Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

αυτος μπορει να το χτυπησε 15 λιρες αλλα το πηρε με την τιμη του τελευταιου ανταγωνιστικου χτυπηματος. παντα να προσφερεις το ανωτερο που θελεις να δωσεις και να ελπιζεις να μην αναιβαινει κι ο αλλος για να το παρεις χαμηλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ααααααααααααααα

δηλαδή οσο ψηλα κ να το χτυπάω θα το παρω συμφωνα με του προτελευταίου το μπιντ?

οχι την τελικη τιμη που εβαλα...

πσσσσσσσσσ

τα μαστερ ποιος θα τα υπογράψει?

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

σε επιασε και στο χρονο... να χτυπας παντα στα τελευταια 5 sec. επρεπε να βαλεις κατι παραπανω ακομη κι αν τα εχανες τα πεδιλακια τουλαχιστον θα ειχες την ικανοποιηση οτι τους ανεβασες την τιμη...

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να βρω αυτο

https://www.perizitito.gr/search.php?mode=search&page=1

το οποιο εχει εξαντληθει σε πολλα σαιτ.

Το e-shop.gr ζηταει φωτοτυπια της πιστωτικης, ταυτοτητας:? ακυρο δλδ..

στην σελιδα του πατακη δεν το βρισκει:?

ουφ...βαρεθηκα να ψαχνω

Σε ενα αλλο γραφτηκα αλλα ο λογαριασμος χαθηκε στον δρομο:lol:

Αποφασισα να παρω το περιζητιτο τηλεφωνο:rolleyes:

πολυ καλες τιμες σε βιβλια εχει ο Ποθητος στην Κανιγγος.δεν ξερω που μενεις αλλα ξερω οτι στα φερνει και σπιτι η στην δουλεια αναλογα με το κοστος της παραγγελιας και την αποσταση...

αυτο το συννενοεισαι απο το τηλ

 

Καλή σας ημέρα.!!!

Πασχαλίτσα εγώ ήμουν που παρέλαβα σε 2 μέρες για την ακρίβεια και μάλιστα ΣΚ ήταν αυτές!!

Λοιπόν όπως προέγραψα το φόρεμα είναι εμφανισιακά όπως το βλέπεις:http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260577159943&var=560003735097&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Για να το ράψουν στα μέτρα μου ήθελαν 15λίρες επιπλέον, αλλά δεν μπήκα στη διαδικασία γιατί φοβήθηκα μηπως αργήσει πολύ.

Στο συγκεκριμένο φόρεμα οι μετρήσεις ήταν ακριβείς πάντως. Είναι καλοραμμένο και στο στήθος εσωτερικά έχει μαξιλαράκια για τις λιγότερο προικισμένες:wink:

Επίσης είναι αρκετά μακρύ. Θεωρώ ότι για κοπέλα 1,75 με 10 πόντους τακούνι είναι εξαιρετικό. Εμένα σέρνεται λιγάκι, καθώς το 1,65 δεν θεωρείται και το πρώτο μπόι :-(

Σχετικά με το ύφασμα γράφει 75%silk,25% cotton και αφορά το εξωτερικό.

Το εσωτερικό δυστυχώς είναι μιας καλής ποιότητας φόδρα πάντως. Βέβαια με 70ευρω φόρεμα μακρύ για βαπτίσια δεν υπήρχε περίπτωση να βρω και μάλιστα στην πόρτα μου. Οπότε χαλάλι..

 

Επίσης μολις παρατήρησα ότι στα κλασσικά.. μωρομάντηλα έπεσε η τιμή στα 7,77

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004U9TKXU/ref=noref?ie=UTF8&s=drugstore&psc=1

 

Α, και με το mandco όντως όταν έβγαλα τα μαξιλάρια ύπνου (όπως είπε το καλαμαράκι)τη δέχτηκε την παραγγελία, χωρίς να αφαιρέσω τα 2 βελουτέ που πήρα για τον καναπέ.

