Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Καλημέρα κούκλες!τι κάνετε;πολύ ζέστη και σήμερα!άσε Μαρία μου...πολύ καούρα!αυτό με το γάλα ξέρω και εγώ αλλά δεν με βοηθάει πολύ!τι κάνεις εσύ;τα έφτιαξες τα χαρτιά για τον πολιτικό;πότε έχεις ξανά γιατρό;miss lemon,πολύ καλά το κάνετε και πάτε κάθε μέρα αφού μπορείτε...είναι ό,τι καλύτερο για τα παιδάκια σου!εμείς μένουμε παραλιακά και όπως το λες,γίνετε χαμός κάθε μέρα!ακόμα και όταν φυσάει ή έχει κύμα,θα κάνουν το μπανάκι τους!εγώ κανονικά θα πήγαινα κάθε μέρα αλλά τώρα δεν έχω πάει ακόμα!δεν μου κάνει πολύ αίσθηση,δεν ξέρω!θα πάμε το ΣΚ όμως είπαμε αλλά θα είμαι προσεκτική και δεν θα κάτσω στον ήλιο!για διακοπούλες δεν το βλέπω με τόσα έξοδα που έχουμε και όλη την κατάσταση...μάλλον για μικρές εκδρομούλες τα Σαββατοκύριακα μας βλέπω!εσείς;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσακια...μιςς λεμον εισαι τυχερη..που εχεις τις πιο ομορφες θαλασσες διπλα σου..εγω ειχα κανει αυτο το ενα μπανακι που σας ειπα αλλα απο τοτε παρολου την ζεστγ δεν εχω ξανακανει...

Αλλα το σκεφτομαι...οπως λεει και η αφρο δεν μου κανει πολυ αισθηση....

Διακοπουλες και εμεις τιποτα φετος..δεν θα παμε...και λογο οικονομικου και θελουμε να μαστε κοντα για το οτιδηποτε... τον ατγουστο θα ειμαστε και 7μηνων ε αφρο?εγω ειμαι 8μερες μικροτερη σου.

Αφρο κοιτα στο ιντερνετ λυσεις για την καουρα αλλιως δες για το χαπακι που επαιρνε η φιλη μου...

Γιατρο εχουμε στις 22του μηνα...εσειιιις?

Κοριτσια την δευτερα η την τριτη βγαινει η αδεια και επιτοπου κλεινουμε ημερομηνια...εχω ανχωθει λιγο γιατι πρεπει να γινεο εως 30/7 γιατι μετα ειναι κλειστα τον αυγουστο τα δημαρχεια και εχουν και κοσμο και θελω να κλεισω ημερομηνιες γιατι ειδη στο δημαρχειο της περιοχης μου ειναι κλεισμενα ολα εως σεπτεμβρη..ευτυχως εμεις το κανουμε στου αντρα μου που εχουν κατι διαθεσιμες ακομα...

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου,μέσα του Ιούλη θα μπώ στον 7ο και δεν θα είμαστε για ταξίδια φαντάζομαι!θέλω να πάω σε ένα γάμο τέλη του μήνα στην Αθήνα αλλά θα ρωτήσω την γιατρό μου αν μπορώ να πάω!22 έχω και εγώ ραντεβού :) εύχομαι να πάνε όλα καλά και να τα καταφέρετε να κάνετε τον γάμο σας μέσα στον μήνα Μαρία μου!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βρε κοριτσια! Μαρακι αντε να τελειωνεις και μ αυτο και να ετοιμαζεσαι για τα ψωνια για το μπεμπακι!

Αφρο μου εισαι κι εσυ τυχερουλα που εχεις θαλασσα κοντα σου! Καλα ειναι και τα ΣΚ. Κι εγω τα προτιμω γιατι δεν κουραζομαι τοσο. Στο σπτι σου εχεις ολη την ηρεμια και την πολυτελεια που θελεις! Εσεις εχετε και τα μωρακια σας να προσεχετε οποτε πρεπει να προσεχετε στη θαλασσα, στην παραλια, τον ηλιο, να ειστε στη δροσια!

Εγω, στα 24 που ημουν εγκυος στον μεγαλο μου, δεν το σκεφτομουν και πολυ! Μαλλον ο θεος με φυλαξε! Ετρεχα Σαντορινη και Παρο 6 μηνων εγκυος! Εβαζα μπολικο αντηλιακο στην κοιλια μου και γυριζα ολη μερα! Τι μυαλο!

Φετος κι εμεις δεν το κοβω να πηγαινουμε διακοπες! Προτιμω να κρατησω τα χρηματα για να μπορεσω να ανταπεξερθω στα χειμωνιατικα εξοδα των παιδιων, που δεν ειναι και λιγα! 2-3 ΣΚ, καποιες καθημερινες οταν δεν εχουμε δουλεια και ειμαστε καλυμενοι.

Προς το παρον εχουμε να αντιμετωπισουμε τις πρωτες μεγαλες ζεστες! Ουφ!!!

Κοριτσια για θυμιστε μου τις ΠΗΤ σας!!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου,μέσα του Ιούλη θα μπώ στον 7ο και δεν θα είμαστε για ταξίδια φαντάζομαι!θέλω να πάω σε ένα γάμο τέλη του μήνα στην Αθήνα αλλά θα ρωτήσω την γιατρό μου αν μπορώ να πάω!22 έχω και εγώ ραντεβού :) εύχομαι να πάνε όλα καλά και να τα καταφέρετε να κάνετε τον γάμο σας μέσα στον μήνα Μαρία μου!

