Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

οσον αφορα το ebay,εμεις ψωνιζουμε αερα πατερα απο το .com κ ουδεποτε ειχαμε προβλημα!!!!!!!!!αν παρατηρησετε κ στο co.uk. εχει πωλητες απο Αμερικα...α,κ απο χινγκ κονγκ ποτε δεν ειχα προβλημα!Ειναι μικρα τα δεματακια..

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ε αμα εχει πεσει με συμφερει......... οκ! ευχαριστω!!!

 

Irida σε συμφερει να πληρωσεις σε λιρες...εγω μολις εκανα παραγγελια απο amazon...με τον μετατροπεα του αμαζονου εβγαιναν 1,5ευρω πιο ακριβα κι ετσι επελεξα να πληρωσω σε λιρα...επισης πετυχα κι εγω μια φορα το free delivery με λιγοτερες απο 25λιρες...:lol::lol::lol:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320693044510&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

 

 

τσιμπησα κι αυτο! καλη τιμη????????

 

Πολύ ωραιο και σε πολύ καλή τιμή!!

 

τσουπρες επειγον!

ισοτιμια 1λιρα=1.1558 ευρω ειναι καλη?

λεω να πληρωσω σε ευρω στο αμαζον γιατι μπορει να εχει ανεβει η λιρα οταν θα τραβηξουν τα λεφτα.

τι λετε?

 

Κοπελια γενικότερα δε σε συμφερει η μετατροπή απο το αμαζον, καλυτερα να πληρωνεις παντα σε λιρες και να γινεται η ισοτιμία στην τραπεζα

 

οσον αφορα το ebay,εμεις ψωνιζουμε αερα πατερα απο το .com κ ουδεποτε ειχαμε προβλημα!!!!!!!!!αν παρατηρησετε κ στο co.uk. εχει πωλητες απο Αμερικα...α,κ απο χινγκ κονγκ ποτε δεν ειχα προβλημα!Ειναι μικρα τα δεματακια..

 

Εγω δεν το τολμαω....το φοβαμαι!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι κοπέλες που ψωνίζουν από τα next στην Αθήνα (ή αλλού),μήπως μπορούν να με πληροφορήσουν σχετικά με τις τιμές τους;Κοίταζα το next.co.uk και εκτός που έχει πολύ όμορφα ρουχαλάκια είναι και πολύ οικονομικό.Φαντάζομαι πως είναι όπως και τα mothercare που έχουν μεγάλη διαφορά οι τιμές τους στην Ελλάδα.....

Είδα λοιπόν που έχει και 2 μαγαζάκια στα Γιάννενα και επειδή μπορεί να κάνουμε ένα ταξίδι αστραπή, έλεγα μήπως να ψ'αξω να τα βρω.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως ειναι τοοοοσες πολλες οι σελιδες που δεν μπορω να τις διαβασω ολες για να δω αν εχει παραγγειλει κανενα κοριτσακι απο εδω :(

http://www.yoursclothing.co.uk ????

μεταφορικα λεει 8 ευρω...

μεινατε ικανοποιημενες?

F2ETp3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οι κοπέλες που ψωνίζουν από τα next στην Αθήνα (ή αλλού),μήπως μπορούν να με πληροφορήσουν σχετικά με τις τιμές τους;Κοίταζα το next.co.uk και εκτός που έχει πολύ όμορφα ρουχαλάκια είναι και πολύ οικονομικό.Φαντάζομαι πως είναι όπως και τα mothercare που έχουν μεγάλη διαφορά οι τιμές τους στην Ελλάδα.....

Είδα λοιπόν που έχει και 2 μαγαζάκια στα Γιάννενα και επειδή μπορεί να κάνουμε ένα ταξίδι αστραπή, έλεγα μήπως να ψ'αξω να τα βρω.

 

na τα ψαξεις...αξιζουν στα σιγουρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1...κ νομιζω οτι ναι η ποιοτητα ειναι σαν αυτη του μοδερ, τουλαχιστον σε κατι πιτζαμακια και φορμακια που ειχα παρει στις εκπτωσεις...

Link to comment
Share on other sites

na τα ψαξεις...αξιζουν στα σιγουρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1...κ νομιζω οτι ναι η ποιοτητα ειναι σαν αυτη του μοδερ, τουλαχιστον σε κατι πιτζαμακια και φορμακια που ειχα παρει στις εκπτωσεις...

