Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κούκλες παρήγγειλα από το pramworld κάθισμα αυτοκινήτου για το γιο μου

Απλά ήθελα να σας πω ότι το συγκεκριμένο σάιτ δέχεται και τραπεζικό έμβασμα

Τους ρώτησα γιατί η κάρτα μου δεν είχε όριο και δεν έγινε δεκτή και μου έστειλε τα στοιχεία για την πληρωμή την οποία θα κάνω την παρασκευή

Νομίζω ότι εξυπηρετεί και αυτός ο τρόπος πληρωμής

FXWyp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες παρήγγειλα από το pramworld κάθισμα αυτοκινήτου για το γιο μου

Απλά ήθελα να σας πω ότι το συγκεκριμένο σάιτ δέχεται και τραπεζικό έμβασμα

Τους ρώτησα γιατί η κάρτα μου δεν είχε όριο και δεν έγινε δεκτή και μου έστειλε τα στοιχεία για την πληρωμή την οποία θα κάνω την παρασκευή

Νομίζω ότι εξυπηρετεί και αυτός ο τρόπος πληρωμής

 

μπορείς να μου γράψεις το λινκ για το σάιτ??

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να μου γράψεις το λινκ για το σάιτ??

 

http://www.kindersitze-shop.de/ αυτό το σάιτ το ίδιο κάθισμα το είχε πιο ακριβά αλλά έχει πιο φθηνά μεταφορικά

http://www.pramworld.co.uk από αυτό το αγόρασα είχε πιο φθηνό το κάθισμα που ήθελα αλλά πιο ακριβά μεταφορικά

Μου εβγαινε ακριβώς σχεδόν το ίδιο ποσό αλλά το πήρα από pramworld τελικά

FXWyp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!

Προς ενημέρωση: εγώ ψωνίζω καλλυντικά και αρώματα από το www.cheapsmells.com και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη. Βάζουν διάφορες προσφορές κάθε εβδομάδα και οι τιμές τους είναι πάρα πολύ καλές όπως και η εξυπηρέτηση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κοριτσάκια ψάχνω σεντόνια για μονό παιδικό κρεβάτι 1χ2 δεν μιλάω για τα ελληνικά σάιτ που πουλάνε το σετ 60 και 70 ευρώ

Ψάχνω τόσο καιρό αλλά δεν έχω βρει κάτι αξιόλογο απο ξένα ον λάιν καταστήματα έχει καμία κανένα υπόψη?

Επίσης βρακάκια φθηνά που μπορώ να βρω ξέρετε?

FXWyp3.png
Link to comment
Share on other sites

ρίξτε μια ματιά και σε αυτό

http://minimode.co.uk/shop/index.php?page=home

έκανα εγγραφή και είχε σαν χώρα την Ελλάδα αλλά η ξανθιά δεν μπορώ να βρω πουθενά αν αναφέρει για international delivery kai ta costs

αν βγάλετε άκρη ενημερώστε

Link to comment
Share on other sites

age μαζι τα βρισκουμε μου φαινεται!

εχω ηδη στειλει εμαιλ στο minimode για τροπο πληρωμης κλπ και περιμενω απαντηση........

 

 

παντως λεει αυτο:

 

Do you deliver outside the UK?

 

Currently mini mode is only accepting orders from within the UK. However this may change in the future, so please check back.

 

αρα μονο με γνωστο παλι... εσυ που ειδες την ελλαδα? βαλε λινκ...

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα, χτες έκανα παραγγελια από το mytoys.de - για ενημέρωση μέχρι 200,00 ευρω μπορείς να παραγγείλεις μαζί με τα μεταφορίκα αλλιώς δεν προχωράει στην παραγγελία.

Για να δούμε πότε θα έρθουν?

 

Εγώ παρηγγειλα στις 28/04, το ποσό ήταν 148 € και δεν είχα προβλημα. Μου πήρε κανονικά την παραγγελία και μου έδωσε και αριθμό παραγγελίας.

Αγχώθηκα λίγο τώρα......

Μήπως το ειδος που παρηγγειλες χρειαζόταν απαραιτητα αυτό το ποσό??

Εγώ πήρα καθισματάκι αυτοκινητου και παρκοκρέβατο.