Μάλλον το ζήτημα τους έχει να κάνει με τον ύπνο μας κατα κάποιον τρόπο:rolleyes:

α,σ ευχαριστω πολυ πολυ!!!

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά ήρθε και το 2ο παπούτσι που είχα παραγγείλει με κωδικό -10 λίρες αφού άνοιξα λογαριασμό στο όνομα του άντρα μου! Όλα καλά!

 

Καινούργιος κωδικός άμαζον με έκπτωση 20% SAVING20 μέχρι 19/6 για αγορές μόδας πάνω από 40 λίρες.

Link to comment
Share on other sites

 

Αχ μην γελασεις...τι πρεπει να δω;

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

εγω να μαντεψω λιγο? η τιμη πριν χτυπησεις ηταν 15,50? και τελευταια στιγμη εσυ δινεις 16?

ομως αυτος με τα 15,5 εχει βαλει 16 ισως και 17???

οποτε στο δευτερο "αυτοματα σε χτυπαει" και παει στα 16 αλλα προηγειται ηδη!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, εχω προβλημα με μια αγορα απο το ebay.

Αγορασα αυτα http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380338666853&ssPageName=STRK:MEWNX:IT. ΟΚ, δεχτηκα οτι ειναι ξαναγεμισμενα, αλλα γραφει οτι κανουν για τον εκτυπωτη μου!!!

Μολις τα παρελαβα, τα εβαλα στον εκτυπωτη αλλα δεν εκτυπωνει. Μου βγαζει μνμ οτι δεν τα αναγνωριζει ο εκτυπωτης.

Να επικοινωνησω με τον πωλητη να μου επιστρεψει τα χρηματα ή εχει ολα τα δικια επειδη ειναι refilled?

Την γνωμη σας!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια να σασ ρωτησω κατι ηθελα προσπαθω να κανω την πρωτη μου αγορα απο e bay εχω βρει το προιον και εχω πατησει bay now μου βγαζει να πληρωσω μεσω pay pal εγω εχω βγαλει μια καρτα απο την πειραιως για αογρες μεσω internet αλλα βαζω τα στοιχεια τησ στην φορμα και πρωτον εκει που λεει ποτε ληγει δεν παιρνει τετραψηφιο νουμερο πχ2016 και δεν μπορω να προχωρησεω στην αγορα!υπαρχει καποιο βημα που ξεχασα να κανω;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια να σασ ρωτησω κατι ηθελα προσπαθω να κανω την πρωτη μου αγορα απο e bay εχω βρει το προιον και εχω πατησει bay now μου βγαζει να πληρωσω μεσω pay pal εγω εχω βγαλει μια καρτα απο την πειραιως για αογρες μεσω internet αλλα βαζω τα στοιχεια τησ στην φορμα και πρωτον εκει που λεει ποτε ληγει δεν παιρνει τετραψηφιο νουμερο πχ2016 και δεν μπορω να προχωρησεω στην αγορα!υπαρχει καποιο βημα που ξεχασα να κανω;

 

έχεις φτιάξει λογαριασμό στο πέιπαλ?

έχεις συνδέσει την κάρτα σου σε αττο το λογαριασμό?????

αν δεν έχεις πέιπαλ δε μπορείς να πληρώσεις απέυθειας με την πιστωτική σου στο ebay...

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΩ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ειδικη φορμα;

 

θα πας στο λογαριασμό σου στο πέιπαλ και εκεί που γράφει profile, θα επιλέξεις: add or edit credit card και θα βάλεις τα στοιχεια της καρτας σου.

 

έντιτ:

και διαβασε και λίγο εδώ: http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1766943#post1766943

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ μην γελασεις...τι πρεπει να δω;

 

κοιτα, τιμη εκκινησης 2.49 λιρες.

