Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Ετσι αφρο μου οπως τα λες...παλι καλα...αλλα επειδη και οι γονεις μου ζουνε με μια συνταξη δεν θελω να τα παρουν ολααααα αυτοι αν μοιραζοταν το πραγμα θα ηταν καλητερο...

Μιςς λεμον πως και το αφησες να μεγαλωσει τοσο?

Κριμα να ταλαιπωρηθεις με χειρπυργειο...αλλα αν πρεπει ...ευχομαι ολα να πανε καλα...ποτε σκεφτεσαι να πας στην γιατρο?

Αφρο αυριο θα χουμε και απο σενα νεα δηλαδη?τι καλα...αντε να δουμε ποσα κιλα ειναι τα βλασταρια μας!

Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου...

Αφρο για τα βλαστοκυτταρα δεν εχω ενημερωθει καθολου...μπορεις να μου κανεις μια μινι ενημερωση?

Ποσο κρατιουντε?σε τι χρησιμευουν?εχει καποια συνδρομη για να στα κρατανε?και βασικο που στα κρατανε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρακι μου δεν ηξερα καν οτι ειχα τετοιο πραγμα! Με την εγκυμοσυνη που δεν πηγε καλα το ανακαλυψαμε! Απ τη μια επισκεψη στην αλλη, μεσα σε 3 βδομαδες απο 8 εφτασε τα 11εκ. Και φυσικα δεν αφηνε χωρο στο μωρο να μεγαλωσει και γι αυτο απεβαλλα κιολας. Η γιατρος μου λεει οτι συμβαινει σχεδον στο 90% των γυναικων ανω των 30!!! Απλα σε πολλες μενει σταθερο και δε δημιουργει προβλημα. Εγω μαλλον ημουν "τυχερη"! Λογικα θα παω σε δυο εβδομαδες και θα δουμε τι θα γινει.

Εμεις Αφρο μου δεν ειχαμε δωσει βλαστοκυτταρα σε κανεναν τοκετο. Τοτε υπηρχαν μονο ιδιωτικα και ηταν αρκετα τσιμπημενες οι τιμες. Κανεις απλα το σταυρο σου και λες μακαρι να μη χρειαστει. Η αδερφη μου αργοτερα κρατησε κι απ τα δυο της παιδια σε ιδιωτικο. Δε θυμαμαι ομως ποσο. Θα τη ρωτησω και θα σας πω. Το μονο που ξερω γι αυτο για να σας πω ειναι οτι στο ιδιωτικο ειναι αποκλειστικα και μονο για δικη σου χρηση, ενω στο δημοσιο αν βρεθει συμβατος ληπτης σου τα παιρνουν. Αυτο.

Με το καλο περιμενουμε και τα νεα απ τα μπεμπακια σας αυριο!!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Ανυπομονώ και εγώ Μαρία μου να πάω αύριο!τι ώρα θα πας;έχεις να πας τόσο καιρό που ανυπομονώ να μάθω και τα δικά σου νέα!καλό θα ήταν να ρωτήσεις τον γιατρό σας και να σας ενημερώσει...εγώ απ'την συζήτηση που είχα με την γιατρό μου και λίγο απ'το ίντερνετ αποφάσισα να τα δωρήσουμε στην δημόσια τράπεζα!η μια επιλογή είναι η φύλαξη σε δημόσια τράπεζα δωρεάν που πάει σε όποιον συμβατο δότη βρεθεί,η άλλη επιλογή είναι η ιδιωτική τράπεζα που πληρώνεις κάτι πάνω απο 1000? αλλά τα κρατάνε για'σένα και η τρίτη επιλογή είναι να τα πετάξουν που είναι το χειρότερο για'μένα αφού μπορεί να βοηθήσεις έναν άνθρωπο!25 χρόνια τα κρατάνε νομίζω και χρησιμεύουν σε ασθένειες κυρίως του αίματος αλλά καλύτερα να σας τα πει ο γιατρός σας και να αποφασίσετε!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ο γιατρος μου εκανε την καρδια περιβολι...

Μας βρηκε με πλακουντα να ειναι ψιλογερασμενος λεβελ 1 προς 2 και μου πε ξεκουραση...

Μας βρηκε με πιεση 13 και 9 και με φοβισε και μου πε να τρωω αναλατα τελειως για να μην κανω καμια προεκλαψια και να ριξω και την πιεση...

Ενα μηνα ακομα τουλαχιστον ξεκουραση....

