Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Καλημερα , δεν νομιζω πως θα χεις προβλημα ,αλλωστε δεν ξεπερνα τα 20 ευρω;)

 

Εντιτ. Τα μεταφορικα τα ειδες ποσο ειναι για Ελλαδα? 25.71$??????

 

Τα ειδα δεν εβρισκα κατι παρομοιο και εδω ειναι πολυυυ ακριβα αυτα τα κουβερτακια!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

κορίτσια για τσεκάρετε αυτό:

http://babyland.yourcheckout.co.uk/index.php?route=common/home

το βρήκα τυχαία έστειλα μειλ για μία μεγάλη κούτα χρεώνουν 30λίρεσ αποστολή και έχει πάρα πολυ καλέσ τιμές και απο αμαζον ακόμα τι λέτε οι πιο έμπειρες να τολμήσω?

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται!

Εγω ομως ουτως ή αλλως δεν ψωνιζω πια με αποστολη στην Ελλαδα απο περισυ που ισχυσε αυτος ο κανονας. Δε συμφερει με τιποτα εκτος αν θελω κατι αμεσα. Μου τα στελνουν ολα σε μεταφορικη που οταν γεμισει η κουτα μου τοτε παραλαμβανω.

 

Μμμμμ, δηλαδή και εσύ άγγλο ξάδερφο ? Τον γνωστό ή κάποιον άλλο ? Για ρίξε μια ενημέρωση να έχουμε υπόψη μας για το μέλλον.:wink:

 

Αυτό είναι Ο κανόνας...

Απλά σε όσες την πάτησαν έχω να πω join the club!!!

Πληρώνεις το κατιτίς σου αλλά το μαθαίνεις το μαθηματάκι σου τελικά...

Αν δεν έχει μεταφορικά για Ελλάδα ή δεν απαντάει στα Mail ή λέει υπερβολικά μεταφορικά.... ή το ένα ή το άλλο κουφό :

Πάμε για άλλα!!! next !!!!!!

 

Έτσι ακριβώς, όλοι στην αρχή είχαμε και κάποιο θέμα. Η αλήθεια είναι αυτή που λές, πάμε για άλλα.:-P:razz:

 

Λοιπον οπως ελεγα πριν οτι καποιοι πωλητες εγγραφονται με αλλο νικ και μπινταρουν τα αντικειμενα προς πωληση για να ανεβασουν τις τιμες ενα ακομα στοιχειο που σε υποψιαζει πολυ ειναι οτι οταν τελειωνει μεσα στο πρωτη ωρα σε προσεγγιζει και σου δινει τη δευτερη ευκαιρια να αγορασεις με την τιμη που εδωσες το αντικειμενο.

 

Αφου ο νικητης της δημοπρασιας εχει εως και ενα 48ωρο να τακτοποιησει την οφειλη του ποτε εχει προλαβει να συννενοηθει με τον πωλητη και να αρνηθει να πληρωσει.

 

Οταν αναρωτιομουν αν γινεται καταγγελια στο εβαυ απο τον πωλητη για αυτους που κερδιζουν τη δημοπρασια και αρνουνται μετα να πληρωσουν δεν εθεσα την ερωτηση ρητορικα.

 

Ειπαμε στην κελ πιο πανω οτι πρεπει να αγορασει το αντικειμενο για να μην εχει προβληματα με το εβαυ.

Αν ολες εχουμε απο μια τετοια περιπτωση που περιγραφω τοτε το εβαυ θα ταν γεματο καταγγελιες για πελατες που δεν πληρωνουν ενω εχουν κερδισει.

 

Ποσοι θα διακινδυνευαν ακομα και τον αποκλεισμο τους απο το εβαυ σε περιπτωση αρνησης πληρωμης.

Στην περιπτωση ομως που αυτος που κερδιζει ειναι στην ουσια ο πωλητης φυσικα δεν θα υπαρχει και καταγγελια.

 

Στη μια περιπτωση που ειχα μαλιστα ενω εδινα την τιμη η επομενη ερχοταν σε δευτερολεπτα μετα τη δικη μου ακομα και οταν εδινα τιμη στις 04.00 η ωρα το πρωι.Μιλαω για πωλητη της Αγγλιας που σημαινει δυο ωρες διαφορα.