 

Μήπως θυμάσαι και από τιμές πως είναι;

Με μια γρήγορη ματιά είδα αυτά τα 2 κομμάτια:

http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergirls/20/3

http://www.next.co.uk/shopping/branded/fashionforher/21/3?extra=sch&n=branded&pid=376-783

Το πρώτο ειδικά μου φαίνεται πολύ οικονομικό.αν όμως εδώ έχει καμια 30ρια ευρώ,δεν ξέρω αν θα τα έδινα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επειδη τα τσεκαρα πριν 2 βδομαδες οι τιμες ειναι Υ λιρες και 1,5*Υ ευρω

αν το ταξιδακι σου συμπεσει σε 1η μερα εκπτωσεων θα σου ελεγα απλα να κατσεις εκει τη πρωτη μερα του ταξιδιου σου χαχχαχαχαχα

 

σε ευρω ειναι λιγο καπως..πχ 32 ευρα σορτς αλλα καλο σορτς και αντιστοιχα παντελονι

απλα μπλουζακια 10 ευρα, παντελονι αθλητικο στυλ 20 ευρω καπως ετσι

 

εγω παντως θα κυκλοφοραω πολυ συχνα μεσα στο RIVER WEST πια!

εγω θα παιρνω τζουρα εκει μεσα και τα μικρα κατω στο παιδοτοπο!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

 

πολυ όμορφα!! καλα τα καταφερες..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να ρωτήσω κι εγώ κάτι:

Ψάχνω ένα "σωσίβιο-γιλέκο" πώς να το πω ακριβώς, swim jacket ή vest που λένε και οι Άγγλοι, κάτι σαν αυτό

http://www.amazon.co.uk/Konfidence-Swimming-Jacket-Red-Yellow/dp/B000NT9DH4/ref=sr_1_3?s=kids&ie=UTF8&qid=1304516897&sr=1-3

Στο amazon δε βρήκα κάτι με πωλητή το ίδιο το άμαζον, στο e-bay το μικρότερο που βρήκα είναι από 2 ετών ή 15 κιλά. Η κόρη μου είναι τώρα 19 μηνών και 11 κιλά, τι μέγεθος με συμβουλεύετε να πάρω και από πού; Το έχει δοκιμάσει καμία; βολεύει;

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να ρωτήσω κι εγώ κάτι:

Ψάχνω ένα "σωσίβιο-γιλέκο" πώς να το πω ακριβώς, swim jacket ή vest που λένε και οι Άγγλοι, κάτι σαν αυτό

http://www.amazon.co.uk/Konfidence-Swimming-Jacket-Red-Yellow/dp/B000NT9DH4/ref=sr_1_3?s=kids&ie=UTF8&qid=1304516897&sr=1-3

Στο amazon δε βρήκα κάτι με πωλητή το ίδιο το άμαζον, στο e-bay το μικρότερο που βρήκα είναι από 2 ετών ή 15 κιλά. Η κόρη μου είναι τώρα 19 μηνών και 11 κιλά, τι μέγεθος με συμβουλεύετε να πάρω και από πού; Το έχει δοκιμάσει καμία; βολεύει;

Ευχαριστώ!!!

δες εδώ λογικά εδώ θα βρείς τα πάντα είναι εξειδικευμένοι γιατί κάνουν και μαθήματα κολύμβησης στην Λόντρα

http://www.swimbabes.co.uk/index.php?main_page=index&cPath=65&zenid=ad57e8128a6d705c0d72101201f6db2c και μετά ψάξτο και λίγο στο ebay αν βρεις ακριβώς αυτό που θες :-P:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για εμάς είναι εύχρηστο. Είναι όλο inox εκτός το καπάκι και το καλαμάκι βεβαίως βεβαίως:D

Δεν μπορείς να δεις πόσο απέμεινε μέσα καλέ. Είναι inox πώς γίνεται να είναι διαφανές? Πρέπει να το ανοίξεις για να δεις.

Αλλά αν δεν πίνει αρκετό νερό η κόρη σου πώς θα την πιέσεις καλέ να πιει περισσότερο????Πιστεύω πώς ξέρουν πολύ καλά τις ανάγκες τους, εσύ απλά μπορείς να τις το προσφέρεις συχνά (αν δεν μιλάει ακόμη για να το ζητήσει μόνη της).

 

ναι...αυτο εννοουσα...αν ειναι ευδιακριτη η μετρηση απο μεσα τουλαχιστον.Δεν επινε αρκετο νερο γιατι το μπουκαλι το ειχε συνδεσει μονο με το γαλα κι οτι αλλο της εβαζες μεσα απλα δεν το δεχοταν....οποτε διναμε με το κουταλακι...εεεεεεεε,ποσο να πιει με το βρωμοκουταλο???

Απο την στιγμη που καταφερε να ρουφηξει....

