Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Ναι αλλά άμα του πω και ό,τι δεν το κάνει καλά,εκνευρίζεται!τι να κάνω;τρελαίνομαι που δεν μπορώ να τα κάνω μόνη μου!σήμερα έβαψε το δωμάτιο και του έχει φύγει το χρώμα απο'δώ και απο'κεί και δεν τον νοιάζει...ενώ εγώ δεν μπορώ να το βλέπω!δεν έχω και πολύ υπομονή τώρα...να κάνουν οι άλλοι υπομονή μαζί μου!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εχεις δικιο αφρο μου.. σε καταλαβαινω.

Οι αντρες ειναι τελειως τσαπατσουλιδες σε αυτα....

Μην δινεις βαση...

Βαλτον να καθαρισει εκει που του χει ξεφυγει γιατι δεν θα βγαινει...

Στειλε μου να μου πεις τι χρωμα το κανατε και αν βγηκε ομορφο!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κούκλες!πως είστε;είναι τσαπατσούληδες και ο δικός μου δεν έχει και υπομονή!μου κρατάει και μούτρα που του γκρίνιάξα για την τσαπατσουλιά του...αν δεν τα κάνω μόνη μου...το χρώμα είναι τέλειοοοο παρ'όλα αυτά!!!ανοιχτό ροζ...πιο ροζ δεν γίνετε!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφρο μου ποσο σε καταλαβαινω!!! Κι εγω ετσι ειμαι! Θελω να τα κανω ολα μονη μου! Μπορει να κουραστω αλλα μονο το αποτελεσμα απ τα χερακια μου με ικανοποιει! Σας ειπα ηδη για τη μετακομιση που εκανα μονη μου 37 εβδομαδα! Δεν ηθελα να ανακατευτει η μαμα μου και η αδερφη μου, και μου λεγαν να παρω γυναικα. Ακομα χειροτερα! Μου φυγε ο .....αλλα τουλαχιστον εγιναν ολα οπως ηθελα εγω!

Οσο για τους αντρες..... τα χουμε πει κι αυτα! Χθες ψιλομαλωσαμε κι εμεις. Πηγαινουμε σ εναν χορευτικο συλλογο και μαθαινουμε παραδοσιακους χορους. Σε καποιον χορο ο αντρας πρεπει ν αλλαξει χερι. Αυτος μπερδευτηκε, και του λεω, τι κανεις? Πρεπει ν αλλαξεις χερι. Εκεινη την ωρα στραβωσε κι οταν πηγαμε σπιτι μου βαλε τις φωνες γιατι τον προσβαλλα μπροστα σε ολους! Μα σου ειπα απλα ν αλλαξεις χερι! Δεν επρεπε να το πεις, μ εκανες ρεζιλι!

Υπομονη!!!!!!!!!!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα εχουν πλακα ωρες ωρες...σαν μικρα παιδια!!!

Σημασια εχει οτι το αποτελεσμα βγηκε παρα μα παρα πολυ ομορφο..

Μιςς λεμον οπου να ναι ξεκινατε και σχολεια εσεις ε???

Αφρο τα αυτοκολλητα τοιχου τι χρωμα τα πηρες???γκρι η ροζ?δεν θυμαμαι....

Εγω ειμαι αναμεαα σε δυο αυτοκολλξτα η να παρω το αρκουδακι το μεγαλο...αλλα στον απεναντι τοιχο τι να βαλω που να δενει?

Η να παρω την συλλογη ζωακια του δασους...απο το sticky pali!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάρες μου και καλή βδομάδα!τι κάνετε;συννεφιασμένος ο καιρός σήμερα εδώ...

Έτσι ακριβώς miss lemon!!αλλά τι να κάνω που δεν μ'αφήνουν να τα κάνω και μόνη μου;μόνο αν τα κάνω κρυφά! ;) πραγματικά κάνουν σαν μικρά παιδιά ώρες ώρες!!!πολύ υπομονή θέλουν...