Βεβαια το ιδιο προιον το ειδα και το ξαναειδα να το βαζει και να το ξαναβαζει με τιμη εκκινησης πολυ χαμηλη οπως παντα.

 

ναι στο καπακι outbid τοσο που σκεφτηκα καποια στιμγη ή οτι χρησιμοποιει καποιο προγραμμα με alert π.χ καθε φορα που καποιος δινει μια τιμη αυτος το ανεβαζει 1 λιρα ή οτι στις 04.00 δικη μου ωρα 0200 δικη του ωρα το πρωι ειχαμε και οι δυο ταυτοχρονα αυπνια.

 

Εννοειται οτι δεν ημουν διατεθειμενη να διαθεσω παραπανω ποσο απο οσο το οριο που ειχα βαλει και το παρατησα.

Μηνες μετα το ξαναβρισκω μπροστα μου και δοκιμαζω να μπινταρω μια φορα. Φυσικα βγηκα εκτος στα αμεσως επομενα δευτερολεπτα οπως ακριβως και την πρωτη φορα ετσι δεν ξανασχοληθηκα με τον συγκεκριμενο πωλητη.

 

στην περιπτωση που αναφερω πιο πανω ειμασταν μονο δυο που χτυπουσαμε.

 

Μου έχει συμβεί ακριβώς αυτό που περιγράφεις κάποιες φορές, και ήταν τόσο έντονο που αναρωτιόμουν, τι στο καλό, πως γίνεται να μπιντάρουμε συνέχεια κόντρα. Στην αρχή την πάτησα και έκανα συνέχεια κόντρα μπιντς, η τιμή ανέβαινε πάρα πολύ. Τώρα πιά, όποτε συμβαίνει, απλώς φεύγω. Το πιθανότερο σενάριο που παίζει είναι αυτό που λες, το έχω σκεφθεί και εγώ. Τα 2 νικνέιμς, το ότι ο πωλητής βλέπει που έχει φθάσει η τιμή κλπ. Δεν ξέρω αν υπάρχει περιθώριο διαμαρτυρίας στο ebay, αν αποδεικνύεται δηλαδή. Και στο σκηνικό με την 2η προσφορά, όταν ο αρχικός νικήτης υπαναχωρεί, όποτε μου έχει τύχει, έχω πεί ΟΧΙ, μουλάρωνα γιατί μου φαινόταν σικέ.

Νομίζω ότι η ΦΙΦΙΤΣΑ έχει δίκιο, σιγά μην παρακαλέσουμε κιόλας, τελικά υπάρχουν και κάτι πονηροί πωλητές ..............

 

Θα ηθελα να ρωτησω και κατι αλλο σας παρακαλω. Αν αγορασουμε 2-3 πραγματα (οχι σε δημοπρασια) και ζητησουμε combined shipping και δεν μας κανει μπορουμε τοτε να αρνηθουμε πληρωμη π.χ. αν για αντικειμενα των 7 ευρω ζηταει μεταφορικα 16?

 

Βρε συ, ζητάς να σου πεί το ποσό για την συνδυασμένη αποστολή ΠΡΙΝ μπιντάρεις, για να ξέρεις τι θα πληρώσεις εκ των προτέρων. Συνήθως, τους λέω θέλω αυτό και αυτό και αυτό και αυτό, τι μτφ θα πληρώσω αν τα πάρω όλα, για να ξέρω ακριβώς από πριν. Ο πωλητής δεν είναι υποχρεωμένος να κάνει συνδυασμένη αποστολή, αν κάνει το αναφέρει, αλλά ούτως ή άλλως, να ρωτάς, ακόμα και αν δεν το αναφέρει, μπορεί ρωτόντας τον να σου δώσει καλύτερη τιμή.

 

Αυτά όλα όμως ΠΡΙΝ την δημοπρασία ή την άμεση αγορά.

