα στείλεις την παραγγελία θα σου στείλουν mail ότι την έλαβαν και πόσο κοστίζει να στην στείλουν. Όταν τους στείλεις γραπτή επιβεβαίωση τότε θα προχωρήσουν την παραγγελία. Και φυσικά για όλα τα υπόλοιπα στάδια σε ενημερώνουν γραπτά.

4)ακόμα και να μην υπάρχει κάτι διαθέσιμο άμεσα σε ενημερώνουν, όπως εμένα, και αν εξακολουθείς να το θες στο στέλνουν όταν έρθει χωρίς εξτρά χρέωση!!!

 

Καλά ψώνια

wfonp3.png

BPHHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το διαχωριστικό κούνιας είναι super το πήρα και εγώ.

Για όλες τις ηλ.συσκευές να θυμάσαι ότι θα πρέπει να πάρεις από εδώ πρόσθετο φις για να ταιριάζει στις δικές μας πρίζες (Ισχύει μόνο για Αγγλία). Μην τρομάζεις φτηνό είναι, απλά στο λέω για να μην ξεχαστείς και νομίζεις ότι είναι άχρηστο αυτό που σου έστειλαν. Γιατί όμως να πάρεις υγραντήρα?Ο παιδιάτρος μου είπε πως το καλύτερο, πιο οικονομικό και πιο ασφαλές είναι βρεγμένη πετσέτα στο καλοριφέρ!!!

 

καλα που μου το ειπες για το φις δεν το ειχα σκεφτει αλλα σιγουρα θα το ηξερε ο αντρας μου οσο για τον υγραντηρα τον θελω γιατι το μωρο θα γεννηθει αυγουστο οποτε θα δουλεψει και κλιματιστικο στο σπιτι ενω η πετσετα βρεγμενη εκει δεν κανει δουλεια και εγω στον γιο μου πετσετα βαζω τωρα ειναι αλλη περιπτωση ομως

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω θα παρω το διαχωριστικο κουνιας απο εκει! Και υγραντηρα θα αγορασω, ειμαι κι εγω του Αυγουστου, αλλα δεν ξερω ακομα αν το παρω απο το ιντερνετ.

 

Ηθελα να ρωτησω το εξής:

 

Εχει βρει καμμια σας προϊόντα CHICCO απο τον ιντερνετ?

Οχι καροτσάκια, αλλά πιπίλες, αποστειρωτες, είδη ασφαλείας κλπ....γιατί εγω δεν βρισκω...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω θα παρω το διαχωριστικο κουνιας απο εκει! Και υγραντηρα θα αγορασω, ειμαι κι εγω του Αυγουστου, αλλα δεν ξερω ακομα αν το παρω απο το ιντερνετ.

 

Ηθελα να ρωτησω το εξής:

 

Εχει βρει καμμια σας προϊόντα CHICCO απο τον ιντερνετ?

Οχι καροτσάκια, αλλά πιπίλες, αποστειρωτες, είδη ασφαλείας κλπ....γιατί εγω δεν βρισκω...

 

 

Chicco αποστειρωτές σίγουρα νομίζω και μπιμπερό έχει και στο bimbomarket και στα γερμανικά mytoys.de , kidsroom.de .

wfonp3.png

BPHHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειχα στειλει ενα email στο olivers για το αν στελνουν καποια συγκεκριμενα επιπλα στην Ελλαδα και ειχα βαλει και τα λινκ με τις φωτο. Μου ηρθε ενα email οτι τα μεταφορικα ειναι 40 λιρες η κουτα. Δεν καταλαβα αν εννοουσε τα συγκεκριμενα επιπλα ή γενικα για τις αποστολες στην Ελλαδα. Κι αυτη η ρημαδοκουτα τι διαστασεις εχει? Χωραει μεσα κουνια, λυμενη εννοειται και στρωμα? Αν ειναι κανενα σπιρτοκουτο δεν λεει...:lol::lol::lol:

lcWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Ειχα στειλει ενα email στο olivers για το αν στελνουν καποια συγκεκριμενα επιπλα στην Ελλαδα και ειχα βαλει και τα λινκ με τις φωτο. Μου ηρθε ενα email οτι τα μεταφορικα ειναι 40 λιρες η κουτα. Δεν καταλαβα αν εννοουσε τα συγκεκριμενα επιπλα ή γενικα για τις αποστολες στην Ελλαδα. Κι αυτη η ρημαδοκουτα τι διαστασεις εχει? Χωραει μεσα κουνια, λυμενη εννοειται και στρωμα? Αν ειναι κανενα σπιρτοκουτο δεν λεει...:lol::lol::lol:

 

Εννοούσε ότι κάθε αντικείμενο ογκώδες που είναι στην κούτα του είναι 40λίρες η μεταφορά, τα υπόλοιπα αν είναι μικροπραγματα θα στα βάλει σε μια κούτα

Ξαναστείλε και ζήτα σιγκεκριμένα να σου κάνει μια προσφορά μεταφορικών για τα αντικείμενα που θέλεις , σίγουρα θα σε εξυπηρετήσει η Emily :D

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν απαντησε η Εμιλυ αλλα ο ...Εμιλιος :lol: Ενας αντρας ηταν. Ειχα βαλει λινκ με τις σελιδες που παρεπεμπαν σε επιπλα που ηθελα τι αλλο να κανω. Αν ειναι 40 λιρες το καθε κομματι που θα πιανει μια κουτα πολλα ειναι. :confused:

lcWup3.png
Link to comment
Share on other sites

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ

 

Θα ήθελα να θυμίσω ή να γνωστοποιήσω πως το www.twoleftfeet.co.uk έχει κλείσει εδώ και περίπου ένα μήνα.

 

beagle σ'ευχαριστούμε για την υπενθύμιση.

Από ότι κατάλαβα πτώχευσε... λόγω κρίσης...

 

Αννα μάλλον το λέει για να το βγάλουμε απο τη λίστα...

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημέρα. Μπηκα σα στουκας εδω για να ρωτήσω κατι που ισως γνωριζεται. Για προπληρωμένες κάρτε συγκεκριμένα. Τι γινεται με αυτές , που τις προμηθευεσαι και αν λειτουργουν οπως οι πιστωτικές στο ιντερνετ. ειχα 2 πιστωτικές και στην μια μου εμφανισε αγορες τις οποιες δεν εκανα ποτε του ποσου των 400 ευρω. οχι απο ιντερνετ. διεκοψα και τις δυο και τωρα τις ξεπληρωνω. αλλά με βολευαν. σκεφτηκα λοιπον για προπληρωμένη αλλά δεν ξερω τιποτα για αυτές. ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

To έχω αφήσει επίτηδες γιατί πατώντας πάνω στο link εξηγούσε τους λόγους γα τους οποίους έκλεισε και τι θα συνέβαινε με τις παραγγελίες. Ο σκοπός δεν ήταν πλέον να αγοράσει κανείς από αυτό αλλά τα μέλη που έχουν κάνει την παραγγελία ή που ήξεραν πως υπήρχε στη λίστα και δεν είχαν διαβάσει την ανακοίνωση που είχε βγάλει κάποιο άλλο μέλος (συγγνώμη αλλά αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι όνομα) σχετικά με το θέμα αυτό, θα μπορούσαν να ενημερωθούν για το γεγονός με ένα απλό κλικ στο link. Αλλιώς πολλοί θα απορούσαν γιατί το εξαφάνισα.

Αργότερα θα ενημερώσω τη λίστα.

*

Link to comment
Share on other sites

To έχω αφήσει επίτηδες γιατί πατώντας πάνω στο link εξηγούσε τους λόγους γα τους οποίους έκλεισε και τι θα συνέβαινε με τις παραγγελίες. Ο σκοπός δεν ήταν πλέον να αγοράσει κανείς από αυτό αλλά τα μέλη που έχουν κάνει την παραγγελία ή που ήξεραν πως υπήρχε στη λίστα και δεν είχαν διαβάσει την ανακοίνωση που είχε βγάλει κάποιο άλλο μέλος (συγγνώμη αλλά αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι όνομα) σχετικά με το θέμα αυτό, θα μπορούσαν να ενημερωθούν για το γεγονός με ένα απλό κλικ στο link. Αλλιώς πολλοί θα απορούσαν γιατί το εξαφάνισα.

Αργότερα θα ενημερώσω τη λίστα.

 

Καλά ντε...μια κουβέντα είπα...Χι.χι!

 

 

Να ρωτήσω κάτι άλλο, θέλω να πάρω το beaba babycook αλλά δεν μπορώ απο το μαδερκερ που θα κάνω ούτως ή άλλως παραγγελία.Υπάρχει σε κάποιο άλλο ιντερνετικό κατάστημα με φτηνα μεταφορικά ή θα τα ακουμπήσω στο cosycorner;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά ντε...μια κουβέντα είπα...Χι.χι!

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Χρύσα εγώ τον ατμομάγειρα τον πήρα από το οlivers 70 λίρες (69,99 για την ακρίβεια :) ). Τα μεταφορικά για τον ατμομάγειρα και κάποια άλλα πραγματάκια ήταν 35 λίρες. Για κοίταξε το νομίζω πως θα σε συμφέρει.

