Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Μαράκι μου!κάνε κάτι που δεν θα σου κοστίσει πολύ...εγώ ας πούμε έκανα χθες αποτρίχωση παντού,έβαλα τις κρέμες μου και κάτι αποκαλυπτικό και να δείς πως δεν τον ένοιαζε που είμαι έγκυος!σήμερα πήγα για μανικιούρ πεντικιούρ και νιώθω πολύ πιο όμορφα με τα ωραία μου νυχάκια...τώρα για να βάψω μαλλία,δεν ξέρω!Μαράκι μου,μην σκέφτεσαι βλακείες για τον άντρα σου!!!απλά είναι μια ευαίσθητη περίοδος και για αυτούς που πολλοί δεν ξέρουν πως να την επεξεργαστούν και φοβούντε μην μας κάνουν κακό!εμείς το κάναμε μετά απο πολλή καιρό χθες και μετά ένιωθε τύψεις και με ρώταγε πως νιώθω!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λες ρε αφρο μου?

Παντως εχω πει απο την αλλη εβδομαδα θα παω μα κανω ανταυγειες και αποτριχωση..κανω αποτριχωση με κερι...αλλα μολις γεννησω και ειναι επιτρεπτο θα παω να κανω με laser...εχω πολυ τριχοφυια...

τι κανει η μπεμπου αφρο μου?ποτε θα παραγγειλετε τα ομορφα επιπλακια?καταληξατε?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Λέω!!!να πας Μαρία μου να κάνεις πραγματάκια να νιώσεις όμορφα και δεν χρειάζεται να καταξοδευτείς!Α!και εγώ θα ήθελα να κάνω laser αλλά είναι ακριβούτσικο...θα πάμε την άλλη βδομάδα να τα παραγγείλουμε,αφού τελειώσουμε με το αμάξι που θα πάρουμε αυτήν την βδομάδα!καταλήξαμε στην γκρι λευκό κούνια και σιφονιέρα...εσείς είδατε τίποτα;η μπέμπα μια χαρά!κλωτσάει...ο δικός σου;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και μενα κλωτσαει ο μπεμπινος....αντε μια μια να φευγουν οι δουλιτσες απο την μεση...

Και εγω αυριο η τριτη θα παρω την αδεια γαμου που θα ειναι ετοιμη και θα κλεισω ημερομηνια ...

Αφου φυγει και αυτο το ανχος θα ψαχνω πραγματακια για το μπεμπινο....

Να του βρουμε πραγματακια και να του φτιαξουμε δωματιο...μετα απο αυτο θα πρεπει να καταθεσω τα χαρτια μου στο ικα γιατι βγαινω με αδεια εγκυμοσυνης...και ολα θα ειναι πιο χαλαρα....θα χω και περισσοτερο χρονο!

Οι αλλες καλε που πηγανννννν?

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι κι εγω κοριτσια! Εχουμε κι εμεις μια μικρη οικογενειακη επιχειρηση με τα πεθερικα και τον αντρα μου και δουλευω εκει τα καλοκαιρια μεχρι τον Νοεμβρη. Οποτε αυτες τις μερες ξεκινησα κι εγω αλλα μεχρι να προσαρμοστω στα ωραρια..... Ειναι κι η ζεστη στη μεση!

Σας διαβαζω ομως καθε βραδυ και ειμαι ενθουσιασμενη με την προετοιμασια των δωματιων, τα ψωνια κι ολα αυτα! Μεχρι που μπηκα στη σελιδα με τα βρεφικα επιπλα που ειπε η Αφρο!!!:D

Εγω πλεον κοιταζω στα εφηβικα! Λεμε το χειμωνα ν αλλαξουμε χρωμα και διακοσμηση στο δωματιο του μεγαλου!

Μαρακι μου με το καλο να παρεις την αδεια σου να σου φυγει κι αυτο και ν αφοσιωθεις στο μπεμπακι σου! Αφρο εσυ θα παρεις αδεια? Προηγειται το αμαξι ε? Καλοριζικο! Πολλες βολτες ευχομαι με την κουκλιτσα σου!

Κοριτσια χασαμε τη Γουλιτσα! Τι να συνεβη? Εμπαινε τακτικα! Ας ειναι καλα και την επομενη φορα που θα μπει ελπιζω να εχει ευχαριστα!

Καλο μας βραδυ λοιπον!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια....

Μιςς λεμον καλη αρχη με την δουλειτσα...τι θεμα σκεφτεστε να βαλετε στο εφηβικο?η δεν θα χει πλεον θεμα....?εστ αφρο βρηκες θεμα?

Εγω κοιτουσα χθες για ηρωες ισως...αλλα μαρεσαν πολυ και τα εκπαιδευτικα ζωακια του δασους απο το sticky!

Οντως η γουλιτσαααα χαθηκε τελειως...ας ελπισουμε οτι ολα θα ειναι καλα!και θα κανει διακοπες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Μολις γυρισαμε απο ενα παιδικο παρτυ! Πολυ ζεστη βρε παιδι μου!

