Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

είναι δεν είναι, τί να πω? μπορεί να έχεις δίκιο. απλά μου έκανε καλύτερη τιμή και μου έδωσε οδηγίες πως να κάνω την πληρωμή μέσω paypal. φαίνεται δηλαδή εκεί πληρωμή (ως gift) αλλά όχι στο e-bay.....

 

 

aaxxx και ενώ έλεγα ποτέ ξανά fragrancex, με τέτοιες τιμές παρήγγειλα πάλι σήμερα και ο Θεός βοηθός!

περίμενα από τον Νοέμβριο κάτι, μετά από πολλά ξεχ...... και πολλά ΄"περίμενε¨" τελικά τον Μάρτιο μου απάντησαν ότι γύρισε πίσω το δέμα μου και μου έκαναν refund, για αυτό και το τόλμησα τελικά.....

 

 

και εγώ ακριβώς έτσι κοριτσάκι! λες να κονταροχτυπηθούμε κάποια στιγμή?? αν και η δικά σου είναι πιο μικρή εάν θυμάμαι καλα......

 

 

 

εντύπωση μου κάνει, τί πάθανε αυτοί? εγώ και τα 2 καθισματάκια μου τα πήρα από εκεί και μου τα έστειλαν κανονικά με courier (και την γνωστή χρέωση 15 ευρώ)

μπας και μας έβαλαν "μνημόνιο" και αυτοί???:P

ελα μου ντε!! τουσ εστιλα μνμ και θα δουμε τι θα πουνε!! αντα μαγκεψανε και τα γερμανακια:evil:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

έχεις απόλυτο δίκιο!!

δεν το είχα προχωρήσει τόοοσο πολύ

ζητώ ταπεινά συγνώμη..........:rolleyes::P:p

 

 

Αν κανεις login απο την αρχη που θα μπεις στη σελίδα σου βγαζει τα ταχυδρομικα για την Ελλάδα. Αν δεν κάνεις login εξαρχης στα αλλαζει στο τελος. έτσι έχω καταλαβει. τσεκαρε το παλι.!

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

αι στο καλο!! αφου πληρωνοθμε ουτος ι αλλος τα 15 ευρω???:mad:στοσ εστιλα μνμ.τουσ τα εχωσα λιγο!!! ειμαι τοσα χρονια πελατισσα!!!

αθτο το σειτ που γραφεις απο που ειναι????ειναι αξιοπιστο?

 

 

Λοιπον χθες παρηγγειλα το καθισμα, σημερα δειχνει ότι το έστειλαν. Γρηγοροι ήταν τελικα. ελπίζω το ίδιο κ για την κούριερ.

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλες τις κοριτσοχάκερ που μας άνοιξαν τα μάτια.....:lol:

εγώ έχω το siemens μονο στεγνωτήριο και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

μην τα λυπηθείς τα χρήματα στο στεγνωτήριο γιατί απο ότι κατάλαβα η διαφορά δεν είναι μόνο στο στέγνωμα αλλά και στο ρεύμα που καταναλώνουν. Εχει διάφορα προγράμματα. εάν θέλεις καποια άλλη πληροφορία στην διάθεση σου

 

Για πες μοντέλο. Στα βγάζει έτοιμα για ντουλάπα ? Εντάξει, δεν έχω καλή όραση :rolleyes::rolleyes: καμμιά ψιλοτσαλάκα δεν την βλέπω

 

ΜΑΡΙΛΙΑ από που πήρες άγκαθα με 29 ευρώ ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

βρε καταλαβα τι λες, αλλα ελλατωματικη παρτιδα σε οοοολα τα σχεδια? δεν ειναι οτι εχει ενα και δυο.....

δε μου ειπες, τα αλλα τα αγορασμενα απο ελλαδα τι γραφουν απο κατω αντι για garvalin? θα με φαει η περιεργια μεχρι να παω σπιτι λεμε!!!!!!!!!!

 

τα τρία ζευγάρια τα δικά μας γράφουν άγκαθα... το ένα είναι απο το shoespanish και τα δύο από ελλάδα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα

για μια ακόμη αφορά θα χρειαστώ την πολύτιμη βοήθεια σας.

