Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

αν εχει τιμη για additional item δεν χρειαζεται να στειλεις μνμ....

 

Οχι παντα....πχ οταν αγορασα πολλα πραγματα μαζι απο τον αγαπημενο μου πωλητη ειχε πχ στο ενα προιον μεταφορικά 2 λιρες και αντσιοναλ 1 λιρα

 

ενω στο επομενο προιον 2μιση λιρες και αντισιοναλ 1μιση λιρα....

 

κοινος δεν ήταν σταθερες οι τιμες επαιζαν αναλογα απο το προιον και βαρος

 

και οταν ζητας τοταλ ρικουεστ συνήθως βγαινουν φθηνοτερα τα μεταφορικα απο την αθροιση των στανταρ μεταφορικων και των αντισιοναλ

 

εγω ας πουμε εκει επρεπε να του δωσω 9 λιρες , και τελικά μου ζητησε 4 λιρες μονο....

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τσιμπα το χε χε το πολύ πολύ να τρωει μπανάνες χαχαχαχα

σε πειραζωωωωωωωω

 

 

 

 

;.... ok !! βρε φιλεναδα που να δεις και το καινουργιο μου gadget ...που να δεις τον μικρό πως το κοιταγε...http://mariaevita.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=663

 

Α τους ατιμους...εδω αυτες τις θηκες τις πουλανε 2 με 2,5Ε.....γι αυτο μου ζητανε απο την Ελλαδα......θα φερω μερικες να τις πουλησω...πλακα κανω!!

και για του λογου το αληθες......

http://www.coolstuff.se/BananaGuard

συγνωμη 3 ευρω,εγω την παιρνω απο μαγαζι 2,5......

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Κόρες να ρωτήσω κάτι? Παρήγγειλα μωρομάντηλα από άμαζον. Και μου έχει δώσει τράκινγκ νάμπερ με dhl γερμανίας. Στο σάιτ της dhl λέει ότι από το Σάββατο είναι Ελλάδα. Α, ξέχασα να σας πω, ότι estimated day of delivery έχει τη σημερινή το άμαζον.

 

Θα έρθουν με απλό ταχυδρομείο ή με dhl? Να ξέρω που να τηλεφωνήσω αν αργήσουν!

αν λέει dhl post είναι ΕΛΤΑ κούριερ πάρε τηλέφωνο την πόρτα πόρτα για να δείς πότε θα σου έρθουν

 

kikileuteris καλημέρα. Αφού έχει tracking έρχονται (πιθανότατα) με ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ. Βάλε το tracking Νo στο http://www.elta-courier.gr/trackit/ για να δεις πού ακριβώς είναι το πακέτο.

:lol::lol:μπουχαχαχαχαχα συγνώμη κοπελιά δεν γελάω μαζί σου με το χάλι των ελληνικών ταχυδρομείων γελάω το track and trace δεν έπαιξε.......... ποτέ όμως

(ιδίως με πακέτο που έρχεται από το εξωτερικό με το που πιάνει Ελληνικό έδαφος αλλάξει tracking no)

 

 

;.... ok !! βρε φιλεναδα που να δεις και το καινουργιο μου gadget ...που να δεις τον μικρό πως το κοιταγε...http://mariaevita.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=663

 

:lol::lol::lol:

 

Καλημέρες!

Λεπόν, χθες πήγα ταχυδρομείο και παρέλαβα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τη mandco παραγγελία μου. Υπενθυμίζω, είχα παραγγείλει 29/4...

 

Σήμερα παρέλαβα από swimbabes γυαλιά, καπελάκι και crocs της μικρής μου, όλα τέλεια!

Η μικρή δε βγάζει τα crocs απ τα πόδια της, φοράει το καπέλο μες το σπίτι και ζητάει συνέχεια τα γυαλιά της!

 

Παρέλαβα επίσης από littleonesclothing φανταστικά ρουχαλάκια για δωράκια! Πολύ καλές ποιότητες! Για τις τιμές τους, πααααρα πολύ καλή ποιότητα! Σίγουρα θα πάρω ξανά και ξανά από εκεί.

με γιές με γιες δεν είναι τέλεια τα γυαλιά ??? :cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

;.... ok !! βρε φιλεναδα που να δεις και το καινουργιο μου gadget ...που να δεις τον μικρό πως το κοιταγε...http://mariaevita.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=663

 

Εννοω οτι 99% ειναι μαιμου σοφάκι μου....στο ειπα και στο μειλ....παρε καλυτερα απο την λαικη...