Μαρία μου,δες τα όλα και αποφάσισε και σύμφωνα με τι χρωματικούς συνδιασμούς θέλεις να παίξεις!εγώ το μεγάλο αρκουδάκι το πήρα γκρί και θα μπεί πάνω στον ροζ τοίχο και το άλλο το πήρα ροζ και θα μπεί σε λευκό τοίχο...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμας το δωματιο θα ειναι ασπρο κατασπρο...δεν θα το βαψουμε...οποτε οτι χαριτομενια δωσουμε θα ειναι απο τα αυτοκολλητα!

Τα ζωα του δασους ειναι διαφορα χρωματα οπως τα ζωακια και ειναι πολλα....φοβαμαι βεβαια μην το κανω τσιρκολικι!!χεχε

οποτε θελει σκεψη...μαρεσε πολυ ο μεγαλος αρκουδος...τον φανταζομουν σε ενα γαλαζιο να πιασει τον τοιχο της κουνιας μας!!αλλα θελει σκεψη ακομα...

Αφρο διαβασα στο ιντερνετ οτι υπαρχουν tips να γυρισεις το μωρακι σου με κινησεις....ριξε μια ματια...μια απο αυτες λεγανε οτι ειναι το μπουσουλημα...δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αλλα κοιταξε το ηθελα να στο πω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κοριτσια? Πως ειστε σημερα?

Εμεις ξεκινησαμε με φασαριες τη βδομαδα μας. Πηγε η νονα του μικρου να του παρει τσαντα αλλα αυτη που θελει εχει ελληψη παντου! Ο μικρος ομως φωναζει και κλαιει και δε θελει να παει σχολειο αν δεν εχει αυτη την τσαντα! Κακομαθημενο! Θα δουμε τι θα κανουμε!

Εχουμε μπει για τα καλα στο χειμερινο μας προγραμμα. Ηδη ο μεγαλος εχει ξεκινησει αγγλικα και μπασκετ κι ο μικρος ποδοσφαιρο. Με βλεπω να τρεχω ολο το χειμωνα απο γηπεδο σε γηπεδο!

Και με τα μαθηματα? Τι θα γινει? Ο μεγαλος παει πεμπτη κι ο μικρος πρωτη! Αχ παναγια μου! Καθε ηλικια κοριτσια εχει τα δικα της. Χαρειτε τα οσο ειναι μικρα γιατι οσο μεγαλωνουν, θα μεγαλωνουν και τα νευρα σας!

Φιλακια πολλα!!!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Μαρία μου,είδα αυτό με τα ζωάκια του δάσους!αν κατάλαβα καλά ποιό είναι,είναι πολύ όμορφο και αυτό αλλά σαν το αρκουδάκι δεν είναι :P και σε γαλάζιο που λες,θα έιναι πολύ ωράιο και μπορείς να πάρεις κάποια πιο μικρά και οικονομικά για τον άλλο τοίχο!θα το κοιτάξω αυτό που λες...σ'ευχαριστώ!

Χαχαχαχα...miss lemon,τι περνάς και εσύ!μπήκατε στο φουλ πρόγραμμα...κάθε ηλικία έχει τα θετικά και τα αρνητικά της αλλά όλες θέλουν υπομονή και αγάπη!

Με πήρανε μόλις απο την τράπεζα βλαστοκυττάρων,μας εγκρίνουν και θα μας στείλουν το πακετάκι που θα τους βάλουμε τα βλαστοκύτταρα όταν έρθει η ώρα!φοβόμουν ό,τι επειδή η πεθερά μου είναι καρκινοπαθής και ο πεθερός μου έχει σκλήρυνση,δεν θα είμαστε καλοί δότες αλλά ευτυχώς δεν είναι κληρονομικά αυτά!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο αφρο μου... κανετε μια πολυ καλη πραξη και ειμαι σιγουρη οτι ο θεος και η μοιρα θα σας το ανταπωδοσει!!!

