Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

"Kοριτσακια μου συγνωμη δεν διευκρινησα

για τον 3χρονο γιο μου ψαχνω για μονο κρεββατακι 100*200μ

αυτα που βλεπω κυμαινονται απο 50-70ευρω τα θεωρω ακριβα θελω κατι πιο οικονομικο γιατι θα χρειαστω αρκετα

"

 

Α εντάξει, εγώ κατάλαβα για νεογέννητο!! Στο σάιτ που σου πρότεινα έχει μόνο ένα σετ για μονό κρεβάτι με 14 ευρώ! Αν θέλεις να ψάξω πιο μετά γιατί δε με αφήνει το μωρό τώρα:-D!

 

 

 

ευχαριστω πολυ κοπελα μου.

τωρα κοιτουσα το σαιτ πολυ καλες.ε καπου εκει να παιζουν.

εσυ εισαι ευχαριστημενη απο ποιοτητα?εχεις παρει και αυτα τα οικονομικα?

Link to comment
Share on other sites

Το εκανες και μπανεράκι βλεπω εεεεεε????

 

καλα.................καλα.................

 

Προκαλούν παιδί μου, απροκάλυπτα:lol:

 

Χρόνια πολλά καλαμαράκι!!!!!!Ότι επιθυμείς!

 

Και οι ΝΟΤΙΕΣ παρακαλώ:P

 

Είπα, μπας και φιλοτιμηθείτε ..........

Αλλά αντίθετα κάποιοι άλλοι δεν έχουν φιλότιμο ....

 

Κορίτσια και αγόρια, μόλις ανακάλυψα κάτι καινούριο.

 

Ένα νέο e-shop: www.............gr

 

Ωράια πραγματάκια, από ό,τι γράφουν πολύ καλή ποιότητα (πήρα ένα πλεκτό κορμάκι από μπαμπού, τέλειο και πάρα πολύ μαλακό). Δείτε το. Ωραίες ιδέες και για δώρα!

 

Ξέρεις 5 δημοσιεύσεις από την ώρα που γράφτηκες στο φόρουμ και όλες για αυτό σαίτ, είναι λίγο κάπως.

 

Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

"ευχαριστω πολυ κοπελα μου.

τωρα κοιτουσα το σαιτ πολυ καλες.ε καπου εκει να παιζουν.

εσυ εισαι ευχαριστημενη απο ποιοτητα?εχεις παρει και αυτα τα οικονομικα?"

 

Λοιπόν έχω ψωνίσει από κει σεντονάκια με 14 ευρώ(για κοριτσάκι όμως!!) και η ποιότητα ήταν καλή, όπως σε ολα τα σεντονάκια που μου έχουν φέρει και μένα! Αθήνα μένεις? Σίγουρα θα βρεις πολλά μαγαζιά με οικονομικά σετ για να μη μπαίνεις στη διαδικασία αγοράς από νετ, αν δεν ξέρεις ποιότητα.

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

"ευχαριστω πολυ κοπελα μου.

τωρα κοιτουσα το σαιτ πολυ καλες.ε καπου εκει να παιζουν.

εσυ εισαι ευχαριστημενη απο ποιοτητα?εχεις παρει και αυτα τα οικονομικα?

"

 

Λοιπόν έχω ψωνίσει από κει σεντονάκια με 14 ευρώ(για κοριτσάκι όμως!!) και η ποιότητα ήταν καλή, όπως σε ολα τα σεντονάκια που μου έχουν φέρει και μένα! Αθήνα μένεις? Σίγουρα θα βρεις πολλά μαγαζιά με οικονομικά σετ για να μη μπαίνεις στη διαδικασία αγοράς από νετ, αν δεν ξέρεις ποιότητα.

 

οχι δεν μενω αθηνα οποτε δεν εχω και πολλες επιλογες για αυτο κοιτουσα να βρω σεντονακια μεσω νετ.

Link to comment
Share on other sites

Για ρίξε μια ματιά και στο mytoys.de glam. Έχει και εκεί σεντόνια αλλά δεν είμαι σίγουρη αν έχει για μονό κρεβάτι!

Καλαμαρίδιον και ΕΛΕΝΗ27 (δεν ξέρω κάποια άλλη να γιορτάζει, ας με συγχωρέσει αν την παραλείπω) Χρόνια πολλά και καλά, ευτυχισμένα χρόνια να έχετε!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalamaraki μου χρονια σου πολλα!!!!

εγω λεω να παρω εκπαιδευτηκα βρακακια απο αυτον εχει λιγα μεταφορικα και 100% θετικα εχει και σε ροζ αν θες

http://cgi.ebay.co.uk/2-Toddler-Potty-Toilet-Training-Pants-14-kg-Blue-/120723658298?pt=UK_Baby_Potty_Training&hash=item1c1bb0d63a

 

Ωραία φαίνονται αυτά, πώς ακριβώς δουλεύουν ξέρεις?