ο μπεμπης μεγαλος ειναι καλα ολα με αυτον και ειναι 1958 kg.

Ειμαι απογοητευμενη και κανεις δεν νιωθω οτι με καταλαβαινει...η μανα μου με φοβιζει ο αντρας μ με εκνευριζει...

Δεν ξερω...κανεις δεν με σκεφτεται!

Αυτα

Link to comment
Share on other sites

Αχ!κορίτσι μου...μην στεναχωριέσαι!θα ξεκουράζεσαι όπως έκανες πριν και όλα θα πάνε καλά!!τι σημαίνει ο γερασμένος πλακούντας;το αμνιακό είναι καλό;τον τράχηλο τον είδε;πότε θα ξαναπάς;η πίεση δεν μου φαίνεται κακή αλλά αφού το λέει κάτι θα ξέρει!μην δίνεις σημασία σε κανένα...να είσαι ήρεμη και να σκέφτεσαι ό,τι μόνο το καλό σου θέλουν και αυτοί!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φαντασου αφρο οτι απο χθες δεν μιλαμε με τον αντρα μου...

Δεν ακουσα στα αυτια μου ενα ολα θα πανε καλα...

Μονο να μου λεει οτι παρερμηνευω οτι μου λεει ο γιατρος και τα βλεπω πιο χαλαρα τα πραγματα και να με λεει ανευθυνη . . .

Στα αληθεια ωρες ωρες αναρωτιεμαι αν ειναι ο ανθρωπος μου αυτος....

Ο πλακουντας αφρο εχει διαρκεια ζωης 40εβδομαδες...και χωριζεται σε level οταν ξεκιναμε την εγκυμοσυνη εχουμε level 0 που δειχνει οτι ειναι νεος και τρεφει το μωρακι μας...στο τριτο τριμηνο αρχιζει και γερναει...δεν ξερω με τη συχνοτητα αλλα εμενα μου ειπε που ειναι 32 και 3 οτι δεν θα πρεπε να ειναι level 1 προς 2 και αμα παει level 3 εχουμε θεμα γιατι δεν θα τρεφεται μωρακι και θα σημαινει οτι ο πλακουντας τελειωσε την υποχρεωση του νωρις ενω δεν θα πρεπε....

Οσο για την πιεση με κατατρομαξε και απο κει...να προσεχω μην κανω προεκλαψια...

Τι αλλο πια?ολα ....ειμαι να σκασω...πολυ πολυ πεσμενη και απογοητευμενη...

Θα παω για ντοπλερ την αλλη εβδομαδα...

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε Μαρακι! Μην απελπιζεσαι τοσο βρε κοριτσι μου! Τα βγαλες περα τοσους μηνες, με τοσες δυσκολιες! Ολα θα πανε καλα γιατι εισαι υπομονετικη και δυνατη! Θα το δεις! Αραξε στον καναπε σου, κλεισε τα αυτια σου και μεινε μονη σου με τον μπεμπακο σου! Χρειαζεται τη δυναμη σου για φτασει τις 40 εβδομαδες και να τον κρατησεις στην αγκαλια σου! Το καλοκαιρακι τελειωνει, τα ψωνια σου τα εκανες, αφιερωσου στο μωρο και στον εαυτο σου τωρα! Μην ακους κανεναν!!!! Μην πιανεσαι απο κανενος την κουβεντα. Ακομα και τον αντρα σου κανε πως δεν τον ακους! Λιγο εμεινε κοριτσακι μου! Εχεις την αγαπη μου, τη συμπαρασταση μου κι οτι αλλο χρειαστεις! Φιλακια πολλα!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου!τι κάνετε;κατάλαβα Μαράκι μου...ελπίζω να πάνε όλα καλά και να είναι μέχρι το τέλος φυσιολογικά!πες στον άντρα σου πως νιώθεις αφού σε στεναχωρεί...ούτε ο δικός μου είναι πολύ υποστηρικτικός αλλά είναι αγχωμένος και αυτός!μην του δίνεις σημασία τώρα...να είσαι χαλαρή και να ξεκουράζεσαι και όλα θα πάνε καλά!λίγο μας έμεινε...