Πο πο μιςς λενον τι εχεις να τραβηξεις καο εσυ....οπως το λες οσο ειναι μικρα και τρισχαριτωμενα μετα θα χουμε αλλα...

Δεν εχει ουτε το jumbo την τσαντα που θελει ο μικρος?

Ευχομαι να την βρειτε να ηρςμησετε....και να ευχαριστηθει και ο μικρουλης που κακα τα ψεματα ταλαιπωρίόυνται και αυτα τα μαυρα με τα σχολεια και ολα αυτα που τα φορτωνουν...

Μιςς λεμον ποτε θα πας στην γιατρο για το οινομυωμα που λεγαμε???

Αφρο λες ε???και εγω προς τα εκει κλεινω στον αρκουδο μεγαλο μεγεθος...φοβαμαι μην τα ζωακια επειδη ειναι διαφορα μην δειχνει το δωματιο σαν τσιρκο!χεχεχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μακάρι Μαρία μου!!!εγώ έτσι λέω αλλά εσείς αποφασίζετε βέβαια...μ'αρέσουν τα πιο bebe και γλυκά σχέδια τώρα που θα είναι μωράκια!αργότερα που θα έχουν και άποψη βλέπουμε...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ασχετο αλλα πατηστε οπισθια ινιακη προβολη για να δειτε πως ειναι γυρισμενος ο μπεμπακος μου...

Αφρο τσεκαρε το!!!

Διαβαζω οτι γινετε φυσιολογικος ετσι...και οτι το γυρναει ο γιατρος στις ωδινες...

Εκει θα δουμε τι γιατρο εχω....

Παντως αν μου πει καισαρικη θα παρω δευτερη γνωμη κοριτσια....

Οσες εχω διαβασει πρωστοπαρον γεννησαν κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι καλα που μου το θυμισες για το ινωμυωμα και μολις πηρα τηλ τη γιατρο μου. Δεν εχει ελευθερο χρονο αυτη τη βδομαδα οποτε θα παω την επομενη Δευτερα. Ενταξει δεν ειναι επειγον για να παω τωρα. Θα περιμενω.Ευτυχως αυτη τη φορα στην περιοδο δεν πονουσα και δεν ειχα πολυ αιμα οπως τις προηγουμενες. Κι επισης δεν το πιανω πια. Πολλες φορες οταν ημουν ξαπλωμενη ενιωθα το εξογκωμα και μου ειχε πει η γιατρος μου οτι αυτο ειναι το ινομυωμα. Πιστευω οτι εχει μικρυνει. Αλλα οσο και να ειναι την αποφαση μου την εχω παρει. Θα βγει!!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι μιςς λεμον μου να το κανεις να ξεμπερδευεις και να εισαι ησυχη....

Γιατι ποτε δεν ξερεις...μπορει να κανεις αδελφακι στα αγορια σου!!!!χιχιχιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!τι κάνετε;Μαρία μου,διάβασα για την οπίσθια ινιακή προβολή που είπες και φαίνεται πώς όντως αν είναι καλός και ο γιατρός σου,θα τα καταφέρεις με φυσιολογικό και στο εύχομαι!

Για την δικιά μου περίπτωση (ισχιακή προβολή) δεν είδα κάτι και τόσο θετικό...δύσκολο το βλέπω!θα δούμε...

Μiss lemon,θα περιμένουμε τα νέα σου απο τον γιατρό!εύχομαι να έχει μικρύνει αλλά ναι,όπως και να'χεί να το βγάλεις,να ξεμπερδεύεις!να κάνεις και ένα κοριτσάκι...:D

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και απο εμενα κοριτσια!!!

Αφρο διαβασα οτι με την ισχιακη προβολη ειναι επικινδυνο να βγει ετσι...

Αλλα ειδα και οτι υπαρχουν λαππιες φυσικες λινησεις της μητερας που ισως βοηθησουν να αλλαξει το μωρο...τις συνιστουν μαιεες.. δεν ξερω αν τις ειδες!!!