Επίσης μεγαλύτερα υπάρχουν? Ο γιος μου έχει ξεπεράσει τα 14 κιλά!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

κουκλες το διορθωσα!

ακυρωσα την παραγγελια

και την ξαναεκανα μετα

και τα πηρα με 30.75

 

ελπιζω να μη γινει καμια μακακια και να τα στειλουν 2 φορες

παντως στα αγορασμενα μου το εχει 1 φορα κανονικα

Link to comment
Share on other sites

κουκλες το διορθωσα!

ακυρωσα την παραγγελια

και την ξαναεκανα μετα

και τα πηρα με 30.75

 

ελπιζω να μη γινει καμια μακακια και να τα στειλουν 2 φορες

παντως στα αγορασμενα μου το εχει 1 φορα κανονικα

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

 

Είδες δεν ήταν τίποτα, δεν θα στείλουν 2 φορές μην ανησυχείς.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

I think it is a reasonable price ,we are very glad to deal with you ,we hope you could think twice .Besides , our item is high quality ,for that we can guarantee for you .If you still insist on your idea , and could you us which price you could offer us? Hope your understand and we are waiting for your good news.

Best regards

 

Τι τιμή να του πω τώρα μου λέτε; Στη δημοπρασία ξεκινάει από 0,10 δολάρια. Να του πω 20 ευρώ για τα 70 κομμάτια ή θα με πάρει με τις κλωτσιές;

Link to comment
Share on other sites

Ωραία φαίνονται αυτά, πώς ακριβώς δουλεύουν ξέρεις?

Επίσης μεγαλύτερα υπάρχουν? Ο γιος μου έχει ξεπεράσει τα 14 κιλά!

υπαρχουν μεγαλητερα ειναι με τα κιλα του παιδιου τα χρησιμοποιεις σαν κανονικο βρακακι δεν εχουν μεγαλη αποροφητικοτητα αλλα ειναι καλα στα ατυχηματα η αν δεν προλαβει το παιδι να παει αμεσως για τσισα

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites

I think it is a reasonable price ,we are very glad to deal with you ,we hope you could think twice .Besides , our item is high quality ,for that we can guarantee for you .If you still insist on your idea , and could you us which price you could offer us? Hope your understand and we are waiting for your good news.

Best regards

 

Τι τιμή να του πω τώρα μου λέτε; Στη δημοπρασία ξεκινάει από 0,10 δολάρια. Να του πω 20 ευρώ για τα 70 κομμάτια ή θα με πάρει με τις κλωτσιές;

 

Πέστου εντάξει υψηλή ποιότητα αλλά το ξεκινάς από 10 σεντς !!!!!!!!! Εγώ διατίθεμαι να δώσω για τα 70 κομμάτια, τόσα δολλάρια. Και μην σκεφθείς να χρεώσεις μεταφορικά, γιατί θα κάνω αναφορά στο πειπάλ.

 

Τώρα τα 20 ευρώ ίσως είναι λίγο λίγα, πέστου π.χ. 30 αλλά αν θες να δώσεις 20, ΟΚ, επέμεινε στο 20. Τι έχεις να χάσεις ? Που θα σε βρεί να σε κλωτσάει βρε ?:lol::lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

στελλα ευτυχως τα ακυρωσες...θα ηταε κριμα 20 ευρα τζαμπα

 

 

λοιπον

σελτες μεγαλος 16 σε μαγαζι, τζαμπο 5 (θκατουλες ποιοτητα)

φλις, πικε 25-30 σε μαγαζι, τζαμπο 10

βελουτε 40 σε μαγαζι

 

και επειδη θελω 4 σελτεδες, 2 φλις, η 2 πικε και 2 βελουτε καμια ιδεα που να κοιταξω????

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ'ευχαριστώ βρε chatzico!

Να του πω ότι θα κάνω αναφορά στο πειπαλ αν μου χρεώσει μεταφορικά;Μακάρι και να 'ξερα πως γίνεται αυτό.Αφού είπαμε ότι δεν έχω ιδέα, γι αυτό φοβάμαι κιόλας.

Τεσπα. Είναι όντως λίγο εξευτελιστικά τα 20 ευρώ...είδωμεν.

Παρεπιπτόντως, ποιο από τα δύο σου αρέσει καλύτερα; ψαράκια ή ...ψαροκόκαλα περί ου ο λόγος;

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ βρε chatzico!

Να του πω ότι θα κάνω αναφορά στο πειπαλ αν μου χρεώσει μεταφορικά;Μακάρι και να 'ξερα πως γίνεται αυτό.Αφού είπαμε ότι δεν έχω ιδέα, γι αυτό φοβάμαι κιόλας.

Τεσπα. Είναι όντως λίγο εξευτελιστικά τα 20 ευρώ...είδωμεν.

Παρεπιπτόντως, ποιο από τα δύο σου αρέσει καλύτερα; ψαράκια ή ...ψαροκόκαλα περί ου ο λόγος;

 

Καλά πέστο εσύ και άμα χρειαστεί, θα σου πούν οι ειδικές τι να κάνεις !!!!!!!!

