Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια μου φευγω Δευτερα για Χαλκιδικη!!!! Εννοειται!!! Θα ηθελα βεβαια να πηγαιναμε καπου πιο μακρια αλλα δε θελω να ταλαιπωρω τα παιδια με ταξιδια! Αυτα τα καναμε οταν ημασταν μονοι μας και θα τα ξανακανουμε οταν ξεπαιδιασουμε! Χαχαχχαχα

Στο σπιτι επικρατει πανικος! Με χρι τις 9 ημουν στη δουλεια. Αυριο θα λειπουμε ολη μερα. Την Κυριακη παλι δουλεια και το βραδυ περιμενω φιλους. Δεν εχω ετοιμασει τιποτα!!! Μαλλον θα πεταξω στη βαλιτσα οτι βρω. Εξαλλου ολη μερα με τα μαγιο θα γυριζουμε! Εχω μια ανυπομονισια!!!! Το χρειαζομαστε πραγματικα!

Μαρια μου τα παιδια μου ηταν κατι παραπανω απο βολικα. Δε με κουρασαν σε τιποτα. Τον μεγαλο μου βεβαια δεν τον χαρηκα σαν μπεμπακι. Μολις σαραντησα επεσα στο κρεβατι με προβληματα στη μεση. Μετακομισαμε στη μαμα μου και γυρισαμε στο σπιτι μας οταν ηταν 10 μηνων γιατι δε σηκωνομουν καθολου απ το κρεβατι. Αλλη μια ασχημη ιστορια που εχω να θυμαμαι. Ευτυχως ολα περασαν!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια και χρονια πολλα σε ολες ..Θα ηθελα να ρωτησω κατι μπας και με βοηθησετε...Πριν απο λιγες ημερες μπηκα στο τεταρτο εχω κανει την αυχενικη μου κανονικα αλλα το προβλημα μου ειναι οτι ακομα δεν εχω καταλαβει οτι ειμαι εγκυος ουτε ενα συπτωμα τιποτα ολα μια χαρα και η κοιλια το ιδιο δεν εχω φουσκωσει καθολου εχει συμβει και σε αλλες η θα μου ερθουν ολα αποτομα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα και χρονια πολλα! Μαρακι μου σου ευχομαι ν αποκτησεις ολα τα καλα του κοσμου κι οτι σε κανει ευτυχισμενη!!!

Πασχαλιτσα μου σ ευχαριστω πολυ! Με το καλο το μπεμπακι σου!

Κλελια μου μην ανησυχεις καθολου! Κι εγω στα παιδακια μου ετσι ημουν! Στον πρωτο ξεκινησα απο 60 κιλα κι εδειξα για εγκυος στον 5ο μηνα! Κι εγω ανησυχουσα αλλα πηφαιναν ολα καλα! Ευτυχως! Μαλλον εισαι κι εσυ απ τις τυχερες που περνανε οι 9 μηνεςχωρις να το καταλαβεις! Τυχερουλα!!! Σου ευχομαι καλο υπολοιπο και μ ενα γερο μωρακι!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου με συγκινησατε να ξερέτέ....σας ευχαριστω ολες...ευχομαι ολες με υγεια χαρα και τα παιδακια αγκαλια!!

Μιςς λεμον μου θα περασεις τελεια

Εχω ακουσει για την χαλκιδικη τα καλητερα και θα θελα πολυ καποια στιγμη να καταφερω να παωωω!

Καινουργια μας φιλη να χαιρεσαι που εισαι ετσι

..και με το καλο και το τεταρτο παιδακι σου!!!

Τι κανετε κοπελουδια εσεις?εχει πανηγυρια εκει?τρελενομαι για πανηγυρια..ειδικα για ηπειρωτικα και κρητικα!

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου να μεγαλωσει ο μπεμπακος και ν ανεβειτε Χαλκιδικη! Απ τις καλυτερες παραλιες και θαλασσες της Ελλαδας! Ατελειωτες!!!!

Παω με τα κοριτσια μου για ποτακι τωρα! Εχουμε αποχαιρετηστηριο παρτυ! Χαχαχαχα Φιλια!!!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια....!!!!

Χθες εφαγα κατι σιροπιαστα γλυκακια ...2 το μεσημερι και ενα το βραδυ.....δεν με βλεπω καλα...με βλεπω να γινομαι γιουβαρλακι!!

Η αφρο θα εχέί ξενυχτησει και θα μας χουζουρευει....μ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειλικρινά Miss Lemon δεν μπορείς να καταλάβεις δεν έχω τίποτα .. Περίμενα ένα σύμπτωμα κάτι αλλά μπα...Μακάρι να είμαι από τις τυχερές όπως λες.. και να μην αντιμετωπίσω προβλήματα στο μέλλον.

Maria Koub, συγνώμη για την παρανόηση δεν περιμένω το τέταρτο παιδάκι μου μπήκα στο τέταρτο μήνα για αυτό και είμαι με ένα μόνιμο άγχος αν όλα είναι εντάξει και δεν έχω προβλήματα..

