Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Koυκλες-Γκουρου του e bay. Εχει καμια σας πουλησει κατι στο e bay? και αν ναι τι γινετε με τα μεταφορικα? Πως το εστειλε στον αγοραστη ... ποια ειναι η πιο φτηνη λυση για αποστολη?

Περιμενω απαντηση, φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Tελικα αυτο το φορουμ.....τι να πω,κριμα που δεν το ειχα ανακαλυψει πιο πριν!!!Κοριτσια ενα μεγαλο ευχαριστω για τις πληροφοριες!

Μη την κανω την αγορα πατατα παλι.....εχω κανει αρκετες,δε μπορω να πω.......

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Κάτι πολύ ωραία μάλλινα και από μαλλί βιολογικής κτηνοτροφίας βέβαια έχω πάρει απο το ecobaby (πάλι!!!)

Τελιώνουν οι εκπτώσεις, τώρα ότι προλάβαμε!

http://www.ecobaby.gr/specials.php

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια, το Mytoys.de ξερετε αν εχει ως επιλογη τα αγγλικα???

Διοτι μαλλον ειμαι γκαβη και δεν το βρισκω!!!!

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Moνο γερμανικά εε?? Χμμ, μαλλον θα δυσκολευτώ! Ευχαριστω RavT :D

 

αν μπαινεις απο τον explorer σου βγαζει επανω αν θες να κανει μεταφρασει.

εγω ετσι κανω και μαλιστα σημερα παραγγειλα καθισματακη φαγητου κικο που εδω εχει 170 και μου βγηκε 130 με τα μεταφορικα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koυκλες-Γκουρου του e bay. Εχει καμια σας πουλησει κατι στο e bay? και αν ναι τι γινετε με τα μεταφορικα? Πως το εστειλε στον αγοραστη ... ποια ειναι η πιο φτηνη λυση για αποστολη?

Περιμενω απαντηση, φιλακια!!!

 

εχω πουλήσει στο ebay, πρέπει να βάλεις κόστος μεταφορικών όταν δημιουργείς την αγγελία. Νομίζω ότι η πιο φθηνή λύση είναι συστημένο με τα ΕΛΤΑ (το κόστος το έχουν σε τιμοκατάλογο στο site τους) για πράγματα που μπορούν να μπούν σε μεγάλο φάκελο ή σε σχετικά μικρό δέμα. Τώρα αν το δέμα είναι μεγάλο και βαρύ, ίσως να υπάρχουν άλλες λύσεις (π.χ. courrer) αλλά δεν ξέρω τι γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στον πειρασμό κ έκανα την πρώτη μου παραγγελία στο sportsdirect στις 27/2 στις 28/2 έφυγαν και μου έχουν στειλει εναν κωδικο που παρακολουθώ μεσω dhl που είναι .Θα σας πω εντυπώσεις οταν παραλάβω.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν εχει αυτό που ηθελα στο mytoys.de...κλαψ

το βρισκω μονο στο amazon.com Και οχι στο co.uk...

 

Εχει τελωνειο γι αυτο ξερετε???

 

Ευχαριστω πολύ

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στον πειρασμό κ έκανα την πρώτη μου παραγγελία στο sportsdirect στις 27/2 στις 28/2 έφυγαν και μου έχουν στειλει εναν κωδικο που παρακολουθώ μεσω dhl που είναι .Θα σας πω εντυπώσεις οταν παραλάβω.

 

 

Λυδια να σε ρωτησω τα μεταφορικα ειναι 45 ευρω ??? ανεξαρτητου βάρους ??

 

επίσης θελω παπουτσακια για την μικρη και μπερδευομαι στο νουμερο

 

αυτα τα c1 c2 τι ειναι ???

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά δεν εχει αυτό που ηθελα στο mytoys.de...κλαψ

το βρισκω μονο στο amazon.com Και οχι στο co.uk...

 

Εχει τελωνειο γι αυτο ξερετε???

 

Ευχαριστω πολύ

 

εχω την εντυπωση οτι απο το com δεν μπορεις να ψωνισεις.καποια κοπελα απο εδω μεσα το εγραψε,και οντως καποια φορα που εβαλα καποια πραγματα στο καλαθι δεν τα εστελνε.κριμα και εχει ωραια ρουχαλακια:cry::cry::cry::cry:.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ΠΩπω...Αλήθεια?? Αχχχχ, μου κόβεις τα φτερα Σοφάκι μου και δεν βρίσκω αλλού το κουνιο -ρελάξ που θέλω!

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites

ΠΩπω...Αλήθεια?? Αχχχχ, μου κόβεις τα φτερα Σοφάκι μου και δεν βρίσκω αλλού το κουνιο -ρελάξ που θέλω!

 

 

ναι δυστηχως.....και εχει πολυ ωραια παιδικα ρουχα.ποιο κουνιο-ρελαξ θελεις?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ναι δυστηχως.....και εχει πολυ ωραια παιδικα ρουχα.ποιο κουνιο-ρελαξ θελεις?

 

Θελω ενα fisher price που δεν ερχεται Ελλαδα πήρα και ρωτησα!

Ειναι σαν το rain forest αλλα σε αλλα χρωματα....

Αχχχχχχχ

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites

Λυδια να σε ρωτησω τα μεταφορικα ειναι 45 ευρω ??? ανεξαρτητου βάρους ??

 

επίσης θελω παπουτσακια για την μικρη και μπερδευομαι στο νουμερο

 

αυτα τα c1 c2 τι ειναι ???

 

εκανα κ εγω μόλις την παραγγελία μου στο sportsdirect.

πηρα 12 ζευγαρια,τα μεταφορικά ειναι 45 ευρο ανεξάρτητου βαρους.

c0-16 , c1-17, c2-18 και παει λέγοντας...

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Θελω ενα fisher price που δεν ερχεται Ελλαδα πήρα και ρωτησα!

Ειναι σαν το rain forest αλλα σε αλλα χρωματα....

Αχχχχχχχ

 

mpoumpou ασχετο αλλά πριν παρεις το κουνιο ριλαξ σου ελεγξε αν εχει ζώνη πεντε σημείων γιατι αυτή της fiscer price που εχω εγώ έχει μόνο τριων σημείων και η δική μου πιανόταν απο τα καγκελα και κρεμόταν με τον κεφάλι μπροστά... νομίζω πως ολες οι κούνιες αυτής της εταιρίας είναι έτσι και δεν το προσεξα και εγω όταν την πήρα..καλο είναι να πιανουν και απο τους ώμους...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την συμβουλη λιονταρινα θα το δω πως ειναι

 

Σοφακι δεν ειδα στο e bay θα κοιταξω κι εκει μήπως και!!!

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites

Αχ παιδιά, πήγα να δω τι έχετε γράψει, μετά από εκείνο που είχα γράψει για αρώματα, και είδα ήδη 3 σελίδες! Wow, αυτό το θέμα έχει ρεύμα!

Καλαμαράκι, ναι, την Cinema την εκτιμώ κι εγώ, συμφωνώ, αλλά την Burberry Brit δεν την είχα υπόψη, thanx! Όσο για την Narciso Rodriguez (κάποια άλλη κοπέλα έγραψε γι αυτήν), ναι, πρέπει να την δοκιμάσω οπωσδήποτε! Την Αλιεν όμως την έχω μυρίσει και μου φάνηκε πολύ βαριά. Δικές μου αγαπημένες: Allure, Cinema, Chanel 5, Cashmere Mist. Axx, από τότε που μου μάθατε αυτό το FragranceX καταστράφηκα οικονομικά...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...