Μαρια μου δεν εχουμε καποιο συγκεκριμενο θεμα για το δωματιο. Το μονο σιγουρο ειναι οτι δε θελει ηρωες και παιδικα. Βλεπουμε στο ιντερνετ διαφορα σχεδια και χρωματα. Μπορει να κανουμε κατι με στενσιλ, να παιξουμε με κορνιζες και παραστασεις που του αρεσουν η ακομη και καποιο γκραφιτι. Θ αλλαξω κουρτινες και χαλι, κατι σε μονοχρωμα λεω. Τα επιπλα ομως δεν τ αλλαζω με τιποτα! Τα ειχαμε παρει πριν 6 χρονια που μετακομισαμε εδω. Οποτε το κοστος ειναι μικρο σχετικα!

Ποσο θα ηθελα να κανω μια βουτια τωρα!!!! Θα αρκεστω στο κρεβατακι μου και στην αγκαλια του Μορφεα!

Τα φιλια μου κοριτσαρες!!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κούκλες!τι κάνετε;πως περνάτε το ΣΚ σας;εμείς θα πάμε για μπάνιο σε λίγο!άντε Μαράκι μου να τελειώσεις με τις άδειες,να κάνετε τον γάμο σας και μετά να ασχοληθείτε με τον μπεμπουλίνο!πότε θα βγείς σε άδεια Μαρία μου;καλή αρχή στην δουλειά σας miss Lemon!πως λέτε να κάνετε το δωμάτιο του;πρέπει να πάρουμε πρώτα το αμάξι αυτή την βδομάδα για να μπορούμε να κάνουμε και τα ψώνια μας μετά!δεν θα πάρω άδεια αλλά όταν δεν θα μπορώ να πηγαίνω πια,θα σταματήσω!δεν ξέρω για θέμα Μαρία μου...κάτι με αρκουδάκια ή πριγκήπισσες!θα δούμε!τα ζωάκια που λες,μου αρέσουν πιο πολύ!Goulitsa,όλα καλά;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσιααααα

Ειμαστε ετοιμοι για το γαμο την αλλη πεμπτηηηηη!

Παει και αυτοοοοο !και την αλλη τεταρτη εχω και γιατρο...μερα θα ειμαι ησυχη να ψαξω μπεμπεδιστικα πραγματακιαααα!

Το σκ εγω το περασα με λιγη ενταση εκλαιγα και τις δυο μερες κατα περιοδους γιατι με πιασαν ανασφαλειες οτι εγινα χοντρη και ο αντρας μου δεν με ποθει πια .και κοιταει αλλες και δωστου κλαμα....γενικα μια ανασφαλεια μου βγηκε..εσεις εχετε τετοιου ειδους ξεσπασματα?ανασφαλειες τωρα?????

Αφρο ποτε ξεμπερδευεται και εσεις με το αμαξι???

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο μαρακι μου με το καλο ο γαμος σας αντε να ηρεμησεις ...εγω μαρακι μου δεν εχω μονο κλαματα εχω υπερβολικα νευρα κουβεντα δεν συκωνω αρπαζομε με το παραμικρο ...δεν ξερω τι να κανω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πο πο πασχαλιτσα μου οι ορμονες μας εχουν χτυπησει κοκκινο μαλλον....εγω νιωθω πολυ ευαισθητη πλεον...και το σαββατοκυριακο με ειχε πιασει η βλακεια μου..

Πασχαλιτσα εσυ εχεις σκεφτει θεμα για το μπεμπη???αν ναι δωσε και σε μας καμια αγοριστικη ιδεα..

Αφρο ξεχασα να σου πω οτι αν ειχα κοριτσακι το θεμα που θα προτιμουσα εγω ειναι princess!θα της εκανα ενα πρικιπικο δωματιιιιιο....εχω δει και υπαρχουν πολλες ιδεες στο ιμερνετ για κοριτσακια!

Πασχαλιτσα εσυ που εχεις αγορακι σαν εμενα τι σκεφτεσαι?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!τι κάνετε;μπράβο Μαράκι μου!!!με το καλόοοο...μην σκέφτεσαι βλακείες σου έχω πεί και στεναχωριέσαι εσύ και το μωράκι σου!είμαι σίγουρη ό,τι είσαι μια κούκλα και λάμπεις όπως όλες οι εγκυούλες!πότε θα βγείς σε άδεια δεν μου είπες;εγώ κορίτσια νιώθω μια χαρά αν εξαιρέσεις τα νευράκια!αυτό που με ενοχλεί είναι που έχω φουσκώσει και ζεσταίνομαι πιο πολύ και πως θα την παλέψω όλο το καλοκαίρι!καταλήξαμε σήμερα σε αμάξι και θα το πάρουμε μέσα στην βδομάδα!άντε να τελειώσουμε και με αυτό...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Aaaa καταληξατε?μπραβο...καλοριζικο και καλοταξιδο να ευχηθω!!!

