Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:shock:

pasxalitsa σε 3 ημερες σε νησι...ερχονται με κουριερ...δεν κανεις κανενα τηλεφωνημα?? δεν θυμαμαι ομως πως ειχα βρει ποια κουριερ τα εφερνε...και εγω τους πηρα τηλ γιατι τα ειχαν κρατησει στο γραφειο χωρις να με ενημερωσουν...δεν ειχαν βαλει στα στοιχεια το τηλεφωνο μου...πολυ συχνα ανγκαζομαι να βρισκω εγω τα πακετα μου κ οχι εκεινα εμενα

3 μερεςςςςςςςςςςςςςςς ?????????:shock::shock::shock:

τωρα θα εχουν γυρισει πισω...μα καλα αφου εχει διευθυνση τα courier τι κανουν???

ελεος!!!!!!!!

 

καλαμαρακι thanks!!!!!!!!

 

Κορίτσια ψάχνω να βρω καλοκαιρινο καλυμα για ρο καρεκλακι αυτοκινήτου, έσω της inglesina το zippy ξέρει καμία που να ψάξω;

μια λυση ειναι το aerosleep Που κανει για ολα τα καροτσια αλλα ακομα δεν εχω αγορασει....

ψαχνω μηπως το βρω ον-λινε πιο φτηνα απο το λητω και σε αλλο χρωμα εκτος απο μαυρο

:shock:

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

ειχα παραγγειλει απο αμαζον ενα αρμονιο με καρεκλακι και μικροφωνο για τον μικρο

περιμενα περιμενα και σημερα ηρθε μειλ οτι εκανα ακυρωση και θα μου βαλουν πισω τα λεφτα.....δεν εγινε κατι τετοιο...τι παιχτηκε???

Στέλλα, το δέμα σου γύρισε πίσω και σου το έγραψαν αυτό.Μπορεί να μη φαινόταν η διεύθυνση ή τίποτα άλλο, σου γράφουν σε μειλ τους πιθανους λόγους.Στην πρώτη μου περαγγελία από αμαζον, το 2ο πακέτο γύρισε πίσω , παρόλο που παρέλαβα κανονικα το πρώτο και ήταν η ίδια παραγγελία χωρισμένη. Σε 10 μέρες μου έιχαν κάνει τα λεφτά επιστροφή!

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,

 

Επειδή έχω πάααααρα πολύ καιρό να μπω στο parents, και επειδή πλησιάζει και ο καιρός να μας επισκεφθεί ο μπέμπης μας, ήθελα να ρωτήσω εάν έχει δοκιμάσει καμία μαμά να παραγγείλει από το mothercare αγγλίας με μεσάζοντα και εάν το κόστος συνέφερε και παραλαμβάνατε τα προϊόντα όπως τα είχατε παραγγείλει.

 

Ευχαριστώ πολύ,

 

 

Μαίρη

Η Δαναη μου ήρθε 16-2-2008

Αντίο μεμπάκι 28-7-2010

Ο Τάσος μου ήρθε 22-8-2011

Link to comment
Share on other sites

:shock:

3 μερεςςςςςςςςςςςςςςς ?????????:shock::shock::shock:

τωρα θα εχουν γυρισει πισω...μα καλα αφου εχει διευθυνση τα courier τι κανουν???

ελεος!!!!!!!!

 

καλαμαρακι thanks!!!!!!!!

 

 

μια λυση ειναι το aerosleep Που κανει για ολα τα καροτσια αλλα ακομα δεν εχω αγορασει....

ψαχνω μηπως το βρω ον-λινε πιο φτηνα απο το λητω και σε αλλο χρωμα εκτος απο μαυρο

:shock:

 

Σε ευχαριστω πολυ θα το κοιτάξω αυτο που μου ειπες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα,

 

Επειδή έχω πάααααρα πολύ καιρό να μπω στο parents, και επειδή πλησιάζει και ο καιρός να μας επισκεφθεί ο μπέμπης μας, ήθελα να ρωτήσω εάν έχει δοκιμάσει καμία μαμά να παραγγείλει από το mothercare αγγλίας με μεσάζοντα και εάν το κόστος συνέφερε και παραλαμβάνατε τα προϊόντα όπως τα είχατε παραγγείλει.

