Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω εντωμεταξυ...ολο παω να κανω τσεκ αουτ αλλα λεω κατσε να δω τι θα γινει με την μαντον.... χε χε

μηπως να αλλαζες μπράουζερ...λεω εγω...καλα μπορει να λεω και βλακειες...αγνοησε με!

Δοκίμασα με explorer, δεν αλλάζει κάτι... Πάντως, μη σε πάρω στο λαιμό μου γιατί αυτά που επειγόμουν πολύ ήταν τα παιδικά που τα πήρα ήδη από gymboree και crazy8. Εγώ θα έλεγα να βάλεις παραγγελία, δεν πέφτει χρέωση, στη χειρότερη να φας πόρτα όπως εγώ. Θα μου πεις βέβαια, αν δε δουλεύει γιατί να μπεις στη διαδικασία να ετοιμάζεις με τις ώρες το καλάθι... Σωστό κι αυτό ;)

 

αυτο το as we are still able to offer delivery to Greece τι εννοουν?

οτι σκεφτονται να μας βγαλουν εξω?

Όχι, δε μου ακούγεται έτσι.

 

Βρε κοριτσια στα gym δεν με αφηνει να κανω παραγγελια...παω ως το checkout και μετα τιποτα...τι εγινε??? Πεσαν πολλες οι παραγγελιες???

 

edit -- μπηκα στη σελιδα τους στο facebook ειναι γενικο το κακο!!!!

(μηπως ο καλος Θεουλης θελει να μου πει 'φτανει πια'???)

Εγώ πρόλαβα πρωί πρωι, ευτυχώς που με την απεργία έκατσα σπίτι γιατί φοβάμαι ότι θα εξαντληθούν και τα κομμάτια...

 

Δυστυχως δεν δεχεται τον κωδικο...μηπως ξερει καμμια να μας πει πως αφαιρουν το 30 τοις εκατο.......

 

Εβαλα στον γκουγκλη gymboree voucher codes και μου βγαλε ενα καρο κωδικους...απο εκει τον πηρες?

Όχι, μου τον έστειλε τον gymboree και μάλιστα λέει ότι μπορώ να τον μοιραστώ. Κάτσε στον ξανακάνω copy paste μηπως κάτι δεν πήγε καλά 11XJT7ZXC975746

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

η σελιδα του τζιμπορι για να επιλεξεις προιοντα, ειναι αργη σε εσας???? γιατι εμενα σερνεται

Αμ νωρίτερα δεν είπα ότι έφαγα 6 ώρες να βάλω παραγγελία; Άσε που έκανα και σύγκριση με Crazy 8. Ούτε καν μαγείρεψα, φάτε μάτια ψάρια δηλαδή :P

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν εισαι καθολου μπουφος!

Απλά αρχισες απο τα δυσκολα χωρις διάβασμα οπως λεει και η access γιατι και εμεις ετσι ξεκινησαμε δειλα δειλα...κατσε να διαβασεις λιγο ολο το θεμα που σου εβαλε η απο κάτω μου κιουρια και μετα οτι απορια σου δημιουργηθει ή κενο ρωτα μας! Και οντως πηγες στα βαθια με την μια βρε....

 

ευχαριστώ:D

πάντως τα pampers τα μαντηλάκια καταφερα κ τα αγόρασα σωστά:) κοιταζα αυτά που είπες;)

 

μηπως ξερετε και site με pampers γιατι το amazon δεν στέλνει στην Ελλάδα.

9Onsp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστώ:D

πάντως τα pampers τα μαντηλάκια καταφερα κ τα αγόρασα σωστά:) κοιταζα αυτά που είπες;)

 

μηπως ξερετε και site με pampers γιατι το amazon δεν στέλνει στην Ελλάδα.

 

 

Mπράβο και εις ανώτερα!!

 

Link to comment
Share on other sites

βρε κορίτσια...πήγα σήμερα στα intersport και είχε τα παιδικά crocs crocband 30 ευρώ....!!! με 18 του πήρα καλοκαιρινό πεδιλάκι δερμάτινο!!!:shock::shock::shock::shock:

μετά από αρκετό ψάξιμο νομίζω πως θα καταλήξω για άλλη μια φορά στο ebay... τα έχετε βρει πουθενα φθηνότερα;;;

koritsaki αυτο το σκιτσακι πως το εβαλες στην υπογραφη σου? πηγα στο site που λεει αλλα δεν βρηκα τιποτα....

sorry για το off topic κοριτσια ε???

 

marsolan βρεθηκα τυχαια στα elc...να σου πω την αληθεια ειχαν την κουνια ανοιχτη και την ειδα αλλα δυστυχως δεν ειχα την φωτογραφικη μαζι να τραβηξω...απογοητευτηκα...το καθισμα ηταν με πολυ ισια πλατη και μου φανηκε πολυ αβολη για το παιδι...

