Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια...δεν κλεινω ματι τον τελευταιο καιρο δεν μπορώ να γυρισω δεν ολο τουαλετα για τσισα παω κ την μερα ποναη ολη η πλατη μου σαν να εχω πιαστη εσεις το ειχατε? Απ το βαρος λετε να ειναι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια βρε που χαθηκατε? Goulitsa μας καλως ηρθες κ παλι ..οπως διαβασες τα κοριτσια μας γεννησαν αφρο- μαρια τη κανεις τα νεα σου?

 

Τα διάβασα τα διάβασα ! :D

Εσύ πασχαλίτσα μου πως πας ;

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Goulitsaaaaa που εισαι εσυ παιδι μου????

Εδω γεννησαμεεεεε...

Η αφρο βγηκε με την μπουμπου και τωρα ειναι σπιτι τους και το απολαμβανουν..ευτηχως τελος καλο ολα καλα!

Εγω κοριτσια ξενυχταω με το ζορικο μου αγορι..

Πασχαλιτσα πως εισαι????

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι στην αφρο περαστικα σιδερενια ...goulitsa μαρακι ...εγω αυριο θα ειμαι 36 εβδομαδων τελος η αγωνια το να μην γεννησω προωρα ...σημερα στο σκουπισμα ειδα βλεννα προς το κιτρινο το χρωμα της ..αυριο εχω γιατρο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Γουλιτσα καλως μας ηρθες παλι! Πως εισαι?

Πασχαλιτσα μου λες να ειναι σημαδι αυτο? Αντε τελειωσες κι εσυ! Μακαρι να γεννησεις ευκολα και ανωδυνα!

Εμεις κοριτσια μου τα ιδια. Δουλεια, σχολειο, δραστηριοτητες, βολτιτσες. Δοξα τω θεω ολα καλα!

Πολλα φιλακια σε ολες!

Πασχαλιτσα περιμενουμε νεα σου!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Όσες γεννήσατε να σας ζήσουν τα μωρουλια σας !! Ξέρω σίγουρα βέβαια οτι είστε υπέροχες μανούλες! Για πείτε βρε κοριτσάκια πώς είναι η ζωή με τα μπεμπινια ;

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Γουλιτσα καλως μας ηρθες παλι! Πως εισαι?

Πασχαλιτσα μου λες να ειναι σημαδι αυτο? Αντε τελειωσες κι εσυ! Μακαρι να γεννησεις ευκολα και ανωδυνα!

Εμεις κοριτσια μου τα ιδια. Δουλεια, σχολειο, δραστηριοτητες, βολτιτσες. Δοξα τω θεω ολα καλα!

Πολλα φιλακια σε ολες!

Πασχαλιτσα περιμενουμε νεα σου!

 

Miss lemon μου είμαι καλά! Πέρασα την κρίση μου ξέσπασα εκεί που έπρεπε. Έπαψε να είναι το μωρο εμμονή και πλέον απλά περιμένω να τύχει. Μου λειψε βέβαια η παρέα σας !!!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια..μιςς λεμον δεν ξερω αλλα το σιγουρο ειναι οτι το μωρο εχει κατεβη κ αυτο το καταλαβα απ την δυσφορια που ειχα ..δεν εχω πλεον κ η καουρες εξαφανιστηκαν ....επισης εχω τρεις μερες που οταν παω τουαλετα κ σκουπιζομαι βλεπω της βλεννες κ νιωθω ενα εντονο σαν πριξιμω εχει αλλαξει εντελως η ανατομια μου αρα πρεπει να εχει γινει η εμπεδωση της κεφαλης του μωρο ...δηλαδη ειναι σαν να ποιανω το κεφαλι του το εσθανομαι εντονα απο κατω καταλαβατε..σηγνωμη για της λεπτομεριες ...οπως κ να εχει σημερα 7 το απογευμα εχω γιατρο κ θα το μαθουμε ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια..μιςς λεμον δεν ξερω αλλα το σιγουρο ειναι οτι το μωρο εχει κατεβη κ αυτο το καταλαβα απ την δυσφορια που ειχα ..δεν εχω πλεον κ η καουρες εξαφανιστηκαν ....επισης εχω τρεις μερες που οταν παω τουαλετα κ σκουπιζομαι βλεπω της βλεννες κ νιωθω ενα εντονο σαν πριξιμω εχει αλλαξει εντελως η ανατομια μου αρα πρεπει να εχει γινει η εμπεδωση της κεφαλης του μωρο ...δηλαδη ειναι σαν να ποιανω το κεφαλι του το εσθανομαι εντονα απο κατω καταλαβατε..σηγνωμη για της λεπτομεριες ...οπως κ να εχει σημερα 7 το απογευμα εχω γιατρο κ θα το μαθουμε ...