 

Ευχαριστώ πολύ,

 

 

Μαίρη

 

Παρηγγειλα πρόσφατα τη προικα του μπέμπη απο mothercare Αγγλίας. Μου έβγαινε τρελλή διαφορά..Θα μου τα έστελνε ένας ξάδερφος που μένει εκεί..ε, είπα κι 100 λίρες να είναι τα μεταφορικά συμφέρει.. μου τα έστειλε μέσω royal mail, ήταν 17 κιλά και κόστισε 140 ευρώ!!! ΄Πλήρωσε μια ασφάλεια για τα πακέτα.. Να σου πω μου φάνηκαν πάρα πολλά αλλά και πάλι γλίτωσα κανένα 300αρι ευρώ.. Ελπίζω να βοήθησα!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται κυρίες! Το Amazon σε τι φάση βρίσκεται; Μωρομάντηλα Pampers στέλνει αυτόν τον καιρό;

Στέλνει αλλά τα έχει ακριβύνει αυτές τις μέρες.

Αν δεν τα βιάζεσαι παρακολούθησέ τα μήπως φθηνύνουν πάλι.

Δες και ΜΙΑ σελίδα πίσω που το αναφέραμε

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,

 

Επειδή έχω πάααααρα πολύ καιρό να μπω στο parents, και επειδή πλησιάζει και ο καιρός να μας επισκεφθεί ο μπέμπης μας, ήθελα να ρωτήσω εάν έχει δοκιμάσει καμία μαμά να παραγγείλει από το mothercare αγγλίας με μεσάζοντα και εάν το κόστος συνέφερε και παραλαμβάνατε τα προϊόντα όπως τα είχατε παραγγείλει.

Πολλές κοπέλες έχουν παραγγείλει μέσω μιας εταιρείας που λέγεται My Uk Mail. ΘΑ τη βρεις και ως MUM. Κάνε αναζήτηση στο θέμα με αυτή τη λέξη και θα πάρεις πολλές πληροφορίες

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!θελω να αγορασω το izi combi x3 της be safe.

Καπου ειχε παρει το ματι μου πριν πολυ καιρο οτι καποιες κοπελες το ειχαν παραγγειλει απο Αγγλια πολυ πιο οικονομικα.Λογω φορτου εργασιας συν το παιδι δν εχω το χρονο να ψαξω ολες τις σελιδες!

Αν καποιος γνωριζει ας με βοηθησει παρακαλω!!!

ευχαριστω πολυ!!!!!!!:-D

 

(συγνωμη αν επαναλαμβανομαι!!!:mrgreen:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Ερώτηση προς κοπέλες που αγόρασαν ποδήλατο από άμαζον: πήρατε το 12 ή το 14; Είναι καλά;Ψαχνουμε από τη προηγούμενη βδομάδα ποδήλατο της μικρής αλλά βλέπω να το παίρνουμε από εδώ....τα σχόλια στο άμαζον είναι και καλά και κακά και έχω μπερδευτεί...

 

Ξέρει καμία ποιο έμπειρη μανούλα το 12'' μέχρι ποια ηλικία είναι ή καλύτερα μέχρι ποιο ύψος; Φοβάμαι μη δώσω 100 ευρώ και είναι μόνο για ένα χρόνο...

Γατούλα και καλαμαράκι εσείς δεν αγοράσατε ποδήλατα από αμαζον;Αν ξέρει καμία κανά καλό ποδηλατάδικο στην Αθήνα ας μου πει...