λίγες σελίδες πριν είχα βρει από την λίστα http://www.sportsdirect.com/ και αν ε΄χει παραγγείλει καμιά σας και πόσα μεταφορικά χρεώνει;;;

ευτυχώς μερικά κορίτσια μου άνοιξαν τα μάτια ... αφού χρεώνει περίπου 47 ευρώπουλα για Ελλάδα.

βέβαια έχει πολύ καλές τιμές σε σχέση με Ελλάδα και νομίζω αν πάρεις αρκετά κομμάτια συμφέρει.

γι' αυτό σκέφτηκα να κάνω μια μεγάλη παραγγελία μαζί με την αδερφή μου για να μοιραστούμε και τα μεταφορικά.

το θέμα είναι ότι μας βγαίνει περίπου στα 400ευρώ ( το ξέρω είναι ντροπή μας σε περίοδο κρίσης...) και δεν ξέρω μήπως μας χρεώσουν τίποτα εξτρά για το βάρος των δεμάτων;;;

κάποια κοπέλα ανέφερε ότι στο παρελθόν έκανε ανάλογες παραγγελίες..μήπως ξέρετε κάτι παραπάνω;;;

επίσης σε πόσες μέρες έρχονται Ελλάδα;;; μέσω κούριερ η ταχυδρομείο;;;

συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά είμαι σχετικά καινούργια στις ιντερνετικές αγορές και φοβάμαι μην κάνω καμιά πατάτα.

επίσης όσες έχετε ψωνίσει μείνατε ικανοποιήμενες;;;

σας ευχαριστώ και σας θαυμάζω!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΡΙΛΙΑ από που πήρες άγκαθα με 29 ευρώ ?

 

προσπαθω να βρω το μαγαζι . Συμπληρωματικα να πω οτι τα ειχε προσφορα γιατι ειχε μονο δυο νουμερα στο συγεκριμενο παπουτσι ενα ζευγαρι σε 26 που πηρα εγω και ενα ακομα.

Μολις το βρω θα το βαλω εδω.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, πρώτα πρώτα θέλω να σας ευχαριστήσω που μοιράζετε τις γνώσεις σας και τις προτάσεις σας με τόση γενναιοδωρία στο φόρουμ και βοηθάτε και τις πιο άπειρες στο σπορ των ιντερνετοαγορών!

Παρόλο που το άμαζον το κατέχω εδώ και χρόνια, το ebay ομολογώ ότι λίγο το φοβόμουν. Χτες λοιπόν έκανα την πρώτη μου αγορά και θέλω να σας ρωτήσω:

Κέρδισα αυτό

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110676619574&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

πώς σας φαίνεται;

Πλήρωσα αμέσως (καλά έκανα; ) μέσω paypal, μου ήρθε ειδοποίηση ότι έγινε η πληρωμή (στο λογαριασμό μου δε φάνηκε ακόμα) και τώρα περιμένω. Έπεσα και πάνω στους γάμους και τις αργίες και φαντάζομαι ότι θα καθυστερήσουν.

Πρέπει να στείλω κάποιο mail στον πωλητή; Θα μου πει όταν τα στείλει;

Και πάλι ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

το βρηκα καλη μου ανασκαφες εκανα αλλα το βρηκα ειναι αυτο:

 

http://hop-skip-jump.co.uk/index.php?main_page=index&manufacturers_id=36

 

εγω πηρα οπως εγραψα ενα που ειχε 29 γιατι ηταν σε σπασμενα νουμερα

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Πλήρωσα μόνο 3 Ευρώ κατά την παραλαβή στον ΕΛΤΑ. Κουπόνι μου έστειλαν ένα με την απραγγελια μου αλλά δεν το κρατάω μαζί μου σήμερα. Αν σε ενδιαφέρει θα κοιτάξω στο e-mail μου αν βρω κάτι άλλιώς στο δίνω αύριο που θα το κρατάω μαζί μου.

 

Λέω να το τολμησω να παραγγείλω.Το κακό είναι βεβαια πως δεν έχω paypal,απλή χρεωστική αλλά λέω να το τολμησω.

Αν μπορέσεις κπ στιγμή στείλε μου τον κωδικό.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα

για μια ακόμη αφορά θα χρειαστώ την πολύτιμη βοήθεια σας.

