Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε;ναι Μαρία μου,τα frezyderm είναι τέλεια!και εγώ βάζω μια κρέμα για τις ραγάδες της εγκυμοσύνης και μυρίζει υπέροχα!όταν τα δοκιμάσεις με το καλό να μας πείς την εμπειρία σου!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μου στειλαν και απο αυτη την κρενα για τις ραγαδες δειγμα αλλα εγω βαζω την simulcium μου την συστησε ο γυναικολογος και πηγα κατευθειαν σε αυην δεν το ψαξα το θεμα...εχω ακουσει οτι ειναι καλη!

Το πηρατε το αμαξακι αφρο?η πασχαλιτσα παλι μας χαθηκε?χαχαχαχαχα

Θελω οταν παρεις τα πρωτα ψωνακια της μπουμπους να μου πεις!!!

Περιμενω να περασει ο καιρος...δεν κρατιεμαι για τα πρωτα ψωωωωνια!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα επαθα ζημια με το ταμπλετ μου σβηστηκαν τα παντα κ το μαιλ μου κ δεν θυμομουν κωδικους...οποτε ξαναγραφτικα ...και απο κοκκινη εγινα πρασινη πασχαλιτσα χαχαχαχα δεν πιραζη αρκη που δεν εχασα την επικοινονια μαζι σας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κούκλες!!!τι κάνετε;τι έπαθες βρε Πασχαλίτσα πράσινη;όλα καλά τώρα;Μαρία μου!ναι,το πήραμε το αμαξάκι επιτέλους!!!είναι τέλειο και μου είχε λήψει η οδήγηση...και εμένα μου την προτείνανε την κρεμούλα νέες μανούλες που έμειναν ευχαριστημένες!θα δείξει τι δουλειά θα κάνει σε'μένα...θα πάμε την άλλη βδομάδα να παραγγείλουμε και θα στα πώ όλα όσα θα πάρουμε!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειδες τι επαθα μαρακι μου ...ο μπεμπης με κλωτσαη παρααααααα πολη ...βρε κοριτσια μια απ της δυοσας ειχε παραγειλη ρουχαλακια εγκυμοσύνης μαλλον η αφρο απο ενα σαιτ φτηνο απο τι θυμαμαι ...ποιο ειναι αυτο ? Κοριτσια εχω γαμο κ δεν ξερω τι να βαλω

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε Μαράκι!!!Πασχαλίτσα μου,εγώ έχω πάρει απ'αυτό αλλά δεν έχει ρούχα για γάμο νομίζω και θέλουν καμμιά δεκαριά μέρες για να έρθουν http://www.mammawebshop.com αλλά δες το αν θες!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μολης γυρισα απο τα ψωνια...πηγα απ τα H & M πηρα ρουχαλακια λοιπον πηρα ενα κολαν μαυρο μια πουκαμισα κ δυο μπλουζακια 22 ευρω ολα μαζι ..τζαμπα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μουυυυυ!

Τι κανετε???ευτυχως παρασκευουλα θα ξεκουραστουμε..

Αυριο θα κανω απουριχωση και λεω μηπως κυριακη κανω κανενα μπανακι γιατι εχω μεινει σε αυτο το ενα που σας ειχα πει...εσεις ποσα εχετε κανει?

Κοριτσια εχουν μπει και οι εκπτωσεις και τωρα λετε να εχουν πιο φθηνα τα καροτσια??αφρο το δες καθολου?

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου σημερα πηγα με την μαμακα μου στην nike και πηραμε του μπεμπη δυο φορμες nike τρομερες η χαρα μου απεριγραπτη.....

Ηθελα να το μοιραστω μαζι σας...λετε να ειναι χρουσουζια που λενε?ειμαι στον 6οτωρα...

Εσεις εχετε παρει τιποτα?

Δεν συγκρατηθηκα ρε κοριτσια μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου σημερα πηγα με την μαμακα μου στην nike και πηραμε του μπεμπη δυο φορμες nike τρομερες η χαρα μου απεριγραπτη.....

Ηθελα να το μοιραστω μαζι σας...λετε να ειναι χρουσουζια που λενε?ειμαι στον 6οτωρα...

Εσεις εχετε παρει τιποτα?

Δεν συγκρατηθηκα ρε κοριτσια μου!

αχ τι ωραια καλοφορετα με το καλο. Μια χαρα ειναι καθολου γρουσουζια κ εγω μετα την β επιπεδου θα ξεκινησω σιγα σιγα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κούκλες!πολύ κούραση σήμερα...λοιπόν Πασχαλίτσα,με'γειά σου τα ρουχαλάκια!πολύ οικονομικά όντως...θέλω να πάω και εγώ εκεί κάποια στιγμή!5 μπανάκια;μια χαρά!εγώ πρέπει να πάω να πάρω ένα μαγιό γιατί με πιέζει αυτό που έχω!εγώ έχω κάνει 1 μόνο και θα κάνω και την Κυριακή μάλλον...Μαρία μου,αχ!τέλεια...με το καλό να τα φορέσεις στον μπεμπάκο σου!πολύ καλά το έκανες και πήρες κάτι!και εγώ θα πάρω σύντομα και έχω ήδη δωράκια στο σπίτι!στα καροτσάκια που ρώτησες,εδώ δεν άλλαξε κάτι στις τιμές!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πασχαλιτσα οντως παρα πολυ καλη τιμη.. τωρα ειδα το μνμα σου...ηταν εκπτωσεις?με γειαααα και καλοφορετα...

