Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

στα Χαγκις αναφερεσε η στα παμπερς???

αυτα παντως δε υπηρχανε!!!

 

για τα pampers τα πρασινα αναφερομουν γραφει η σελιδα κατω κατω τα συστατικα.

Τα μωρομαντυλα τα pampers sensitive ειναι paraben free.

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!!

Να σας κάνω μια ερώτηση?

Την προηγούμενη Πέμπτη αγόρασα 2 πραγματάκια απο e-bay(διαφορετικοί πωλητές) και ακόμα......άφαντα:(:(Οσες φορες έχω παραγγείλει σε 3-4 μέρες τα είχα.....έχει ξανατύχει σε καμία τέτοια καθυστέρηση?

Ο ταχυδρόμος είναι πολύ οκ άτομο οπότε αποκλείεται να τα έχασε ή να τα παρέδωσε αλλού(να φανταστείτε μένω σε μεζονέτα και τα ρίχνει στο μπαλκόνι μην τυχόν και τα πάρει κανένας περαστικός:rolleyes:)

Τι να κάνω?Να πάρω τηλ.στα ΕΛΤΑ?Αφού δεν έχουν tr no δεν θα με βοηθήσουν,έτσι δεν είναι?

Στο my ebay σου, τι δείχνει, έχουν φύγει ? Από που έρχονται ? Γιατί δεν στέλνεις μύνημα στους πωλητές να σου πουν αν τα στείλανε ?

 

καλημερα!!!

ξερει καμια πως λεγονται στα αγγλικα τα φορεματα που κατω απο το στηθος φαρδαινουν???

(καταραμενα κιλα....)

 

EMPIRE

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια έχω μπερδευτεί με τα νούμερα από το kidz shoos. Χθες μέτρησα το ποδαράκι του γίγαντά μου και είναι 15 εκατοστά. Σύμφωνα με τον δικό τους πίνακα θα πρέπει να του πάρω 25 νούμερο (που δεν έχουν), εφόσον το 24άρι είναι μέχρι 147 πόντους. Κανονικά όμως φοράει τώρα οριακά 23. Έλεγα λοιπόν να του πάρω 24άρι πεδιλάκι αλλά τώρα προβληματίστηκα...Καμιά γνώμη?

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια έχω μπερδευτεί με τα νούμερα από το kidz shoos. Χθες μέτρησα το ποδαράκι του γίγαντά μου και είναι 15 εκατοστά. Σύμφωνα με τον δικό τους πίνακα θα πρέπει να του πάρω 25 νούμερο (που δεν έχουν), εφόσον το 24άρι είναι μέχρι 147 πόντους. Κανονικά όμως φοράει τώρα οριακά 23. Έλεγα λοιπόν να του πάρω 24άρι πεδιλάκι αλλά τώρα προβληματίστηκα...Καμιά γνώμη?

 

και εμενα τόσο ειναι τα ποδαράκια τους και τους φοράω 25αρια (ανάλογα τη φόρμα πχ κλαρκς ειναι πιο μεγάλα). Αφου ετσι ειναι στο πινακακι θα του ειναι μικρο το 24. Θέλει και ενα εκατοστο τουλαχιστο να ειναι ανετο το ποδι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...A3P5ROKL5A1OLE

 

Να την πάρω από το Αmazon το ίδιο ή από πωλητή του Αμαζον που την έχει 50 λίρες;

tamar δεν φαινεται κατι...

 

κοριτσια ευχαριστω!!!

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

και εμενα τόσο ειναι τα ποδαράκια τους και τους φοράω 25αρια (ανάλογα τη φόρμα πχ κλαρκς ειναι πιο μεγάλα). Αφου ετσι ειναι στο πινακακι θα του ειναι μικρο το 24. Θέλει και ενα εκατοστο τουλαχιστο να ειναι ανετο το ποδι...

 

Ευχαριστώ camouflage! Δεν είδα 25άρια σε αυτό το σάτι αλλά θα το ψάξω καλύτερα!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε εάν μπορώ να χρησιμοποιήσω στο μωρό μου 1 ετους το badger sunscreen το κανονικό ? γιατί μόνιμα το παιδικό είναι out of stock .

 

 

κοιτα τα συστατικα του καθε προιοντος,παιζει να ειναι ακριβως τα ιδια.εαν ειναι να το παρεις.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Στο my ebay σου, τι δείχνει, έχουν φύγει ? Από που έρχονται ? Γιατί δεν στέλνεις μύνημα στους πωλητές να σου πουν αν τα στείλανε ?

Δείχνει οτι τα έστειλαν και οι 2 την Πέμπτη.Εν τω μεταξύ παίρνω και τηλ.στα ΕΛΤΑ και δεν απαντάνε:evil::evil:

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

πιστευω απο πωλητη εκτος αμαζον θα εχει πολλα μτφ η μπορει να μη στελνει καθολου, προχωρα την παραγγελια και δες.

αλλα να πω κατι, γιατι θες μονιτορ για την αναπνοή; αυτα οσο να ναι μια ακτινοβολια την εκμπεμπουν και δε θα το εβαζα τοσο κοντα στο μωρο εκτος και ηταν απολυτως απαραιτητο..σορυ κιολας - γνωμη μου (με ολα αυτα που ακουγονται για τις ακτινοβολιες...)

Link to comment
Share on other sites

πιστευω απο πωλητη εκτος αμαζον θα εχει πολλα μτφ η μπορει να μη στελνει καθολου, προχωρα την παραγγελια και δες.