Αλήθεια από περιέργεια από πότε συνήθως πρέπει να τα ακούτε.. Να τα αντιληφθείτε κάτι

Link to comment
Share on other sites

Κλελια με το καλο το πρωτο τοτε!!!!!

Εγω αρχισα να το ακουσω αρχες πεμπτου με τελη τεταρτου!!!και ολες μου λεγανε οι καρακαξες μα καλα δεν το ακους και δεν το ακους?και τοοοοοοοσοοοο με ανχωνανε!!!!

Ειναι πολυ καλο που εχεις μια ευκολη εγκυμοσυνη..και δεν χαιρεσαι?μακαρι να εισαι ετσι μεχρι το τελος..να χεις μια τελεια εγκυμοσυνη!

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα κάτι τέτοια μου λένε για αυτό και με έχουν αγχώσει.. Μα καλά δεν έχεις φουσκώσει δεν έχεις ζαλάδες ναυτίες κατι ... Κατι δεν παει ειδικά από θείες και όλα τα σχετικά.. Και τώρα αφού τελειώσανε αυτό το παραμύθι αρχισανε τα δεν το νιώθεις δεν δεν δεν.. Οποτε έχω όλα τα άγχη μου έχω και αυτό να με ζαλίζουν με τα δεν δεν ...

Link to comment
Share on other sites

Klelia μην δινεις σημασια οι μισοι απο αυτους ειναι κακοπροαιρετοι....να σκςφτεσαι οτι ολα καλα με το μπεμπακι σου. Και να τους το κοβεις χωρις πολλες πολλες λεπτομερειες...

Ενα ολα καλα ειναι αρκετο !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κούκλες μου!τι κάνετε;πως περάσατε αυτές τις μέρες;τι κάνουν τα μπεμπάκια σας;εμείς τώρα γυρίσαμε απο το διήμερο μας στο εξοχικό και δεν είχαμε ίντερνετ!όλη μέρα στην παραλία,μετά φαίιιιιι και νάνι...χαλαρώσαμε λίγο...να'ταν κι άλλο!εσείς τι νέα;

Klelia07,όπως στα είπαν τα κορίτσια!είσαι απο τις τυχερές μάλλον και μην ακούς τον καθένα!και εγώ τέλη τέταρτου,αρχές πέμπτου το ένιωσα και κοιλιά έκανα στον πέμπτο!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Πως ειστε?αφρο και του χρονου με το μπεμπακι αγκαλια να πατε διακοπαρες ευχομαι....

Εμενα κοριτσια μου εχει βουλωσει το αυτι....και δεν ακουω απο το ενα...βαζω κατι σταγονες και θα παω να μου το καθαρισουν την δευτερα...ολα τα κουλα στγμ εγκυμοσυνη θα με πιασουν...

Εσεις τι κανετε?

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια κατι ασχετο ποτε εχετς γιατρο????

Εμενα μου χε πει να τον παρω τηλ να βρεθουμε οταν περασει κανενας μηνας μπας και με εβλεπε...και τον πηρα σημερα και μου λεει δεν ειμαι αθηνα ...θα ανοιξω 1η σεπτεμβρη...και να παρω να κλεισω ραντεβου να με δει τοτε....δεν ειναι πολυς καιρος?στις 22αυγουστου κλεινω 1μηνα απο τοτε που μς ειδε....και 1η σεπτεμβρη και μετα θα ειμαι ειδη 32εβδομαδων...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!τι κάνετε;εγώ μια χαρά...σήμερα θα πάω στα jumbo που λέγαμε!να δούμε τι θα βρούμε...Μαρία μου,συβαίνει να έχεις πιο συχνά ρινίτιδα στην εγκυμοσύνη!υπομονή!και για το doppler τι σου είπε;θα το κάνετε τότε;εγώ έχω 4 Σεπτέμβρη το επόμενο ραντεβού,στις 34 εβδομάδες!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να του το αναφερω τελειως το ντοπλερ....πφφφφφ

Συνχηστικα και με αυτον....

Αφρο μου αν πας jumbo κοιτα αν εχει και βαμβακερα σεντονακια και παντες....λαι στειλε να μου πεις!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια

Επιστροφή σήμερα στην δουλειά ύστερα από μια εβδομάδα, που δεν την καταλαβα καθολου αφού ουτε μπάνια με αφησε να κανω ουτε τιποτα

Τέλος πάντων δεν γκρινιάζω του χρόνου με το μωράκι μου θα γυρίσω όλη την Ελλάδα, λέω εγώ τώρα.

Δεν ξερω ρε κορίτσια αλλά όπως λέτε είμαι από τις τυχερές, θέλει ο γιος μου Ναι ναι είδαμε το φιλο στην αυχενική να με αφήσει ήρεμη τώρα για να τον κυνηγάω αμα γεννηθεί

Ποιος ξέρει :-P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...