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται κυρίες! Το Amazon σε τι φάση βρίσκεται; Μωρομάντηλα Pampers στέλνει αυτόν τον καιρό;

 

zoniadim κοιταξε κι αυτά..τα έχει προσφορά και βγαίνει περίπου 1 ευρω το πακέτο

 

https://www.amazon.co.uk/Pampers-Sensitive-Baby-Wipes-Packs/dp/B003P2UU6Y/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1308827785&sr=8-2

xceZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας αντιγράφω το πόστ μου από το θέμα με τα ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ μήπως ξέρετε εσείς κάτι παραπάνω:

 

Κορίτσια να σας ξαναενοχλήσω με το iherb? Πέρίμενα δέμα που έφυγε από εκεί στις 9/5 και δεν έχει εμφανιστεί τίποτα...Στο μεταξύ έφτασε δέμα από τους ίδιους που είχε φύγει από Αμερική 2 εβδομάδες πριν... Τους έστειλα μέιλ για το πρώτο δέμα και μου απάντησαν τα παρακάτω:

 

Dear Customer, Thank you for contacting iHerb customer service. International mail postal service tracking numbers are not trackable - they are only a reference number. We apologize for the unusual delay in receiving your order. Unfortunately since International Airmail packages are not trackable we are unable to see the current status of your package. It is very possible that your package has been delayed by customs, had unforeseen issues with your postal service, or has even been returned to us due to a problem with delivery. It is not unheard of for a package to take as much as 6 weeks to be delivered. We thank you for your patience. Please understand that this package is NOT insured. Thank you for your patience and understanding and for shopping with us! sj

 

Δηλαδή μου λένε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει refund; Να τα κλάψω τα 70 ντόλαρς; Σας εχει τύχει ποτέ να μην λάβετε δέμα από iherb ή να το λάβετε πολύυυ καθυστερημένα; Έχει πλέον περασει 1,5 μήνας.... :(

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!θελω να αγορασω το izi combi x3 της be safe.

Καπου ειχε παρει το ματι μου πριν πολυ καιρο οτι καποιες κοπελες το ειχαν παραγγειλει απο Αγγλια πολυ πιο οικονομικα.Λογω φορτου εργασιας συν το παιδι δν εχω το χρονο να ψαξω ολες τις σελιδες!

Αν καποιος γνωριζει ας με βοηθησει παρακαλω!!!

ευχαριστω πολυ!!!!!!!:-D

 

(συγνωμη αν επαναλαμβανομαι!!!:mrgreen:)

 

κατια εχεις πμ

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς κοπέλες που αγόρασαν ποδήλατο από άμαζον: πήρατε το 12 ή το 14; Είναι καλά;Ψαχνουμε από τη προηγούμενη βδομάδα ποδήλατο της μικρής αλλά βλέπω να το παίρνουμε από εδώ....τα σχόλια στο άμαζον είναι και καλά και κακά και έχω μπερδευτεί...

 

Ξέρει καμία ποιο έμπειρη μανούλα το 12'' μέχρι ποια ηλικία είναι ή καλύτερα μέχρι ποιο ύψος; Φοβάμαι μη δώσω 100 ευρώ και είναι μόνο για ένα χρόνο...

Γατούλα και καλαμαράκι εσείς δεν αγοράσατε ποδήλατα από αμαζον;Αν ξέρει καμία κανά καλό ποδηλατάδικο στην Αθήνα ας μου πει...

 

Εγώ πέρισι το Πάσχα που ήταν στην ηλικία της κόρης σου του πήρα 14 και του ήταν και είναι καλό (για του χρόνου δεν ξέρω αλλά ακολουθεί και η μικρή και χαμένο δεν πάει). Το πήρα γυρω στα 90 ΕΥΡΩ αλλά συνάδελφός μου αγόρασε για τα δίδυμα του (που είναι ίδια ηλικία με την κόρη σου αυτό (1 ροζ και 1 γαλάζιο):

http://www.bikestation.gr/details.php?PrID=2

και είναι πολύ ευχαριστημένος. Το πήρε από το μαγαζί και του το άφησε 70. Καλύτερα για να δεις το μέγεθος είναι να πας με την κόρη σου να το δοκιμάσει (πιστεύω όμως ότι το 12αρι είναι μικρό).

Link to comment
Share on other sites

η πρωτη μου αγορα ηταν απο την cinda χαχαχαχα

 

ακομα ...δε μας κανει.......ιιιιιιισσσσωςςςςςς του χρονου!!!!!