1ο bid 27 Απρ. 19.25.05 3.99 λιρες

2ο bid 2 Μαιου 11.10. 33 2.95 λιρεσ

3ο bid 2 Μαιου 14.38.13 3.66 λιρες

4ο (εγω) 2 Μαιου 5 sec. πριν το τελος εβαλα 6 λιρες

το πηρα 4.19 ενα bid πανω απο την μεγαλυτερη προσφορα που δεν ηταν τελευταια χρονικα αλλα πρωτη αφου χτυπησε 5 μερες πριν 27 Απριλιου 3.99 λιρες

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα ξερετε ποιο ειναι;δεν πρεπει να εχω δημιουργησει λογαριασμο pay pal καθολου ειχα κανει τις διαδικασιες για να βγαλω μια καρτα webuy και δεν προχωρησα παρακατω!ψαχνω τωρα να βρω που μπορω να δημιουργησω λογαριασμο pay pal

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε που μπορώ να βρω καλοκαιρινά παπουτσάκια αγκαλιάς? Καλοκαιρινά, δηλαδή σαν σανδαλάκια, όχι κλειστά.

Βγήκα το Σάββατο στα μαγαζιά και τα έβρισκα από 29-38 ευρώ (για παπουτσάκια που θα φορεθούν ένα με δύο μήνες πολλά δεν είναι?)

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

και εκει που λεει pay pal account δεν βαζω τα στοιχεια τηε we buy καρτας;συγμωνη αν ειναι χαζες οι ερωτησεις μου αλλα εχω μπερδευτει

 

PAYPAL

οδηγίες για το πως θα εγγραφείτε εδώ

http://www.ramafa.gr/PAYPAL_KODIX.pdf

και εδώ γενικές πληροφορίες

http://blogthea.gr/NextStep/ooaethoc...oi-paypal.html

 

Link to comment
Share on other sites

roxana πηγενε στη σελιδα του παυπαλ https://www.paypal.com/gr

και κανε sign up.

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

sorry για την αργοπορια...πεταχτηκα στην Κυπρου ;)

 

οχι οι τελιτσες ειναι γιατι εγραψα 2 φορες το ιδιο μήνυμα κ το εσβησα κ επρεπε να γραψω κατι.

σιγα μην εκανα βιασύνες στη δασκαλα...:wink:

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα ξερετε ποιο ειναι;δεν πρεπει να εχω δημιουργησει λογαριασμο pay pal καθολου ειχα κανει τις διαδικασιες για να βγαλω μια καρτα webuy και δεν προχωρησα παρακατω!ψαχνω τωρα να βρω που μπορω να δημιουργησω λογαριασμο pay pal

 

και για μελλοντική σου χρηση καλο ειναι να διαβασεις δυο τρια πραγματα για να ξερεις τι σε περιμενει και πως να χειριστεις τις αγορες σου

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1766943#post1766943

 

Link to comment
Share on other sites

κοιτα, τιμη εκκινησης 2.49 λιρες.

1ο bid 27 Απρ. 19.25.05 3.99 λιρες

2ο bid 2 Μαιου 11.10. 33 2.95 λιρεσ

3ο bid 2 Μαιου 14.38.13 3.66 λιρες

4ο (εγω) 2 Μαιου 5 sec. πριν το τελος εβαλα 6 λιρες

το πηρα 4.19 ενα bid πανω απο την μεγαλυτερη προσφορα που δεν ηταν τελευταια χρονικα αλλα πρωτη αφου χτυπησε 5 μερες πριν 27 Απριλιου 3.99 λιρες

 

μαλιστα!! το πιασα.

κ εγω φοβομουν να βαλω παραπανω γιατι λεω κριμα ειναι αμα δεν ανεβει να το πληρώσω ''χρυσο''

χεχε

 

-- παντα μα παντα ομως δεν βλεπεισ το πριν απο σενα μπιντ ετσι?

η υπάρχουν περιπτώσεις?

 

ευχαριστω πολυ!!

εντιτ..σας χαιρετώ για λιγο παμε για μπανακι.

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...