Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Ναι!να κάτσεις να ξεκουραστείς τώρα!είναι και αυτή η ζέστη που δεν βοηθάει την κατάσταση!και εγώ όλο το αναβάλω γιατί δεν την παλεύω έξω...αλλά σημασία έχει να τα έχουμε εδώ πριν μπούμε στον μήνα μας πιστεύω!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι τα καροτσια δεν πιστευω να αργησουν κιολας....

Εγω τελικα βρηκα κουνια θελω να παω να την δω και αυτη απο κοντα ..την βρηκα στο site motherbaby πολυμορφικη που γινεται κρεβατι εως τα 10 και εχει πανω και λικνο για να κουνιεται ειναι αυτη που το ξυλο εχει σχημα αρκουδακι στα πλαγια αν μπεις και δεις....το γαλαζιο λεω ...αλλα με δεσμευει για μετεπειτα παιδακι....ε

Link to comment
Share on other sites

Α!την είδα...πολύ ωραία!!!καλύτερα όμως να την πάρετε σε ουδέτερο χρώμα και για μετά!το λευκό,το πράσινο...νσι,το καρότσι 2-3 μέρες μας είπαν,ενώ η κούνια 1 μήνα!αυτή θα την παραγγείλω πιο γρήγορα!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφρο μου στα αληθεια σ αρεσε το πρασινο?γιατι και εγω το σκεφτομουνα αλλα με κολλησε λιγο μηπως παει σε κοριτσι πιο πολυ?την αληθεια...

Χαιρομαι που σου αρεσε!θα παω αρχες σεπτεμβρη εκει γιατι ειναι πρατηριο και κλεινει εως 31αυγουστου...δυστηχως!αλλα ελπιζω να προλαβω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σου Φούλα27!!!καλά είμαστε,μόνο που ζεσταινόμαστε!εσύ πως είσαι;Μαρία μου,αλήθεια το πράσινο μου αρέσει πολύ συγκριτικά με τα άλλα για ουδέτερο είναι το καλύτερο!και εγώ ελπίζω να προλάβεις!δεν μπορείς να ρωτήσεις πότε θα μπορείς να το έχεις όταν το παραγγείλεις;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια φουλα 27 είμαστε καλα εσυ? Βρε κοριτσια εγω γενικα με το πρασινο λεω να παιξω γενικα στο δωματιο του μωρου, το μπλε ειναι πολη συνηθισμένο πρασινο φυστικη με λεμονι τελειως συνδιασμος τι λετε εσεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φουλα ποσο ειναο το παιδακι σου τωρα?

Σου ευχομαι να το ξαναζησεις αν το θες!

Πασχαλιτσα δεν το ειχα δει οτι ειπες για πρασινο....σορυ!

Αφρο εσυ πως εισαι?το ρυθμοσες της νηστειας?

Εγω παλι ειμαι καλα ανχωμενη και νευριασμενη ο αμτρας μου παει κοντρα για μια φιλη του που δεν συμπαθω...τοσο βλακας ειναι προτιμαει να με νευριαζει στην φαση που ειμαστε και να τσακωνομαστε για την φιλη του...που θελει να βαφτισει το παιδι ενω εγω δεν θελω γιατι δεν την παω...και ειμαστε ολο το πρωι στα νευρα και γιατι δεν την πας και τι σ εκανε και το ενα και το αλλο....

Ωρες ωρες σκεφτομαι τοσο σημαντικη ειναι αυτη η φιλη που δεν τον νοιαζει η ψυχικη μου υγεια?τραγικοςςςς...

Link to comment
Share on other sites

Φούλα!να χαίρεσαι το μωράκι σου και με το καλό το δεύτερο!!!είναι όντως τέλεια η αγωνία μας!δεν έχει ρυθμιστεί ακόμα το ζάχαρο νηστείας...2 βράδια έχουμε κάνει ινσουλίνη,θα δούμε!Μαρία μου,το τι νονά ή νονο θα κάνετε είναι απόφαση και των δύο!δεν μπορεί να σε πιέζει για κάτι τέτοιο...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

E βεβαια αφρο μου...και ποσο μαλλον δεν μπορει να μου χαλαει την ψυχικη μου ηρεμια και να τσακωνεταί μαζι μου για αυτο το λογο....