 

δεν πιστευω να το αγορασες την μπανανοθήκη 7 ευρω....θα σε γδαρω!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι παντα....πχ οταν αγορασα πολλα πραγματα μαζι απο τον αγαπημενο μου πωλητη ειχε πχ στο ενα προιον μεταφορικά 2 λιρες και αντσιοναλ 1 λιρα

 

ενω στο επομενο προιον 2μιση λιρες και αντισιοναλ 1μιση λιρα....

 

κοινος δεν ήταν σταθερες οι τιμες επαιζαν αναλογα απο το προιον και βαρος

 

και οταν ζητας τοταλ ρικουεστ συνήθως βγαινουν φθηνοτερα τα μεταφορικα απο την αθροιση των στανταρ μεταφορικων και των αντισιοναλ

 

εγω ας πουμε εκει επρεπε να του δωσω 9 λιρες , και τελικά μου ζητησε 4 λιρες μονο....

ναι οταν παρεις πολλα πρεπει να στειλεις μνμ,χωραει να κανεις και παζαρια....αλλα για ενα ακομα και ειδικα αν ειναι απο το ιδιο ειδος για το οποιο ανφερει τιμη στα μεταφορικα δε νομιζω να χρειαζεται....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Τσιμπα το χε χε το πολύ πολύ να τρωει μπανάνες χαχαχαχα

σε πειραζωωωωωωωω

 

 

 

 

;.... ok !! βρε φιλεναδα που να δεις και το καινουργιο μου gadget ...που να δεις τον μικρό πως το κοιταγε...http://mariaevita.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=663

απίστευτο,υπάρχει τέτοιο πράγμα??:P:p

 

ευχαριστώ kalamaraki kai flora!!ήταν βρακάκια σε άλλο χρώμα, την επόμενη φορά όμως θα ξέρω...:wink:

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μολις πηρα κουπονι -50% για φωτογραφο για τη βαφτιση της μπουμπους...περιλαμβανει αυτα

Φωτογράφιση στολισμού βάπτισης

Φωτογράφιση μυστηρίου

Οικογενειακές φωτογραφίες

Καλλιτεχνική φωτογράφιση μετά το μυστήριο

Βιντεοσκόπηση μυστηρίου με videocamera 16:9

Φωτογράφιση στον χώρο της δεξίωσης (2 ώρες)

Βιντεοσκόπηση δεξίωσης (2 ώρες)

80 φωτογραφίες με ψηφιακή επεξεργασία διαστάσεων 15 χ 21 cm

Δύο μεγάλες φωτογραφίες με ψηφιακή επεξεργασία διαστάσεων 20 χ 30 cm

Μία μεγάλη φωτογραφία κάδρο, διαστάσεων 40 χ 50 cm αποτυπωμένη σε καμβά με τελάρο.

1 DVD photo album clips με τις φωτογραφίες σε slideshow με μουσική

3 DVD με το βιντεοσκοπημένο υλικό - * Μενού στα DVD με πλήρεις ενότητες

Εξώφυλλο DVD Artwork – DVD Authoring

Ένα art άλμπουμ χειροποίητο μεγέθους 35 χ 35 cm ,από γνήσιο Ιταλικό δέρμα.

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

 

:lol::lol:μπουχαχαχαχαχα συγνώμη κοπελιά δεν γελάω μαζί σου με το χάλι των ελληνικών ταχυδρομείων γελάω το track and trace δεν έπαιξε.......... ποτέ όμως

(ιδίως με πακέτο που έρχεται από το εξωτερικό με το που πιάνει Ελληνικό έδαφος αλλάξει tracking no)

 

Κανένα πρόβλημα, το χάλι των ΕΛΤΑ όλοι το ξέρουμε. Απλώς σε μένα τις τελευταίες φορές που είχα δέμα από Αμαζον με dhl και tracking μόλις έφτανε Ελλάδα το έπιανε το σύστημα, με το ίδιο νούμερο (μπορεί να είμαι και τυχερή ;)). Μετά, με ένα τηλέφωνο στο τοπικό γραφείο ταχυμεταφορών βλέπεις πότε θα έρθει...

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ομως θελω και το αρχειο σε κανονικη αναλυση για να κανω εγω τα photobook πηρα τηλ. και δεχτηκε να μου το δωσει χωρις επιπλεον χρεωση...ειναι και συντεκνος!!! Ολο το πακετακι 450ευρω+10 ευρω το κουπονι...πως σας φαινεται??? Η εταιρεια λεγεται vda productions και ειναι στο Νεο Κοσμο...την ξερει καμια σας???