λίγες σελίδες πριν είχα βρει από την λίστα http://www.sportsdirect.com/ και αν ε΄χει παραγγείλει καμιά σας και πόσα μεταφορικά χρεώνει;;;

ευτυχώς μερικά κορίτσια μου άνοιξαν τα μάτια ... αφού χρεώνει περίπου 47 ευρώπουλα για Ελλάδα.

βέβαια έχει πολύ καλές τιμές σε σχέση με Ελλάδα και νομίζω αν πάρεις αρκετά κομμάτια συμφέρει.

γι' αυτό σκέφτηκα να κάνω μια μεγάλη παραγγελία μαζί με την αδερφή μου για να μοιραστούμε και τα μεταφορικά.

το θέμα είναι ότι μας βγαίνει περίπου στα 400ευρώ ( το ξέρω είναι ντροπή μας σε περίοδο κρίσης...) και δεν ξέρω μήπως μας χρεώσουν τίποτα εξτρά για το βάρος των δεμάτων;;;

κάποια κοπέλα ανέφερε ότι στο παρελθόν έκανε ανάλογες παραγγελίες..μήπως ξέρετε κάτι παραπάνω;;;

επίσης σε πόσες μέρες έρχονται Ελλάδα;;; μέσω κούριερ η ταχυδρομείο;;;

συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά είμαι σχετικά καινούργια στις ιντερνετικές αγορές και φοβάμαι μην κάνω καμιά πατάτα.

επίσης όσες έχετε ψωνίσει μείνατε ικανοποιήμενες;;;

σας ευχαριστώ και σας θαυμάζω!!!

 

Δεν έχω ψωνίσει από εδώ, οπότε δεν έχω άποψη για τον χρόνο παράδοσης. Έβαλα μια εικονική παραγγελία της τάξης των 375 λιρών και μου χρέωνε το ποσό που λες για μεταφορικά. Αν θες να είσαι και 100% σίγουρη, στείλε τους ένα μειλ με την απορία σου, να δεις τι θα σου πούν. Θεωρώ όμως ότι δεν θα έχει διαφορά.

 

Έβαλα στο γκούγκλ, sportsdirect voucher code και βγάζει διάφορους εκπτωτικούς κωδικούς, π.χ. με αυτόν τον κωδικό THREEOFF30, αφαιρεί 3 λίρες για 30 λίρες αγορών. Ψάξε το λίγο, κάποιο κέρδος, έστω και μικρό θα έχεις.

 

Κορίτσια, πρώτα πρώτα θέλω να σας ευχαριστήσω που μοιράζετε τις γνώσεις σας και τις προτάσεις σας με τόση γενναιοδωρία στο φόρουμ και βοηθάτε και τις πιο άπειρες στο σπορ των ιντερνετοαγορών!

Παρόλο που το άμαζον το κατέχω εδώ και χρόνια, το ebay ομολογώ ότι λίγο το φοβόμουν. Χτες λοιπόν έκανα την πρώτη μου αγορά και θέλω να σας ρωτήσω:

Κέρδισα αυτό

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110676619574&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

πώς σας φαίνεται;

Πλήρωσα αμέσως (καλά έκανα; ) μέσω paypal, μου ήρθε ειδοποίηση ότι έγινε η πληρωμή (στο λογαριασμό μου δε φάνηκε ακόμα) και τώρα περιμένω. Έπεσα και πάνω στους γάμους και τις αργίες και φαντάζομαι ότι θα καθυστερήσουν.

Πρέπει να στείλω κάποιο mail στον πωλητή; Θα μου πει όταν τα στείλει;

Και πάλι ευχαριστώ!!!

 

Με γειά !!! Εννοείται ότι πειπαλ=ασφάλεια, οπότε να το προτιμάς όπου το βλέπεις, και εκτός ebay. Οι πωλητές στέλνουν συνήθως μειλ όταν στέλνουν αλλά αν δεις ότι αργεί, κάνε contact seller και ρώτα τον. Επίσης στο myebay σου, εκεί που έχει τα won and purchased, θα το έχει, και έχει και ινφο, πότε αγόρασες, πότε πλήρωσες, πότε απέστειλε, το φιντμπακ. Άρα και από εκεί, θα μπορείς να το βλέπεις.