 

σου ερχεται μνμ οτι εισαι Outbid και μετα βλεπεις τι ποσο και πανω να ξαναβαλεις οποτε καταλαβαινεις τι εβαλε ο αλλος

 

Έτσι ακριβώς. Π.χ. αν το μπίντ είναι 1 λίρα και εσύ βάλεις το μάξιμουμ π.χ. 25 λίρες και βγείς outbid, το σύστημα θα σου πεί ότι βγήκες εκτός προσφοράς και ποντάρισε πάνω από 25 λίρες για να κερδίσεις, οπότε θα φανεί σε όλους ποιά ήταν η προσφορά σου.

 

Καλημερα κοριτσια ελπιζω να μην εχω κανει βλακεια κερδισα αυτο http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120732939013&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:US:1123

 

ειναι απο Αμερικη ελπιζω να μην εχω προβλημα εεεε????

 

Άντε καλέ, γιατί να έχεις πρόβλημα ? Έχω πάρει ΜΠΟΝΙ ΤΖΙΝ & ΡΕΑΡ ΕΝΤΙΣΙΟΝΣ από ΗΠΑ ........... σε αυτά τα επίπεδα τιμών που αναφέρεις και δεν είχα πρόβλημα. Αμ, τα κορίτσια που έχουν ψωνίσει ΤΖΙΜΠΟΡΙ ? 120 δολλάρια ? Μην αγχώνεσαι τζάμπα. Το θεωρώ εξαιρετικά απίθανο να το ανοίξουν στο τελωνείο. Αν άνοιγαν όλα τα δέματα, δεν θα μπορούσαμε να ψωνίσουμε ούτε καρφίτσα εκτός Ε.Ε.

 

Άντε καλή παραλαβή και .......... που το βρήκες βρε θηρίο!!!!!!!!!!!!!!!! Μ' αρέσει πολύ, η διάσταση είναι για μωρό ή για μεγαλύτερο παιδάκι ? Για πές να κοιτάμε και εμείς ............

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια για τσεκάρετε αυτό:

http://babyland.yourcheckout.co.uk/index.php?route=common/home

το βρήκα τυχαία έστειλα μειλ για μία μεγάλη κούτα χρεώνουν 30λίρεσ αποστολή και έχει πάρα πολυ καλέσ τιμές και απο αμαζον ακόμα τι λέτε οι πιο έμπειρες να τολμήσω?

 

 

αααα και κάτι ακόμα εγώ έκανα εγραφή και μου βγάζει όταν κάνω λογκιν φτηνότερες τιμές!!!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια για τσεκάρετε αυτό:

http://babyland.yourcheckout.co.uk/index.php?route=common/home

το βρήκα τυχαία έστειλα μειλ για μία μεγάλη κούτα χρεώνουν 30λίρεσ αποστολή και έχει πάρα πολυ καλέσ τιμές και απο αμαζον ακόμα τι λέτε οι πιο έμπειρες να τολμήσω?

 

αααα και κάτι ακόμα εγώ έκανα εγραφή και μου βγάζει όταν κάνω λογκιν φτηνότερες τιμές!!!!

 

Σου είπαν τι σημαίνει 'μεγάλη κούτα' ? Γιατί μεγάλη κούτα για μένα μπορεί να είναι η κούτα για τα γάλατα ΝΟΥΝΟΥ και για άλλον η κούτα από τα πατατάκια .......... Σου είπαν για βάρος ?

Λέω δηλαδή, σου έδωσαν ακριβή στοιχεία ή το άφησαν φλου ? Αν το άφησαν φλού, πρόσεχε μην απογοητευτείς μετά.

 

Αν οι τιμές είναι καλές, ζήτα ακριβή στοιχεία πριν δεσμευτείς. :wink::wink:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σορρυ για το οφ τοπικ πως να κανω edit σ'ενα ποστ μου γιατι εβαλα ενα link απο amazon και μολις κανω login στο amazon εμφανιζει και τα στοιχεια μου. Ηelp γιατι την εκανα την πατατα!

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για το οφ τοπικ πως να κανω edit σ'ενα ποστ μου γιατι εβαλα ενα link απο amazon και μολις κανω login στο amazon εμφανιζει και τα στοιχεια μου. Ηelp γιατι την εκανα την πατατα!