πινει μια χαρα νερακι..χτες θα κατεβασε κανενα μισολιτρο απο την χαρα της...

σημερα παλι ευελπιστω μεχρι το βραδυ να πιει κανενα 300αρι μλ...

 

ολο της το προσφερω...κι ευτυχως ρουφαειειει!!!:)

 

Λεω να το χτυπησω λοιπον....

διοτι εγω το καλαμακομπουκαλο το θελω προς το παρον κατεξοχην για νερο!!!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θυμάσαι και από τιμές πως είναι;

Με μια γρήγορη ματιά είδα αυτά τα 2 κομμάτια:

http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergirls/20/3

http://www.next.co.uk/shopping/branded/fashionforher/21/3?extra=sch&n=branded&pid=376-783

Το πρώτο ειδικά μου φαίνεται πολύ οικονομικό.αν όμως εδώ έχει καμια 30ρια ευρώ,δεν ξέρω αν θα τα έδινα.

 

εγω δεν εχω ψωνισει ενηλικων ρουχα απο νεξτ,μονο παιδικα αλλα νομιζω οτι οι μαρκε τιμες δεν αλλαζουν...

το φορεμα το firetrap ας πουμε δεν πιστευω οτι θα εχει τρελλη διαφορα στην τιμη απο Ελλαδα.

Οπως και με τα παιδικα Αll Star...ηταν ελαχιστα πιο φτηνα στο σαιτ του Νεξτ απο οτι τα πηρα εγω εδω σε καταστημα αθλητικων!!

Link to comment
Share on other sites

καλα εγω σας λεω οτι εχω τσεκαρει τι αγορασα με τιμες στο σαιτ

η διαφορα περσυ ηταν

10 λιρες εκει, 20 ευρω εδω

τωρα ειναι 10 λιρες εκει , 15 ευρω εδω!

εχουν ανεβει οι τιμες στην αγγλια περισσοτερο

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα εγω σας λεω οτι εχω τσεκαρει τι αγορασα με τιμες στο σαιτ

η διαφορα περσυ ηταν

10 λιρες εκει, 20 ευρω εδω

τωρα ειναι 10 λιρες εκει , 15 ευρω εδω!

εχουν ανεβει οι τιμες στην αγγλια περισσοτερο

 

εεε τοτε δεν εχει πλεον και τρομερη διαφορα!!!!Οσες μενετε Αθηνα και λοιπα μερη με καταστηματα Νεξτ αξιζει τον κοπο να περιμενετε και εκπτωσεις ωστε να κανετε ντου...

 

Για μας τις επαρχιωτοπουλες...το MUM η οι personal shoppers ειναι δεδομενα;)

Link to comment
Share on other sites

koριτσια, μηπως ξερετε γιατι το αμαζον δε στελνει ενα καθισμα αυτοκινητου που θελουμε??γενικα δε στελνει η να ειναι αυτο που θελουμε εμεις???[/QUOTΕ

 

Το Αγγλικο αμαζον γενικά δεν στελνει καθήσματα αυτοκινήτου.

Εμένα δεν μου στέλνει κανένα απο τα καροτσια που θέλω,

ούτε το Mytoys.de μου στελνει καρότσι :(:(

aiBtp2.png

 

13/11/2004

16/8/2007

Link to comment
Share on other sites

koριτσια, μηπως ξερετε γιατι το αμαζον δε στελνει ενα καθισμα αυτοκινητου που θελουμε??γενικα δε στελνει η να ειναι αυτο που θελουμε εμεις???[/QUOTΕ

 

Το Αγγλικο αμαζον γενικά δεν στελνει καθήσματα αυτοκινήτου.

Εμένα δεν μου στέλνει κανένα απο τα καροτσια που θέλω,

ούτε το Mytoys.de μου στελνει καρότσι :(:(

 

se ευχαριστω για την απαντηση....μεγαλες παντως οι διαφορες με εξω....να δω τωρα απο που θα το παρουμε...

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως ειναι τοοοοσες πολλες οι σελιδες που δεν μπορω να τις διαβασω ολες για να δω αν εχει παραγγειλει κανενα κοριτσακι απο εδω :(

www.yoursclothing.co.uk ????

μεταφορικα λεει 8 ευρω...

μεινατε ικανοποιημενες?

 

κυρια κυρια εγω! :D εχω ψωνισει δις...

τα νουμερα προσεξε γιατι επειδη ειναι plus size μαγαζι ειναι φαρδουλα... δε ξερω τι νουμερο φορας,αλλα εγω πηρα το πρωτο νουμερο σε ολα και 1 κομματι (μπουφανακι) παραηταν τεραστιο....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...