Και η καισαρικη στην ουσια δεν ειναι τιποτα...μονο ο πονος μετα...που πιστευω ειναι θεμα οργανισμου αλλες πονανε και αλλες καθολου και σηκωνονται αμεσως...

Ποσο εβδομαδων εισαι τωρα αφρο μου???το δωματιακι και η ντουλαποτσες σας ετοιμες?

Κολλησατε αυτοκολλητα?

Κριμα να μην μπορεις να μας στειλεις φωτο να το δουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι Μαρία μου,η μαμά μου είχε γεννήσει με ισχιακή και κινδύνεψε και αυτή και η αδερφή μου!το είδα αυτό που λες αλλά δεν πιστεύουν οι γιατροί ό,τι πιάνουν...τι να κάνω;θα δοκιμάσω κάποια!θα αρχίσω να περπατάω στα 4!χιχιχιχι...δεν θέλω την καισαρική για πολλούς λόγους αλλά σημασία έχει να πάνε όλα καλά!!!

Είμαι 34+4 εσύ Μαρία μου;δεν είναι έτοιμο το δωμάτιο ακόμα αλλά θα ασχοληθώ απο βδομάδα που θα σταματήσω την δουλειά!τα έχω όλα όμως και περιμένουν,μόνο η κουρτίνα δεν είναι έτοιμη!σήμερα πήρα και τα τελευταία πράγματα του μωρού...προιόντα περιποίησης βασικά!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Αφρο ποσο πηγαν τα προιοντα περιποιησης ολα μαζι?και τι μαρκα προτιμησες?επισης αν θες πες μου τι προιοντα πηρες?για να χω και εγω μια αποψη....

Εγω ειμαι 33 και 1 σημερα!αυριο εχω ντοπλερ κοριτσιαααααααα!

Εγω παλι στο μπεμπη εχω παρη μονο τα βασικα καροτσι κουνια....

Ουτε βρακι δεν εχει ακομα ο καημενος...χαχαχαχαχ

Αλλα με αυτα καο με αυτα και με την ξεκουραση με εχει φαει π γιατρος μου...

Με βλεπω να πηγαινω να του τα περνω τελευταια στιγμη οταν θα μου πει περπατα επιτελους!

Επισης να σας πω οτι μετρηθηκα κυριακη και χθες για πιεση και δεν ειχα τιποτα.....ειχα 11 με 7.

Παιζει να μας ζουρλανε και τζαμπα.....γιατι ζουρλαθηκαμε!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες μου!τι κάνετε;Μαρία μου,εγώ πήρα απο ένα site που είχα πάρει και παλιότερα και ήμουν ευχαριστημένη...αφρόλουτρο,σαμπουάν,κρέμα σώματος frezyderm,sudocrem μια αντισιπτική κρέμα που μου πρότειναν για αλλάγη πάνας και ένα πακετάκι της avent με βρεφικό χτενάκι,βούρτσα,ψαλιδάκι,νυχοκόπτη,Ψηφιακό Θερμόμετρο,Ρινικό αποφρακτήτρα,Οδοντόβουρτσα δαχτύλου 53?

Τι ώρα έχεις αύριο το doppler;εύχομαι να είναι όλα τέλεια!

Ναι,λογικό που τα'χείς αφήσει μ'αυτά και μ'αυτά αλλά πρέπει να αρχίσεις όπου να'ναι γιατί περνάει ο καιρός!

Η πίεση μια χαρά!είναι απλά υπερβολικός ο γιατρός σου...και εγώ έχω κάθε φορά στην γιατρό πιο ανεβασμένη απ'ότι έχω στο σπίτι γιατί είμαι αγχωμένη!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφρο μου φαινεται καταπληκτικη τιμη για ολα αυτα που πηρες....ειναι ιντερνετικο φαρμακειο???

