Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Τα νέα από το Αμερικανάκι είναι πως μάλλον συγχίστηκε και φοβήθηκε που τον απείλησα και μου είπε να αποστείλω το προιόν και αν είναι δικό του το σφάλμα αναλαμβάνει εξ ολοκλήρου να πληρώσει μεταφορικά επιστροφής και να στείλει το σωστό προιόν. Με φοβίζει λίγο επειδή θα είμαι οριακά με το περιθώριο των 45 ημερών αλλά αισιοδοξώ:)

Εγώ λέω όταν έρθουν οι 45 μέρες ν' ανοίξεις κανονικότατα case και στο μεταξύ αν όλα πάνε καλά θα πεις στο paypalo-δικαστήριο "παρδόν κύριε δικαστά τα βρήκαμε εξωδικαστικά";)

Να είσαι καλυμμένη από κάθε πλευρά γιατί δεν έχω και πολύ εμπιστοσύνη στον τύπο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ελεγα να κρατηθω μεχρι 14/7 ποτε ειναι που θα ισχυουν τα τζιμμπακς!

ξεφτιλα τιμουλες οντως!!!!

 

ΑΛΛΑ

εχτες μετραγαποσα εχει το σαμιαμιδι

ΝΤΡΟΠΗ ΜΟΥ χαχαχαχαχχαχα

μη με φαγουριζετε!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι καλά τα λες kolibigi, το σκέφτηκα και εγώ αυτό. Είπα στον φίλο μου να στείλει το προιόν άμεσα και συστημένα μέσω ταχυδρομείου και εννοείται να μου δώσει την απόδειξη πληρωμής για να ζητήσω τα μεταφορικά πίσω, ωστόσο έχω ακόμη περιθώριο περίπου 1 μήνα.

Βρε Έλλη δεν της λες να κατέβει Κρήτη της κοπέλας, να επιμεληθεί και εμάς τις επαρχιωτοπούλες??:)

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χελοου!

πειτε μου λιγο.... ειμαι ετοιμη να βαλω μια μικρη παραγγελια τζιμπορι κατι σορτακια-μπλουζακια μιας και ειδα τα νουμερα, αλλα βλεπω οτι παλι δινει τζιμπακς για εξαργυρωση 14-24 ιουλιου

εχω ηδη 50δολ τζιμπακς και τωρα (αν παραγγειλω) θα κερδισω αλλα 25δολ αρα μετα θα πρεπει αν κανω παραγγελια 150 δολ, σωστα?????? που τελικα θα ειναι 75+25=100 δολ, ξανασωστα??? μου φαινεται μεγαλο ομως το ποσο.... τι θα παρω με 150 δολ??? και ξερουμε τι προιοντα θα χει το διαστημα εκεινο??? θελω να πω, θα ναι καλοκαιρινα παλι, θα ναι φθινοπωρινα???? χειμωνιατικα δυσκολο...

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Στα 75 gymbacks είχα κάνει παραγγελία περίπου 160 δολλάρια αν θυμάμαι σωστά. Το τι θα πάρεις είναι ένα θέμα, ίσως καλοκαιρινά για του χρόνου? Χειμωνιάτικα δεν νομίζω να έχουν βγάλει, φθινοπωρινά ίσως αλλά μάλλον για καλοκαιρινά το κόβω. Ίσως βέβαια αν συννενοηθείς μαζί τους να μπορέσεις να εξαργυρώσεις κάποιο κουπόνι την επόμενη περίοδο εξαργύρωσης.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κωδικός για CLARKS, BESUNNY για -20% για ονλάιν αγορές από 50 λίρες και πάνω παπουτσιών και αξεσουάρ για ενήλικες

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Στα 75 gymbacks είχα κάνει παραγγελία περίπου 160 δολλάρια αν θυμάμαι σωστά. Το τι θα πάρεις είναι ένα θέμα, ίσως καλοκαιρινά για του χρόνου? Χειμωνιάτικα δεν νομίζω να έχουν βγάλει, φθινοπωρινά ίσως αλλά μάλλον για καλοκαιρινά το κόβω. Ίσως βέβαια αν συννενοηθείς μαζί τους να μπορέσεις να εξαργυρώσεις κάποιο κουπόνι την επόμενη περίοδο εξαργύρωσης.

 

ααα γινονται και τετοια? αλλα παιζεις κορονα γραμματα ισως να μη το δεχτουν...

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μα θα τους συννενοηθείς πρώτα. Κάποια κοπέλα νομίζω το είχε επιχειρήσει και δέχτηκαν, κάτι τέτοιο θυμάμαι αλλά ποια ήταν δεν θυμάμαι. Δεν χάνεται κάτι να ρωτήσετε βρε κορίτσια.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ευχαριστήσω δημόσια την bitchoni για την εξυπηρέτηση και να της ζητήσω συγγνώμη για την καθυστέρηση!!!!

Συγγνώμη για το off topic κορίτσια αλλα τα καλά να λέγονται!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κι εγώ θα δείξω εγκράτεια με το gymboree.

Έφτιαξα καλάθι, κοίταξα τη ντουλάπα μας και έκλεισα τη σελίδα....α στο καλό ούτε τρίδυμα να είχα.

Θα κρατηθώ και θα εξορμήσω με το που θα βάλει τα χειμερινά....για Αύγουστο το κόβω.

 

Και για όσες μανούλες ψάχνουν αυτή την εποχή ΄παιδικά παπούτσια, δείτε κι εδώ http://hop-skip-jump.co.uk/

Έχει -40% και είναι στη λίστα μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω ημουνα Ελέ μου αλλα μου ειχαν ερθει τα gymbacks μολις ειχε τελειωσει η περιοδος εξαργυρωσης τους και μου ειπαν οτι θα μου στειλουν αλλο κωδικο για την επομενη περιοδο...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορούδες όμορφες καλησπέρα!

 

Παρέλαβα παπουτσάκια garvalin σούργελου από http://www.ogamigam.com/ μέσα σε 5 μέρες (αφαιρώντας την απεργία) σε άψογη συσκευασία συστημένο.

 

Όλα μια χαρά!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

http://www.simplyswim.com/products/Arena/Makimurax-DenimandDahlia.aspx

 

 

κορες πηρα αυτο το μαγιο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη

εφτασε πολυ γρηγορα και ειναι πολυ ωραιο

μαλιστα ειχα κανει λαθος νουμερο παραγγελια και το αλλαξαν ειχαν και ονλαιν εξυπηρετηση πελατων και δε μου αργησαν καθολου την παραγγελια μου

 

ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

Να΄σαι καλά Ελευθεράκι μου!

Πολλή δουλειά ψυχή μου αλλά τουλάχιστον βρίσκω χρόνο για ψώνια ;)

 

μάκια στον πρίγκηπα...

 

ααααα ελέ μου, εσύ τι νούμερο παίρνεις από μαντκο; παρέλαβα το πρωί τα 12αρια που παρήγγειλα, δεν πρόλαβα να δοκιμάσω αλλά μου φάνηκαν τεράστια :(

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Κωδικός για CLARKS, BESUNNY για -20% για ονλάιν αγορές από 50 λίρες και πάνω παπουτσιών και αξεσουάρ για ενήλικες

 

Εννοείς από το μαγαζί της clarks?

 

Επίσης, έχετε υπόψη σας κωδικό για yoox ή/και asos? Παρεπιπτόντως, το yoox έχει δωρεάν μεταφορικά αυτό τον καιρό...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...