Δεν τον νοιαζει που με βλεπει να νευριαζω και να κοκκινιζω ολοκληρη τον νοιαζει πως θα πει αυτο που θελει να πει....

Link to comment
Share on other sites

Μα τι πείσματα είναι αυτά;παιδιά είμαστε;δεν καταλαβαίνει ό,τι σημασία έχει να είσαι εσύ ήρεμη αυτήν την στιγμή;να δω τι θα κάνουμε και εμείς με νονο/νονά!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρακι μου δειρτον ....χαχαχαχα πλακα πλακα τωρα που ειμαι εγκυος εχω πολα νευρα κ δεν σας κρυβω οτι του εχω ορμηξη χαχαχαχα .αλλα βρε κοριτσια δεν εχω παραπονο ειναι πολη βοληκος ...οτι λεω το κανει χαχαχα εχω τρελαθη μετα βεβαια το μετανιωνω αλλα δεν ελεχγο τα νευρα μου οποτε προσεχει να μην με εκνευρηζη

Link to comment
Share on other sites

Πασχαλιτσα αληθεια???χαχαχαχαχαχαχα

Εγω ολο φαντασιωσεις κανω να του στειλω καμια γλαστρα στο κεφαλι!

Τι κανετε?πως ειστε?μπηκε και ο αυγουστος...καλο μηνα!!!

Πασχαλιτσα εσυ την κουνια λες να την παραγγειλεις μεσω ιντερνετ?γιατι απο οτι ειδα μονο στην αθηνα ειναι αυτο το μαγαζι...

Ρουχαλακια ποτε λετε να τους ψωνισετε???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!τι κάνετε;καλό μήνα!!!να περάσει και αυτός,να φύγει το καλοκαίρι!χθες κατεβήκαμε στα μαγαζιά και δεν την πάλευα!μέχρι και βεντάλια έβγαλα!παραγγείλαμε την κούνια και την συρταριέρα και θα είναι οριακά εδώ πριν μπω στον μήνα μου!βρήκα και ένα πανέμορφο σετ προίκας!πάντα,πάπλωμα,κουνουπιέρα!ροζ βέβαια με αρκουδάκι...ανυπομονώ να φτιάξουμε το δωμάτιο της!

Α!όσο για τον άντρα μου,με εκνευρίζει αφάνταστα που δεν με καταλαβαίνει και δεν δέχετε τις παραξενιές μου αυτή την περίοδο που έχω κάθε δικαίωμα να είμαι και υπερβολική και στριμμένη αλλά δεν μπορώ να του κρατήσω κακία,μετά απο λίγο θα κάνει κάτι που θα με κάνει αλοιφή...κάθε πρωί πριν πάει στην δουλειά και εγώ κοιμάμαι,έρχετε και με φιλάει στην κοιλίτσα και όπου αλλού βρεί!τέτοια κάνει και λιώνω...άσε που τον βλέπω σαν ξερολούκουμο και δεν μπορώ να τον βάλω κάτω!σίγουρα έχω νεύρα και γι'αυτό!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου αυτη λεμε να παρουμε η την 3 σε 1 η 4 σε 1 τωρα χρωμα δεν ξερω κλεινω προς αυτην που ειναι διαφορα χρωματα η αλαξιερα- κομοδινο ...χαχαχα αφρο μαλλον γιαυτο εχουμε νευρα .εμεις κοριτσια τιποτα δεν κανουμε μας το απαγορευσε λογο συσπασεων

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εμεις κοριτσια μου...τιποτα λογο τραχηλου!!!εμας ειδικα μας το χε απαγορεψει λογο αποκολησης απο την αρχη μετα οταν εθρεψε μας αφησε για ενα διαστημα και μετα παλι απαγορευτικο λογο υγρων που ειχα και τωρα ο τραχηλος!!!μας βλεπω για μετα το μπεμπη....αφηστε που και τοτε θα πρεπει να περιμενουμε 1,5μηνα λογο αιματος και γυναικολογικα που θα χουμε...

Αφρο αληθεια?με το καλο κοπελα μου να μπει η μπουμπουκα μεσα και να κανει τα ποιο ομορφα ονειρα...

Πρεπει να παρω και εγω απο δευτερα να ρωτησω.....τοσο πολυ αφρο εσενα σ πανε?μηπως κλεινει το εργοστασιο λογο αυγουστου?

Ποσο πηγε τελικη?σας εκανε καμια εκπτωσουλα?