Λοιπον σε αδεια βγαινω 10αυγουστου...η τελευταια μερα δουλειας μου ειναι 7αυγουστου...κολλαω την αδεια την καλοκαιρινη 3εβδομαδες πανω στην αδεια εγκυμοσυνης...κανονικα εβγαινα με αδεια εγκυμοσυνης 2σεπτεμβρη...αλλα της κολλησα και φευγω 7αυγουστου!!!πρεπει να καταθεσω και τα χαρτια μου...αλλα τρεχαματα απο κειιιι γκρρρρρ....

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο αφρο μου! ...λοιπον μαρακι εμεις εχουμε σκεφτη στρουμφακια τα οποια θα ζωγραφισουμε στον τοιχο σπιτακι δεντρακι κτλπ...τον αλλο μηνα ξεκιναμε τα βαψιματα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κούκλες!πως είστε;ναι,θα το πάρουμε επιτέλους!ευχαριστούμε!!!μια χαρά σε βρίσκω Μαράκι μου...θα είσαι ξεκούραστη και θα ασχολείσαι μόνο με τον μπέμπη σου!τέλεια!!!Πασχαλίτσα μου,πολύ ωραία και τα στρουμφάκια!κλασσικά και αγαπημένα!!!εύχομαι να γίνει όπως ακριβώς το θέλετε...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ!δεν ξέρω αλλά κρίνοντας απο τον ανηψιό μου και την αγάπη που έχει στα ζωάκια,ψαράκια!θα έκανα κάτι με ζωάκια...που να είναι όντως η Goulitsa;εύχομαι να είναι καλά και να απολαμβάνει απλά τις διακοπές της!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημεραααα!!!

Σημερα ξυπνησα και το στηθος το ενα ειχε στην θηλη ενα ξεραμενο κιτρινοπρασινακι ...πιστευω προτογαλα θα ηταν ε?και το σουτιεν ειναι μαυρο και ειχε 2μικρες ασπρες κυλιδες...

Εσυ αφρο τι λες ?ειναι ιδιο με την δικια σου φαση που σ παν πρωτογαλα?ειμαι 25εβδομαδων

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!τι κάνετε;Μαρία μου,ναι!!!αυτό είναι...μου έχει πεί η γιατρός να το καθαρίζω προσεχτικά και να μην το πιέσω γιατί κάποιες το πιέζουν απο περιέργεια μήπως βγάλει κι'άλλο και δεν κάνει!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειδα ειδααααα!

Ειμαστε τυχερες που εχουμε να συζηταμε ιδια πραγματα και ιδιες αποριες ολες παρεουλα!

Σημερα εχω μια νυστα κοριτσιααααα απαπαπαππααπ!

Το καροτσακι ποτε λετε να το κλεισετε?μαζι με την κουνια η πιο αργα?

Επισης θελω να σας πω οτι γραφτηκα και πηρα τηλεφωνο σε κατι εταιρειες οι οποιες σου δινουν δςιγματακια για μπεμπαδακια απο τα προιοντα τους...πχ προδερμ βαβυλινο κτλ..

Αν ενδιαφερετε καποια να σας πω!αλλα αν πατησετε στο ινερνετ δωρεαν δειγματα για εγγυες θα σας βγαλει κατατοπιστικη λιστα με το τι δινει η καιε εταιρεια...

Σημερα εμας μας στειλανε μια πιπιλα απο το μαμ!

Ειναι το πρωτο πραγματακι που μπαινει μεσα στο σπιτι για το μπεμπακι!

Link to comment
Share on other sites

Ναι!είναι ωραία να μιλάμε με ανθρώπους που μας καταλαβαίνουν και περνάμε τα ίδια!δεν έχω καμμία φίλη που να το έχει ζήσει αυτό και απ'τις αδερφές μου,είμαι η πρώτη!μόνο την κουνιάδα μου έχω αλλά δεν τρελαίνομαι...ναι,το καρότσι λέμε να το παραγγείλουμε μαζί με την κούνια για να τα κάνουμε όλα μαζί να τελειώνουμε!πολύ ενδιαφέρον αυτό που λες με τα δείγματα!θα το κοιτάξω!και αυτές οι πάνες agnotis φαίνονται καλές και οικονομικές...ωωω!η πρώτη σας πιπίλα!με το καλό και στις υπόλοιπες!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφρο μου ναι κοιτα το...και πες μου αν πhρες καποιον!εγω πηρα babylino, proderm,frezyderm,chicco,mam k.a

Αν το γκουγκλαρετε κοριτσια οσες ενδιαφερεστε θα δειτε οτι ειναι καμια 8ωρα τηλεφωνα...με μινι πακετακια!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σημερα μου ηρθαν τα δειγματακια της frezyderm ειναι μικρα 5μλ alla μυρισε μωρουδιλα....ξετρελαθηκαααααα!!

Να ξερατε τι ομορφες μυρωδιες....σε κανει να ονειρευεσαι μωραααακι!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...