Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πασχαλιτσα μου μην αγχωνεσαι! Εγω τον μικρο μου τον γεννησα την τελευταια μερα των 40εβδ! Ηταν Κυριακη και τη Δευτερα θα πηγαινα με προκληση! Το βραδυ ομως με πιασανε πονοι και γεννηθηκε ο μπεμπακος φυσιολογικα! Βοοευτηκε κι ο δικος σου εκει μεσα και δε λεει να βγει! Ειναι μεγαλος? Ποσα κιλα σου ειπαν? Περιμενουμε νεα σου! Φιλια!!!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια λοιπον πηγα εχτες με εξετασε κολπικα ..ο τραχηλος ειναι παχης κ το μωρο ψηλα..οποτε κανονησαμε να με δει παλι αυριο βραδυ κ μαλλον θα με βαλη με προκληση την παρασκευη ηηη την δευτερα περα απ την δευτερα δεν με αφηνει ..γιατι μιςς λεμον ειναι μεγαλουτσικο 3800

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια προχθες εκανα χοριακη και βγηκε 370 εκανα υπερηχο αλλα δεν ειδαμε τιποτα μονο παχυ ενδομητριο ... μου ειπανε οτι ειναι πολλυ νωρις ομως απο εχθες εχω λιγο καφε οχι πολλυ εντονο και ουτε συνεχομενο ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι νωρις για να μου δωσει κατι το εχει ξανα παθει καμια σας παω να τρελαθω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα giwtoyllinaki! Απορω γιατι ο γιατρος δε σου δωσε utrogestan!!! Δεν εχει σημασια σε ποια εβδομαδα εισαι η αν εχεις καφε η αιμα! Επρεπε να σου τα δωσει κατευθειαν για καθε ενδεχομενο! Προγεστερονη ειναι δε σου κανει κακο! Επισης δε σου ειπε να ξαπλωνεις? Να μη σηκωνεις βαρη? Να μη κανεις δουλειες? Σε ποια εβδομαδα υπολογιζεις οτι εισαι? Σου ζητησε να επαναλαβεις τη χοριακη για να δεις αν ανεβαινει? Συγνωμη αλλα τον βρισκω λιγο αδιαφορο!

Εγω ξεκινησα με λιγο καφε στο σκουπισμα κι οχι παντα στην 7η εβδομαδα. Μολις πηρα τηλ μου δωσε κατευθειαν τα χαπια. Σε δυο-τρεις μερες το καφε εγινε πιο εντονο και συνεχομενο. Ξαναπηρα τηλ και μου αυξησε τη δοση. Δεν ειχαμε αισιο τελος βεβαια αλλα η γιατρος μου εκανε οτι μπορουσε εστω κι απ το τηλ.

Μηπως να τον παρεις και να τον ρωτησεις αν πρεπει να παρεις χαπια? Τα περασα κοριτσι μου οπως και τ αλλα κοριτσια εδω μεσα και ειναι κριμα να παθεις κακο εξαιτιας ενος γιατρου. Δεν ξερω τι αλλο πρεπει να σου πω! Να προσεχεις, να ξαπλωνεις και να τον ενοχλεις για το παραμικρο! Μακαρι να σου πανε ολα καλα και να χαρεις μια τελεια εγκυμοσυνη και συντομα ενα γερο μωρακι!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Πασχαλιτσα μου σε ξεχασα!!!! Να σου πω το μυστικο??? Σεξ!!! Ναι ναι! Και το σπερμα βοηθαει πολυ!!! Δοκιμασμενο!!! Και πολυ περπατημα επισης για να κατεβει ο μπεμπακος! Κι εμενα μεγαλα ηταν! 3750 ο ενας και 3770 ο αλλος! Πο πο φανταζομαι το αγχος σου! Αντε πηγαινε και αυριο να δουμε! Περιμενουμε νεα!!!

Α! Η αδερφη μου γεννησε με προκληση και ζοριστηκε παρα πολυ! Σου ευχομαι να μη το ζησεις!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα κοριτσακι μου γλυκο! Λες?????? Το αιμα ειναι υπουλο! Προσεχε για τα νερα! Νομιζω το αιμα ειναι σημαδι. Παρακολουθησε το! Μακαρι κοριτσακι μου!!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορισαρες!

Γουλιτσα ευχαριστπυμε ελπιζω να το περασουμε ομορφα και καλα!εσυ τι κανεις?

Πασχαλιτσα νομιζωωωωωω ηρθε η ωραααα καλα τα λεει η μιςς λεμον...στειλε να μας πεις!περιμενουμε νεα σου....με το καλο κοπελα μου...θηριο ο μπεμπης!!!