 

το βρηκα καλη μου ανασκαφες εκανα αλλα το βρηκα ειναι αυτο:

 

http://hop-skip-jump.co.uk/index.php?main_page=index&manufacturers_id=36

 

εγω πηρα οπως εγραψα ενα που ειχε 29 γιατι ηταν σε σπασμενα νουμερα

 

Πως μας είχε ξεφύγει αυτό ? Γιατί τα σπασμένα νούμερα έβλαψαν ποτέ κανέναν ? Ίσα ίσα, που αν βρεις αυτό που θες, θα το έχει και καλύτερη τιμή !!!

 

ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙ, προτείνω να κάνεις ξεχωριστό κεφάλαιο στην λίστα με τα μαγαζιά που έχουν άγκαθα. Δεν κάνω πλάκα, το έχουμε ανάγει σε επιστήμη.

 

Α, η ΛΙΣΑ μου έγραψε ότι ψάχνει για τον χειμώνα και θα πάρει και από άλλους κατασκευαστές. Της είπα ΟΚ αλλά μην λησμονάς τα αγαπημένα μας:lol::lol::lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

για μια ακόμη αφορά θα χρειαστώ την πολύτιμη βοήθεια σας.

λίγες σελίδες πριν είχα βρει από την λίστα http://www.sportsdirect.com/ και αν ε΄χει παραγγείλει καμιά σας και πόσα μεταφορικά χρεώνει;;;

ευτυχώς μερικά κορίτσια μου άνοιξαν τα μάτια ... αφού χρεώνει περίπου 47 ευρώπουλα για Ελλάδα.

βέβαια έχει πολύ καλές τιμές σε σχέση με Ελλάδα και νομίζω αν πάρεις αρκετά κομμάτια συμφέρει.

γι' αυτό σκέφτηκα να κάνω μια μεγάλη παραγγελία μαζί με την αδερφή μου για να μοιραστούμε και τα μεταφορικά.

το θέμα είναι ότι μας βγαίνει περίπου στα 400ευρώ ( το ξέρω είναι ντροπή μας σε περίοδο κρίσης...) και δεν ξέρω μήπως μας χρεώσουν τίποτα εξτρά για το βάρος των δεμάτων;;;

κάποια κοπέλα ανέφερε ότι στο παρελθόν έκανε ανάλογες παραγγελίες..μήπως ξέρετε κάτι παραπάνω;;;

επίσης σε πόσες μέρες έρχονται Ελλάδα;;; μέσω κούριερ η ταχυδρομείο;;;

συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά είμαι σχετικά καινούργια στις ιντερνετικές αγορές και φοβάμαι μην κάνω καμιά πατάτα.

επίσης όσες έχετε ψωνίσει μείνατε ικανοποιήμενες;;;

σας ευχαριστώ και σας θαυμάζω!!!

 

 

εγω εχω κανει τεραστια παραγγελία απο εκει μιας και οντως τα μεταφορικά ειναι πολλά... ειχα παρει παπουτσια 3 ζευγαρια αθλητικά(που και μονο ένα να αγοραζα ερχοταν το ιδιο με τα μεταφορικά απο το να αγο΄ραζα εδώ) κατι μπλουζακια , καλτσες κλπ και το κυριότερο ειχα παρει ποδηλατακι για τη μικρή!!!! μεταλλικό θεόβαρο με βοηθητικες.

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ στεναχωρημένη:cry::cry::cry:, το πολύτιμο στεγνωτήριο μου:cry::cry::cry:,

 

http://www.skroutz.gr/s/96191/Whirlpool-AWZ-760.html

 

που εδώ και 2,5 χρόνια με είχε γλυτώσει από το σίδερο που το μισώ (σιδέρωνα κάνα 2ωρο τον μήνα ΜΟΝΟ!!!) χάλασε:evil: και δεν συμφέρει να το φτιάξω, μόνο τα υλικά (πλακέτα και αντίσταση) πάνε 250 ευρώ. Δεν το φτιάχνω .... δεν αξίζει.

 

Τι προτείνετε ? Εσείς, αν έχετε, ποιό έχετε ? Είστε ευχαριστημένες ? Θέλω να βγάζει τα ρούχα έτοιμα για ντουλάπα ως επί το πλείστον - είπαμε ξέμαθα, μόνο 2 ώρες τον μήνα σίδερο -, άντε και καμμιά ψιλή τσαλάκα δεν την καλοβλέπω κιόλας :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Πείτε μωρέ...........

