Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Μια νεα προσθήκη στη λιστα ειναι αυτο το σαιτ

http://www.wholesale-weddingdress.com εχει ωραια φορέματα σε γελοιες χαμηλές τιμες!!! Η mamounaki πήρε απο εκει και εμεινε ευχαριστημενη αλλα δεν γνωριζω χρονο παράδοσης , τα νουμερα ειναι τα αγγλικά

 

 

οταν λες γελοιες πόσο γελοιες ??? κυρα καλαμαρακι μου ??

 

 

ιχιχιχιχι

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αααααα.... δεν παμε καλα..

24 λιρες ο λογαριασμος στο amazon,164 λιρες τα μεταφορικά..

μηπως μας δουλεύουν????

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

αααααα.... δεν παμε καλα..

24 λιρες ο λογαριασμος στο amazon,164 λιρες τα μεταφορικά..

μηπως μας δουλεύουν????

 

τι εβαλες στο καλαθι σου για να αγορασεις?το ανωτερο που εχω πληρωσει μεταφορικα για 10 τεμαχια ειναι 8 λιρες.εκτος και αν αυτο που επελεξες δεν ειναι του amazon αλλα πωλητης.πες μου τι θελεις να το βαλω στο καλαθι μου και να σου πω ποσα μεταφορικα μου βγαζει.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ναι πωλητης ηταν ,

αλλα εψαξα ολους τους πωλητες και βρηκα τον πιο φτηνο με μεταφορικα 4.95 λιρες.

τα παράγγειλα κιολας.

να αυτο ψώνισα http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000WHJ2OG/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A12RLLQVMDFKM

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τί κα'νω λ'αθος στο paypal; Μου ζήτησε το childrensaloon να κάνω confirm την κάρτα μου. Μου κράτησε το paypal 1,5ευτώ. Έβαλα τα τελευταία 4 ψηφία της κάρτας μου σαν κωδικό και τελικά μου την....ακύρωσε. κι έχω ψωνίσει πάμπολλες φορές.

Τώρα πρέπει να βγάλω καινούργια κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

Τί κα'νω λ'αθος στο paypal; Μου ζήτησε το childrensaloon να κάνω confirm την κάρτα μου. Μου κράτησε το paypal 1,5ευτώ. Έβαλα τα τελευταία 4 ψηφία της κάρτας μου σαν κωδικό και τελικά μου την....ακύρωσε. κι έχω ψωνίσει πάμπολλες φορές.

Τώρα πρέπει να βγάλω καινούργια κάρτα;

 

δεν ειναι αυτος ο κωδικος που πρεπει να βαλεις.θα παρεις τηλεφωνο την τραπεζα να σου τον δωσει.με την χρεωση των 1,5 ευρω θα σου εχουν στειλει και εναν κωδικο.παιρνεις την τραπεζα και σου τον δινει.

 

υγ.οταν λες εχεις ψωνισει παμπολλες φορες εννοεις με paypal.γιατι εγω νομισα οτι εκανες εγγραφη στο paypal γιατι συνηθως τοτε σε χρεωνει 1,5 ευρω.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι αυτος ο κωδικος που πρεπει να βαλεις.θα παρεις τηλεφωνο την τραπεζα να σου τον δωσει.με την χρεωση των 1,5 ευρω θα σου εχουν στειλει και εναν κωδικο.παιρνεις την τραπεζα και σου τον δινει.

 

υγ.οταν λες εχεις ψωνισει παμπολλες φορες εννοεις με paypal.γιατι εγω νομισα οτι εκανες εγγραφη στο paypal γιατι συνηθως τοτε σε χρεωνει 1,5 ευρω.

Α ευχαριστώ!

Δηλαδή η κάρτα δεν εχει ακυρωθεί;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λογικα οχι απλα διευκρινησε μου κατι. τωρα εκανες την εγγραφη η εχεις ξαναψωνισει με paypal?

Έχω ψωνίσει πολλές φορές αλλά δεν χρειαζόταν να είναι πιστοποιημένη (verified) αυτό δεν σημαίνει; Τώρα ξαναβάζω τα στοιχεία της κάρτας γιατί μου την έχει διαγράψει και λέει ότι είναι disable, κάτι τέτοιο

Link to comment
Share on other sites

Έχω ψωνίσει πολλές φορές αλλά δεν χρειαζόταν να είναι πιστοποιημένη (verified) αυτό δεν σημαίνει; Τώρα ξαναβάζω τα στοιχεία της κάρτας γιατί μου την έχει διαγράψει και λέει ότι είναι disable, κάτι τέτοιο

 

θυμασαι να σου ειχε στειλει ποτε mail το paypal για να επιβεβαιωσεις την καρτα σου?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω κάτι??

Το Paypal για να είναι ενεργοποιημένο πρέπει να σου σταλεί κάποιος κωδικός?

Δηλαδή αν κανεις εγγραφή δεν μπορείς να ψωνίσεις απευθείας?

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω κάτι??

Το Paypal για να είναι ενεργοποιημένο πρέπει να σου σταλεί κάποιος κωδικός?

