Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

βρήκα μια πολύ καλή προσφορά για crocs 12,15 λύρες και 0 μεταφορικά !!!

http://cgi.ebay.co.uk/New-Crocs-Crocband-kids-children-shoes-Size-6C7-12C13-/270749466967?pt=UK_ClothesShoesAccessories_BoysShoes_BoysShoes_JN&hash=item3f09ed0157

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D πάω να φορτώσω κάρτααααααααααα....

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε Ελέ, οι πυτζαμουλες οι gap ειναι απο Hong Kong ή απο Ιρλανδια??? Με μπερδεψε ο παικτης...επανω λεει Ireland και στην περιγραφη λεει Hong Kong airmail...Στην Ιρλανδια εχουν Hong Kong ταχυδρομειο???:confused::confused::confused:

 

Να πω την αλήθεια ούτε το πρόσεξα αλλά πιο πολύ για Χονγκ Κονγκ μου κάνει. Και το Αγγλικό του δεν είναι σούπερ και πολύ νυφικό πουλάει:D

Εμένα άλλο με προβληματίζει. Είναι το σχέδιο για αγοράκι???

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

βρήκα μια πολύ καλή προσφορά για crocs 12,15 λύρες και 0 μεταφορικά !!!

http://cgi.ebay.co.uk/New-Crocs-Crocband-kids-children-shoes-Size-6C7-12C13-/270749466967?pt=UK_ClothesShoesAccessories_BoysShoes_BoysShoes_JN&hash=item3f09ed0157

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D πάω να φορτώσω κάρτααααααααααα....

 

Τον πωλητή αυτόν τον στάμπαρα και εγώ πριν λίγο και τον έβαλα στους αγαπημένους, ωραία σχέδια έχει.

Από Χονγκ Κονγκ στέλνει ε, μην την πατήσεις σαν εμένα!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια ούτε το πρόσεξα αλλά πιο πολύ για Χονγκ Κονγκ μου κάνει. Και το Αγγλικό του δεν είναι σούπερ και πολύ νυφικό πουλάει:D

Εμένα άλλο με προβληματίζει. Είναι το σχέδιο για αγοράκι???

 

Καλε μια χαρα ειναι...θα περιμενω να παραλαβεις και μετα θα παραγγειλω κι εγω (ειδες τη εξυπνη που ειμαι???:lol::lol:)...εχει και στο 6 που θελουμε...μια χαρα!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τον πωλητή αυτόν τον στάμπαρα και εγώ πριν λίγο και τον έβαλα στους αγαπημένους, ωραία σχέδια έχει.

Από Χονγκ Κονγκ στέλνει ε, μην την πατήσεις σαν εμένα!

 

 

λες να είναι μαιμουδιζον ;;;

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλε μια χαρα ειναι...θα περιμενω να παραλαβεις και μετα θα παραγγειλω κι εγω (ειδες τη εξυπνη που ειμαι???:lol::lol:)...εχει και στο 6 που θελουμε...μια χαρα!!!

 

Βασικά σε ουδέτερο μου κάνει, γι'αυτό το πήρα. Αν το επόμενο είναι θηλυκό μην φοράει μόνο γαλάζια;)

Όταν παραλάβω θα σε let know!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ..επισης αυτά που γδέρνονται βάφονται κιολας :)

 

και για μια σεζόν τα κρατάμε τα παπουτσια πόσο να γδαρθουν τελικά?

 

ναι καλα....και οταν γδερνονται κιουρια μου...φευγει και δερματακι μαζι...και φαινονται μπλιακ

 

βρε κορίτσια....ΕΛΕΟΣ!!!!!!!! είμαι ebayholic και είμαι καλά.....

και εκεί πού λέω "φτάνει πια!!" σκάνε από το πουθενά κάτι πυτζαμάκια, κάτι παπουτσάκια.........ε πόσο να αντέξω η γυναίκα?????

 

by the way,,,,,,έχετε δει πουθενά παντελονάκια φόρμας (3-4 ή 4-5) πιο λεπτά, για τώρα άνοιξη καλοκαίρι????