Πήγαμε και εμείς το πρωί στην γιατρό!όλα φυσιολογικά και δεν την έχει επηρεάσει το ζάχαρο ευτυχώς αλλά το κακό είναι ό,τι δεν έχει γυρίσει ακόμα και απο εδώ και πέρα πολύ δύσκολα θα πάρει θέση!μόνο να ελπίζουμε μπορούμε...διαφορετικά πάμε για καισαρική!κάναμε και καρδιοτοκογράφημα που ήταν πολύ καλό και δεν έχω καθόλου συσπάσεις!έχουμε ραντεβού την άλλη βδομάδα πάλι για καρδιοτοκογράφημα και καλλιέργεια κολπικού!και σε 15 μέρες πάλι για υπέρηχο!Α!και είχα πίεση 13 και 8 αλλα δεν μου είπε τίποτα κακό!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου μην στεναχωριεσαι ..ολα θα πανε καλα ...εισαι σ προχωρημένη εγκυμοσυνη εγω στη θεση σου δεν θα ανησηχουσα θα ελεγα οκ...κ κατι να γινει μπορεις να γεννησης ενα υγειεστατο μωρο ...αν ησουν ποιο λιγο να ανησηχουσες .....κοριτσια δεν πολη μπαινω γιατι τρεχω με την μετακομηση είμαστε αναστα ο κυριος που λενε

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολους απο καρδιας...

Σημερα ειμαι πολυ πεσμενη...σαν να εχω βαρεσει καταθλιψη ξαφνικα...δεν με βοηθαει και ο αντρας μου με επηρεαζει πολυ η συμπεριφορα του...

Αφρο τουλαχιστον πηρα μια χαρα απο σενα που ειναι ολα καλα..

Πασχαλιτσα με το καλο το νεο σπιτι...μην μας ξεχνας...δινε μια φορα την μερα το παρον να μαθενουμε νεα σου...

Κοριτσια μου ψυχολογια -100

Αφου νομιζω οτι μονο εσας εχω πλεον...

Δεν ξερω τι με εχει πιασει ...χθες διαλυθηκα...βγηκα απο το γιατρο χαρπυμενη και σε 10λεπτα με εκανε ο αντρας μου ρακο....πως γινετε?

Το καλο της υποθεσης ειναι οτι μας ειπε οτι εχει μεγαλο πουλι....

Αφρο ποσα κιλακια ειναι η μπουμπου μας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!Πασχαλίτσα,πως είσαι;προσοχή με την μετακόμιση είπαμε!πότε μπαίνετε στο νέο σας σπίτι;

Μαρία μου,δεν πρέπει να νιώθεις έτσι στην κατάσταση σου γιατί το περνάς και στο μωράκι σου!να συζητάς πως νιώθεις με τον άνθρωπο σου...δεν είναι καλό να τα κρατάς μέσα σου!και γιατί να μην είσαι χαρούμενη;το μωράκι σου είναι καλά,είμαστε κοντά στο τέλος και θα'χει και μεγάλο πουλί...χαχαχα!

Εγώ αγχώνομαι που δεν γυρίζει γιατί δεν ήθελα καισαρική και δεν βλέπω να την γλυτώνω!μου είπαν να κόψω και την οδήγηση αλλά δεν θέλω γιατί δεν θα μπορώ να κάνω τίποτα μόνη μου απο τώρα!2180 είναι η μπέμπα και μπαίνω σε 2 βδομάδες στον μήνα μου!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Με το καλο αφρο μου....

Εγω πιστευω οτι η μπεμπου θα μας κανει την εκπληξη και θα γυρισει να δεις.....οπως μας την εφερε ετσι θα μας ξανακοροιδεψει....

Στεναχωριεμαι πολυ...δεν ξερω γιατι τοσο...δεν θελω να στραβωσει τιποτα και να μπει ο μπεμπακος θερμοκοιτιδα...

Και οσο και να θελω να ειμαι εγω ηρεμη και να το δω αισιοδοξα ο αντρας μου τρελενεται ανχωνεται και με κανει να νιωθω οτι ειμαι του θανατα...

Την πεμπτη εχω ντοπλερ εσεις ποτε εχετε ξανα γιατρο?

Εγω μπαινω στον μηνα μου σε 3βδομαδες και 2μερες....πφφφφ πολυ ειναι!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφρο μου πολυ χαρηκα που ειναι καλα η μπουμπου! Μεχρι το τελος να ελπιζεις οτι θα γυρισει. Μπορει να σ ακουσει! :wink: Εχετε ακομη λιγο καιρο και μπορει να σας κανει τη χαρη!

