Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Μαράκι μου γλυκό που χάθηκες;Να προσέχεις το ποδαράκι του Νικολιού σου γιατί μας χτύπησαν εμάς λίγο και στα δάχτυλα και πίσω....μη του το φοράς συνέχεια στη παραλία...φιλάκια

 

Μαριτούλι μου!!! Πήζω στη δουλειά :? Πως είναι το κουκλί σου;

 

Τα παπουτσάκια τα θέλω να μπαινοβγαίνει στη θάλασσα, που θα έχει πετρούλες. Για έξω του πήρα κροκσάκια :)

Σ'ευχαριστώ για το σχόλιό σου καλή μου και ελπίζω να σας δω σύντομα!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

http://www.tinysoles.com/teva-kids/

 

κορίτσια να ψωνίσω από δω???

Σοφάκι έχει 39 δολάρια μεταφορικά έβαλα μόνο ένα ζευγάρι στο καλάθι και δεν ξέρω αν ανεβαίνει αν βάλεις περισσότερα δεν νομίζω ότι αξίζει η παραγγελία με τα μεταφορικά θα ανεβάσει πολύ το ποσό

 

Να χαίρεσαι το μεγάλο αστεράκι σου κούκλα μου! Να έχει πάντα υγεία και αγάπη! :-D

 

και δεν μου λες καλή μου;;; πως ξύπνησες σήμερα να πας για δουλειά εεεεε;;;;; :lol::lol::lol:

όπως και εγώ χεχεχε

νυστάζωω και είχα επίσκεψη από την μικρή κατά της 3 τελικά 4,5 πήγε να κοιμηθώ και το τέρας 7 το πρωί ήταν στο πόδι

 

σματς σμουτς

Link to comment
Share on other sites

για Iherb δεν έχει τελωνείο σίγουρα μέχρι βάρος 1.5 κιλ. κωδικός AKI435 ή VAG237 τον έδωσε μια άλλη κοπέλα. είναι για 5δολάρια μείον στην πρώτη παραγγελία

 

Για την ακρίβεια 1360 γραμμάρια και 80 ευρώ παραγγελία.

 

Ευχαριστω πολυ κοριτσια! Keep up the good work! :D

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χατζικο να χαίρεσαι την κούκλα σου(και το αγοράκι σου φυσικά!!) και να έχουν πάντα υγεία!!!(και ωραία πραγματάκια βέβαια:-D!!)!!

Μήπως ξέρει καμία κοπέλα πως είναι τα νούμερα για τα καλτσάκια στο μαντκο?? Δηλαδή τι σημαίνει πχ το 12h/3h?Ή είναι κάτι πανευκολο και απλά δεν μου έχει κόψει να το καταλάβω:oops:??

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

μάλλον θα τα χτυπήσω το ΣΚ εχω στειλει mail για να δω πόσο έχουν τα μεταφορικά!!!

 

Απο τιμές είναι πάντως καλός ... έκανα τσεκ τα teva έχει και geox κτλ...

 

για να δουμε όμως τα μεταφορικά μην τρελαθουμε και όλας για να τα συγκρρινω και με εδώ!!!

 

Έχεις πμ ντίαρ.....

 

Να χαίρεσαι το μεγάλο αστεράκι σου κούκλα μου! Να έχει πάντα υγεία και αγάπη! :-D

 

και δεν μου λες καλή μου;;; πως ξύπνησες σήμερα να πας για δουλειά εεεεε;;;;; :lol::lol::lol:

 

Ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω από καρδιάς !!!!

Ξύπνησα είπες ? Τι ξύπνησα, όπως τα λέει το κορίτσι εδώ...΄

 

όπως και εγώ χεχεχε

νυστάζωω και είχα επίσκεψη από την μικρή κατά της 3 τελικά 4,5 πήγε να κοιμηθώ και το τέρας 7 το πρωί ήταν στο πόδι

 

...... ευτυχώς, δεν είχα σούρτα φέρτα σήμερα !!!!

Ευχαριστω πολυ κοριτσια! Keep up the good work! :D

Νιέντε, καλά ψώνια.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χατζικο να χαίρεσαι την κούκλα σου(και το αγοράκι σου φυσικά!!) και να έχουν πάντα υγεία!!!(και ωραία πραγματάκια βέβαια:-D!!)!!