Αυριο εχουμε ντοπλερ 8το απογευμα....οποτε θα σας γραψω νεα αργουτσικα...

Ελπιζω να μην μου ερθει παλι καμια κεραμιδα στο κεφαλι!!

Απο την μια εχω καθυστερηση που δεν εχω παρει ακομα αλλα απο την ξεκουραση που μου συστηνει εχω φοβηθει κιολας να κυκλοφορω πολυ πολυ....

Αυτα τα αντισυπτικα που σου προτειναν τι ακριβως ειναι???για το καθαρισμα της ευαισθητης περιοχης??

Link to comment
Share on other sites

Ναι Μαρία μου!το smile pharmacy...καλή τιμή πιστεύω και εγώ πως είναι!

θα περιμένουμε αύριο το βράδυ τα νέα σου τότε

...όλα καλά θα είναι...θα το δείς!!!βέβαια!πως να μην φοβηθείς με αυτά που ακούς κάθε φορά;

Μια αντισιπτική κρέμα είναι σε βαζάκι και είναι για την ευαίσθητη περιοχή,για ερεθισμούς...γενικά για την αλλαγή πάνας!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ειναι ολα καλαμ...

Αφρο ειμαι απογοητευμενη απο την πεθερα...να σου πω να μου πεις γνωμη?

Ακου την προηγ βδομαδα ηρθε με ειδε ολα καλα,και επειδη πλεον ο γιατρος δεν με αφηνει μα κανω καμια μα καμια δουλεια οικιακη...και μεχρι στιγμης φωναζα την μανα μου...αλλα τωρα επαθε ενα προβλημα στο χερι και αυτο την κανει να μην μπορει να βοηθησει..οποτε μ λεει η πεθερα θα ερθω μια μερα να καθαρισω να κανουμε μια γενικη λεω οκ...

Με περνει σημερα μου λεει ελεγα για τις δουλειες...τι λεω οποτε θελετε απο την ςπομενη εβδομαδα ελατε...μου λεει γιατι απο την επομενη της λεω για να ξεμπερδεψω απο αυτα

..αυριο εχω εξεταση...μου λεει ασχετο αυτο που μου λες εγω πρωι θα ερθω...της λεω οκ ελατε....τι ωρα θα ερθετε.?μου λεει κατα τις 9τ πρωι...της λεω καντε το 10με 10,30 γιατι αργω να ξυπνησω πλεον να εχει προλαβει να ανοιξει το ματι μου λεει απαπαπ πολυ αργα της λεω ελατε 10 για μια ωρα παραπανω σιγα.. μου λεει δηλ αμα ερθω μου ανοιξεις και μετα κοιμηθεις της λεω δεν θα νιωθω ωραια να κοιμαμαι σαν γουρουνα εγω..μου λεει καλα αμα αρχιζεις αυτα τα τυπικα...της λεω ελατε10 μου λεει καλα θα δω αν θα ερθω γιατι μπορει να μην ξυπνησω καλα τωρα τελευταια το παθαινω...της λεω οκ να με παρετε ενα τηλ να μου πειτε να ξερω...μου λεει δηλ αμα ερθω και σου χτυπησω μονο?της λεω για να ξερω να ξυπνησω νωριτερα να ανοιξει το ματι...κλεινουμε εκει!!!!

Το βραδυ περνει τηλ το σηκωνει ο αντρας μου και του λεει δεν μπορει να με φερει ο πατερας σου (γιατι αυτη δεν οδηγαει) γιατι εχει δουλεια και θα φυγει νωρις...της λεει ο αντρας μου θες να ερθω να σε παρω εγω αργοτερα αν ειμαι κοντα?και δεν ακουσα τι ειπε..κλεινουν,μου το λεει π αντρας μου και την περνω μετα απο 2λεπτα σπιτι να δω γιατι και τι ωρα θα φυγει ο πεθερος για να την φερει...