Αν έχουν περάσει 24 ώρες, δεν μπορείς να κάνεις έντιτ. Μήπως να στείλεις μύνημα στον αντμιν ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για το οφ τοπικ πως να κανω edit σ'ενα ποστ μου γιατι εβαλα ενα link απο amazon και μολις κανω login στο amazon εμφανιζει και τα στοιχεια μου. Ηelp γιατι την εκανα την πατατα!

Tι ακριβως εννοεις γιατι κι εγω οταν παταω σε λινκ του αμαζον που εβαλε καποια κοπελα...ανοιγει το αμαζον με τα δικα μου στοιχεια φυσικα......αν εννοεις αυτο ετσι γινεται.....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Tι ακριβως εννοεις γιατι κι εγω οταν παταω σε λινκ του αμαζον που εβαλε καποια κοπελα...ανοιγει το αμαζον με τα δικα μου στοιχεια φυσικα......αν εννοεις αυτο ετσι γινεται.....

 

Εγω το δοκιμασα με το link που εβαλα εγω και λεω μηπως το βλεπουν ετσι και οι υπολοιποι στο φορουμ.Μαλλον ειμαι πολυυυύ ξανθια.Κι εστειλα και μηνυμα στους admin:oops:

Link to comment
Share on other sites

Σου είπαν τι σημαίνει 'μεγάλη κούτα' ? Γιατί μεγάλη κούτα για μένα μπορεί να είναι η κούτα για τα γάλατα ΝΟΥΝΟΥ και για άλλον η κούτα από τα πατατάκια .......... Σου είπαν για βάρος ?

Λέω δηλαδή, σου έδωσαν ακριβή στοιχεία ή το άφησαν φλου ? Αν το άφησαν φλού, πρόσεχε μην απογοητευτείς μετά.

 

Αν οι τιμές είναι καλές, ζήτα ακριβή στοιχεία πριν δεσμευτείς. :wink::wink:

 

 

ένα καρότσι cosatto ένα καλοκαιρινό της stokke κάλυμα και μία ομπρέλα καροτσιού μου είπαν ότι μπαίνουν σε μία κούτα και κάνει 30 λίρεσ ή κούτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έτσι ακριβώς. Π.χ. αν το μπίντ είναι 1 λίρα και εσύ βάλεις το μάξιμουμ π.χ. 25 λίρες και βγείς outbid, το σύστημα θα σου πεί ότι βγήκες εκτός προσφοράς και ποντάρισε πάνω από 25 λίρες για να κερδίσεις, οπότε θα φανεί σε όλους ποιά ήταν η προσφορά σου.

 

 

αυτη την κουβεντα ειχαμε χθες με την marilia.εγω ψωνιζω κυριως ετσι,με maximum bid.και μου εχει τυχει και να πεσω πανω σε αλλου αγοραστη το maximum bid.καποιος εχει βαλει σε δημοπρασια 1 λιρας maximum bid 30 λιρες.εαν βαλω εγω 5 λιρες και με βγαλει outbid δεν θα μου γραψει το συστημα να βαλω απο 30 λιρες και πανω,μου βγαζει να βαλω απο 6 λιρες και πανω,η δημαπρασια προχωραει αργα.δειτε εδω το δικο μου maximum bid Που ηταν 30 λιρες,οι περισσοτεροι ηταν οι ιδιοι που bidαραν,βαζανε μεχρι να με φτασουν.

 

 

 

£30.00

£19.00

£17.00

£16.88

£15.00

£14.00

£10.00

£10.00

£0.99

 

 

εγω θεωρω οτι κανεις δεν ξερει πιο ειναι το maximum bid σου.αλλιως δεν θα ειχε και νοημα αυτη η δυνατοτητα;);)

 

 

 

s.gifs.gifs.gif

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ένα καρότσι cosatto ένα καλοκαιρινό της stokke κάλυμα και μία ομπρέλα καροτσιού μου είπαν ότι μπαίνουν σε μία κούτα και κάνει 30 λίρεσ ή κούτα.

 

Καλό μου φαίνεται, αν και οι τιμές συμφέρουν, χτύπα τα. Έχει και οικονομικές προίκες απ' ότι είδα.

 

多么愚蠢的,我们花?有成为笑柄。我们说,我们必须停止新闻...