Link to comment
Share on other sites

ρίξτε μια ματιά και σε αυτό

http://minimode.co.uk/shop/index.php?page=home

έκανα εγγραφή και είχε σαν χώρα την Ελλάδα αλλά η ξανθιά δεν μπορώ να βρω πουθενά αν αναφέρει για international delivery kai ta costs

αν βγάλετε άκρη ενημερώστε

 

Currently mini mode is only accepting orders from within the UK. However this may change in the future, so please check back

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ξερει καμια κοπελια πού μπορω να της κλινικ ????

 

clinique repairware anti aging sfp 15 fond de teint ????? το βρισκω στην ελλαδα με 30 ευρω πολλα ειναι ;)

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

ξερει καμια κοπελια πού μπορω να της κλινικ ????

 

clinique repairware anti aging sfp 15 fond de teint ????? το βρισκω στην ελλαδα με 30 ευρω πολλα ειναι ;)

 

Για δες εδω...μήπως την βρεις....

 

http://gr.strawberrynet.com/product-search/?searchLineId=&searchField=clinique+repairwear

 

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια καλησπερα,

 

Ξερετε αν τα μεταφορικα στο mytoys φαινονται οταν κανεις την παραγγελια??

Δενν μπορω να βγαλω ακρη...κλαψ!

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites

age μαζι τα βρισκουμε μου φαινεται!

εχω ηδη στειλει εμαιλ στο minimode για τροπο πληρωμης κλπ και περιμενω απαντηση........

 

 

παντως λεει αυτο:

 

Do you deliver outside the UK?

 

Currently mini mode is only accepting orders from within the UK. However this may change in the future, so please check back.

 

αρα μονο με γνωστο παλι... εσυ που ειδες την ελλαδα? βαλε λινκ...

γμτ τα μάτια μου έχω γραφτεί σε τόσα σιτε τον τελευταίο καιρό που έχω χάσει την μπάλα ...:|:-|

στο μεταξύ συνέχισα να γράφω στο next μια και ένας από τους τρόπους πληρωμής που αναφέρει είναι το bank draft και από εκεί μία από τα ίδια .

Thank you for your e-mail.

 

I am sorry that you have been unable to place an order. Unfortunately you need to be a UK resident to place an order. we do not accept debit/credit cards or bank details from other countries.

 

We hope to add more countries to this list very soon. Please be patient - we will try and deliver to your country as quickly as we can. Remember to check our international website at www.nextdirectory.eu, for details of each new country we add. If you can't wait, you can use our store locator www.next.co.uk/storesearch.asp, to find stores in Denmark, the Czech Republic, Russia, Japan and the United Arab Emirates, amongst others. I apologise for any inconvenience caused and thank you once again for your interest in Next . We hope you can shop with us soon.

 

Kind Regards

αν έχω διεύθυνση στην Αγγλία να στείλω τα πράγματα τι τους νοιάζει από που έρχονται τα λεφτά δεν καταλαβαίνω........

την τρέλα μου μέσα ...... αργόστροφα Εγγλεζάκια........ :evil::evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ξερει καμια κοπελια πού μπορω να της κλινικ ????

 

clinique repairware anti aging sfp 15 fond de teint ????? το βρισκω στην ελλαδα με 30 ευρω πολλα ειναι ;)

φιλίτσα δες κ εδω http://www.fragrancex.com/search/search_results.html?stext=clinique%20repairware%20anti%20aging%20sfp%2015%20fond%20de%20teint βέβαια εχει 27Ε ,αφου εδω το βρήκες 30Ε νομιζω ειναι το ιδιο πράγμα:)

Link to comment
Share on other sites

όχι τελικά δεν είμαι στραβή.....στο mini mode όταν κάνεις έγγραφή και παραγγείλεις κάτι στο check out που δίνεις τα στοιχεία σου έχει και σαν επιλογή την Ελλάδα........

ακυρο μετά λεει ότι δεν παραδίδει ...sorry

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια ενω μεχρι τωρα δεν ειχα κανενα προβλημα με το mytoys.de και εχω παρει αρκετες φορες πραγματα απο εκει.

Χτες παρηγγελα μιΑ κουνια και ενα καροτσι συνολο μαζι με μεταφορικα 225 ευρω και ενω στην αρχη προχωρησε κανονικα η παραγγελια σημερα το πρωι μου ηρθε εμαιλ οτι ακυρωθηκε !!! εβαλα και πηραν τηλ και ειπαν οτι εγω ακυρωσα !!!! οκ λεει μηπως πατησα κατα λαθος κανενα κουμπι για ακυρωση αφου δεν γνωριζω και γερμανικα οποτε ξανακανω την παραγγελια απο την αρχη οπως και μου προτειναν

Τωρα ομως δεν δεχονται την καρτα μου για καποιο λογο λενε εχει καποιο προβλημα! Ξαναεβαλα και πηραν τηλ ακρη δεν βγαλαμε τελος μου ειπαν να παω στην τραπεζα για να δω γιατι υπαρχει αυτο το προβλημα.....