Δηλαδή αν κανεις εγγραφή δεν μπορείς να ψωνίσεις απευθείας?

 

οχι δεν μπορεις να ψωνισεις κατευθειαν με την εγγραφη.κανεις εγγραφη,σε χρεωνει 1,50 ευρω και σου ζηταει εναν 4ψηφιο κωδικο.παιρνεις στην τραπεζα τηλεφωνο και σου τον δινει,ειναι διπλα απο την χρεωση του 1,50 ευρω.αυτο ομως μπορει να μην γινει αμεσως εκεινη την στιγμη,να γινει την αλλη η την παραλλη μερα.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ζητησε τον κλασικο τριψηφιο που ειναι στην πίσω πλευρά!

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα μου ζητησε τον κλασικο τριψηφιο που ειναι στην πίσω πλευρά!

 

τον 4ψηφιο τον ζηταει παντα για ασφαλεια και σιγουρια οτι εισαι ο ιδιος ο κατοχος της καρτας ασχετα απο τον 3ψηφιο.εσενα δεν σου ζητησε και παρ"ολα αυτα μπορεις και ψωνιζεις?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ψωνίσει ακόμη, απλά δεν μου ζητησε κάποιον άλλο αριθμό..εκτός και αν οταν μπω στη διαδικασία να ψωνίσω μου τον ζητήσει τότε!

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ψωνίσει ακόμη, απλά δεν μου ζητησε κάποιον άλλο αριθμό..εκτός και αν οταν μπω στη διαδικασία να ψωνίσω μου τον ζητήσει τότε!

 

οχι αυτο στο ζηταει σε ενα σημειο της εγγραφης.καλα ψωνια mpoumpou!:D

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

θυμασαι να σου ειχε στειλει ποτε mail το paypal για να επιβεβαιωσεις την καρτα σου?

Όχι το paypal δεν μου έστειλε ποτέ τέτοιο μέιλ. Έχω ψωνίσει τουλάχιστον 10 φορές. Εγώ πάτησα την επιλογή verified και έγινε όλο αυτό το μπλέξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Όχι το paypal δεν μου έστειλε ποτέ τέτοιο μέιλ. Έχω ψωνίσει τουλάχιστον 10 φορές. Εγώ πάτησα την επιλογή verified και έγινε όλο αυτό το μπλέξιμο.

 

δεν καταλαβαινω τι μπορει να εχει γινει.....δεν τους στελνεις ενα e-mail να τους ρωτησεις?απαντανε σχετικα γρηγορα.sorry που δεν μπορω να βοηθησω παραπανω.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

θυμασαι να σου ειχε στειλει ποτε mail το paypal για να επιβεβαιωσεις την καρτα σου?

 

Να έχετε τα μάτια σας δεκατέσσερα γιατί μερικές φορές αυτά τα e-mail είναι ψεύτικα.

Σας τα στέλνουν άλλοι, όχι το paypal, για να σας κλέψουν τα στοιχεία της κάρτας.

Μου έχει τύχει και μένα αλλά ευτυχώς έχω μάθει και ξεχωρίζω πιο είναι αληθινό και πιο είναι phishing.

Link to comment
Share on other sites

Να έχετε τα μάτια σας δεκατέσσερα γιατί μερικές φορές αυτά τα e-mail είναι ψεύτικα.

Σας τα στέλνουν άλλοι, όχι το paypal, για να σας κλέψουν τα στοιχεία της κάρτας.

Μου έχει τύχει και μένα αλλά ευτυχώς έχω μάθει και ξεχωρίζω πιο είναι αληθινό και πιο είναι phishing.

 

ναι το ξερω,τα ξεχωριζω πλεον και εγω.κατα καιρους μου στελνουν υποτιθεται διαφορες ελληνικες τραπεζες που δεν εχω καμια συναλλαγη μαζι τους οτι και καλα κατι υποπτο συμβαινει με τον λογαριασμο μου και να μπω στο λινκ να επιβεβαιαωσω κατι.ποτε δεν μπηκα.την πρωτη φορα που μου συνεβη το εκτυπωσα,πηγα στην τραπεζα,τους το εδειξα και τους ρωτησα αν ειναι κατι που κανουν στους πελατες τους.φυσικα μου ειπαν οχι και απο τοτε τα διαγραφω κατευθειαν.και οτι την προηγουμενη μερα ακριβως το ιδιο συνεβη και σε αλλο πελατη τους.

 

ΠΑΝΤΑ προσοχη με τις καρτες!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Να έχετε τα μάτια σας δεκατέσσερα γιατί μερικές φορές αυτά τα e-mail είναι ψεύτικα.

Σας τα στέλνουν άλλοι, όχι το paypal, για να σας κλέψουν τα στοιχεία της κάρτας.

Μου έχει τύχει και μένα αλλά ευτυχώς έχω μάθει και ξεχωρίζω πιο είναι αληθινό και πιο είναι phishing.

Πως τα ξεχωριζεις Ολυμπια μου......διαβασα στο insomnia γι αυτα και τρομοκρατηθηκα...

πως δηλαδη θα κλεψουν τον κωδικο....ξερεις...

για πες μας πως να τα ξεχωριζουμε!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...