 

Τώρα αυτό που συνεννοείσθε έτσι, τι να πω, μπράβο σας :lol::lol::lol::lol:

 

αυτη την κουβεντα ειχαμε χθες με την marilia.εγω ψωνιζω κυριως ετσι,με maximum bid.και μου εχει τυχει και να πεσω πανω σε αλλου αγοραστη το maximum bid.καποιος εχει βαλει σε δημοπρασια 1 λιρας maximum bid 30 λιρες.εαν βαλω εγω 5 λιρες και με βγαλει outbid δεν θα μου γραψει το συστημα να βαλω απο 30 λιρες και πανω,μου βγαζει να βαλω απο 6 λιρες και πανω,η δημαπρασια προχωραει αργα.

 

Έτσι είναι, με νορμάλ αγοραστές. Στο παράδειγμα που λές, αφού το μάξιμουμ είναι 30 λίρες -το οποίο εσύ εννοείται ότι δεν βλέπεις- και έχεις βάλει 5, δεν θα σου αποκαλύψει το σύστημα ποιό είναι το μάξιμουμ μπιντ. Θα σε πάει όπως λες, σιγά σιγά, μέχρι να φθάσεις το μάξιμουμ μπιντ του υψηλότερου δημοπράτη. Αυτά σε νορμάλ και όχι σικέ δημοπρασίες.

 

δειτε εδω το δικο μου maximum bid Που ηταν 30 λιρες,οι περισσοτεροι ηταν οι ιδιοι που bidαραν,βαζανε μεχρι να με φτασουν.

 

£30.00

£19.00

£17.00

£16.88

£15.00

£14.00

£10.00

£10.00

£0.99

 

εγω θεωρω οτι κανεις δεν ξερει πιο ειναι το maximum bid σου.αλλιως δεν θα ειχε και νοημα αυτη η δυνατοτητα;);)s.gifs.gifs.gif

Αν μιλάμε για κανονικούς αγοραστές, σαν εμάς, που βάζουν ένα μάξιμουμ μπιντ και παίζουν, πάει έτσι. Αν πρόκειται όμως για σικέ αγοραστή, δηλ. για τον ίδιο τον πωλητή που βλέπει το μάξιμουμ μπιντ, τότε αυτός τι κάνει. Βλέπει π.χ. ότι το μάξιμουμ μπιντ σου είναι 25 λίρες και χτυπάει αυτόματα με 26 λίρες. Το σύστημα θα σου ζητήσει να ποντάρεις πάνω από 25 λίρες για να χτυπήσεις την νέα προσφορά, οπότε στην ουσία φανερώνει ποιό ήταν το αρχικό μάξιμουμ μπιντ σου. Αυτό νομίζω ότι λέει η ΜΑΡΙΛΙΑ12.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που ψάχνετε είναι εδώ!!!

δεν ξέρω γιατί τα γράμμαρα μου βγαίνουν bold.... Sorry!!!

http://pages.ebay.co.uk/help/buy/automatic-bidding.html#how

When you place a bid, you enter the maximum amount you're willing to pay for the item. The seller and other bidders don’t know your maximum bid.

We’ll place bids on your behalf using the automatic bid increment amount, which is based on the current high bid. We'll bid only as much as necessary to make sure that you remain the high bidder, or to meet the reserve price, up to your maximum amount.

If another bidder places the same maximum bid or higher, we’ll notify you so you can place another bid. Your maximum bid is kept confidential until it is exceeded by another bidder

 

QsCvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχει ψωνισει καμια απο babybutt.com?

Μου αρεσαν τα ρουχα εγκυμοσυνης, εχει καλες τιμες, αλλα παω να κανω παραγγελια κ μου λεει οτι την πρωτη φορα που παραγγελνεις δε δεχεται καρτες! Σου στελνουν λογαριασμο τραπεζης κ βαζεις τα λεφτα...

Ποσο θα μου κρατησουν ομως γι'αυτο? Για 100 ευρω παραγγελια θα ειναι κανενα 20ρικο προμηθεια!

Το εχει κανει καποια????

Αν τους στειλω mail να κανουν μια εξαιρεση λετε να γινει τιποτα?

 

Κανενα αλλο μαγαζι με maternity clothing παιζει?? Γιατι ειμαι επαρχια κ δε βρισκω τιποτα της προκοπης στην αγορα....