Μαρακι μου δειξε στον αντρα σου οτι εισαι χαρουμενη που ο μπεμπακος ειναι καλα, οτι εισαι αισιοδοξη και ισως αλλαξει αυτος τελικα ψυχολογια! Ενταξει, στραβωσε, κολλησε, ετσι ειναι ο χαρακτηρας του. Ειπαμε οι αντρες δεν καταλαβαινουν ολο αυτο που περναμε! Οταν αρχιζει να σε αγχωνει και να μιλαει αρνητικα, απλα αλλαξε την κουβεντα προς το θετικο! Σε λιγο καιρο θα ερθει το μπεμπακι μας, θα ειναι τοσο μικρουλι, θα το αλλαζουμε, θα το κανουμε μπανιο, θα φοραει μικροσκοπικα ρουχακια, θα το χαζευουμε οταν κοιμαται..... Ποσα ομορφα πραγματα εχεις να σκεφτεις!!!

Πασχαλιτσα με το μαλακο στη μετακομιση! Ελπιζω εσυ να δινεις μονο εντολες! Χαχαχα Εμεις μπηκαμε στο καινουργιο μας σπιτι 3 βδομαδες πριν γεννησω. Σε καταλαβαινω! Και δεν ηθελα να παρω γυναικα να μου το καθαρισει! Τα κανα ολα μονη μου. Μεχρι και στο πατωμα επεσα στα 4 και με το βουρτσακι ετριβα τους αρμους απ τα πλακακια! Δοξα τω Θεω δεν επαθα τιποτα! Καλο κουραγιο λοιπον και καλη ευκολια!

Καλο βραδυ και σε ολα τα κοριτσακια!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι Μαρία μου να γυρίσει αλλά δεν ήταν πολύ αισιόδοξη η γιατρός γιατί έχει αργήσει...τελοσπάντων,θα περιμένουμε να έρθει η ώρα με το καλό και βλέπουμε τότε!ο δικός σας έχει πάρει θέση;3 βδομάδες και 2 μέρες,δεν είναι πολύ Μαρία μου!τον φάγαμε τον γαίδαρο...υπομονή και όλα θα πάνε καλά!καλά δεν ξέρει ό,τι δεν πρέπει να σε αγχώνει;πες του ό,τι δεν σου κάνει καλό και να χαλαρώσει!εγώ έχω την παρασκευή όπως είπα και πρίν ξανά γιατρό!

Ναι miss Lemon μου,ελπίζω εγώ και βλέπουμε!χαχαχα...έπεσες στα 4 και έτριβες τους αρμούς!!!δεν σε πιστεύω!και εγώ μάλλον αυτό θα έκανα! :P καληνύχτα κούκλες!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μιςς λεμον εισαι θεα...δεν εχω ξαναδει εγγυουλα στα πατωματα ...θα πρεπει να σουν απο τις λιγες!αλλα μπραβο σου γιατι τα καταφερες...

Κοριτσια στην φαση που ειμαι δεν εχω καολθολου ορεξη να ηρεμω αυτον γιατι εκνευριζει εμενα....χθες δεν μιλαγαμε...παει να μου ριξει και ευθυνες...σημερα κατι ψιλομιλαμε αλλα εγω εχω το υφος που περνω οταν ξενερωνω...χαχα μην δειτε τα μουτρα μου!

Αφρο εμας ειναι γυρισμενος αλλα .....(παντα υπαρχει αλλα) δεν ειναι η σωστη θεση ακομα αυτη που εχει παρει...η σπονδυλικη του στηλη φαντασου ακουμπαει στην δικια μου...ενω ο γιατρος μου ειπε οτι θελουμε να γυρισει και η σπονδυλικη του στηλη να ακουμπαει την κοιλια μου...δηλαδη απο την αλλη....καταλαβες ετσι οπως τα πα?

Μου πε οτι γινονται φ.τοκετοι ετσι αλλα επειδη ειναι δυσκολοι το 30% καταληγει σε καισαρικη..μου πε βεβαια να περιμενουμε.....

Φοβαμαι ομως γιατι πολλοι γιατροι βρισκουν δικαιολογιες για καισαρικη....δεν θελω να ειναι κανενας τετοιος...

Αν μου αποκλεισει το φυσιολογικο θα παρω και δευτερη γνωμη....

Αφρο εχω ακουσει οτι πολλα μωρακια γυρνανε τελευταια στιγμη και ωρα...επισης οτι κατι κανουν οι γιατροι και τα γυρνανε...ισχυει?

να σας πω οτι η πιεση παει να μου γινει εμμονη ιδεα...οσο το σκεφτομαι και ανχωνομαι τοσο θα ανεβαζω...ευτυχως που δεν εχω πιεσομετρο σπιτι γιατι θα χα παθει ψυχωση...