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επειδη ομως θελω και το αρχειο σε κανονικη αναλυση για να κανω εγω τα photobook πηρα τηλ. και δεχτηκε να μου το δωσει χωρις επιπλεον χρεωση

 

Δε το ξερω το μαγαζι αλλα αυτο συμφερει, τα οριτζιναλ αρχεια συνηθως τα χρεωνουν 150+ ευρώ, αλλιως σου βγαζουν εχτρα φωτος με 1ε/μια οποτε αν θες για κουμπαρους, κλπ παει πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Κόρες να ρωτήσω κάτι? Παρήγγειλα μωρομάντηλα από άμαζον. Και μου έχει δώσει τράκινγκ νάμπερ με dhl γερμανίας. Στο σάιτ της dhl λέει ότι από το Σάββατο είναι Ελλάδα. Α, ξέχασα να σας πω, ότι estimated day of delivery έχει τη σημερινή το άμαζον.

 

Θα έρθουν με απλό ταχυδρομείο ή με dhl? Να ξέρω που να τηλεφωνήσω αν αργήσουν!

 

Τα δικα μου με ταχυμεταφορες ελτα (κουριερ) ηρθαν!:lol::lol::lol::lol:

 

Εντιτ...Τελικα σου ειχαν απαντησει νωριτερα.................

Link to comment
Share on other sites

αγορομανες πηρα αυτο στο γιο μου και ξετρελλαθηκε!http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180662572114&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_1182wt_1139. γλιτωσαμε το κανονικο ρολοι που ειχε ενα 40αρι. εκανε 3 εβδομαδες περιπου να ερθει, γιατι ειναι απο Κινα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ερώτηση! Έχω αποφασίσει να αγοράσω κάτι από ebay αλλά δεν έχω paypal. Έχω μόνο την κάρτα ανάληψης της ALPHA αλλά τίποτα άλλο.Πήρα τηλέφωνο και δεν με εξυπηρέτησαν καθόλου τα νεύρα μου! Το μόνο που μου είπαν ότι αν έχω πειπαλ μου δίνουν ένα κωδικό. Πως θα γίνει αυτό; Ποιος θα με βοηθήσει;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρωτα και την εξτρα φωτο ποσο θα κανουν, 80 ειναι λιγες..θες και για κουμπαρο και 2ο αλμπουμ...εκτος και αν τα κανεις μονη σου αυτα

 

Ναι βρε ψιψινελ...γι'αυτο ζητησα το αρχειο σε κανονικη αναλυση ωστε να κανω μονη μου τα photobook με την ησυχια μου, να βαλω τις φωτο που θελω εγω και οταν το tictac που σκεφτομαι να τα κανω εχει καμια προσφορα -50%...ασε που εκτυπωση φωτο σε αυτα τα site ξεκιναει απο 6-7 λεπτα!!;)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ερώτηση! Έχω αποφασίσει να αγοράσω κάτι από ebay αλλά δεν έχω paypal. Έχω μόνο την κάρτα ανάληψης της ALPHA αλλά τίποτα άλλο.Πήρα τηλέφωνο και δεν με εξυπηρέτησαν καθόλου τα νεύρα μου! Το μόνο που μου είπαν ότι αν έχω πειπαλ μου δίνουν ένα κωδικό. Πως θα γίνει αυτό; Ποιος θα με βοηθήσει;

Ευχαριστώ.

διάβασε το πρώτο ποστ http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1766943#post1766943 και καλό θα ήταν να διαβάσεις ΟΛΟ το θέμα αν έχεις κάποια απορία που δεν έχει απαντηθεί εκεί ρώτα :wink:

 

edit αν και δεν θα σου συνιστούσα να χρησιμοποιήσεις την κάρτα που έχεις για να κάνεις αγορές από το εξωτερικό καλλίτερα να βγάλεις μία prepaid κάρτα

Link to comment
Share on other sites

η γατα υπολειτουργει γενικα απο την κυριακη...οταν γινει καλα θα σας ενημερωσω παραυτα

 

Εαν εγω ειχα διδυμα θα υπολειτουργουσα απο τη μερα που γεννηθηκαν...:cool::cool::cool::lol::lol::lol:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα...

μια γρηγορη ερωτηση για Crocs...

ψαχνω νουμερο c2-3 δηλαδη 19-20

στο site στην αναζητηση τα νουμερα ξεκινανε απο 21 αλλα στο size chart το εχει το μικροτερο...γιατι???

βασικα μας εφεραν δωρο c4-5 απο ελλαδα και θελω να παω στο μαγαζι να τα αλλαξω αλλα θα υπαρχουν μικροτερα???

 

μακαρι να ηξερα τι νουμερο θα φορεσει του χρονου γιατι φετος δεν βλεπω να τα φοραει...

κανει να του φορεσω τετοια??? ακομα δεν εχει περπατησει,τωρα στεκεται και προσπαθει....

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...