 

Τα φωτα σας please! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχει ψωνισει καμια απο babybutt.com?

Μου αρεσαν τα ρουχα εγκυμοσυνης, εχει καλες τιμες, αλλα παω να κανω παραγγελια κ μου λεει οτι την πρωτη φορα που παραγγελνεις δε δεχεται καρτες! Σου στελνουν λογαριασμο τραπεζης κ βαζεις τα λεφτα...

Ποσο θα μου κρατησουν ομως γι'αυτο? Για 100 ευρω παραγγελια θα ειναι κανενα 20ρικο προμηθεια!

Το εχει κανει καποια????

Αν τους στειλω mail να κανουν μια εξαιρεση λετε να γινει τιποτα?

 

Κανενα αλλο μαγαζι με maternity clothing παιζει?? Γιατι ειμαι επαρχια κ δε βρισκω τιποτα της προκοπης στην αγορα....

 

Τα φωτα σας please! :cool:

 

Εαν εχεις ιντερνετ banking δεν ειναι μεγαλη η προμηθεια. Απο αυτο το σαιτ δεν εχω ψωνισει αλλα ριξε και μια ματια στο ασσος εχει κι εκει εγκυμοσυνης!

Link to comment
Share on other sites

ok πηρα το 2-3 φανελακια...

βρακακια οσα εχω παρει 18-24 δε μου γεμισαν το ματι, μικρα μου φανηκαν και ετσι τα πηρα κι αυτα 2-3, ε αν ειναι τοσο μεγαλα και της πεφτουν τι να πω................! θα τα βαλει πιο μετα..... εξαλλου τα πηρα απο τωρα που εχω κανα μηνα μπροστα μου για να προλαβω ;)

τελικα μου κανε καλη προσφορα στα μεταφορικα και πηρα 3 τριαδες δηλαδη 9! μινι μαους, τινκερμπελ και τουιτι! δεν τα ειχε κανεις αλλος τοσο φθηνα....

 

ιριδα, βαλε αν μπορεις ξανα τον πωλητη, γιατι μαλλον μπερδευτηκα, και δεν βλεπω τινκερμπελ και τουιτι!παρελαβες, ολα καλα?

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που ψάχνετε είναι εδώ!!!

δεν ξέρω γιατί τα γράμμαρα μου βγαίνουν bold.... Sorry!!!

http://pages.ebay.co.uk/help/buy/automatic-bidding.html#how

 

When you place a bid, you enter the maximum amount you're willing to pay for the item. The seller and other bidders don’t know your maximum bid.

 

We’ll place bids on your behalf using the automatic bid increment amount, which is based on the current high bid. We'll bid only as much as necessary to make sure that you remain the high bidder, or to meet the reserve price, up to your maximum amount.

 

If another bidder places the same maximum bid or higher, we’ll notify you so you can place another bid. Your maximum bid is kept confidential until it is exceeded by another bidder

 

Δεν είχα δει αυτή τη σελίδα. Συνεπώς, κανείς, ούτε και ο πωλητής βλέπει το μάξιμουμ μπιντ στο αντικείμενό του. Αν όμως κινείται με τον τρόπο που είπε η ΜΑΡΙΛΙΑ12, μπορεί να μπαίνει με 2ο νικνειμ και να αυξάνει την τιμή. Δεν είναι και το πιο συνηθισμένο αλλά παίζει σαν δυνατότητα.

 

[Θέλω να του πω κι άλλα, αλλά είμαστε σοβαρό site..... !!!!! :lol:

8-)8-)8-)8-):cool:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κανενα αλλο μαγαζι με maternity clothing παιζει?? Γιατι ειμαι επαρχια κ δε βρισκω τιποτα της προκοπης στην αγορα....

 

Τα φωτα σας please! :cool:

Γύρνα 2-3 σελίδες πίσω, να βρείς κάποιο πόστ του ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙου. Στην υπογραφή της έχει 5-6 καταστήματα με ρούχα εγκυμοσύνης. Επίσης δες και τα 'ρούχα για στρουμπουλίτσες μανουλίτσες', μήπως κάτι σου ταιριάζει.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...