Μήπως ξέρει καμία κοπέλα πως είναι τα νούμερα για τα καλτσάκια στο μαντκο?? Δηλαδή τι σημαίνει πχ το 12h/3h?Ή είναι κάτι πανευκολο και απλά δεν μου έχει κόψει να το καταλάβω:oops:??

είναι από το νούμερο των παπουτσιών που φοράει κάθε παιδί

περίπου δηλαδή

3/5=19-22

6-7=23-26

9-12=27-31

12/3=31-36

Link to comment
Share on other sites

είναι από το νούμερο των παπουτσιών που φοράει κάθε παιδί

περίπου δηλαδή

3/5=19-22

6-7=23-26

9-12=27-31

12/3=31-36

Σε ευχαριστώ Access!!! Απλά το h με μπέρδευε, αλλά εντάξει, με ξεμπέρδεψες!!!

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

θα απαντησει,μην ανησυχεις,ποτε του στειλες το τελευταιο μνμ,το βραδυ αργα........περιμενε λιγο

οι περισσοτεροι ειναι τιμιοι και εξυπηρετικοι......απο τη δικη μου εμπειρια τουλαχιστο......δεν ειμαι και καινουρια,εχω κανει πολλες αγορες....

 

 

Τώρα μόλις είδα στα μειλ μου ότι μου έχει απαντήσει στο μήνυμα που του είχα στείλει σχετικά με το τι τιμή θα βάλει στο δέμα.{αυτό ήταν το πρωί. Το βράδυ πήγα κι έκανα την πληρωμή }

Μου είπε ότι θα βάλει $16 και ότι είναι δώρο. Και ερωτώ:αφού υποτίθεται είναι δώρο, πως θα βάλει και τιμή;Δεν θα το καταλάβουν ότι κάτι βρωμάει;

Να του πω να βάλει μόνο τη λέξη δώρo΄? Και πότε πρέπει να του πω ότι προτιμώ να μου το στείλει με ταχυδρομείο;

Εγώ προς το παρόν του απάντησα ότι του έχω στείλει κι άλλο μήνυμα επειδή έχω κάνει κάποια λάθη.Να το διαβάσει και να με ενημερώσει για το πως θα τα διορθώσουμε.

Άντε να δούμε.....κυπριακό το κατάντησα το ζήτημα της πληρωμής πια...:oops::oops::mad:

Link to comment
Share on other sites

 

Επίσης, το κοριτσάκι μου έγινε σήμερα 4 ετών:lol::lol::lol: απίστευτο μου φαίνεται..........

 

Χρόνια πολλά , πολύχρονη!!!! να τη χαίρεσαι να είναι παντα τυχερή και πάντα ευτυχισμένη:-D. Έχουμε την ίδια μέρα γενέθλια μόνο που εγώ γίνομαι 37!!:shock:

 

Παρήγγειλα και το κάτωθι για τη βάπτιση. Όταν έχω νεώτερα θα σας τα πω

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260577159943&var=560003735097&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

Επίσης αυτά τα σταυρουδάκια για μαρτυρικά (αν και δεν προλαβαίνω να τα κάνω τελικά απ΄όσο φαίνεται..)και ήταν εδώ σε 1 εβδομάδα!!!:http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150504827196&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

line_m122_beg_40_time_1272600000_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Χατζίκο να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου. Να το καμαρώσεις όπως επιθυμεί εκείνο:)

Βρε κοπελιές που θα μπορούσα να βρω ένα παζλ μη τοξικό για να κάθεται (αν κάθεται) ο μικρός να παίζει τώρα που θα ξεφορτωθούμε τα χαλιά. Πέρυσι είχα ένα από Τζάμπο αλλά επειδή το έβαζε στο στόμα και καθότι τίγκα στα τοξικά το πέταξα.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σοφάκι έχει 39 δολάρια μεταφορικά έβαλα μόνο ένα ζευγάρι στο καλάθι και δεν ξέρω αν ανεβαίνει αν βάλεις περισσότερα δεν νομίζω ότι αξίζει η παραγγελία με τα μεταφορικά θα ανεβάσει πολύ το ποσό

 

 

όπως και εγώ χεχεχε

νυστάζωω και είχα επίσκεψη από την μικρή κατά της 3 τελικά 4,5 πήγε να κοιμηθώ και το τέρας 7 το πρωί ήταν στο πόδι

 

σματς σμουτς

 

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια μικρή μου ... Ματσ !! Μουτσ

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Χατζίκο να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου. Να το καμαρώσεις όπως επιθυμεί εκείνο:)

Βρε κοπελιές που θα μπορούσα να βρω ένα παζλ μη τοξικό για να κάθεται (αν κάθεται) ο μικρός να παίζει τώρα που θα ξεφορτωθούμε τα χαλιά. Πέρυσι είχα ένα από Τζάμπο αλλά επειδή το έβαζε στο στόμα και καθότι τίγκα στα τοξικά το πέταξα.

