Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

έχει καμιά σας άποψη για την ποιότητα της πιτζάμας των gap είναι χοντρές τύπου μοδερ ?? ή τσιγαρόχαρτα μπάζουν ξεχειλώνουν ??? για πείτε για πείτε ...........:-D:grin:

 

είναι πολύ καλές.. οι χειμωνιάτικες που είχα πάρει εγώ είχαν χοντρό μακό.. πλύνε βάλε τις είχαμε και δεν είχαν πάθει τίποτα.. νομίζω ότι είναι πιο καλές και ποιο μοντέρνες από του mothercare..

Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα 2 φορες να πληρωσω στο παυπαλ και στο τελικο κονφιρμ μου βγαζει μνμSorry, we aren't able to complete your request at this time.

If you encounter this message more than once, please contact us, and we'll do our best to help.

η προπληρωμενη ειναι ΟΚ

εκανα αλλη μια προσπαθεια σε αλλη αγορα με 2,5 λιρες, το ιδιο παλι!

εχτες το βραδυ τελαυται αγορα ολα ΟΚ

καμια πιθανη ιδεα????

 

εχεις κάνει confirm την κάρτα σου? εμενα την προηγούμενη εβδομάδα μου μπλακαραν το λογαριαμό για αυτό το λόγο.. άνοιξε το λογαριασμό σου στο pay pal και θα δεις αν ο λογαριαρμός σου είναι limited..

 

edit. το έλυσες τελικά το πρόβλημα οκ..

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ νομίζω ότι ξυπόλητα ή με αντιολισθητικές καλτσούλες είναι καλύτερα ...ή αλλιώς με παπουτσάκια καλής εταιρίας!!!

Εγώ βρήκα και πήρα απο το amazon καποια εμφανισιακά τέλεια παπούτσακια τα SQUICKY SHOES που σφυρίζουν και έχουν πλάκα και τελικά δημιούργησα μεγάλο πρόβλημα στο ποδαράκι του μωρού, και τώρα είμαστε με ορθοπεδικά και μόνο!!!

Δική μου γνώμη λοιπόν είναι να μην παρασυρεστε από την εμφάνιση σε κάτι τόσο σοβαρό όπως τα παπουτσάκια μέχρι 4 ετών που δένει το ποδαράκι... και προς θεού αν κάποιος σας φέρει αυτά τα SQUICKY SHOES απλά πετάξτε τα!!!!!!

 

Παιδια κι εγω σκεφτομαι για τα squeakies για δευτερα μεσα στο σπιτι (εχουμε παρει primigi) αλλα διαβασα το παραπανω στο θεμα για τα πρωτα παπουτσακια.Εχετε ρωτησει γιατρο?

ouQHp3.png

w1tfp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα μου εκατσε τωρα να ανακαλυψω ζωνη για τα σορτς του Β, εχω 2 του ΝΕΧΤ που χρειαζονται

δε ξερω αν αξιζει να ψαξω και αν οχι που παω να βρω?

και ψαχνοντας πεφτω σε μια DKNY 32 ευρα!!!! παμ καλααααααα?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια τη βοηθεια σας αν γνωριζετε! δεν μπορω να ψωνισω πλεον με paypal ! μου βγαζει οτι η καρτα μου ειναι limited, και να κανω καποιες διαδικασιες για να μην ειναι πια..τις εκανα, χρειαστηκε να αλλαξω κωδικο και ερωτηση ασφαλειας..ολα οκ, ψωνισα... λιγες μερες μετα παω να ξαναψωνισω, ξανα μου βγαζει limited μα πλεον δεν μπορω να κανω τιποτα για να την κανω να δουλεψει! τη μονη επιλογη που μου δινει ειναι να προσθεσω αλλη καρτα!! τι να κανω?????????????

(μου λεει να ελεγξω αν εχει γινει καποια κινηση που δεν γνωριζω, αν εχει χρησιμοποιησει αλλος την καρτα, αλλα ειναι ολα οκ!)

F2ETp3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες καλημερα!!!!!!!!επειδη η μικρα εχει ξεκινησει να κανει τσαρκες (την κραταμε βεβαια αλλα παει σφαιρα,μονη της στηριζεται) θελω να της παρουμε παπουτσακια (οχι αγκαλιας)...προτασεις?

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=2011100&postcount=25394

 

Δες εδώ!!

Κι εγώ από εδώ συμβουλεύομαι!!

Να ναι καλή η φιλενάδα μου και τα κορίτσια εδώ :D!!!

Επεξεργάστηκαν by sternchen
Παπουτσάκια!!
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγω την παραγγελεία απο το Ecobaby (προιοντα της weleda και soap nuts).