 

Άντε πασχαλίτσα μου έφτασε η ώρα σου κι εσένα!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Goulitsa χαιρομαι που πλεον εισαι ηρεμη...

Πασχαλιτσα στειλε να μας πεις νεα οπωσδηποτε..

Γουλιτσα η ζωη με τα μπεμπινια ειναι τελεια αλλα με πολλα ξενυχτια και μαυρους κυκλους...για αυτο απολαυσε τωρα τον υπνο σου πυ μπορεις!

Link to comment
Share on other sites

Goulitsa χαιρομαι που πλεον εισαι ηρεμη...

Πασχαλιτσα στειλε να μας πεις νεα οπωσδηποτε..

Γουλιτσα η ζωη με τα μπεμπινια ειναι τελεια αλλα με πολλα ξενυχτια και μαυρους κυκλους...για αυτο απολαυσε τωρα τον υπνο σου πυ μπορεις!

 

Χαχαχχα Μαράκι μου δεν είναι εκπληκτικό αυτό που κάποτε ήταν στην κοιλίτσα σου τώρα να σου κουνάει ποδαράκια χεράκια !;

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μολης γυρισαμε απο τον γιατρο...λοιπον οπως τοχα καταλαβη εχει γινει μερικη εμπεδωση ο μπεμπης ειναι 3200 ..κ ειμαι ακριβως 36 εβδομαδων σημερα ..μου ειπε οτι μεχρη της 38 θα εχω γεννηση το nst που καναμε τοκοκαρδιογραφο ειναι μια χαρα ..κ ραντεβου εχω 10 του μηνα εκτος αν σπασουν τα νερα κ παω ετσι μου ειπε ...οποτε περιμενουμε!!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα goulitsa καλα ειμαστε ..μαγειρευουμε φακες εσεις τι καλο εχει για μεσιμερη

 

Εγώ κορίτσια μου έτρεχα στους γιατρούς και από ότι καταλαβαίνεις πασχαλίτσα μου έχω στο ψυγείο γεμιστά από την παρασκευή. Θα τα ζεστάνει ο αντρούλης μου να τα φάει !

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Goulitsa τι εγινε τελικα με τον γιατρο ?

 

Πασχαλίτσα μου ξύπνησα το πρωί από έναν πολύ δυνατό πόνο χαμηλά στην κοιλιά και επειδή φοβήθηκα πήγα στο γιατρό και λόγω των επαφών φοβήθηκε ο γιατρός για καμία εξωμήτριο κύηση και έκανα ένα σωρό εξετάσεις! Τελικά απλά ήταν μια επίπονη ωορρηξία που ελπίζω να οδηγήσει σε κάτι καλό!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πασχαλίτσα μου ξύπνησα το πρωί από έναν πολύ δυνατό πόνο χαμηλά στην κοιλιά και επειδή φοβήθηκα πήγα στο γιατρό και λόγω των επαφών φοβήθηκε ο γιατρός για καμία εξωμήτριο κύηση και έκανα ένα σωρό εξετάσεις! Τελικά απλά ήταν μια επίπονη ωορρηξία που ελπίζω να οδηγήσει σε κάτι καλό!

;);););););)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Εδω ακομα miss lemon περιμενω 38+5 σημερα κ δεν λεει να βγει βεβαια εδω κ τρεις μερες εχω πονακια περιοδου κιολο λεω τωρα θα γεννησω ...ουφ κουραστηκα ..τα αλλα κοριτσια τη κανουν ? Αφρο μαρια γουλιτσα?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια εμεις κολλησαμε ενα συναχακι αλλα το καταπολεμε...

Πασχαλιτσααααα ακομα????

Με το καλο ευχομαι...

Ενημερωσε μας οταν παρεις αγκαλια τν κουκλο σ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...