Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ρε κοριτσια 4 ωρες παλευα σημερα να την καταφερω να βαλει αυτα τα παπουτσακια και δεν τα καταφερα. Λεει οτι κανουν φσιου-φσιου, τα δικά σας τα φοράνε?

http://cgi.ebay.co.uk/Girls-Toddler-White-Silver-Leather-Squeaky-Sandals-/270747200335?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&var=&hash=item84b7d62ec5

Ενδιαφερεται κανένας να τα πάρει? απελπίστηκα, το νουμερο ειναι 6/23

Δεν εχω παρει αλλα ειχα διαβασει τα κοριτσια που πηραν οτι η σφυριχτρα βγαινει και μπαινει ενα ταπακι.Αν κανω λαθος ας με διορθωσουν τα κοριτσια.Εγω θα σου ελεγα να το βγαλεις να αφησεις μερικες ημερες να το ξεχασει και μετα να τις τα ξαναβαλεις. Κριμα ειναι γιατι ειναι πολυ ομορφa:)

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

(Οι λαρισαιες μη με φάτε ζωντανή. Είμαι Σαλονικιά, με λείπει η πόλη μου και μου τη δίνουν οι μικρές κοινωνίες. Εντάξη?):|

 

E πες ντε...οτι εισαι πατριωτάκι χε χε :wink::wink:

 

Εμεις προς το παρον εχουμε 7-8 ''ατυχηματα'' την ημερα :rolleyes: αρα μαλλον θα τα χρειαστω, τι να σου πω καινουρια ειμαι στο σπορ! Τουλαχιστον μεχρι να μαθει δεν του παιρνω ακριβοτερα! Και να χρειαστει να πεταξω κανενα τουλαχιστον δεν θα το κλαιω! 8-)8-):cool:

 

Εντιτ ( ορθογραφικα λαθη εγω? Μπα.......)

 

Α καταλαβα....ω μοντιε τι με περιμένει!!!

Τα ξαναμέτρησα τα βρακακια της....26 εχω...:oops: δεν ειχα μετρησει κατι δωράκια χε χε

αρα καλα ειμαι...αμα κανει 7-8 ατυχήματα ....οκ το βγαζω ενα πλυντήριο τη βδομάδα χε χε

 

Ax σε ευχαριστω πολυ!!!!! Θα σε στειλω πμ να συννενοηθουμε μολις μπορεσω:):):)

kalamaraki τωρα που διαβασα τα ποστ καταλαβα γιατι δεν εστειλες πμ.Αγνοησε το προηγουμενο μου ποστ:) Ημουν στη παραλια στην εκθεση βιβλιου και γυρισα ζαλισμενη...

 

Και ξεχασα να πω...

Με τα λεφτα που θα γλυτωσουμε να πιουμε και τα ποτακια μας... φυσικα

Να τα ευχαριστηθουμε εμεις βρε παιδι μου:):):):)

 

 

ααχχχ εσυ καλά περίμενες....εγώ ειπα θα το στειλω και ξεχάστηκα μετά χαχαχα αρα τωρα ξέρεις , θα παραγγειλουμε μαζι και θα βγουμε να κεράσουμε την κιουρια ενα σιβας....μη χέθω που δεν θες τον τσιπικο καφέ :rolleyes:μου!! Φτου θου κυρια μου κικη...:evil:

 

Xατζικο αυτα τα είδες?http://cgi.ebay.co.uk/5-Pk-girls-Shorty-Style-Pants-Brief-Knicker-Underwear-/250827424148?pt=Girl_s_Clothing&var=&hash=item80107f2956#ht_500wt_922 παλι ο ιδιος πωλητης -αν θυμαμαι καλα ο αγαπημενος του Καλαμαρακιου:-)

 

Ναι καλε... απο τον δικο μου ειναι αλλα αυτα ειναι για εφτά χρονων!

 

ρε κοριτσια 4 ωρες παλευα σημερα να την καταφερω να βαλει αυτα τα παπουτσακια και δεν τα καταφερα. Λεει οτι κανουν φσιου-φσιου, τα δικά σας τα φοράνε?

http://cgi.ebay.co.uk/Girls-Toddler-White-Silver-Leather-Squeaky-Sandals-/270747200335?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&var=&hash=item84b7d62ec5

Ενδιαφερεται κανένας να τα πάρει? απελπίστηκα, το νουμερο ειναι 6/23

 

Μεσα στο κουτι συσκευασια εχει αλλο ενα σετ ταπουλες που ΔΕΝ κανουν θόρυβο....για βρες τες και βάλτες ή αλλιως αν τις χασατε απλα βγαλε τις ταπουλες.