1ον εχει παραγγειλει καμια απο εσας πανω απο 2οο ευρω πραγματα???

2ον λετε να μπλοκαρε η καρτα ή κανενας χακερ γελάει πονηρά???

:?:-?

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια ενω μεχρι τωρα δεν ειχα κανενα προβλημα με το mytoys.de και εχω παρει αρκετες φορες πραγματα απο εκει.

Χτες παρηγγελα μιΑ κουνια και ενα καροτσι συνολο μαζι με μεταφορικα 225 ευρω και ενω στην αρχη προχωρησε κανονικα η παραγγελια σημερα το πρωι μου ηρθε εμαιλ οτι ακυρωθηκε !!! εβαλα και πηραν τηλ και ειπαν οτι εγω ακυρωσα !!!! οκ λεει μηπως πατησα κατα λαθος κανενα κουμπι για ακυρωση αφου δεν γνωριζω και γερμανικα οποτε ξανακανω την παραγγελια απο την αρχη οπως και μου προτειναν

Τωρα ομως δεν δεχονται την καρτα μου για καποιο λογο λενε εχει καποιο προβλημα! Ξαναεβαλα και πηραν τηλ ακρη δεν βγαλαμε τελος μου ειπαν να παω στην τραπεζα για να δω γιατι υπαρχει αυτο το προβλημα.....

1ον εχει παραγγειλει καμια απο εσας πανω απο 2οο ευρω πραγματα???

2ον λετε να μπλοκαρε η καρτα ή κανενας χακερ γελάει πονηρά???

:?:-?

Ανέτρεξε μια σελίδα πίσω κ θα δείς το post της mumsofia στο οποίο ενημερώνει οτι μπορείς να κάνεις παραγγελία μέχρι το ποσο των 200Ε μαζί με τα μεταφορικά.Οπότε εσυ επειδή έκανες 225Ε στο ακύρωσε αυτόματα το συστημά τους?

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια καλησπερα,

 

Ξερετε αν τα μεταφορικα στο mytoys φαινονται οταν κανεις την παραγγελια??

Δενν μπορω να βγαλω ακρη...κλαψ!

 

Τα μεταφορικά στο mytoys.de ειναι 15,90 ( 16,00 Ευρώ)

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

οχι αυτόματα μου ηρθε ενα εμαιλ που με ενημερωνε για την παραγγελία μου και με ευχαριστουσε κτλ

αυτα χτες βραδυ σημερα ομως το πρωι μου ηρθε οτι η ακυρωση που ζητησα εγινε με επιτιχία για αυτο και πηρα τηλ αυτοι ειπαν οτι δεν ακυρωσαν τιποτα και να την ξανακανω μηπως την εκανα εγω καταλάθος αλλα τωρα δεν μου δεχετε το συστημα τους την καρτα μου

μηπως εχουν δεσμευτει τα χρηματα αλλα στο τηλ δεν ειπαν κατι τετοιο δεν ξερω αυτοι ειπαν οτι πλεον υπαρχει καποιο προβλημα ....αλλα δεν γνωριζουν ποιο!

απο την αλλη αν ηταν μονο μεχρι 200 ευρω δεν θα το ελεγαν??

Link to comment
Share on other sites

αααααακαι κατι ασχετο-σχετικο μεσα στην παραγγελία μου πηρα και ενα καροτσι το οποιο χτες ειχε 69.90 και σημερα που μου ειπαν να ξαναπαραγγειλω ειχε 79.90!!!! μεσα σε ενα βραδυ εγινε αυξηση 10 ευρω!

και δεν ειδαν τα ματακια μου λαθος εχω και το εμαιλ που εστειλαν αυτοματα που εγραφαν ποσο ειχε το καροτσι.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Mumsofia!!!!

 

Εμενα τελικα που με μεταφραση καταφερα να βαλω μια παραγγελια, δεν την πηρε γιατι το ενα προιον δεν το στελνουν εκτος Γερμανιας...

Τσαμπα χαρηκα!!

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...