 

 

Εγώ εχω αυτό http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=10030311

 

Το παρήγγειλα αρχές Νοεμβρίου και πήρε ένα μήνα να έρθει.:o Το αγόρασα από το site του Κωτσόβολου, λόγω τη διαφορά τιμής. Μ 'αρέσει μέχρι στιγμής. Έχει πολλά προγράμματα. Tα ρούχα δεν βγαίνουν τέλεια, αλλά δεν χρειάζονται και σιδερο.;)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσούδες καλησπέρα και Χριστός Ανέστη!

 

Mandco κωδικός MAYDAY για -20% σε όλα και ισχύει 29/4 - 2/5

 

Boohoo κωδικός STYLE για -20% σε όλα και ισχύει έως τα μεσάνυχτα της 2/5

 

Γειά σας, πάω να χαζέψω :cool:

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια και χρονια πολλα!!!!

 

Τα littlewoods αξιζουν?θελω να κανω παραγγελεια με παιδικα 300 ευρω.....

 

 

προσφατα πήρα κ φαίνονται καλα. στις προηγουμενες 1-2 σελίδες αναφέρουμε κάποια προβληματα στην ολοκληρωση των παραγγελιών στην ιστοσελίδα τους. πρόσεξε τα στοιχεια που θα τους δωσεις κατα την εγγραφή σου να είναι ακριβως τα ίδια με αυτα της κάρτας σου, για να ολοκληρωσεις επιτυχως την παραγγελία!!

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσούδες καλησπέρα και Χριστός Ανέστη!

 

Mandco κωδικός MAYDAY για -20% σε όλα και ισχύει 29/4 - 2/5

 

Boohoo κωδικός STYLE για -20% σε όλα και ισχύει έως τα μεσάνυχτα της 2/5

 

Γειά σας, πάω να χαζέψω :cool:

 

Γιατί το κάνεις αυτό ? Σνιφ, κλαψ, λυγμ. Πόσο να κρατηθώ η δόλια μάνα ? Δεν μου φτάνει και το χάζεμα....

 

Εγώ εχω αυτό http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=10030311

 

Το παρήγγειλα αρχές Νοεμβρίου και πήρε ένα μήνα να έρθει.:o Το αγόρασα από το site του Κωτσόβολου, λόγω τη διαφορά τιμής. Μ 'αρέσει μέχρι στιγμής. Έχει πολλά προγράμματα. Tα ρούχα δεν βγαίνουν τέλεια, αλλά δεν χρειάζονται και σιδερο.;)

 

Ευχαριστώ πολύ, αυτό θέλω και εγώ 'Tα ρούχα δεν βγαίνουν τέλεια, αλλά δεν χρειάζονται και σιδερο'.

Θυμάστε το σετ ρεαρ εντισιονς που πήρα ? Αυτό 370503025505.jpg δηλαδή. Καλέ, ο κόσμος έχει φρικάρει γενικώς και παγκοσμίως, ιδού τι μου έγραψε ο πωλητής, όταν τον ρώτησα πότε θα το στείλει

 

'Hi! Due to rising gasoline costs I am only able to ship international packages once a week. Your item was shipped yesterday, April 28, via USPS first class international mail'.

Έχει χτυπήσει η κρίση και αλλού, ήτοι στις ΗΠΑ..... Βοήθειά μας.:cool:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Α, η ΛΙΣΑ μου έγραψε ότι ψάχνει για τον χειμώνα και θα πάρει και από άλλους κατασκευαστές. Της είπα ΟΚ αλλά μην λησμονάς τα αγαπημένα μας:lol::lol::lol:

 

Να μαι!!! τωρα αξιωθηκα να δω τα παπουτσακια..

και τα δυο ζευγαρια που πηρα απο τη Λισα γραφουν παντου "agatha de la ruiz de la prada" πουθενα garvalin.

βρε μηπως ετυχε και το σχεδιο που πηρες ηταν της αλλης εταιρειας? ή γραφει και αγκαθα και γκαρβαλιν? εγω θα τη ρωταγα ευθεως παντως τη Λισα.... ετσι απο περγιεργια ρε αδερφε!!!!!!!

 

 

ΥΓ αααα εμεις ειμαι αγκαθικες! δεν το καταλαβε? δε θελουμε αλλους κατασκευαστες....