μου λεει οτι ο πεθερος εχει δουλεια και θα φυγει 8με 8,30 απο το σπιτι για να την εφερνε...της λεω τοσο νωρις?μου λεει ναι...της λεω να ερθει ο αντρας μου να την παρει μου λεει αστο και θα ειναι αργα κτλ...της λεω αν θελετε ελατε παρασκευη η σαββατο η κυριακη και μου λεει...εγω δεν μπορω μετα αλλες μερες ...δεν ξερω αν θα μπορεσω να ερθω απο δω καο περα δεν σου εγγυομαι...και εκει τα περνω και της λεω οκ οτι θελετε καληνυχτα καο κλεισαμε!!

Πρωτον ειμαστε διπλανες περιοχες δεν μπορει να παρει ενα ταξι?και δευτερον ειναι τοσο αναγκαιο να ερθει απο της 9 και 8,30ωρα το πρωι που εγω κοιμαμαι και εχω αναγκη κεκουρασης?και τριτον αυτο που μου αφησε να υποννοηθει οτι δεν ξερω και αν θα ξαναμπορεσω...βαρεσα εγκεφαλικα...

Εσυ τι γνωμη εχεις?με θεωρεις γαιδουρα που δεν ειπα να ξυπνησω απο της 8,30?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!λοιπόν Μαρία μου,είναι λίγο σπαζαρχ..:P... η πεθερά σου ή μου φαίνεται;ντε και καλά να σε ξυπνήσει;πάει να κάνει ένα καλό και θα στο βγάλει απο την μύτη!καλά της το πες!τι 9 τι 10;και το έκανε 8:30!πόσες δουλειές πια θα κάνει;και δεν μπορεί άλλες μέρες γιατί;δουλεύει;εγώ λέω να μην έρθει καθόλου αν είναι να το κάνει θέμα!ο ύπνος μας είναι σημαντικός αυτή την περίοδο!όλοι μου λένε,κοιμήσου τώρα γιατί μετά δεν θα μπορείς!δεν υπάρχει λόγος να απολογείσαι γι'αυτό...δεν μπορεί να κάνει ο άντρας σου κάποιες δουλειές;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσοπουλα!!!

Οι αλλες που ειναι?μονο εγω και η αφρο μειναμε???? Θα σας μαλωσω....

Στραβωσα που μετα μου λεε ε τωρα δεν ξερω αν θα ξαναμπορεσω και δεν σου εγγυουμαι και βλακειες....δεν δουλευει δεν κανει τιποτα...μου λεει εχω δουλειες και δεν ξερω!

Μου την εδωσε τοσο πολυ...που της το κλεισα αποτομα...

Μα επειδη αυτοι ξυπνανε απο της 6 πρεπει να αναγκαστω και εγω να ξυπνησω...και δουλειες ειναι για μια ωρα πισω τι θα παθει?

9ωρα πριν καλα προλαβω μα ανοιξω το ματι μου?

Απο την μια λεω αν ηθελε θα επερνε ενα ταξι...πανω απο 4ευρω δεν θα της επερνε...σας λεω ειναι διπλανες περιοχες!

Αλλα απο την αλλη ξερω οτι θα σκεφτεται δεν μπορουσε να σηκωθει νωριτερα?και θα λεει γαιδουρα και τετοια....

Και δεν θα νιωθα ωραια να ηταν εδω και εγω να κοιμομουν σαν γουρουνα στο δωματιο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου αποτι διαβαζω είστε καλα..μαρακι εγω στη θεση σου δεν θα την ξαναεπερνα αφησε την μα θα καταλαβη το λαθος της..ελπιζω ...εγω κοριτσια πλεον είμαστε στο καινουριο σπιτι εχω κουραστη αρκετα ..πριστηκανε παρα πολη τα ποδια μου ..κ με εβαλε να κανω μια 24ωρη συλλογή ουρων ..μηπως ειμαι στην αρχη προεκλαμψιας σε λιγο θα τα παω ...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...