Αλλα λεω να παω απο εβδομαδα σε ενα φαρμακειο να με μετρησουν...πιστευω στο δρομο για το φαρμακειο η καρδια μπυ θα παει να σπασει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!κατάλαβα τι εννοείς Μαρία μου...και η μπέμπα είχε πάρει την σωστή θέση πριν αποφασίσει να γυρίσει!πολύ δύσκολα γυρίζουν σε αυτήν την φάση γιατί έχουν πάρει βάρος και είναι αρκετά στριμωγμένα για να κάνουν τούμπα,μας είπε!δεν θέλω να το διακινδυνέυσω να το γυρίσουν...καλά κάνεις και του κρατάς μούτρα αφού έχεις δίκιο και σ'αυτή την φάση αυτός δεν πρέπει να σε στεναχωρεί και να σε αγχώνει αλλά να σε ηρεμεί και να σε καταλαβαίνει!όσο για την πίεση,αφού σε ανησυχεί,πάρε ένα πιεσόμετρο να την παρακολουθείς...πάντως είχα σχεδόν την ίδια και δεν μου είπαν τίποτα κακό!μήπως δεν ήθελαν με ανησυχήσουν;θα το ψάξω!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφρο οχι αν ηταν κατι θα στο ελεγε....

Εμενα η μικρη ηταν 9 που πιο πολυ αυτο τον ανησυχησε και οχι το 13.

Και επειδη οι προηγουμενες μετρησεις μου ηταν παντα καλες...

Απο χθες τρωω τελειως αναλατα...δεν ξερω πως αλλα εχασα 1κιλο και σημερα που ζυγιστηκα ημουν στα +7 ...δεν θελω να χανω κιολας ....θελω να τρωω για να παρει και κανενα κιλο ο μπεμπης...αμα τρωω αυτα τα αναλατα και την διατροφη για καιρο δεν με βλεπω καλα...

Εχω ανχωθει μην χασω κιαλα...

Αλλοκοτο ε?

Πριν ανχωνομουν μην παρω και γινω χοντρη...τελικα δεν ξερω τι θελω....

Αφρο μου χθες που το πες διαβασα περιπτωσεις στο ιντερνετ που γυρισαν κυριολεκτικα την τελευταια στιγμη...

Και στην τελικα και να μην γυρισει δεν πειραζει...να ειναι υγιεις και εσυ και αυτη αυτο μας νοιαζει!

Σε μια τομουλα θα μασησουμε?χεχεχε

Ποσα κιλα σου χει πει θα βγει?εμενα μου πε δεν το ξερουμε ακομα.....

Link to comment
Share on other sites

Τι να πώ;μάλλον είναι πολύ αυστηρή με αυτά γιατί το φυσιολογκό είναι 12 και 8...να τρώς καλά όμως και να μην αγχώνεσαι τώρα και μ'αυτό!είναι πολύ καλά τα κιλά που έχουμε πάρει και είμαι περήφανη για'μας!και η γιατρός μου είναι πολύ ευχαριστημένη γιατί μου είχε πεί μεχρι 10 απ'την αρχή και το έχω καταφέρει...

Ναι,το σημαντικό είναι να είναι καλά γι'αυτό δεν θα το ρισκάρω αν δεν έχει γυρίσει και γι'αυτό και για'μένα γιατί και λόγο ζαχάρου δεν πρέπει να ζοριστούμε και να'χουμε άλλα!

Δεν ξέρω πόσο...κάποια στιγμή μου είχαν πεί απο 2500 μέχρι 3000 αλλά δεν ξέρω αν ισχύει!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα κιλακια...αρα αφου ειμαστε πανω κατω τα ιδια κιλακια τα μωρακια μας να υπολογιζω και εγω περιπου οσο σου ειπαν...

Ναι αφρο μου τρωω...προσπαθω να τρωω πιο πολυ τωρα γιατι ολα ειναι ελαφρια...

Πηρα ενα τυρι για τοστ αναλατο...προσπαθω να βρω επιλογες να τρωω πραγματα!

Δεν ξερετε ποση αγωνια εχω για το ντοπλερ την πεμπτη...

εκει θα δειξουν πολλα και ο πλακουντας και η τροφοδοσια και οι αρτηριες...πφφφφ ελπιζω παλι να μην απογοητευτω...