*

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αναφέρω νέα αγορά! Ψώνισα από το http://www.babygurgles.co.uk/ ένα πολύ όμορφο υπνόσακο με 20 λίρες και η ξαδέλφη μου αυτοκόλλητα funtosee (για όσες δεν ξέρουν είναι τα μεγάλα που έχει το cosycorner) με 35 λίρες! Το καλό είναι ότι μοιραστήκαμε τα μεταφορικά. Ήταν 15 λίρες. Βασικά η ξαδέλφη μου βγήκε κερδισμένη γιατί αυτή θα πλήρωνε μόνη της 15 λίρες. Ο υπνόσακος μόνος του είχε μεταφορικά 7 λίρες. Οπότε η κοπέλα πλήρωσε μόνο 8 λίρες που στην ουσία σημαίνει ότι αγόρασε τα αυτοκόλλητα 48 ευρώ όταν στο cosy με τα μεταφορικά βγαίνουν γύρω στα 90! Ο υπνόσακος που παρήγγειλα είναι της εταιρείας grobag και η ποιότητά του είναι καταπληκτική. Οικονομικά δεν μπορώ να πω ότι μου ήλθε φτηνά, καθώς με 30 ευρώ που μου στοίχισε, έβρισκα κι εδώ (καμία σχέση βέβαια η ποιότητα) και απ'ό,τι διάβασα η grobag είναι μια γνωστή εταιρεία για υπνόσακους στο εξωτερικό (νομίζω υπάρχουν και στο mothercare). Βασικά προχώρησα στην παραγγελία γιατί ήθελα ένα λεπτό υπνόσακο που θα με καλύψει από τώρα εως και τον Οκτώβρη (καθότι εμείς εδώ οι νότιοι αρχίζουμε και βγάζουμε τα καλοκαιρινά). Εδώ έβρισκα μόνο χοντρούς υπνόσακους (2,5 tog). Αυτός που πήρα είναι 1 tog. Τώρα όσον αφορά την εξυπηρέτηση, η παραγγελία έγινε στις 13 του μήνα και σήμερα μόλις παρέλαβα. Φαντάζομαι θα μου ερχόταν πιο νωρίς αν δεν ήταν το Πάσχα στη μέση. Δεν έμεινα όμως ευχαριστημένη από την επικοινωνία, καθώς σε 2 μαιλ που τους έστειλα να ρωτήσω γιατί καθυστερεί η παραγγελία με έγραψαν κανονικότατα. Α, ίδιοι υπνόσακοι υπήρχαν και στο olivers αλλά σε μαιλ που τους έστειλα για τα μεταφορικά δε μου απάντησαν... (μα μήπως έχω κάτι που δεν τους αρέσει????) Βέβαια εκ των υστέρων διαπίστωσα ότι έστειλα μαιλ για τις διεθνείς αγορές αλλά θα μπορούσαν έστω να μου απαντήσουν.. Σας ζάλισα με την πολυλογία μου???? Ήμουν αναλυτικότατη δεν μπορείτε να πείτε.. Θα ήθελα να πω κάτι ακόμα. Σε πολλές περιπτώσεις συμφέρουν οι αγορές μαζί με άλλα άτομα γιατί γλυτώνεις πολλά μεταφορικά! Είδα ότι οι ζιπίτσες οργάνωσαν μια τέτοια αγορά. Μήπως να ανοιγόταν κάποιο θέμα με τίτλο μαζικές αγορές από μέλη?? Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο είναι εύκολο να οργανωθεί κάτι τέτοιο.. Τέλος πάντων.. Αυτά τα ολίγα...

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Σμαρουλα σορρυ για το ασχετο της ερωτησης μου αλλα τι τον θέλεις τον υπνόσακο αφού καλοκαιριάζει? Νομίζα οτι ειναι μονο για τα κρυα αυτοί...με μια λεπτη κουβερτουλα δεν θα ειναι οκ το καλοκαίρι και με μια λιγακι πιο χοντρη τωρα και το φθινόπωρο?:confused:

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ υπνόσακο καλοκαιρινό με togs 1.0. Σκοπεύω να πάρω και 0.5 για πιο ζεστές μέρες. Βασικά Jen λένε ότι είναι πιο ασφαλής ο υπνόσακος γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να σκεπαστει το κεφάλι του μωρου. Άσε που στο βραδινό του πρόγραμμα ΠΑΝΤΑ τον βάζω στον υπνόσακο και νιώθει πιο χουχούλικα. Δεν ξέρω εάν βοηθάει αλλά κοιμάται 11 ώρες σερυ :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...