 

Το γράφει κιολας

 

They are genuine Little Blue Lamb Squeaky Shoes that can be Squeaky or Non Squeaky shoes. In the heel there is a valve that emits a squeaky noise when the child walks and this is beneficial for new walkers ensuring they use the correct heel to toe walking technique.

 

Each pair of shoes will come with a set of non-squeaky valves that can silence the squeak in seconds for when quiet is needed and will not affect the appearance of the shoe.

 

Link to comment
Share on other sites

αρνειται να τα πλησιασει!!! Όταν τα δοκιμασε την 1η φορα ακουστηκαν και μετα δεν τα ηθελε. Εννοειται οτι εβαλα τις αλλες τις τάπες αλλά δεν πιστευει. Αυτο εγινε πριν 10 μέρες, εσκασα σημερα. Το κακο ειναι οτι αν τα βαλει δεν θα τα βγάζει αλλά πως το καταφερνω. :mad:

Α και τα κροκς ετσι καθονται στο ντουλαπι :rolleyes: Πηρα και εγω ιδια για να την πεισω αλλά ουτε αυτο επιασε. Τι αλλο να κανω η δολια μανα?

Link to comment
Share on other sites

τελεια τα russian dolls!!!!!!!!!!!! αχ δεν τα ειχα βρει και πριν ποσταρεις αγορασα τα πρωτα που εβαλες... σνιφ σνιφ! του εστειλα μηνυμα οτι πληρωσα ηδη και αν μπορει να αλλαξει τη παραγγελια μου......... μα καλα εψαχνα απο το πρωι και δεν τα ειχα δει στα Briefs........ φτουυυυυυ

Λες να δεχτει? ειδομεν......

 

μαρι τρελλοκομειοοοοοοο

 

ο ιδιος πωλητης ειναι....ο αγαπημενος μου και το πρωτο λινκ και τα ροσιαν ντολς! Ε κλαψτου λιγο....και πες του οτι θες τα ροσιαν ντολς, θα το κανει ειμαι σιγουρη! Ειναι πολύ ξηγημενος σαν πωλητης.:cool:

 

 

τι να κανω τη πατησα μια φορα κι εγω..... ενω εβαζα στην αναζητηση τη σωστη λεξη αυτα δ εμου τα βγαζε......

δυστυχως δεν μου αφησε και τοσο καλες εντυπωσεις ο πωλητης.... του εχω ηδη στειλει 4 εμαιλ δε πηρα καμια απαντηση και τωρα μπηκα στο λογαριασμο μου και λεει οτι το προιον μου ταχυδρομηθηκε!!!!!!!!!!!! εχω στεναχωρηθει.... μολις εστειλα μαιλ στο πειπαλ να δω τι θα μου απαντησουν....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

νυχτοπούλια μ πειτε μου πως μετράνε τα αμερικανακια το υψος?

εμεισ σε cm αυτοι?

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α και κατι αλλο. ψαχνω αυτό http://www.amazon.de/gp/product/B000YS05AI/ref=ox_sc_sfl_title_1 ή http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001QCY4LC/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

Το πηρε καμμία μανουλα? Αν το πάρω απο εξω θα εχω πρόβλημα? Ποιοι ήχοι ακουγονται? Αν ειναι για το Γιιιιιιιιιιιιιια και το καζανακι δεν πειράζει αλλά μην αρχισει τα γερμανικα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:shock::shock::shock::shock:

Διαβαζω κατα καιρους οτι γραφετε εδω αλλα εχω και καποια ηλικια. Δεν θυμαμαι ποιος εγραψε τι, ποιος ψωνισε τι και ποιος εχει ξαδερφακια στην Αγγλια.

Κατα βαθος θα ηθελα πολυ να ειχα την ανεση να μην με απασχολει ποσο κανουν αλλα δυστυχως δεν την εχω.