αλλα να πω κατι, γιατι θες μονιτορ για την αναπνοή; αυτα οσο να ναι μια ακτινοβολια την εκμπεμπουν και δε θα το εβαζα τοσο κοντα στο μωρο εκτος και ηταν απολυτως απαραιτητο..σορυ κιολας - γνωμη μου (με ολα αυτα που ακουγονται για τις ακτινοβολιες...)

 

Aπ΄οτι μου έχουν πει είναι οτι καλύτερο κυκλοφορεί. Και ο αισθητήρας κίνησης είναι πολύ βασικό απ' οτι έχω καταλάβει.

 

 

 

Weleda ή frezyderm καλλυντικά για νεογέννητο;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

γενικα να γνωριζετε οτι οι ενδοεπικοινωνιες εχουν αρκετα μεγαλη ακτινοβολια και οσο μπορειτε να την αποφευγετε ας την αποφευγετε.Εγω μενω σε ενα αρκετα ανετο σπιτι το παιδι ακουγετε οταν κλαιει και ειδικα το πρωτο διαστημα που θα κοιμαται στο δωματιο σας δεν σου χρειαζετε αρα θα σου ελεγα να μην την παρεις για αρχη και αν δεις πριν το μεταφερεις στο δωματιο του οτι δεν τον ακους τοτε παρτην. παντως απο το αγχος το παραμικρο κιχ το ακους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γενικα να γνωριζετε οτι οι ενδοεπικοινωνιες εχουν αρκετα μεγαλη ακτινοβολια και οσο μπορειτε να την αποφευγετε ας την αποφευγετε.Εγω μενω σε ενα αρκετα ανετο σπιτι το παιδι ακουγετε οταν κλαιει και ειδικα το πρωτο διαστημα που θα κοιμαται στο δωματιο σας δεν σου χρειαζετε αρα θα σου ελεγα να μην την παρεις για αρχη και αν δεις πριν το μεταφερεις στο δωματιο του οτι δεν τον ακους τοτε παρτην. παντως απο το αγχος το παραμικρο κιχ το ακους

 

ακριβως αυτό! καταρχήν θα ξυπνάει καθε λίγο για να φάει, ύστερα τα νεογέννητα δε σταματάνε να κουνιούνται και να βγάζουν συνέχεια ήχους το βράδυ (τουλάχιστο τα δικα μου ετσι εκαναν), με το αγχος της μανας απο 10 μετρα ακους το κιχ, ποσο μαλλον στο ιδιο δωματιο

εχουμε που εχουμε τα wifi απο ολους γυρω, καλυτερα ασυρματα τηλ, ενδοεπικοινωνιες κλπ θελουν περιορισμό στο νεογεννητο

αν δεις οτι σου χρειαζεται παρτη αργοτερα, στους περισσοτερους παει χαμενη (εκτος πχ αν πρεπει να πας σε αλλο οροφο, πχ μενεις σε μεζονετα, η ανεβαινεις πανω στη γιαγια)

Link to comment
Share on other sites

ακριβως αυτό! καταρχήν θα ξυπνάει καθε λίγο για να φάει, ύστερα τα νεογέννητα δε σταματάνε να κουνιούνται και να βγάζουν συνέχεια ήχους το βράδυ (τουλάχιστο τα δικα μου ετσι εκαναν), με το αγχος της μανας απο 10 μετρα ακους το κιχ, ποσο μαλλον στο ιδιο δωματιο

εχουμε που εχουμε τα wifi απο ολους γυρω, καλυτερα ασυρματα τηλ, ενδοεπικοινωνιες κλπ θελουν περιορισμό στο νεογεννητο

αν δεις οτι σου χρειαζεται παρτη αργοτερα, στους περισσοτερους παει χαμενη (εκτος πχ αν πρεπει να πας σε αλλο οροφο, πχ μενεις σε μεζονετα, η ανεβαινεις πανω στη γιαγια)

 

Ίσως έχετε δίκιο...Θα δω...Περισσότερο την θέλω για όταν καθόμαστε στη βεράντα ή στην αυλή στο χωριό που θα πάμε το καλοκαιρι

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

επειδη ψαχνω και εγω (πεδιλακια δε θες;) αν βρεις ειδοποία :)

 

Τόσο οικονομικά δεν νομίζω να βρω αλλού και ήθελα οικονομικό γιατί έχει ήδη 2 ζευγάρια. Το ένα το θέλω και για λίγο πιο μετά. Πόσο είναι τα μωράκια σου?

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια βοηθειαααααααααα

εκανα μαλλον βλακεια

πηρα απο το αμαζον ενα βραστηρα και μπουκαλια συνολο 40.06ευρω

και ο αντρας μου επιμενει οτι πανω απο 40 ευρω πληρωνουμε τελωνειο και φωναζει

 

ξερετε να μου πειτε?????????

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια βοηθειαααααααααα

εκανα μαλλον βλακεια

πηρα απο το αμαζον ενα βραστηρα και μπουκαλια συνολο 40.06ευρω

και ο αντρας μου επιμενει οτι πανω απο 40 ευρω πληρωνουμε τελωνειο και φωναζει

 

ξερετε να μου πειτε?????????

 

Aπό amazon.co.uk δεν πληρώνουμε ΤΕΛΩΝΕΙΟ γιατί δεν υφίσταται τελωνείο εντός Ε.Ε.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Απο amazon.co.uk ΔΕΝ πληρωνεις τελωνειο...ειναι ευρωπαικη ενωση..

απο amazon.com πιθανον να πληρωνες αλλα και παλι ειναι μικρο το ποσο!!

 

edit -- μπραβο tamaraki...εξπερ εγινες!!!! Βλεπω το bebe να βγαινει με ενα netbook στο χερι...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...