 

τα θέλει ο πωπως σου και σενα χαχαχαχα

βαλε summer joggers και δες τι σου βγαζει στο εμπευ

 

μην το λέτε μην το λέτε η κορούλα σε 2 εβδομάδες έκανε ένα ζευγάρι κικερς αγνώριστο μιλάω για το μπροστά έτσι ....γιατί το υπόλοιπο παπούτσι είναι σαν καινούργιο :evil:

 

chatzico μου τα παπούτσια που έχουν το πλαστικό μπροστά δεν σημαίνει αυτόματα ότι είναι πλαστικά από μέσα π.χ κάτι umi που έχω από μέσα είναι δέρμα και μπροστά, απλά το πλαστικό της σόλας συνεχίζει και στο μπροστινό μέρος του παπουτσιού

 

Εγω την κιουρια απο πανω ακουσα και δεν πηρα τετοια παπα....ασε...θα κλαιω τα χρηματακια μου σε δυο εβδομαδες....

 

 

Βρε Ελέ, οι πυτζαμουλες οι gap ειναι απο Hong Kong ή απο Ιρλανδια??? Με μπερδεψε ο παικτης...επανω λεει Ireland και στην περιγραφη λεει Hong Kong airmail...Στην Ιρλανδια εχουν Hong Kong ταχυδρομειο???:confused::confused::confused:

 

Οντως...αλλα αφου λεει Postage: EUR 1.00(approx. £0.87) - EMS SDS Courier αυτο ειναι χονγκ κονγκ!

 

Να πω την αλήθεια ούτε το πρόσεξα αλλά πιο πολύ για Χονγκ Κονγκ μου κάνει. Και το Αγγλικό του δεν είναι σούπερ και πολύ νυφικό πουλάει:D

Εμένα άλλο με προβληματίζει. Είναι το σχέδιο για αγοράκι???

 

Καλε μια χαρα ειναι...θα περιμενω να παραλαβεις και μετα θα παραγγειλω κι εγω (ειδες τη εξυπνη που ειμαι???:lol::lol:)...εχει και στο 6 που θελουμε...μια χαρα!!!

 

Οχι καλε, μια χαρά αγοριστικο ειναι!! Αν δεν σε ενοχλει το μωβ που εχει τελειο ειναι!

 

Link to comment
Share on other sites

ναι καλα....και οταν γδερνονται κιουρια μου...φευγει και δερματακι μαζι...και φαινονται μπλιακ

 

 

 

 

πολύ καλύτερο από την πλαστικούρααααααααααααα...απαπαπαπαπα

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολύ καλύτερο από την πλαστικούρααααααααααααα...απαπαπαπαπα

βρε κοπελιάαααααααααααα το από μέσα είναι δέρμα λέμεεεεεεεε:lol::lol: απλά η σόλα συνεχίζει ψηλά

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0043EVMCY/ref=s9_simh_gw_p309_d0_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1Y90EH8XDWF34T332WTK&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128533&pf_rd_i=468294

 

http://www.amazon.co.uk/Umi-Childrens-Toddler-Chicadee-Chocolate/dp/B003BIGKIY/ref=sr_1_21?s=shoes&ie=UTF8&qid=1306329684&sr=1-21

(καλά αυτό χαμένο πάει δεν το έχει φορέσει ούτε μία φορά και τώρα της είναι μικρό :cry::cry:)

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως αυτό το λάστιχο τα κάνει πιο σπορ, τα προχειρεύει ίσως αλλά για καθημερινά είναι μια χαρά. Εννοείται πως από μέσα είναι δέρμα, αυτό δεν αλλοιώνει την ποιότητα του παπουτσιού.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το λοιπον...παρελαβα κι εγω απο yoursclothing και ειμαι καταευχαριστημενη...πολυ καλη ποιοτητα ειδικα ενα καπρι παντελονακι super ντουπερ...νυχτικακια πηρα 2 με την προσφορα καταπληκτικα...ευτυχως ακολυθησα τη συμβουλη της iridas και πηρα ενα νουμερακι μικροτερο αποτι στα mandco κι επεσα μεσα...:lol::lol:

Εαν ριξουν την τιμη στο καπρι λεω να το χτυπησω σε ολα τα χρωματα μη σας πω...;)

Παρελαβα και απο iherb...αλλη μια φορα αψογοι και στις 10 μερες η παραλαβη...

 

 

Aggelomarie ποτε παρηγγειλες απο yoursclothing και παρελαβες τωρα?