 

Κοπελιά:

1)ξαδερφος=MUM δλδ Myukmail

2)το ψαξιμο της αρκουδας πέφτει γιατί όλες μας νοιάζει και μας κόφτει πόσο κάνουν ΟΛΑ. Πάνες παίρνω (εγω τουλάχιστον) γιατί ο ... επιδέξιος της κόρης μου σηκώνει μόνο pampers και όποτε έχει προσφορές τα 3αρια και 4αρια κάνουν φτερά.... Εχω μωρό παιδί δεν μπορώ να κατασκηνώσω στον κάθε (Χ)....όπουλο που την άλλη μέρα θα τα έχει προσφορά. Διαφορετικά θα έπεφτε το lidl σύννεφο....

Ειρήνη ημήν αδέρφια.....;)

QsCvp2.png
Link to comment
Share on other sites

με κανατε και εφερα το γιατρο σπιτι βρε !!!

πλακα κανω...ηρθε να δει κατι ιδρωτηρια του μικρου και τον ρωτησα για το δεικτη του αντιηλιακου που λεγαμε

 

μου ειπε να παρω 25 αρι

και το 50 να το βαλω εγω

 

αλλα οχι για χημικα λεει

απλα οσο πιο μεγαλος ειναι ο δεικτης λεει τοσο περισσοτερα συστατικα που δεν ενυδατωνουν σωστα εχει γιατι ειναι πιο παχυ και μπορει να κανει δερματολογικα προβληματα πχ ξηροδερμιες....

 

αλλα ολα αυτα εχουν χημικα ειπε...

ουφ μωρε κι εμεις πια υπερβαλλουμε λιγο πηγα και αγορασα ενα σκασμο αντιηλιακα

6 το απογευμα που παμε εμεις θαλασσα κανενας δεν παθαινει τιποτα....

αυτα ειναι για οσους ξημεροβραδιαζονται

 

τεσπα.....καληνυχτα ειπα? δεν ειπα

 

καληνυχτααααααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ποδια :lol::lol::lol:

 

 

1 Meter = 3.2808399 Feet

 

δεν μου βγαίνει...

να το παρω αλλιως..

τι εννοει το size chart της gymboree?

πχ, 2Τ =33-36

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια 4 ωρες παλευα σημερα να την καταφερω να βαλει αυτα τα παπουτσακια και δεν τα καταφερα. Λεει οτι κανουν φσιου-φσιου, τα δικά σας τα φοράνε?

http://cgi.ebay.co.uk/Girls-Toddler-White-Silver-Leather-Squeaky-Sandals-/270747200335?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&var=&hash=item84b7d62ec5

Ενδιαφερεται κανένας να τα πάρει? απελπίστηκα, το νουμερο ειναι 6/23

 

έχω παραγγείλει κι εγώ αλλά απο άλλον πωλητή που μου έδινε τη δυνατότητα να μου απενεργοποιήσει τα squeakers πριν μου τα στείλει οπότε επειδή ήμουν σίγουρη οτι με το θόρυβο αποκλείεται να τα φορούσε η ζουζούνα μου, του ζήτησα να μου τα στείλει απενεργοποιημένα!!!

περιμένω απο βδομαδα να παραλάβω....

 

μήπως να της τα έκρυβες και σε καμια 10αριά μέρες να τα έβαζες σε ένα ωραίο κουτάκι και μια τσαντούλα και να της τα φέρει "δωρο" κάποιο αγαπημένο της πρόσωπο??????? νονά , γιαγιά....;);););)

Link to comment
Share on other sites

αρνειται να τα πλησιασει!!! Τι αλλο να κανω η δολια μανα?

Ε! Ρε τί μας περιμένει......... Ουτε ψήλος στον κόρφο σου...... Αμάν αυτές οι σουσουράδες μας..... πολύ άποψη τα καμάρια μας ρε κορίτσια...!!!

QsCvp2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν μου βγαίνει...

να το παρω αλλιως..

τι εννοει το size chart της gymboree?

πχ, 2Τ =33-36

 

To 33-36 ειναι ιντσες

 

μετατροπέας http://www.manuelsweb.com/in_cm.htm

 

και εχει το size chart gymboree κατω δεξια λεει ....View sizes in centimeters

 

http://www.gymboree.com/shop/size_chart_generic.jsp?FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374306231106&PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524445999033&ASSORTMENT%3C%3East_id=1408474395917465&bmUID=1307655516914#babyapp

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω ψωνίσει τις τοποθεσίες Web, να αισθάνονται καλά

 

ναι μωρε,μπραβο! τι ψυχουλα που εισαι! μακαρι να το κανανε ολοι!

 

τι ειναι ρε κοριτσια αυτα τα κουλα μηνυματα καθε τρεις και λιγο;

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...