 

εχω δει αυτο, αλλα τσουζει λιγο. για ψαξε λιγο και στα εξωτερικα μηπως εχεις καλυτερη τυχη

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι μα από εκεί προσανατολίζομαι και εγώ αλλά δεν ξέρω τι θα μπορούσα να πα΄ρω. Πχ. κάποιο ειδικό παπλωματάκι ή ένα παζλ? Ιδέες και λύσεις ψάχνω αν μπορεί κάποια να προτείνει!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μολις το πηραμε

μερες το κοιτουσαμε και τσουπ πηγε το χερακι μονο του στο ροζ

http://cgi.ebay.co.uk/DISNEY-PRINCESS-2PC-SWIMMING-COSTUME-BIKINI-2-3-4-5-6_W0QQitemZ120704376513QQihZ002QQcategoryZ51567QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ht_3185wt_913

 

επισης χθες παρελαβα απο ebay

http://shop.ebay.co.uk/geo_si/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

http://shop.ebay.co.uk/lingerie5145/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

ολα μια χαρα πολυ ειδικα το δευτερο

α.. και

αυτο το χτυπησα στην πλακα με τη μικρη αλλα ειναι πολυ καλυτερο απο κοντα

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320694682295&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_508wt_1140

 

αχχχ ηρθε και ο λογαριασμος της καρτας.... απο Δευτερα αυτο...

 

συγνωμη για το εντιτ... επισης sofaki σε θυμηθηκα ηρθε δεμα απο healthzone και ειχε δωρο μια υπεροχη τσαντα θαλασσης της frezyderm καλα τελεια αντε και στα δικα σας δωρακια

 

να ρωτησω αν εχει παρει καμια σας κατι τετοιο;;;

http://www.letterbox.co.uk/rkMain.asp?PAGEID=27809&stk_prod_Code=159313&ctl_cat_Code=

βγαινει;; πως το χρησιμοποιεις;;

Link to comment
Share on other sites

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

το ειδα κι εγω. οντως δεν λεει. στο αγγλικο ebay δεν βρηκα κατι. βρηκα στο αμερικανικο αυτα του cosycorner πιο οικονομικα, αλλα κανεις δεν στελνει Ελλαδα. αν θες στειλε μηνυμα στους πωλητες μηπως κανουν καποια εξαιρεση.

http://shop.ebay.com/i.html?_from=R40&_npmv=3&_trksid=p3910.m570.l1313&_nkw=Playspot&_sacat=See-All-Categories#item2563b0d9d1

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ βρε κορίτσια. Βρήκα κουβερτούλες στο άμαζον αλλά έχουμε μια τέτοια της fisher price και σίγουρα δεν είναι για την ηλικία μας πια.

Μάλλον πρέπει να πάρω απόφαση πως θα κάθεται χύμα στο πάτωμα στο εξής.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Χατζίκο να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου. Να το καμαρώσεις όπως επιθυμεί εκείνο:)

Βρε κοπελιές που θα μπορούσα να βρω ένα παζλ μη τοξικό για να κάθεται (αν κάθεται) ο μικρός να παίζει τώρα που θα ξεφορτωθούμε τα χαλιά. Πέρυσι είχα ένα από Τζάμπο αλλά επειδή το έβαζε στο στόμα και καθότι τίγκα στα τοξικά το πέταξα.

 

Female, είχα ψάξει πριν καιρό για παζλ πλειματ και στο εβαυ και στο αμαζον αλλά ή δε στέλνανε ή ήταν ακριβά τα μεταφορικά. Τελικά βρήκα αυτό που είναι από eva που θεωρείται ασφαλές σε σχέση με το pvc, αλλά τελικά δεν την έκανα την απόπειρα. Το συγκεκριμένο κατάστημα είναι το αντίστοιχο babybutt για παιδιά:

http://kinderbutt-com.erwinmueller.com/shop/item-COM-en-KB-seite2/10000-10530-%282896,4531,80395%29/36-pcs-foam-play-mat-puzzle-80395.htm

line_m122_beg_40_time_1272600000_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...