Λοιπον εστειλα την παραγγελεία μου και αμέσως τους πήρα τηλέφωνο οτι θέλω να πληρώσω με αντικαταβολή και οτι θέλω να με πάρουν τηλέφωνο για την μέρα παράδοσης για να ξέρω να είμαι σπίτ.ιΗρθαν σε 3 εργάσιμες και όλα οκ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!Μετά από ένα υπέροχο ΣΚ πάλι σπίτι:(

 

αχ πες για το φορεμα γιατι ψαχνομαι κι εγω για γαμο...

 

Λοιπόν μία πρώτη ενημέρωση θα έχω σύντομα, γιατί παρήγγειλε τελικά και η κουμπάρα μου από τον ίδιο πωλητή. Απλά στην περίπτωση της θα έρθει ποιο γρήγορα γιατί δεν άλλαξε χρώμα & γενικά δεν έκανε καμία τροποποίηση.

 

Πηρα απο το Littlewoods κατι πραγματα ευτυχως 28 ευρω κανανε αλλα δεν εχουν ερθει. Επρεπε να ερθουν απο τις 10 του μηνα. Πληρωσα μεσω paypal. Τι να κανω????

 

Αρχικά να τους στείλεις ένα μήνυμα -αν δεν το έχεις κάνει ήδη - ζητώντας λεπτομέρειες για την παραγγελία.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τη βοηθεια σας αν γνωριζετε! δεν μπορω να ψωνισω πλεον με paypal ! μου βγαζει οτι η καρτα μου ειναι limited, και να κανω καποιες διαδικασιες για να μην ειναι πια..τις εκανα, χρειαστηκε να αλλαξω κωδικο και ερωτηση ασφαλειας..ολα οκ, ψωνισα... λιγες μερες μετα παω να ξαναψωνισω, ξανα μου βγαζει limited μα πλεον δεν μπορω να κανω τιποτα για να την κανω να δουλεψει! τη μονη επιλογη που μου δινει ειναι να προσθεσω αλλη καρτα!! τι να κανω?????????????

(μου λεει να ελεγξω αν εχει γινει καποια κινηση που δεν γνωριζω, αν εχει χρησιμοποιησει αλλος την καρτα, αλλα ειναι ολα οκ!)

 

έχεις κάνει την κάρτα σου verified ?? στο Paypal ?? δηλαδή έχεις βάλει τον 4 αψίφιο αριθμό από την χρέωση του paypal ???

Καλύτερα να επικοινωνήσεις μαζί τους για να δείς πως θα το λύσεις, που και που το paypal το κάνει αυτό σε χρήστες που για διάφορους λόγους οι κινήσεις τους φαίνονται "περίεργες" η έχουν κάνει μεγάλες κινήσεις (σε ποσά) στο λογαριασμό τους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ Access για την απάντηση σου σχετικά με το άμαζον, ήσουν πολύ κατατοπιστική.

 

Σχετικά με το επίσημο φόρεμα που αναφέρουν κάποιες κοπέλες και εγώ έψαχνα και έψαχνα άλλα τελικά δεν το τόλμησα. Θέλω να δω πως θα μου είναι πάνω μου γιατί δεν έχω και το τέλειο σώμα (μου έχει μείνει μια κοιλιά ναααα!). Προχθές ξέκλεψα λίγο χρόνο και πήγα σε δύο μαγαζιά. Στο ένα η πωλήτρια ήταν εντελώς αδιάφορη, ενώ στο άλλο με έπρηξε να αγοράσω το φόρεμα. Εκείνη την ώρα σκεφτόμουν ίντερνετ και πάλη ιντερνέτ.....

Link to comment
Share on other sites

έχεις κάνει την κάρτα σου verified ?? στο Paypal ?? δηλαδή έχεις βάλει τον 4 αψίφιο αριθμό από την χρέωση του paypal ???

Καλύτερα να επικοινωνήσεις μαζί τους για να δείς πως θα το λύσεις, που και που το paypal το κάνει αυτό σε χρήστες που για διάφορους λόγους οι κινήσεις τους φαίνονται "περίεργες" η έχουν κάνει μεγάλες κινήσεις (σε ποσά) στο λογαριασμό τους

 

 

αχ αυτο μου λενε, πως μου εχουν χρεωσει 1,50 ευρω και απο εκει διπλα λεει εχει τον 4ψηφιο κωδικο..δεν εχω ομως καμια χρεωση 1,50 ευρω και φυσικα πουθενα 4ψηφιος κωδικος.. τους εστειλα μεηλ και περιμενω απαντηση.. και χρειαζομουν ενα shopping therapy :D

F2ETp3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλά ...δεν σας προλαβαινω ΜΕ ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να ρωτησω κάτι;Τελικά τα μεταφορικά απο

kidzshooz.co.uk ποσα ειναι;

 

Υπαρχουν δυο κατηγοριες χρεωσης αναλογα με το αν

 

- θες tracking number

http://www.kidzshooz.co.uk/FAQ_ep_40.html#Shipping

- δεν θες tracking number

 

http://www.kidzshooz.co.uk/Shipping-Rates_ep_47-1.html

 

εγω που παρηγγειλα κ τα περιμενω, επελεξα τη δευτερη κατηγορια γτ στην πρωτη τα μεταφορικα ειναι πολλα!!

