Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πεταλουδιτσα για πες, απλο ταχυδρομειο????

και εγω τα αναμενω...κατεβαινουν σημερα μια και ερχεται η φιλη μου απο αγγλια

αλλα να ξερω για αλλη φορα τι να κανω

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια και αγορια..

το γκρουπ ειναι ετοιμο με την λιστα μας

παρακαλώ περάστε για ενα γεια!

 

http://www.facebook.com/note.php?created&&suggest&note_id=113932715284350&id=109606632400966#!/pages/Agores-meso-internet-E-shops/109606632400966?ref=ts

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

πεταλουδιτσα για πες, απλο ταχυδρομειο????

και εγω τα αναμενω...κατεβαινουν σημερα μια και ερχεται η φιλη μου απο αγγλια

αλλα να ξερω για αλλη φορα τι να κανω

 

ναι απλο ταχυδρομείο.αν σου στειλουν κουτα πανω απο 2 κιλα τα λεφτα ειναι αρκετα περισσότερα γιαυτο ο φιλος μου ανοιξε την κουτα του mothercare και χώρισε τα ρουχα σε 2κιλες κουτες . 2 κιλα =11λιρες.

πεταξε κ τις κρεμάστρες για ελαφρύτερα αποτελέσματα;)

του ειπαν οτι σε 1 εβδομαδα θα ειναι ελλαδα.τωρα απο ελλαδα ποτε θα φτασουν στο σπιτι..αυτο ειναι μια αλλη ιστορία.

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!

 

Λοιπον σημερα εκανα την παραγγελια μου απο το toys.de ενα παιδικο καθισμα. Εβαλα λεφτα στην χρεωστικη μου καρτα τυπου visa και κανονικα εκανα την παραγγελια. Μολις πηρα ενα μειλ επιβεβαιωσης το οποιο ομως απο οτι μπορω να καταλαβω απο την μεταφραση του google λεει οτι πρεπει να μεταφερω τα χρηματα σε καποιον λογαριασμο με τις 6-4-2010 αλλιως η παραγγελια θα ακυρωθει. Τωρα ή εγω ειμαι στοκος και δεν μπορω να καταλαβω τι μου λεει ή η μεταφραση ειναι οτι να ναι. Εχει τυχει σε καμια αυτο και τι πρεπει να κανω?? Ευχαριστω εκ των προτερων!!!

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.agatharuizdelapradababy.com/en/home.aspx

μαλλον

τον καταλογο τους δε μπορω να εντοπισω

 

Σωστα .. Σορρυ βρε κοριτσια αλλα απο το σοκ νομιζα οτι το ειχα γραψει. Παντως να το διευκρινησω δεν αναφερομαι σε αυτους λογω των χαμηλων τιμων ... για να μην παρεξηγηθουμε αλλα στο ποσο επαγγελματιες και ταχυτατοι ειναι.

msEMp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ένα πρόχειρο καλάθι που έκανα στα mothercare βγήκε στις 60 λίρες για 12 μπλούζες και 3 παντελονάκια. Βάλτε με κι εμένα στη λίστα. Και ακόμη περιμένω απάντησή τους για το ebest.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!

Εχω κανει καποιες αγορες απο ιντερνετ τελευταια κ ειπα να σας ενημερωσω για ορισμενα σαιτ....

 

Καπου στον Γεναρη εκανα παραγγελια απο το παλιο chemistdirect....:evil:

Η μιση ηρθε μετα απο 15 μερες η αλλη μιση δεν ηρθε ποτε....

Μετα απο ατελειωτα μειλ με απαντησεις τυπου "θα σας ενημερωσουμε" κλπ....Μου ειπαν πως η παραγγελια επεστρεψε σε αυτους:mad:

Μου ζητησαν να ξαναπληρωσω μεταφορικα:twisted: ή να ακυρωθει η παραγγελια...

Τους απαντησαπως ηθελα απλα τα λεφτα μου πισω...Μου ζητησαν να τους πω(λες κ αυτοι δεν γνωριζαν) τι εχω παραλαβει κ τι οχι....

Τους εστειλα με μεηλ τα τμηματα της παραγγελιας ξαναζητωντας τα λεφτα μου...(αυτα ολα γυρω στις 10 ΜΑΡΤΙΟΥ!!!)

Προς το παρον....ακομα περιμενω τα λεφτα μου!!!!!!!!:evil::evil:

ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπον με το συγκεκριμενο site!

 

Το mytoys.de αποδειχτηκε αψογο!

Η παραγγελια ηρθε 1 μερα νωριτερα η μιση κ ενα καθισματακι φαγητου 1 μερα μετα!

Παρατηρησα οτι ελειπε ενα πραγματακι.Εστειλα απλα μειλ λεγοντας ποιο προιον λειπει κ μου το στειλαν(χωρις μα κ μου!!!) με εξοδα δικα τους εννοειται!!!

 

Παιδικα παπουτσακια μουγιερ μια χαρα ολα!!!

Νεσπρεσσο τελεια!!!!!

 

Αυτα!!!;)

Εγω έκανα ακύρωση παραγγελίας στο chemistdirect κ μετα απο ενα κατεβατό με μειλ που τους έστειλα στη βδομάδα απο την ακύρωση της παραγγελίας πιστώθηκαν τα χρήματα στο λογ/μο μου.Οπότε μην τους αφήνεις σε ησυχία κ πήγαινε απο την τράπεζα σου για να σου πουν τι θα κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Αναστασια, ασχετα με τιμη ρωταω..πως θα βρω τον καταλογο της Αγγαθα?

πηγαινε κατω στη σελιδα εκει που γραφει agatharuiz....πατα εκει μετα english,on line store........

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν τα πραγματα απο το Mytoys ολα πολύ όμορφα και τελικά συνεργάζονται acs

 

To ξυλινο ποδήλατο για να μάθει ισοροπια ο μικρούλης τέλοιο

 

Πήρα και ένα τρικικλο ποδηλατάκι σε προσφορα 25,00 ? πολύ όμορφο για δώρο

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...