 

Όντως τα 20 ευρώ ακούγονται λίγα ...... θες και τα ψαροκόκκαλα για μαρτυρικά ? Μαρτυρικά σκουλαρίκια, δεν έχω ξανακούσει, ενδιαφέρον έχει.

 

Ωραία είναι και τα δύο, εξαρτάται από το τι έχεις σκεφθεί να φτιάξεις.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!!! Να είσαι καλά μ' έκανες και γέλασα!!Καλέ όχι, δεν θα το χρησιμοποιήσω όπως είναι σα σκουλαρίκι. Θα αφαιρέσω τον κρίκο το μεγάλο και θα το κάνω κρεμαστό, σε παραμάνα ή σε ότι άλλο σκεφτώ.

Την ιδέα την πήρα από μια κοπέλα εδώ μέσα που έκανε κάτι παρόμοιο για τη βάπτιση της κόρης της.

Φαντάζεσαι το ύφος των αντρών αν τους έδινα μαρτυρικό σκουλαρίκι;;;ΧΑΧΑΧΑ!Δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι!:lol::lol::lol::lol:

 

 

Λοιπόν, του απάντησα αυτό που μου είπες ότι δηλ, το καταλαβαίνω ότι είναι υψηλής ποιότητας αλλά η τιμή του ξεκινάει από $0,10 και θεωρώ ότι είναι άδικο το κόστος που ζητάει.Επίσης με χρεώνει μεταφορικά ενώ στην αρχική σελίδα αναφέρει ότι είναι δωρεάν η αποστολή. Του έγραψα επίσης ότι υπολόγιζα να δώσω γύρω στα 25 με 30 ευρώ για κάτι τέτοιο αλλά τα 90 ευρώ είναι πάρα πολλά για μένα. Τον ευχαρίστησα ευγενικά και τον χαιρέτησα.Δεν τον απείλησα , δεν του ζήτησα να μου δώσει καλύτερη προσφορά. Θα περιμένω να δω τι θα μου απαντήσει και αναλόγως θα κρίνω μετά.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!!! Να είσαι καλά μ' έκανες και γέλασα!!Καλέ όχι, δεν θα το χρησιμοποιήσω όπως είναι σα σκουλαρίκι. Θα αφαιρέσω τον κρίκο το μεγάλο και θα το κάνω κρεμαστό, σε παραμάνα ή σε ότι άλλο σκεφτώ.

Την ιδέα την πήρα από μια κοπέλα εδώ μέσα που έκανε κάτι παρόμοιο για τη βάπτιση της κόρης της.

Φαντάζεσαι το ύφος των αντρών αν τους έδινα μαρτυρικό σκουλαρίκι;;;ΧΑΧΑΧΑ!Δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι!:lol::lol::lol::lol:

ΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! Πες έτσι να καταλάβει η χαζή ξανθιά !!!!

 

Τότε ανάμεσα στα δύο προτιμώ το ψαροκόκκαλο.:rolleyes::rolleyes:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να πάρω απάντησή του{αν πάρω} να κάνω προσφορά ή όχι; Κι αν κλείσει η τιμή στην προσφορά μου, πως θα ξέρω για τα 70 ζευγάρια που θέλω τι θα πληρώσω;Μη με χρεώσει μετά όσο θέλει για τα υπόλοιπα...

Μήπως μπορείς να μου εξηγήσεις τι ώρα τελειώνει η δημοπρασία αύριο;

Link to comment
Share on other sites

"

 

Λοιπόν έχω ψωνίσει από κει σεντονάκια με 14 ευρώ(για κοριτσάκι όμως!!) και η ποιότητα ήταν καλή, όπως σε ολα τα σεντονάκια που μου έχουν φέρει και μένα! Αθήνα μένεις? Σίγουρα θα βρεις πολλά μαγαζιά με οικονομικά σετ για να μη μπαίνεις στη διαδικασία αγοράς από νετ, αν δεν ξέρεις ποιότητα.

 

οχι δεν μενω αθηνα οποτε δεν εχω και πολλες επιλογες για αυτο κοιτουσα να βρω σεντονακια μεσω νετ.

 

http://www.newhome.com.gr/index.asp

ριξε μια ματια εδω κοριτσι μου, ισως βρεις κατι!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μηπως γνωριζετε την αντιστοιχια για ενα σουτιεν θηλασμου..θα ηθελα να παρω απο το αγγλικο ε βαυ αλλα δε μου βγαζει αν ψαχνω με το ελληνικο νουμερο..80Β παιρνω...ξερει καμια?????

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μηπως γνωριζετε την αντιστοιχια για ενα σουτιεν θηλασμου..θα ηθελα να παρω απο το αγγλικο ε βαυ αλλα δε μου βγαζει αν ψαχνω με το ελληνικο νουμερο..80Β παιρνω...ξερει καμια?????

 

 

θα παρεις το 36B

aiBtp2.png

 

13/11/2004

16/8/2007

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...