Εγω κοριτσια σημερα πηγα εκανα αποτριχωση και εβγαλα την αρκουδισια τριχα και εκανα και ανταυγειες!δεν σας κρυβω οτι ανανεωθηκα παρα πολυ και εξωτερικα και ψυχικα....

Εσεις τι κανετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια μου!τι κάνετε;μπράβο Μαράκι μου!είδες που στο είπα ό,τι θα νιώσεις καλύτερα με μια ανανέωση;πολύ καλά το έκανες!αχ!κορίτσια μου τι έπαθα σήμερα...πήγα να περάσω τον δρόμο και γύρισε το παπούτσι μου και έπεσα...έγδαρα το πόδι μου και στραμπούληξα το άλλο!πήρα μια τρομάρα βέβαια...έβαλα τα κλάμματα!φοβάμαι για το μωρό και περιμένω να την νιώσω για να ηρεμήσω!μην σας τύχει κορίτσια...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου!τι κάνετε;μπράβο Μαράκι μου!είδες που στο είπα ό,τι θα νιώσεις καλύτερα με μια ανανέωση;πολύ καλά το έκανες!αχ!κορίτσια μου τι έπαθα σήμερα...πήγα να περάσω τον δρόμο και γύρισε το παπούτσι μου και έπεσα...έγδαρα το πόδι μου και στραμπούληξα το άλλο!πήρα μια τρομάρα βέβαια...έβαλα τα κλάμματα!φοβάμαι για το μωρό και περιμένω να την νιώσω για να ηρεμήσω!μην σας τύχει κορίτσια...
χριστε μου οφου οφου αφρο μου τι επαθες. Ελπιζω να εισαι καλα ...περαστικα απλα θα εχεις ταραχτη πολλη ...περιμενουμε μνμ σου
Link to comment
Share on other sites

Αχ!ναι Πασχαλίτσα μου!είδες τι έπαθα;δεν μπορούσα να ηρεμήσω για ώρες...πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικές και να φοράμε κανένα ματάκι τώρα που φουσκώνουν οι κοιλίτσες μας γιατί έχω δεί διάφορα!ευτυχώς την ένιωσα την μπέμπα και ηρέμησα πριν λίγο...μάλλον τρόμαξε και αυτή!το πόδι μου πονάει αρκετά όταν το πατάω!ελπίζω να περάσει...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε αφρο μου πως εκανες ετσι?πο πο σε καταλαβαινω απολυτα θα χες ταραχτει πολυ και θα φοβηθηκες...οπως εγω στο τρακαρισμα ...

Πρεπει να βαλουμε και ματακι για τις κακες τις γλωσσες γιατι κοριτσια μου πιστεψτε με ειναι πολλες η κακες η γλωσσες....δυστηχως!

Και πρεπει να φοραμε και παντοφλακια να μην γλιστραμε γιατι ολα τα καλοκαιρινα γλιστρανε τα περισσοτερα...

Αχ αφρο μου ελπιζω να ειναι ολα καλα και να ηρεμησες και εσυ και η μπεμπουκα!

Ακουστε να σας πω το αλλο κοριτσια να μου πειτε μια γνωμη...βαλαμε την αναγγελια σε αθλητικη εφημεριδα και σημερα εμαθα απο την πεθερα οτι την ειχαν παρει στο σταθερο δηλαδη στο πατρικο του αντρα μου και τις λενε διαβασαμε την αναγγελια και θελουμε να σας στειλουμε προσφορα για προσκλητηρια γαμου θα μας πειτε την διευθυνση που κατοικει ο γαμπρος να τα στειλουμε εκει?και αυτη δεν την εδωσε ειπε ειναι πολιτικος ο γαμος και εδωσε την δικια της διευθυνση...

Εμενα αυτο με παραξενεψε γιατι πρωτον εδωσα δικο μ τηλ κινητο οταν εβαλα την αγγελια και η αποδειξη κοπηκε με το ονομα μου...απο που βρηκαν το σταθερο του πατρικου του αντρα μου?και ακομα δεν εχουν στειλει τιποτα....

Και περνουν τηλ ρε κοριτσια για να στειλουν προσφορες στο γαμπρο?γιατι οχι σε μενα?