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τη βοηθεια σας αν γνωριζετε! δεν μπορω να ψωνισω πλεον με paypal ! μου βγαζει οτι η καρτα μου ειναι limited, και να κανω καποιες διαδικασιες για να μην ειναι πια..τις εκανα, χρειαστηκε να αλλαξω κωδικο και ερωτηση ασφαλειας..ολα οκ, ψωνισα... λιγες μερες μετα παω να ξαναψωνισω, ξανα μου βγαζει limited μα πλεον δεν μπορω να κανω τιποτα για να την κανω να δουλεψει! τη μονη επιλογη που μου δινει ειναι να προσθεσω αλλη καρτα!! τι να κανω?????????????

(μου λεει να ελεγξω αν εχει γινει καποια κινηση που δεν γνωριζω, αν εχει χρησιμοποιησει αλλος την καρτα, αλλα ειναι ολα οκ!)

 

αχ μου φαίνεται τα έχουν βάλει μαζί μας.. και εγω με αυτό παιδευόμουν όλη την εβδομάδα.. δεν έχεις κάνει confirm την κάρτα σου..μέχρι τώρα ψώνιζες αλλά τώρα σε υποπτέυονται και σένα μάλλον.. ίσως γιατί έκανες ξαφνικά πολλές αγορες_ δεν ξέρω γιατί... πήγαινε στο λογαριασμό σου στο pay pal βρές εκεί που λέει τις καρτες σου και απο κάτω θα έχει confirm πάτα το και το σύστημα θα κάνει χρέωση 1.5 ευρώ στην κάρτα σου.. όταν μετά από 3 εργασιμες θα φανεί η χρέωση στην κάρτα σου.. πάρε την τράπεζα σου να σου δώσει τον τετραψήφιο αριθμό, πέρασε τον στο pay pal περίμενε μια μερούλα και θα είσαι οκ

αντε καλά ξεμπερδέματα.

Link to comment
Share on other sites

 

είναι πολύ καλές.. οι χειμωνιάτικες που είχα πάρει εγώ είχαν χοντρό μακό.. πλύνε βάλε τις είχαμε και δεν είχαν πάθει τίποτα.. νομίζω ότι είναι πιο καλές και ποιο μοντέρνες από του mothercare..

σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!!:-D

Link to comment
Share on other sites

ασχετη ερωτηση, αλλα εσεις ολα τα ξερετε! τα agatha παπουτσακια στην ελλαδα σε ποια καταστηματα μπορω να τα δω, θελει η ανηψια μου για τη γιορτη της και δεν προλαβαινουμε το διαδικτυο!για πειτε..

 

δωσε και περιοχη σου να ξερουμε τι να σου πουμε!

 

........

 

!!!!!!

 

βορεια μενω, μαρουσι, αλλααν εχει αλλου μεγαλη ποικιλια, θα παω βολτα!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Χρειάζομαι και πάλι τη βοήθειά σας. Θέλω να πάρω ένα καθισματάκι αυτοκινήτου (mclaren,για να προσαρμόζεται στο mclaren xlr καροτσάκι μας)για το νέο μωρο που έρχεται κι ένα ελαφρύ καροτσάκι για την κορούλα μου (το mclaren volo).Εσείς που είστε πολύ ψαγμένες πιο σαιτ θεωρείτε ότι είναι το πιο οικονομικό?¨έχω διαβάσει για το pramworld αλλά δεν έχει το χρώμα που θέλω στο καροτσάκι.. Επίσης ξέρετε αν συμφέρει το εξής? Να ψωνίσω από mothercare Αγγλίας,να τα στείλουν στον ξαδερφο μου που μένει εκεί και μετά να μου τα στείλει αυτός Ελλάδα..συμφέρει λέτε ή θα μου κοστίσει ο κούκος αηδόνι?

 

 

Καμμιά????

Link to comment
Share on other sites

κοιτα,εγω εχω γνωστη στο Λονδινο..αγορασα το καθισμα αυτοκινητου (britax first class plus 89 λιρονια-εδω 250 ευρα ) κ 2 σουτιεν κ 3 μουρνουζια 130 λιρες απο mothercare ολα.τα πληρωσα,τα στειλα στη φιλη μου,πληρωσα κ parcel2go κ πηγε κ τα πηρε απο το σπιτι της κ πληρωσα 170 ευρω συνολο...

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

genuine κοιταξε και σε καποιο αλλο site απο την λιστα...ισως τα βρεις σε καλυτερη τιμη....

τωρα για τα μεταφορικα απο Αγγλια καλυτερα να σου πει καποια κοπελα που γνωριζει...

αν βρεις το βαρος παντως μπορει να ρωτησει και ο ξαδερφος σου στο ταχυδρομειο...

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...