Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Καλημέρα.

Θα ήθελα και εγώ να πώ την εμπειρία μου με 2 Online φαρμακεία.

Στο Pharmacy4u είχα κάνει παραγγελία από 1 Μαρτίου και στισ 27 Μαρτίου δεν είχα λάβει κανένα email εκτός από το αρχικό όπυ όριζε ως κατάσταση παραγγελίας "συγκέντρωση προϊόντων" και φυσικά δεν είχα παραλάβει και τίποτα. Τους έστειλα e-mail λέγοντας του να ακυρώσουν την παραγγελία μου- θα πλήρωνα αντικαταβολή- και μου έστειλαν την απάντηση: "την ακυρώσαμε ,

έχετε δίκιο ,

σας ευχαριστούμε πολύ."

 

Την επόμενη φορά παρήγγειλα από το Pharmapoli.gr

Παρήγγειλα την μία μέρα, μου ήρθε άμεσα το email επιβεβαίωσης, όπου έλεγε πως θα επικοινωνήσει κάποιος μαζί μου για ενημέρωση. Την επόμενη μέρα, και ενώ ήμουν στην δουλειά, με παίρνει ο άντρας μου για να μου πέι πως το πακέτο έφτασε!

Την 2η παραγγελία, την παρέλαβα την μεθεπόμενη ημέρα.

Οπότε στο pharmapoli.gr πολλά αστεράκια!!

Επίσης, παρήγγειλα από Myshoe.gr αλλά δυστυχώς δεν μας έκαναν τα νούμερα και είχαν έλλειψη, οπότε τα έστειλα πίσω, πήρα τηλ με ρώτησαν πολύ ευγενικά αν θέλω να αλλάξω την παραγγελία μου, τους είπα όχι και μου είπαν επίσης πολύ ευγενικά να τους δώσω λογαριασμό για επιστροφή χρημάτων.

Αυτά από εμένα...

Αχ με ξεσηκώσατε με τα gymboree...η σελίδα είναι gymboree.com????????

v6Khp3.pngBoDsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

παρατηρησα μια μακακια στο τζιμπορυ

το καλαθι μου στο σπιτι...ΔΕΝ φαινεται εδω στη δουλεια

σνιφ και παλι σνιφ

 

Το είχες βάλει στο λογαριασμό σου γατούλα; Επίσης να πω ότι καλύτερα να μη μπαίνετε από mozila firefox...είναι πολύ αργό...μπήκα με το chrome και πήγαινε πιο γρήγορα...

Link to comment
Share on other sites

παρατηρησα μια μακακια στο τζιμπορυ

το καλαθι μου στο σπιτι...ΔΕΝ φαινεται εδω στη δουλεια

σνιφ και παλι σνιφ

 

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά έχω την εντύπωση ότι μετά από μία ημέρα (και λιγότερο) δεν τα εμφανίζει στο καλάθι. Είχα γεμίσει εχθές το καλάθι μου στη δουλειά, στο σπίτι το βράδυ ήταν άδειο. ΤΟ ξαναγέμισα στο σπίτι το βράδυ και σήμερα το πρωί που πήγα να κάνω παραγγελία από τη δουλειά πάλι άδειο το βρήκα. Πάλι από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι, ειναι διαφορετικα καλαθια

νομιζω και το ΝΕΧΤ κανει αυτη τη μπουρδιτσα

 

Τι να σου πω. Και το καλάθι που γέμισα εχθές το πρωί στον υπολογιστή της δουλειάς σήμερα άδειο το βρήκα.:evil:

Link to comment
Share on other sites

Το gymboree μου έστειλε την παραγγελία κιόλας! Πόσο καιρό κάνει να έρθει;

Το kiszshooz ξαναστόκαρε!!!

 

Καλημέρα είπα, δεν είπα.

 

 

 

Και εμένα! Συνήθως 10-15 ημέρες. Τώρα περιμένουμε και ελπίζουμε να μην περάσει από τελωνείο.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως τα ξαναβρισκω

που ειναι η μααντον να απαντησει στις αποριες μου εεεεεε?

να κανω μικρο καλαθι? μεγαλο???

μολις παρελαβα 3 δεματακια της Α

αχχχχχχχχχχχχ

1 used μαγιουδακι Νεμο, απιθανο...και μου εβαλε και ευχαριστηρια καρτουλα η πωλητρια!!!!

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220777719082&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koritsaki

 

ποια κοπελα αγορασε την αμμοδοχο να μας πει εντυπωσεις βρε κοριτσια?

καποιες σελιδες πισω ηταν νομιζω

 

πασχαλιτσα μου, ειδα που ειχες ξαναρωτησει και ξεχαστηκα...και εγω ειχα παρει περιπου το Γεναρη απο γερμανικο αμαζον πλαστικη αμμοδοχο, πολυ ανθεκτικη κ σιγουρη κατασκευη φαινεται-την πηρα για δωρο-περιπου 1,30 μ. καθε πλευρα..νομιζω ειχα πληρωσει γυρω στα 45 ευρω, την ειχε προσφορα ...μαζι με μεταφορικα γυρω στα 60, αν θυμαμαι καλα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κοριτσια (πολλες καλημερες καταρχην!!)

Εβαλε καμια παραγγελια σε gym χθες???? Γιατι εμενα εξακολουθει να μην με αφηνει να κανω checkout....:evil:

 

Καλημέρα Έλλη. Εγώ έβαλα και τα έστειλαν κιόλας χθες.

Maanton συνήθως κάνουν 2-3 βδομάδες να έρθουν από gymboree.

Περιμένω μια παραγγελία από 23/04 και ακόμη δεν έχει έρθει, αυτή την βδομάδα πιστεύω.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

με τον εκπτωτικο θα πεσει το καλαθι και τα μεταφορικα εεεε

απλα κοιτα να εισαι κοντα στα 25 η στα 50 τζιμπακ

βασικα καλαθακια 72+ η 144+ για να τσιμπησετε τα αντιστοιχαα τζιμμπακς

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια παραγγειλα καποια αρωματα για εναν συναδελφο απο cheapsmells και τα εφερα σημερα στην δουλεια και ολες οι γυναικες εδω επιμενουν οτι ειναι μαιμουδες λετε? εχει καμια αλλα παρει?

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σαν πα8ουσα 8α σας πω τι εμα8α με τον σκληρο τροπο ¨) οτι στελνετε με κουριερ απο χωρα εκτος Ε.Ε. και με αξια πανω απο 22 δολαρια ανοιγετε στο τελωνειο. Και η ταριφα ειναι 68 περιπου ευρω μονο τα τελωνιακα!

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια παραγγειλα καποια αρωματα για εναν συναδελφο απο cheapsmells και τα εφερα σημερα στην δουλεια και ολες οι γυναικες εδω επιμενουν οτι ειναι μαιμουδες λετε? εχει καμια αλλα παρει?

Εγώ έχω ψωνίσει πολλές φορές και δεν ήταν μαϊμούδες γιατί πήρα αρώματα που φοράω χρόνια και δεν είχαν καμία διαφορά

Link to comment
Share on other sites

Order Subtotal (11) items$93.84

Promotional Discount($28.15)

Order Total$85.69

 

9 πραματακια και 2 βρακακια

να τα τσεκαρουμε και ανακατα νουμερακια

ελπιζω να μας κανουν ολα

 

δεν ειναι πολυ μεγαλο? γνωμη?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...