Θα φοβαμαι να παω στο γιαττο στο τελος!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω Μαρία μου;αν πηγαίνει με τα κιλά μας μάλλον θα είναι στα ίδια αλλά δεν ξέρω αν πάει έτσι!

Ναι,επειδή τρώς ελαφριά,δεν πάει να πεί ό,τι δεν μπορείς να τρώς καλά!

Λογικό είναι να αγχώνεσαι όπως όλες μας αλλά θα είναι όλα καλά και στο ντόπλερ!μην ανησυχείς Μαράκι μου..

Για τα βλαστοκύτταρα συζητήσατε καθόλου;εγώ παρακολούθησα κάτι σεμινάρια και έκανα την αίτηση για την δημόσια τράπεζα και περιμένουμε!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααα!

Αφρο εννοω οχι με τα δικα μας κιλα...με τα κιλα των μπεμπε...εχουν περιπου 200gr διαφορα οποτε λεω αν σου πανε τοσο για την μπουμπου ...να υπολογιζω και εγ πανω κατω οσο σου ειπαν και για το μπεμπη...στο περιπου!

Με τα δικα μας κιλα δεν παει σιγουρα....

Εσυ αφρο με το ζαχαρο κανεις διατροφη?περιοριζεσαι σε κατι?η μονο στα γλυκακοα???

Λοιπον ακου για τα βλαστοκυταρα ξεχασα να σας πω με αυτα και με αυτα.....

τον ρωτησα και μου ειπε στην ουσια οτι ειναι πολυ σπανιο να χρειαστουν...και οτι ακομα δεν χρησιμοποιουνται οπως παρουσιαζονται....οτι ακομα ειναι στο σταδιο των ερευνων και κουτσα κουτσα κατι κανουν...

μου πε οτι εχει ενα 1000 πληρωμη και στα κρατανε για 20χρονια..

Αλλα δεν με ενημερωσε ουτε για δημοσια τραπεζα ουτε για χαρισμα....τι να πω?

Παντως πολυ μου λενε οτι αυτος ο γιατρος με ανχωνει τζαμπα και να τον αλλαξω....

Αλλα τωρα στο τελος ρε γαμωτο?και μετα την νειλα που σας ειχα αναφερει πως να εμπιστευτω? Δεν ξερω....το ντοπλερ θα μου ξεκαθαρισει...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου!τι κάνετε;εγώ έχω κάτι νεύρα σήμερα που θέλω να βάλω τα κλάμματα και δεν μπορώ και να γκρινιάζω!!!ούτε αυτό ξέρω αν ισχύει Μαρία μου...καλύτερα να τον ρωτήσεις!εμένα μου είπε ό,τι παίζει ρόλο και το φύλλο!

Ναι,προσέχω γενικά,οχι μόνο τα γλυκά που δεν τα έτρωγα και πρίν αλλά και συχνά γεύματα γιατί δεν κάνει να μένω νηστική πολύ ώρα,μετριέμαι 2 φορές την μέρα και κάνω μια ένεση ινσουλίνης κάθε βράδυ!ανησυχεί η γιατρός μ'αυτό αλλά δεν θέλει να αγχώνομαι γιατί ανεβαίνει το ζάχαρο!

Για τα βλαστοκύτταρα πιστεύω ό,τι αν υπάρχει περίπτωση έστω και 1 στο εκατομμύριο να βοηθήσουν κάποιον στο μέλλον,είναι αμαρτία να πεταχτούν!

Τώρα για τον γιατρό,τι να σου πώ;εγώ θα τον είχα αλλάξει απο την αρχή με αυτά που μας έχεις πεί!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω νεύρα με όλους και με όλα Μαρία μου!έχουμε τόσες δουλειές να κάνουμε στο σπίτι και γενικά αλλά δεν μ'αφήνουν και να τις κάνω μόνη μου και πρέπει να περιμένω απ'τους άλλους!!!και εγώ πάλι επειδή είμαι τελειομανής,πιστεύω πως τίποτα δεν γίνετε σωστά αν δεν το κάνω εγώ γιατί δεν έχουν την υπομονή μου...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα αφρο μου...εχεις τα δικια σου αλλα σκεψου οτι τωρα και εσυ δεν πρεπει να κουραζεις την μπουμπουκα...

Κανε για λιγο καιρο υπομονη...

Εγω παρακαλαω τον αντρα μου απο χθες να βαλει ενα πλυντηριο πιατων και ακομα τιποτα....

Οταν πηγα να το κανω με εκραξε....

Θελει υπομονη...εχουμε και τις ορμονουλες μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...