Και θελω την γνωμη σας...σας φαινεται περιεργο?οντως συμβαινει?η ειναι η πρωην που διαβασε την αγγελια και ψαχνει να μαθει που μενουμε και λεπτομερειες αν οντως ειναι ο αντρας μου ο αναφερομενος?τι λετε εσεις?

Link to comment
Share on other sites

Μαρία μου,να προσέχεις και εσύ!υπάρχει πολύ κακία και ζήλια δυστυχώς...τώρα ηρέμησα λίγο αλλά το πόδι μου πονάει πολύ ακόμα και δεν θα τον γλυτώσω τον γιατρό νομίζω!δεν το έχω ξανακούσει αυτό με τα προσκλητήρια αλλά δεν ξέρω αν συμβαίνει στην Αθήνα...το να είναι η πρώην του άντρα σου,μου φαίνεται λίγο τραβηγμένο!γιατί το σκέφτηκες αυτό;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν μου κολλαγε καθολου να βρουν σταθερο και να παρουν τηλεφωνο...οποτε σκεφτηκα οτι θα ειναι καποια καποιος που θα θελει να μαθει η να επιβεβαιωση οτι ο αναφερομενος στην αναγγελια ειναι ο αντρας μου και καθως εχω πονηρο μυαλο μονο καποια πρωην πιστευω θα ψαχνε....σωστα?απο την αλλη ομως λεω και πως διαβασε αθλητικη εφημεριδα?γιατι την καναμε σε αθλητικη την αναγγελια...δεν ξερω αλλα αναστατωθηκα λιγο...

Το ποδι το γυρισες?σ χει πρηστει?αν το πατας και μπορεις να περπατησεις δεν εχεις τιποτα...

Εγω περυσι το ειχα γυρισει πολυ ασχημα το ποδι μου και ποναγε πολυ στην αρχη πηγαινα κουτσαινοντας φαντασου..αλλα μου ειπαν οτι αν πατιεται κανονικα και απλα ενοχλει υποφερτα δεν ειναι τιποτα και εκανε να φυγει ενα μηνα....απλα μου χαν πει να το δεσω σφικτα για καποιο διαστημα...το χα δεσει για καμια βδομαδα το πολυ...και μετα θυμαμαι ειχα γαμο το ξεδεσα και εβαλα ψιλοτακουνα και με ποναγε που κ που...αλλα μπρος στα καλη τι ειναι ο πονος....αχχαχα

Αφρο για το παραπανω θεμα τι λες?σ κολλαει να ψαξουν απο ειδη γαμου το σταθερο του γαμπρου απο τηλ καταλογο και να παρουν να στειλουν προσφορες?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κούκλες!τι κάνετε;πονάει ακόμα το ποδαράκι μου αλλά είναι λίγο καλύτερα απο χθες!το κούρασα και λίγο αλλά μου είχε μυρίσει παστίτσιο απο χθες και έπρεπε να το φτιάξω...πιστεύω όμως ό,τι μέχρι αύριο θα το πατάω κανονικά!Μαρία μου,τι να σου πώ;και η αδερφή μου παντρεύτηκε με πολιτικό στην Αθήνα αλλά δεν τους πήραν τηλέφωνο για προσφορά!δεν ξέρω τι να υποθέσω αλλά τραβηγμένο μου φαίνεται και αυτό με την πρώην!να δούμε αν θα στείλουν όντως κάτι!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφρο μου δεν νομιζω να στειλουν κατι ..

Και εγω παστιτσιο εφαγα σημερα χεχεχεχ

Και πηγα και για μια βουτιτσα σημερα...η θαλασσα ηταν τελεια....

Αφρο μου θα σε ποναει οσο χρονων εισαι τοσες μερες λενε

..εμενα παντως κανενα μηνακι με ενοχλουσε ηπια...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!τι κάνετε;Μαρία μου,έκανες κι άλλο μπανάκι!μπράβο!και εγώ απίθανο το θεωρώ να στείλουν κάτι αλλά θα δούμε!θα πονάει 1 μήνα το πόδι μου δηλαδή;απαπα!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα κοριτσαρες μολις σχολασα...!αφρο αυτη την εβδομαδα θα πατε για επιπλακια?η οχι?

Εγω δεν μπορω να κρατηθω θελω να τα ψωνισω ολααααααα....

Να του παρω ρουχαλακια!

Επισης αφρο μου θελω να σ πω οτι εμεις που ειναι τσουπωτα και μεγαλα τα μωρακια μας πιθανον μολις γεννηθουν να μην τους κανουν τα φορμακια 0-3 κοιταξε το και ασε το 0-3στο τελος να μας εχει πει περιπου ποντους και κιλα...μου το ειπαν νεες μανουλες γνωστες μου που πολλα απο τα 0-3τα μωρακια τους δεν τα φορεσαν καν....!

Επισης χειμωνιατικα ψωνιζουμε εμεις που ειμαστε για οκτωμβρη σωστα???

Και ρε κοριτσια σε ποια εβδομαδα μπαινουμε στον 7ο?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...