Εγω εκενα παραγγελια στις 8/5 και ακομη τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πάλι εδώ και ζητάω τη βοήθειά σας.Σήμερα έστειλα το σύζυγό μου για να βγάλει αυτή την έρμη προπληρωμένη από την τράπεζα. Τώρα λοιπόν που μπήκα να κάνω εγγραφή στο paypal έβαλα τα δικά μου στοιχεία και μετά διάβασα ότι πρέπει να συμφωνεί το όνομα του κατόχου της κάρτας με το όνομα στο paypal. Ξαναέκανα προσπάθεια βάζοντας τα στοιχεία του συζύγου μου αλλά πάλι το δικό μου μέιλ, και όταν έκανα login, με χαιρέτησε ξανά με το δικό μου όνομα. Έκανα δύο πατάτες???Αχχχχ πείτε μου τι να κάνω για να το διορθώσω.!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aggelomarie ποτε παρηγγειλες απο yoursclothing και παρελαβες τωρα?

Εγω εκενα παραγγελια στις 8/5 και ακομη τιποτα.

 

 

εισαι σιγουρη για το οτι η παραγγελια εγινε σωστα?? γιατι παντα πρεπει να ερχεται σε 10 εργασιμες.. εμενα μαλιστα καπου στις 5 εργασιμες μου εστειλαν εμεηλ οτι ιισως καθυστερησουν λιγες μερες παραπανω! (αν και ηρθαν τελικα στις 10 εργασιμες ακριβως!)

επικοινωνησε καλυτερα μαζι τους, δεν ειναι λογικη τοση καθυστερηση χωρις ειδοποιηση

F2ETp3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου την καλημέρα μου!

 

παρήγγειλα χθες από gymboree για τον μικρό μου σπόρο ρουχαλάκια αξίας 120 δολάρια και εύχομαι να πάνε όλα καλά.

 

Χρειάζομαι την υποστήριξη σας, με έχουν πιάσει κάτι ξαφνικές τύψεις, ότι δεν βοηθάμε αυτήν την δύσκολη στιγμή την χώρα μας επειδή αφήνουμε τα λεφτά μας στο εξωτερικό και αισθάνομαι απαίσια.

 

Το είπα στον άντρα μου και με κορόιδευε! Λέει ότι δεν πάω καλά, και ότι κάνω καλά, αλλά και πάλι νιώθω χάλια που κλείνουν τόσα μαγαζιά!

Κράξτε με μήπως και έρθω στα ίσα μου!

 

Μήπως πρέπει να ψωνίζουμε και από εδώ; Εγώ το τελευταίο 8μηνο συνέχεια online ψωνίζω!

Και εγώ έχω αυτές τις τύψεις και διαφωνώ κάθετα με τις συμφορουμίτισες που λένε ότι να κλείσουν τα μαγαζιά αν δε βάλουν μυαλό οι έμποροι. Οι τιμές εδώ δεν είναι στο Θεό επειδή οι μικρομαγαζάτορες είναι λαμόγια. Βρίσκουμε κάτι σε Αγγλικό ή Γερμανικό Site 10 και εδώ 30, σωστά; Εκτός του γεγονότος ότι εδώ το κράτος σε σκίζει με την εφορία και το 23% ΦΠΑ (στα παιδικά πχ, η Αγγλία έχει 0% ΦΠΑ), αλλά επιπλέον αναλογίσου ότι ο Αγγλος για να βγάλει ένα ικανοποιητικό κέρδος στο τέλος του μήνα, απευθύνεται και εισπράττει ανάλογα βέβαια, από άποψη πληθυσμού τουλάχιστον, στο εξαπλάσιο κοινό από ότι ο συνάδελφός του στην Ελλάδα. Δηλαδή, αναλογικά, το κέρδος που ο Γερμανός θα βγάλει από 6 πελάτες, ο Έλληνας θα πρέπει να το βγάλει από έναν!

Η μόνη λύση θα ήταν το κ@@@κράτος να ενθαρρύνει την εγχώρια μεταποίηση πχ ρούχα, βιοτεχνίες, αντί να τους εξωθεί σε κλείσιμο.

Βέβαια, ναι μεν συμπονώ τους καταστηματάρχες, αλλά από την άλλη και εγώ πρέπει να κοιτάξω την τσέπη μου.ΑΝ πρόκειται για μικρή διαφορά προτιμώ την Ελλάδα, έλα όμως και που οι Ελληνες επιχειρηματίες είναι 30 χρόνια πίσω και ελάχιστοι έχουν ιστοσελίδα...Πολλές φορε΄ς αναγκάζομαι ν αψωνίσω από έξω online ¨οχι γιατί είναι πιο φθηνά, αλλά επειδή οι Έλληνες δεν προσφέρουν την υπηρεσία να ψωνίσω από το λαπτοπ και να μου τα φέρουν στην πόρτα μου. Κι εγώ πλέον δεν έχω χρόνο ουτε για σουπερ μάρκετ.