Κοριτσια ο καιρος ειναι για μπανιοοοοο μονοοοο σκαω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμάς δεν μας το έχει απαγορέψει αλλά δεν νιώθουμε και πολύ άνετα και το αποφεύγουμε...κάνουμε διάφορα άλλα πιο πολύ!και εμείς κάνα δίμηνο μετά την μπέμπα θα το ευχαριστηθούμε!είναι κλειστά απο 1 εώς 15 Αυγούστου και μετά θέλει 1 μήνα περίπου,οπότε θα είναι μέχρι 15 Σεπτέμβρη,που μπαίνω στον μήνα μου,εδώ!ευχαριστούμε...ανυπομονώ!!!1000 μας τα άφησαν απο 1200 και θα πληρωθούν στην παράδοση!η προίκα έχει 129...πολύ ζέστη και μόνο κάτω απο το air condition την παλεύω!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αρκετα καλα γιατι ειναι και καλη ποιοτητα τα εχω δει απο τον φιλο μου που σου ελεγα..

Ναι και εγω το ιδιο μονο κατω απο aircondition και ολη την ωρα ανοιχτο...

ενας μηνας εμεινε και θα δροσιστουμε σιγα σιγα...τελικα ποιο σετ κουνιας διαλεξατε?αν εχει καπου την προικα πες μου να την δωωω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.μετα απο 5 χρονια ειμαι εγκυος στο 2ο μετα απο μια τετραμηνη προσπαθεια.ειμαι στην 6η εωδομαδα και την πεμπτη το απογευμα ειχα καφε υγρα.ο γιατρος ειπε ξεκουραση.utrogesran kai enssi lengogest.ειμαι σε διακοπες μακρυα απο αθηνα και ακομη δεν εχω δει αν εχει γινει εμφυτευση.ο προγενετικος θα βγει την τεταρτη. Η αληθεια ειναι οτι εκανα κολυμβηση και ολες τις δουλειες.απλωμα ρουχων κτλ κανονικα.ειναι η τριτη μερα αμυδρα καφε και πιο αραια τωρα.η μεγαλη μου βλακεια ειναι οτι ψιλοκαπνιζω πκεον μισο με ενα με μεγαλη προσπαθεια για πληρη διακοπη. Εχω αγχωθει γιατι δεν ξερω τι γινεται.λετε να ειναι εξωμητρια κυηση?στις 10/08 μου ειπε να παω .ειναι σιγουρος οτι δεν ειναι εξωμητρια.νιωθω απελπισμενη και πληρως αδαης.η αβεβαιοτητα με τρελαινει.σορυ αν σας ζαλισα

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες στην παρεα μας!

Το ανχος ειναι φυσικο στην φαση που βρισκεσαι...καλο θα ηταν να ξεκουραζοσουν και να μην εκανες δουλειες...

Να ξερεις οτι καφε εχουν πολλες κοπελες στο πρωτο τριμηνο της εγκυμοσυνης και με ξεκουραση και utrogestan ολα πανε καλα...ειναι βασικο να ξεκουραστεις και να προσεχεις πολυ τωρα και ολα θα πανε καλα...

Μην σκεφτεσαο αρνητικα για εξομητριο...το τσιγαρο καλο θα ηταν να το κοψεις αν μπορεις αλλα ακομα κ ετσι δεν επηρεαζει και δεν προκσλει καφε!

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου,καταλήξαμε σε μια που είναι λευκό με γκρί,γίνετε και προεφηβικό κρεβατάκι όπως οι περισσότερες!αν βρω την προίκα σε κάποιο site,θα στο γράψω!πάντως το bebemaison είχε κάποιες πολύ ωραίες και σκεφτόμουν να παραγγείλω και απο'κει!

mxas,καλωσήρθες στην παρέα μας και εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!καλό θα ήταν να μην κουράζεσαι και να μην κάνεις δουλειές...σίγουρα δεν φταίει το τσιγάρο αλλά πρέπει να το κόψεις!και εγώ έκανα ένα πακέτο αλλά το έκοψα μαχαίρι όταν άκουσα την καρδούλα του!μην αγχώνεσαι και υπομονή μέχρι να πας στον γιατρό σου...αν διάβασες,εμείς είχαμε αίμα αλλά όλα καλά!εύχομαι το ίδιο και για'σένα!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...