 

επισης για να αποζημιωθω για τα χτεσινα φορεματακια, σημερα κερδισα αυτο το φορεματακι http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230612615871&ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123 !!! 1.40 λιρες +3 μεταφορικα

καλο?????? αφου ειχα ξεχασει οτι εληγε τωρα η δημοπρασια και ξαφνικα ειδα το μαιλ you have won..... αχ πρωτη φορα κερδιζω κατι τοσο φθηνα!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους!!! Να έχουμε υγεία και όλα τα άλλα έρχονται...

Στο θέμα μας λοιπόν, έχω λατρέψει αυτό το φόρεμα http://www.dhgate.com/strapless-chiffon-ankle-length-formal-gown/p-ff8080812a45e0ae012a656eb88d5fe2.html#1.

 

Να το ρισκάρω;

βρε κοριτσια τι ειναι αυτο? πως δουλευει???

σαν το ebay ειναι???

 

κορίτσια χρόνια πολλά και απο εμένα! λοιπόν θέλω να πάρω αθτο αλλα απο αμαζον.κομ. να το πάρω ή μπα λέτε? θυμήστε μου πληρώνουμε και κάτι έχτρα?

http://www.amazon.com/Chauvet-B-250-Bubble-Machine/dp/B000LXTKMK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1303817970&sr=8-1

αν το θες για παιδι εχει στο elc οικονομικο μηχανημα για σαπουνοφουσκες...

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να μαι!!! τωρα αξιωθηκα να δω τα παπουτσακια..

και τα δυο ζευγαρια που πηρα απο τη Λισα γραφουν παντου "agatha de la ruiz de la prada" πουθενα garvalin.

βρε μηπως ετυχε και το σχεδιο που πηρες ηταν της αλλης εταιρειας? ή γραφει και αγκαθα και γκαρβαλιν? εγω θα τη ρωταγα ευθεως παντως τη Λισα.... ετσι απο περγιεργια ρε αδερφε!!!!!!!

 

ΥΓ αααα εμεις ειμαι αγκαθικες! δεν το καταλαβε? δε θελουμε αλλους κατασκευαστες....

 

επισης για να αποζημιωθω για τα χτεσινα φορεματακια, σημερα κερδισα αυτο το φορεματακι http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230612615871&ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123 !!! 1.40 λιρες +3 μεταφορικα

καλο?????? αφου ειχα ξεχασει οτι εληγε τωρα η δημοπρασια και ξαφνικα ειδα το μαιλ you have won..... αχ πρωτη φορα κερδιζω κατι τοσο φθηνα!

 

Ιριδα, ποιο άγκαθα δεν γίνεται, πήρα αυτό

 

http://www.myweepiggies.co.uk/epages/es132472.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/es132472/Products/102970/SubProducts/102970-0005

 

και αυτό

 

http://www.myweepiggies.co.uk/epages/es132472.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/es132472/Products/102975/SubProducts/102975-0005

 

Θα την ρωτήσω, απλώς είπα να τσεκάρω πρώτα με εσάς, για να έχω εικόνα.

 

Όσο για τους άλλους κατασκευαστές, δεν κάνετε και εσείς καμμιά ερώτηση, έτσι για να ξέρει η κοπέλα ? Μπορεί απλά να ανοίγει τον κύκλο εργασιών της και να προσθέτει και άλλες μάρκες, καλό είναι όμως να της πούμε ότι εμείς θέλουμε τα συγκεκριμένα οπωσδήποτε. Αναλάβετε δράση παρακαλώ !!!

 

Καλό το φουστανάκι και το μπλουζάκι !!! Με γειά και πάντα τέτοια:lol::lol::lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μπιθόνι μου,

κοιτα εχεις δικιο που μπερδευτηκες και εγω δεν το κατάλαβα.:confused::confused:......αλλα επειδή εμενα αυτό το 2/4 που εχει δεν μου κολλάει , δεν τους στέλνεις ενα γραμματακι λεγοντας τους οτι θες το 19-20 σε αυτο το σχεδιάκι και οτι μπερδευτηκες με το listing τους και ποιο πρεπει να παραγγείλεις. Απαντουν αμεσα πάντως

Σε ευχαριστώ πολύ καλαμαρίσιους. Ακολούθησα τη συμβουλή σου και αναμένω :)

 

 

Γεια σας κοριτσια και χρονια πολλα!!!!