 

οσο για τα ποδηλατα

αγορασα 14αρια

του Β ερχεται (του ειπα με το τραινο οποτε περιμενει ποτε θα φτασει χαχαχχαχα0

της Α ακομα δεν αναχωρησε

 

αμα φτασουν στηθουν και δοκιμαστουν θα σας ενημερωσω

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς κοπέλες που αγόρασαν ποδήλατο από άμαζον: πήρατε το 12 ή το 14; Είναι καλά;Ψαχνουμε από τη προηγούμενη βδομάδα ποδήλατο της μικρής αλλά βλέπω να το παίρνουμε από εδώ....τα σχόλια στο άμαζον είναι και καλά και κακά και έχω μπερδευτεί...

 

Ξέρει καμία ποιο έμπειρη μανούλα το 12'' μέχρι ποια ηλικία είναι ή καλύτερα μέχρι ποιο ύψος; Φοβάμαι μη δώσω 100 ευρώ και είναι μόνο για ένα χρόνο...

Γατούλα και καλαμαράκι εσείς δεν αγοράσατε ποδήλατα από αμαζον;Αν ξέρει καμία κανά καλό ποδηλατάδικο στην Αθήνα ας μου πει...

 

εμάς την Τρίτη μας έφερε ο μπαμπάς μας ένα φούξια 12άρι με φωτιές και από όλα (η μικρή τώρα είναι 98 εκ) που της κάνει μια χαρά το αγόρασε από φυσικό κατάστημα 80 ευρώ μου είπε έχει ρόδες κανονικού ποδηλάτου από αυτές που φουσκώνουν (όταν ρώτησα τον άντρα μου αν είναι μικρό και πόσο θα το κρατήσει μου είπε ότι η σέλα και το τιμόνι ανεβαίνουν όταν ψηλώσει ......... ως άσχετη το δέχτηκα) :lol::lol:

 

Η μικρή δεν φάνηκε να ενθουσιάζετε μια και μόνο μισό πετάλι ξέρει να κάνει προς το παρόν (η μαμά πάντως το ερωτεύθηκε) :lol::lol::lol:

Νομίζω πάντως ότι καλλίτερα είναι να δοκιμάσετε το μέγεθος σε φυσικό κατάστημα εσείς πρέπει να είστε και ποίο ψηλές :-D:grin:

(αν σε ενδιαφέρει να τον ρωτήσω από που το αγόρασε αν και έχω την υποψία ότι θα σας πέφτει μακριά) :?

Link to comment
Share on other sites

http://ecx.images-amazon.com/images/I/5199GBL6lhL._SL500_AA300_.jpg εμεις απο αμαζον πηραμε αυτο!!η κορη εχει ξετρελαθει, κανει και μεσα στο σπιτι να φανταστειτε, ο γιος δε επισης..τραβαει τα φλοκιΑ... η μικρη τον Αυγουστο γινεται 3 και ειναι γυρω στα 93 εκατοστα υψος..της ηρθε μια χαρα, κανει πεταλι μονη της και γενικα το κουμανταρει καλα-βεβαια ειναι πολυ κινητικη και γενικα τα καταφερνει σε σκαρφαλωματα και λοιπα αναρριχητικα...θελαμε να της παρουμε κατι να το χαρει αμεσα και να το ευχαριστηθει απο τωρα...αυτα τα μακροπροθεσμα δεν μας εχουν βγει παντα και για αυτο πηραμε κατι πιο οικονομικο και να το λιωσει...του χρονου βλεπουμε....

 

ωχ, δε βγηκε η τιμη 46 λιρες εκανε...μεταφορικα φριιιι

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια!Και εμείς θα πάμε αύριο σε μαγαζί να το δοκιμάσουμε!

Όχι καλέ δε είμαστε πάνω από 98 εκατοστά....πρέπει να είμαστε 95 εκατοστά αλλά το 12άρι του φίλου μας στη πλατεία το κάνει για πλάκα....πηγαίνει αργά αλλά το ανεβαίνει μονη της και κάνει στη πλατεία...

Εγώ λέω για 12άρι ο μπαμπάς μας για 14άρι για να μη το πάρουμε για ένα χρόνο...γενικά είμαστε riders πήραμε το dna του μπαμπά μας μάλλον...

Ευχαριστώ τόσο πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...