Giotoulinaki καταρχας ψυχραιμια...θα συμφωνησω με την μιςς λεμον τον βρισκω λιγο αδιαφορο...πρωτα αππ ολα θεωρω οτι θα πρεπει να επαναλαβει την χοριακη δευτερον να σε δει κατευθειαν να δει τι συμβαινει...και τριτον να σου κανει εξεταση προγεστερονης...αυτα τουλαχιστον μ κανε ο δικος μ ο γιατρος...η προγεστερονη ςιναι πολυ σημαντικη στην αρχη της εγκυμοσυνης!

Γιατι δεν περνεις μια δευτερη γνωμη?

Δεν θελω να σε τρομαξω αλλα εγω εχω αποβαλει εξαιτιας αδιαφοριας γιατρου και εχασα ενα παιδακι...για να μην πω τι αλλο μου πρικαλεσε...

μην το αφηνεις στην τυχη του...παρε κ δευτερη γνωμη...

Ποια εβδομαδα εισαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοιρτσια μου γυρισα απ την κλινικη εχω διαστολη 2 κ ελεφρα πονακια αλλα πολλα σφιξιματα πετρωματα μου κανανε ολο τον ελεγχο αιματα καρδιολογο κτλπ ..κ μου ειπανε να μην φαω τιποτα..κ περιμενω οποτε απο ωρα σε ωρα μπορει κ να γεννησω

Link to comment
Share on other sites

Πασχαλιτσα μιλαω με τα κοριτσια και σου ευχομαστε ολες να γεννησεις οσο πιο γρηγορα και ευκολα γινεται! Ειμαστε διπλα σου κοριτσακι μου! Αντε τελειωσες κι εσυ! Μ εναν πονο κι ενα γερο μπεμπακι! Περιμενουμε νεα σου. Πολλα φιλια απ ολες!!!!:mrgreen:

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Dimitramagic εισαι η επομενη!!!! Περιμενουμε και τα δικα σου νεα!!!

 

Εγω ευτυχως ειχα καλη εγγυμοσυνη δεν ειχα κανενα προβλημα...αλλα σας διαβαζα καθε μερα κι ειχα γινει "μελος" στην παρεα απλα διαβαζωντας σας!Πολυ χαιρομαι για τα κοριτσια μας γιατι περασανε πολλα αλλα βγηκαν νικητες κι αυτες και τα παιδακια τους..κι ευχομαι να ειναι ΟΛΑ ΓΕΡΑ!!!Ολα τα παιδακια να ειναι ΓΕΡΑ κι ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!Οταν ειναι να γεννησω με το καλο..θα μπω να σας γραψω να μου στειλετε θετικη ενεργεια!!Ειναι ΤΥΧΕΡΟ θεμα αυτο!!:D:D

hIRop2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια μου ..γεννησα την παρασκευη στης 2 το μεσιμερη το μπεμπακο μου 3600 ισα που τον κρατησα κ μετα μου τον πηραν ..το παιδι ζοριστηκε παρα πολη κ εγω φυσικα ...ερχοταν με προσωπικη προβολη κ με το χερακι του ...με πολλες εξωθησεις χωρις αποτελεσμα αο τα πολλα βγηκε ...αλλα ζοριστηκε κ εκανε ενα περιεργο θορυβο σαν βογκυτο οποτε τον πηγαν στην μοναδα ..εγω ακομα στην κλινηκη αλλα πηγενω καθε μερα στο μωρακι μου κ το ταιζουμε ..τωρα ειναι μια χαρα αυριο βγαινω εγω αλλα μπορει κ ο μπεμπακος μου..βρε κοριτσια εχω σοκαριστη δεν μπορω κλαιω συνεχως αυτος ο αποχωρισμος μου κοστισε παρα πολη μακαρι να πανε ολα καλα κ αυριο να ειμαστε μαζι...θα σας γραψω να σας πω τα νεα μας ...

Link to comment
Share on other sites

Πασχαλιιιιτσα μου να σου ζησει ο μπεμπαρος!

Ολα καλα θα πανε...ζοριστηκε το ψυχακι αλλα θα πανε ολα τελεια!

Σου ευχομαι να τον παρεις συντομα σπιτι...

Μην κλαις απο εδω κ περα δεν θα σας χωριζει κανεις...αυτο σκεψου!!

Γραψε μας νεα σου...

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια μου ..γεννησα την παρασκευη στης 2 το μεσιμερη το μπεμπακο μου 3600 ισα που τον κρατησα κ μετα μου τον πηραν ..το παιδι ζοριστηκε παρα πολη κ εγω φυσικα ...ερχοταν με προσωπικη προβολη κ με το χερακι του ...με πολλες εξωθησεις χωρις αποτελεσμα αο τα πολλα βγηκε ...αλλα ζοριστηκε κ εκανε ενα περιεργο θορυβο σαν βογκυτο οποτε τον πηγαν στην μοναδα ..εγω ακομα στην κλινηκη αλλα πηγενω καθε μερα στο μωρακι μου κ το ταιζουμε ..τωρα ειναι μια χαρα αυριο βγαινω εγω αλλα μπορει κ ο μπεμπακος μου..βρε κοριτσια εχω σοκαριστη δεν μπορω κλαιω συνεχως αυτος ο αποχωρισμος μου κοστισε παρα πολη μακαρι να πανε ολα καλα κ αυριο να ειμαστε μαζι...θα σας γραψω να σας πω τα νεα μας ...