 

Μην το ψάχνεις καλή μου, σκ@@@ είναι που διώχνουμε τα λεφτά μας, αλλά δε νομίζω ότι αν εγώ κι εσύ στραφούμε στην ελληνική αγορά θα αλλάξει η κατάσταση. Το στόρι είναι ένα, να μας χρεωκοπήσουν και να τα πάρουν όλα σε τιμή ευκαιρίας. Άλλο πράγμα μας σώνει, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα συζήτησης και ήδη έχουμε βγει off topic...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πάλι εδώ και ζητάω τη βοήθειά σας.Σήμερα έστειλα το σύζυγό μου για να βγάλει αυτή την έρμη προπληρωμένη από την τράπεζα. Τώρα λοιπόν που μπήκα να κάνω εγγραφή στο paypal έβαλα τα δικά μου στοιχεία και μετά διάβασα ότι πρέπει να συμφωνεί το όνομα του κατόχου της κάρτας με το όνομα στο paypal. Ξαναέκανα προσπάθεια βάζοντας τα στοιχεία του συζύγου μου αλλά πάλι το δικό μου μέιλ, και όταν έκανα login, με χαιρέτησε ξανά με το δικό μου όνομα. Έκανα δύο πατάτες???Αχχχχ πείτε μου τι να κάνω για να το διορθώσω.!!!

dkl εγώ έχω την προπληρωμένη της Κύπρου και στο πέιπαλ είναι τα δικά μου στοιχεία με όνομα κατόχου κάρτας το όνομα του άντρα μου. Αρα δεν είναι ανάγκη να συμφωνούν αυτά τα 2!

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ mylife10 για την απάντησή σου.

Λοιπόν έκανα λογαριασμό και με το όνομα του συζύγου για καλό και για κακό. Του ήρθε το σχετικό μέιλ έκανε login και με πήγε στη σελίδα που φαίνονται οι συναλλαγές μου (απ' ότι κατάλαβα )οι οποίες είναι φυσικά μηδέν. Χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο;Είμαι έτοιμη τώρα να κάνω την πρώτη παραγγελία ή όχι;

Επίσης με το δικό μου λογαριασμό στο paypal τι γίνεται; Πως θα τον ακυρώσω? Aν διαγράψω το μέιλ που μου έστειλαν?

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ mylife10 για την απάντησή σου.

Λοιπόν έκανα λογαριασμό και με το όνομα του συζύγου για καλό και για κακό. Του ήρθε το σχετικό μέιλ έκανε login και με πήγε στη σελίδα που φαίνονται οι συναλλαγές μου (απ' ότι κατάλαβα )οι οποίες είναι φυσικά μηδέν. Χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο;Είμαι έτοιμη τώρα να κάνω την πρώτη παραγγελία ή όχι;

Επίσης με το δικό μου λογαριασμό στο paypal τι γίνεται; Πως θα τον ακυρώσω? Aν διαγράψω το μέιλ που μου έστειλαν?

Nομίζω μπορείς να παραγγείλεις! Εναν αριθμό θυμάμαι ότι ήθελαν από την τράπεζα γιατί αφαιρουν ένα συμβολικό ποσό απο κει κ το επιστρέφουν μετά, αλλά εγώ δεν τον έδωσα ποτέ! Τώρα με το λογαριαμό στο όνομά σου, μπερδεύτηκα!Δεν μπορείς να τον ακυρώσεις αν σβήσεις το μέιλ. Καμία κοπέλα ξέρει???

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Είμαι καινούρια στην παρέα σας αν και έχω διαβάσει όλες τις σελίδες του συγκεκριμένου forum (μου πήρε βέβαια αρκετό καιρό). Καταρχην να σας ευχαριστησω για τις πολύτιμες συμβουλές σας και ειδικά το καλαμμαράκι για την άψογη οργάνωση. Έως σημερα οι μόνες αγορές που είχα κάνει ήταν μέσω skrutz (κλιματιστικο, καταψύκτης, τηλεόραση, κινητό) και πάντα με αντικαταβολή. Αφού όμως διάβασα όλα όσα γράψατε έβγαλα προπληρωμενη, γράφτηκα στο paypal και προχωρησα στις εξής αγορές:

1)στις 11/5 παρήγγειλα απο το itsababy καρότσι και κάθισμα αυτοκινητου της Mclaren xlr (Το είχε προσφορά 40 λίρες λιγότερο απο το oliver και το prammworld) και τα μεταφορικά και για τα δύο ταν μονο 30 λίρες ενω στο oliver ζητουσαν 70λίρες και στο prammworld 60. Σήμερα μου ήρθαν κιόλας και κατενθουσιάστηκα

2) Στις 12/5 παρηγγειλα απο το babyartikel.de λίκνο, αποστειρωτή, μάρσιπο και πάρα πολλά άλλα μικροπράγματα. Το λίκνο δεν το είχαν ετοιμοπαράδοτο οπότε το δέμα με τα πράγματα μου έφυγε εχθές από Γερμανία. Οπότε αναμένω

3) Στις 13/5 παρηγγειλα από το bed-e-byes όλη την προίκα του μωρού. Εκνευριστηκα όμως γιατι προχθές μου ήρθε λάθος δέμα ενώ το δικό μου το έστειλαν σε άλλη κοπέλα. Σήμερα θα πάει ο συζυγος μου να αλλάξει τα δέματα(ευτυχως η κοπέλα μένει Αθήνα) οπότε θα σας ενημερώσω αν τελικά ήταν το σωστο. Από την εν λόγω εταιρία με παρακάλεσαν να ερθω η ίδια σε επικοινωνία με την κοπέλα και αν χρειαστεί κουριερ να το πληρώσω αρχικά εγώ και μετά να καταθέσουν αυτοι μεσω paypal τα χρηματα.

4) Η καλύτερη παραγγελία έγινε στις 19/5 απο το bambinoworld. πηρα ενα στρωματάκι και επειδη η αξία του ηταν ανω των 65 ευρώ δεν πλήρωσα μεταφορικά και επιπλέον στις 24/5 ήταν εξω από την πόρτα μου. ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!

5) Σημερα παρήγγειλα από το bce-europe προιόντα της Weleda, οπότε αναμένω

ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΦΟΡΑ

Εχω να σας προτεινω ενα εκπληκτικό site με πολύ φθηνα παιδικά (ειδικά αν πας εκει που λέει outlet). Στελνει Ελλάδα με 9,95 ευρώ και για αγορες άνω των 100 ευρω εχει δωρεαν μεταφορικά. Να σημειώσω ότι ακόμη δεν εχω ψωνισει η ίδια αλλά θα το κάνω σύντομα. www.yulaby.de

Κορίτσια μου ανοίξατε τα μάτια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε;;

Μια κοπέλα έιχε βάλει αυτή την σελιδούλα και άρχισα να την χαζεύω.

Βρήκα αυτό το φόρεμα από 2 πωλητές:

http://www.dhgate.com/long-sleeve-v-...11a8d2d8f.html

http://www.dhgate.com/sexy-silver-me...ac6ec1f8b.html

Είναι σαν το e-bay;ο πρώτος πωλητής εχει 89,3% feedback ενω ο δεύτερος 100%.

Πληρώνεις με paypal;απο που έρχονται;ή που φτιάχνονται;

Είμαι λίγο (έως πολύ) άσχετη όπως θα καταλάβατε

 

Βρε κοπέλες,μήπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε και στις υπόλοιπες απορίες μου;εχει ψωνίσει καποια από εκεί;ερχονται στην ωρα τους;

Link to comment
Share on other sites

Βρε Ελέ, οι πυτζαμουλες οι gap ειναι απο Hong Kong ή απο Ιρλανδια??? Με μπερδεψε ο παικτης...επανω λεει Ireland και στην περιγραφη λεει Hong Kong airmail...Στην Ιρλανδια εχουν Hong Kong ταχυδρομειο???:confused::confused::confused:

Yπαρχουν πολλοι πωλητες που συνεργαζονται με ατομα που τους προμηθευουν προιοντα απο την Κινα...ετσι κι εγω οταν πηρα τις ugg μου ειχα την ιδια απορια...το ψαξα λιγο και εννοησα!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!

Μπορεί κάποια να με βοηθήσει να δω πόσο έχει αυτό το καρότσι και που αλλού μπορώ να το ψάξω?

Το λινκ:http://www.brevi.eu/prodotti-prima-infanzia/a-passeggio/ovo-duo.html

http://www.ebaby.gr/brevi-1-2-3/trio-ovo-car-compatible-brevi.html

εδώ το βρήκα,το bimbomarket δεν το έχει.

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...