αυτη που εχω εγω και το καλαμαρακι κατα την γνωμη μου ειναι καλυτερη...

δεν ηταν σαν αυτη της φωτο στο λινκ...πριν την παρεις να την δεις απο κοντα...γνωμη μου

 

 

ποια κοπελα αγορασε την αμμοδοχο να μας πει εντυπωσεις βρε κοριτσια?

καποιες σελιδες πισω ηταν νομιζω

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

τι βλέπω?πάλι 30% τα gymboree!!!!αχχχχχχ κρίμα που τελείωσα με την γκαρνταρόμπα της μικρής μου...τώρα μόνο παπούτσια μου λείπουν...

σήμερα παρέλαβα κι εγώ για 2η φορά...με ημ.παραγγελίας 19/04...

τέλεια όπως πάντα!!!τα νούμερα τους όμως,ενώ την προηγούμενη φορά μας ήταν μεγαλούτσικα,αυτή τη φορά είναι λίγο πιο μικρά...σαν να μην έχουν όλα την ίδια φόρμα...τεσπά...την επόμενη φορά θα παραγγείλω ακόμα πιο μεγάλο νούμερο!!

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια αυτές τις πάνες τις έχει δοκιμάσει καμία;;; Μου φαίνονται αρκετά οικονομικές και καλές...το συγκεκριμένο site το πρότεινε μια κοπέλα σε άλλο θέμα.Εχει φτηνά μεταφορικα,στέλνει Ελλάδα και έχει paypal...Σκέφτομαι να το δοκιμάσω..αν βέβαια αξίζουν τον κόπο οι πάνες...

Οποια τις έχει δοκιμάσει ας μας ενημερώσει :)

 

http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/nature_babycare_size2.html

xceZp3.png

Link to comment
Share on other sites

marsolan βρεθηκα τυχαια στα elc...να σου πω την αληθεια ειχαν την κουνια ανοιχτη και την ειδα αλλα δυστυχως δεν ειχα την φωτογραφικη μαζι να τραβηξω...απογοητευτηκα...το καθισμα ηταν με πολυ ισια πλατη και μου φανηκε πολυ αβολη για το παιδι...

αυτη που εχω εγω και το καλαμαρακι κατα την γνωμη μου ειναι καλυτερη...

δεν ηταν σαν αυτη της φωτο στο λινκ...πριν την παρεις να την δεις απο κοντα...γνωμη μου

 

pasxalitsa,την ειδα κι εγω ανοιχτη αλλα δεν ειχα μετρο συγκρισης!!Δεν προκειται να αγορασω ακομη..θα το ψαξω το θεμα!!

Κοιταζα μηπως βρω και καμια να δενει με τιποτε κρικους πανω στο ταβανι...

 

Κορίτσια αυτές τις πάνες τις έχει δοκιμάσει καμία;;; Μου φαίνονται αρκετά οικονομικές και καλές...το συγκεκριμένο site το πρότεινε μια κοπέλα σε άλλο θέμα.Εχει φτηνά μεταφορικα,στέλνει Ελλάδα και έχει paypal...Σκέφτομαι να το δοκιμάσω..αν βέβαια αξίζουν τον κόπο οι πάνες...

Οποια τις έχει δοκιμάσει ας μας ενημερώσει :)

 

http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/nature_babycare_size2.html

 

τι μεταφορικα εχει??Εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλες απο κοπελα που τηε χρησιμοποιησε στην Αγγλια!Σκεφτομουν να τις δοκιμασω κι εγω!!

Τις εχει και στο ubershop...

Link to comment
Share on other sites

pasxalitsa,την ειδα κι εγω ανοιχτη αλλα δεν ειχα μετρο συγκρισης!!Δεν προκειται να αγορασω ακομη..θα το ψαξω το θεμα!!

Κοιταζα μηπως βρω και καμια να δενει με τιποτε κρικους πανω στο ταβανι...

 

 

 

τι μεταφορικα εχει??Εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλες απο κοπελα που τηε χρησιμοποιησε στην Αγγλια!Σκεφτομουν να τις δοκιμασω κι εγω!!

Τις εχει και στο ubershop...

 

 

 

6 πακετα Νο 4+ με 30 πανες η συσκευασια, 5 λιρες μεταφορικα.εικονικα τα εβαλα!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενας εκπτωτικος κωδικος για mandco που να μην αφορα την πρωτη παραγγελια μονο??εκανα google και οτι βρηκα ηταν μονο για την πρωτη παραγγελια.υπαρχει τιποτις :?::?::?:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

6 πακετα Νο 4+ με 30 πανες η συσκευασια, 5 λιρες μεταφορικα.εικονικα τα εβαλα!

 

χμμμμμμ...το ειδα!!Παει συμφωνα με το κοστος αγορας!

Παντως μου φαινεται πολυ οικονομικο στα μεταφορικα του!

εγω ομως θα στειλω ενα μεηλακι με την ακριβη ποσοτητα πανων που θελω να παραγγειλω διοτι εχω ξανακαει στο παρελθον με το babykind...