 

Τα littlewoods αξιζουν?θελω να κανω παραγγελεια με παιδικα 300 ευρω.....

 

Οι απόψεις διίστανται όσον αφορά το συγκεκρεμένο κατάστημα, κυρίως λόγω προβλημάτων που αντιμετώπισαν κάποιες κοπέλες από το forum στην ολοκλήρωση της παραγγελίας. Εγώ έμεινα πάντως ευχαριστημένη. Επειδή βέβαια κάθε μια μας έχει διαφορετικές προσδοκίες από τις αγορές της, μπορείς να δοκιμάσεις να βάλεις αρχικά μία μικρότερη παραγγελία και αν μείνεις ευχαριστημένη να συμπληρώσεις και τα υπόλοιπα.

 

 

ειμαι μια ηλιθια το ξερω! δε βγαζω ακρη!

 

θελω να ψωνισω καποια δωρακια

για νεογεννητο κοριτσακι

νεογεννητο αγορακι

και κοριτσακι 4 χρονω

 

δεν ξερω πως ψαχνουν, πως βλεπω αν ερχονται ελλαδα, ποσο ειναι τα μεταφορικα, ποιοι εχουν μεταφορικα και ποιοι οχι, και τι κανω αν βγαζει πωλητη ιδιωτη

 

μπορει καποια να μου πει ωστε το ψαξιμο που κανω να μην ειναι αδικως

 

βρηκα πχ κατι ωραια στο αμαζον αγγλιας αλλα τα πιο πολλα ειναι απο πωλητες

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004SY49LU/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&m=A30OEE6UBP6NN0

 

 

πχ αυτο!!!!!!!!!τι μεταφορικα, ποιον πρεπει να ειδοποιησω ποιος ειναι ο πωλητης!!!

 

stella μου, το amazon στέλνει ελάχιστα εώς καθόλου ρουχαλάκια Ελλάδα. όσα βρεις θα είναι κατά πάσα πιθανότητα από τρίτους πωλητές. Για άλλα βρεφικά είδη νομίζω ότι θα βρεις αρκετά. Γιατί δε δοκιμάζεις κάποιο από τα καταστήματα της λίστας? (π.χ. Mandco,dpam,littlewoods,κλπ).

 

Πολλές πολλές καλημέρες!!!!

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Με γειά !!! Εννοείται ότι πειπαλ=ασφάλεια, οπότε να το προτιμάς όπου το βλέπεις, και εκτός ebay. Οι πωλητές στέλνουν συνήθως μειλ όταν στέλνουν αλλά αν δεις ότι αργεί, κάνε contact seller και ρώτα τον. Επίσης στο myebay σου, εκεί που έχει τα won and purchased, θα το έχει, και έχει και ινφο, πότε αγόρασες, πότε πλήρωσες, πότε απέστειλε, το φιντμπακ. Άρα και από εκεί, θα μπορείς να το βλέπεις.

 

 

Ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια και χρονια πολλα!!!!

 

Τα littlewoods αξιζουν?θελω να κανω παραγγελεια με παιδικα 300 ευρω.....

 

Έχω παραγγείλει 2 φορές. Δεν αντιμετώπισα κάνένα πρόβλημα πλην της επιστροφής των 5 ευρώ (τη δεύτεη φορά) που λύθηκε με το paypal.

Τα ρούχα τους είναι πολύ καλά ποιοτικά και τα νούμερα ανταποκρίνονταν στην πραγματικότητα.

Αν το παιδάκι σου είναι αδύνατο και είσαι ανάμεσα σε δύο μεγέθη παντελονιών/σορτς/βερμούδων επέλεξε το μικρότερο, έχουν φαρδιά μέση.

Στα μπλουζάκια/φορέματα και το μεγαλύτερο να πάρεις δεν είναι τεράστια η διαφορά.

Για να είσαι και 100% σίγουρη κάνε μία μικρή παραγγελία στην αρχή και μετά βάλε και τα υπόλοιπα.

Οι κωδικοί XV986 για δωρεάν μεταφορικά και XV699 για -10%, ισχύουν ακόμα (το τσεκάρισα χθες), χρησιμοποίησέ τους

Καλά ψώνια :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...