 

Nα σου ζησει ο αντρακος σου κοπελα μου!!ΓΕΡΟΣ και ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ να ειναι ευχομαι κι εσυ δυνατη.. θα πανε ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!Με το καλο να γυρισετε μαζι σπιτακι σας!:P

hIRop2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου!τι κάνετε;έχω πολύ καιρό να σας γράψω αλλά μου έχει πάρει το μυαλό η μπουμπού μας!!!μαθαίνω τα νέα σας απο τα κορίτσια!περάσαμε μια περιπέτεια όπως μάθατε αλλά γυρίσαμε μετά απο 16 μέρες σπίτι μας πιο δυνατές!!!αν εξαιρέσουμε τους κολικούς και την δυσκοιλιότητα που μας κάνουν κλαψιάρες,όλα είναι τέλεια και χωρίς πολλά ξενύχτια!εσείς πως είστε;Πασχαλίτσα μου!να σου ζήσει ο μπέμπαρος!!!γερός,τυχερός και ευτυχισμένος...πως είναι τώρα;όλα καλά;περιμένουμε τα νέα σου και εύχομαι να είναι όλα καλά και να είστε σπίτι σας!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημεαρ κοριτσια μου ευχαριστω πολη για της ευχες σας mikri mpoumpou ευχομαι κ σε εσενα με το καλο κ με υγεια τιποτε αλλο δεν αξιζει ...αφρο μαρακι ολα καλα ημαστε στο σπιτι απ την δευτερα ολα καλα πανε ο μπεμπακος ολο λοξιγκα εχει ..εσεις εχετε? Πεστε μου γιατι ανυσηχω ο παιδιατρος μου ειπε ολα καλα αλλα εγω κ παλι δεν ηρεμω

Link to comment
Share on other sites

Πασχαλιτσα να σου ζησει το παλικαρακι σου! Να ειναι γερο και καλοτυχο! Μας τρομαξες λιγο προχθες με το μηνυμα σου αλλα ευτυχως πηγαν ολα καλα!

Πως τα περνατε με το μπεμπακι στο σπιτι? Πως σου φαινεται η μητροτητα? Προλαβαινεις να ξεκουραστεις?

Κανε πολλες αγκαλιες στον μικρουλη σου, δωστου και πολλα φιλακια, κι οταν εχεις χρονο να μας γραφεις τα νεα σου!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Πασχαλιτσα να σου ζησει το παλικαρακι σου! Να ειναι γερο και καλοτυχο! Μας τρομαξες λιγο προχθες με το μηνυμα σου αλλα ευτυχως πηγαν ολα καλα!

Πως τα περνατε με το μπεμπακι στο σπιτι? Πως σου φαινεται η μητροτητα? Προλαβαινεις να ξεκουραστεις?

Κανε πολλες αγκαλιες στον μικρουλη σου, δωστου και πολλα φιλακια, κι οταν εχεις χρονο να μας γραφεις τα νεα σου!

 

Miss lemon ευχαριστω πολη ...πολλη ξενυχτη κουραση αλλα ωραια κουραση !!!! Ειμαι πολη ευτυχισμενη που τον εχω στην αγκαλια μου ..σας στελνουμε τα φιλια μας κ εγω κ ο μπεμπακος μας μιας κ αυτο το μυνημα το γραφουμε μαζι τον εχω αγκαλιτσα!!!! Ααα αφρο μαρια τη γαλατακι πινεται εσεις?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου!τι κάνετε;έχω πολύ καιρό να σας γράψω αλλά μου έχει πάρει το μυαλό η μπουμπού μας!!!μαθαίνω τα νέα σας απο τα κορίτσια!περάσαμε μια περιπέτεια όπως μάθατε αλλά γυρίσαμε μετά απο 16 μέρες σπίτι μας πιο δυνατές!!!αν εξαιρέσουμε τους κολικούς και την δυσκοιλιότητα που μας κάνουν κλαψιάρες,όλα είναι τέλεια και χωρίς πολλά ξενύχτια!εσείς πως είστε;Πασχαλίτσα μου!να σου ζήσει ο μπέμπαρος!!!γερός,τυχερός και ευτυχισμένος...πως είναι τώρα;όλα καλά;περιμένουμε τα νέα σου και εύχομαι να είναι όλα καλά και να είστε σπίτι σας!

Αφρο μου να σου ζησει η μπουμπου γερη κ δυνατη....σε καταλαβενω απολυτα περασα την ιδια αγωνια πιστευω με εσενα ..αλλα ολα καλα πλεον για τα παιδακια μας ....βρε αφρο που νοσηλευτηκε η μικρη? Εδω στα χανια?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...