Αλλα εγραφαν στο σαιτ...κι αλλα τελικα ζητησαν λογω βαρους!!

 

Στο ubershop βγαινουν ενα τι πιο φτηνες οι πανες...αλλα δεν ξερω τα μεταφορικα!

 

Παντως απο αποψη τιμης...τα 88 τεμαχια πανες του Λιντλ κοστιζουν περιπου 19 ευρω...τα 84 τεμαχια των Nature κοστιζουν 19.5 ευρω χωρις τα μεταφορικα!Αυτα στο σαιτ του ubershop βεβαια..αλλα φανταζομαι στο περιπου θα ειναι κι εδω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω κανει ενα μικρο καλαθακι στα τζιμπορι, 6 κομματακια. Για τον Β δε τολμαω να παρω 4 , βαζω 5αρια, αλλα για την Α τα θελω για φετος και βαζω 3, λογικα θα της μπαινουν. Ενα σετακι 4αρι που εχω αγορασει της ειναι πολυ μεγαλο (η Α ειναι μινιατουρε και βαλε)

 

μααντον μια απορια δεν εχω λυσει

εχω εδω και καιρο ενα rewards απο την εγγραφη μου καλα

πανω πανω στο ορντερ το λεει

Rewards number ....... has been registered for this order.

και βαζω το 30% στο προμο , αυτο το αλλο ομως θα μου το στειλουνε? τι το κανω?

και υποτιθεται θα στειλουν και ενα τζιμμπακ 25αρι

τι τα κανω αυτα?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Το gymboree μου έστειλε την παραγγελία κιόλας! Πόσο καιρό κάνει να έρθει;

Το kiszshooz ξαναστόκαρε!!!

 

Καλημέρα είπα, δεν είπα.

 

και εδω μια απορια

πως ψαχνω το σαιτ με το σαιζ???? γιατι 9αρια μονο ενα εχω δει

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

σχετικα με την κουνια που ειχατε βαλει φωτο (νομιζω το καλαμαρακι) 59 ευρω...http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=687

την εχουμε αγορασει την ιδια απο τα τζαμπο, ακριβως η ιδια ...εγω βρησκω δυο σημαντικα μειον...ειναι λιγο δυσκολο να τοποθετηθει μεσα το παιδι, γιατι το πλαστικο που υπαρχει αναμεσα στα ποδια του ειναι αρκετα σκληρο κ δενσηκωνεται αρκετα ψηλα με αποτελεσμα να βρισκει συχνα κατα την τοπθετηση το κεφαλι του κ να δυσανασχετει...

και πιο σοβαρο κατ εμε...τα πλαινα καγκελα εχουν μικρη αποσταση απο το παιδι και οταν ανοιγει τα χερια του στο πλαι μπορει να χτυπησει πολυ ασχημα καθως η κουνια κουνιεται..

εγω δεν θα την ξανααγοραζα...σιγουρα υπαρχουν καλυτερες κουνιες....ισως η little tikes να εχει..εχει ωραια παιχνιδια κηπου

Link to comment
Share on other sites

Από ποιο σάιτ είναι όλα αυτά? Από που παράγγειλες???Επικοινώνησες μαζί τους να τους ρωτήσεις? Μπαίνεις από υπολογιστή στην εργασία σου? Μπορεί να φταίει το firewall!

Από το ebay τα πηρα αγγλίας , τους εστειλα χτες να μου στείλουν track αυτοί ..

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Την καλημερα μου κατ αρχην....ρε κοριτσια μου στελνει ξανα και ξανα μνμ το gymboree,κωδικο δε βλεπω που ειναι σε σας που τον εστειλε.....τοσο πια γκαβη!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια (πολλες καλημερες καταρχην!!)

Εβαλε καμια παραγγελια σε gym χθες???? Γιατι εμενα εξακολουθει να μην με αφηνει να κανω checkout....:evil:

 

 

 

Καλημέρα,εβαλα παραγγελια χτες βράδυ,το δικο μου πρόβλημα ήταν οτι εγω έβαζα ρούχα στο καλάθι και αυτα εξαφανίζονταν:rolleyes:

Μου έστειλαν και δεύτερο κωδικό σήμερα για -30%,αν τον θέλει κάποια ειναι αυτός:11TQH3H3T875746

aiBtp2.png

 

13/11/2004

16/8/2007

Link to comment
Share on other sites

Φλορα εκει που ειναι πορτοκαλι σε ενα σημειο εχει ενα barcode και απο κατω ενα μακριναρι με γραμματα και αριθμους...απο πανω ακριβως λεει shop in stores & on line...αυτο το μακριναρι ειναι ο κωδικος...

εγω παντως ακομα δεν μπορω να κανω check out και ηδη τα μισα απο αυτα που ηθελα εχουν κανει φτερα!!!:evil::evil:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...