 

Αφρο μου εμενα απ τον 6ο και μετα μου ειχε απαγορευσει να μπω σε αεροπλανο! Κατεβηκα απο Θεσ/νικη Πειραια με τρενο κι απο κει με δελφινι για Σαντορινη! Αλλη ταλαιπωρια κι αυτη! Στην επιστροφη οι φιλοι μας ηθελαν να παρουν αεροπλανο αλλα ρωτησαμε στο αεροδρομιο δε μ αφηναν να παρω εισητηριο! Μου ειπαν μονο με βεβαιωση γιατρου. Πηρα τη γιατρο μου τηλ και μου λεει εγω δεν στο επιτρεπω. Με δικη σου ευθυνη, υπογραψε και πηγαινε. Μετα καταλαβα οτι μαλλον ειναι σοβαρο και γυρισα παλι με τρενο!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για αεροπλανο δεν ξερω καθολου αλλα λογικα για να σου το ειπε σιγουρα καποιος σοβαρος λογος θα υπηρχε μιςς λεμον.

Εγω τωρα ειμαι 24η εβδομαδα και εχω πητ 27/10 ...εσυ αφρο???

Μιςς λεμον και εσυ μικρουλακι εγινες μανουλακι πρωτη φορα ε???

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ κορίτσια μου νομίζω ό,τι με αεροπλάνο δεν θα μου το επιτρέψει αλλά θα την ρωτήσω και για καράβι!η αλήθεια είναι ό,τι ψιλοβαριέμαι να ανεβαίνω κι'όλας με την ζέστη αλλά θα δούμε!εγώ είμαι 25 και 5 και πητ 16/10 απ'οτι θυμάμαι...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλησπερα ανεβηκα αθηνα εκτακτος κουραστηκα παρα πολη....εντομεταξη πηγα με καραβι ...αλλα πριν ρωτησα το γιατρο για αεροπλανο κ μουειπε πηγενε οπου θελεις με οτι μεσον θελεις σε 5 μερες κληνω τον 5 μηνα.αφρο κ εγω εχωαπιστευτες καουρες κεγομαι τρελενομε μου εχει δωσει το malox αλλα δεν το εχω παρει.γιατρο εχω στης 21 του μηνα ..

Link to comment
Share on other sites

Καλως την Πασχαλιτσα!

Μαρακι μου δεν ειχα απολυτως κανενα προβλημα σε καμια απ τις εγκυμοσυνες μου! Ουτε καν ζαλαδες η αναγουλες! Οι υπευθυνοι των αεροδρομιων φοβουνται τετοιες περιπτωσεις γιατι λογω του υψομετρου και της πιεσης μπορει να υπαρξει εσπευσμενος τοκετος. Κατι που δε μπορουν να αντιμετωπισουν!

Μανουλα εγινα πρωτη φορα μολις εκλεισα τα 24!!! Ημουν ηδη 3 χρονια παντρεμενη κι εμεινα εγκυος τρεις μηνες μετα την πρωτη μας προσπαθεια. Στον δευτερο εμεινα εγκυος στα 27 με την πρωτη! Τωρα ειμαι 33 και το παλικαρακι μου το μεγαλο 9μιση! Νιωθω μικρη κι ο γιος μου ειναι ολοκληρος αντρας!

Εσεις αν επιτρεπεται τι ηλικιες εχετε? Συγνωμη αν το γραψατε και δεν το ειδα!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Αχ οντως ομορφο να εισαι μικρουλα μαμα...βεβαια υπαρχουν και οι αντιθετες αποψεις...που λενε να ζησεις την ζωη σου και τα σχετικα...αλλα ο καθενας γεμιζει με διαφορετικα πραγματα...

Κοριτσια ολες εχουμε γιατρο κονταααα!εμεις αφρο την ιδια ημερομηνια...

Εγω κοριτσια ειμαι 26,5 ακριβως! Χεχεχεχ σας ειπα καο τους μηνες!και ειμαστε με το παιδι 6,5χρονια μαζι!

Εσεις κοκονες???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!καλώς την Πασχαλίτσα...τι κάνεις;ναι,δεν παλεύονται οι καούρες!δοκίμασε το γάλα που βοηθάει κάπως!δεν θέλω και εγώ να πιώ χάπια και προσπαθώ με τους φυσικούς τρόπους!η β'επιπέδου σου πότε είναι;εγώ κορίτσια όπως έχουμε ξαναπεί,είμαι 29 και όπου να'ναι θα μπω στα 30,παντρευτήκαμε τον Σεπτεμβρή που μας πέρασε και 21 του μήνα κλείνουμε 9 χρόνια σχέσης!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ααα!Μαρία μου,καταλήξαμε σε επιπλάκια απο μια ελληνική εταιρία που βρήκαμε σε ένα μαγαζί εδώ!άμα θες να τα δείς,είναι

http://www.casababy.gr και θέλουν ένα μήνα παράδοση!εμένα μου άρεσαν πολύ!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ολες κοντα ειμαστε κοριτσια ηλικιακα...σκεφτειτε τι ωραια που θα ταν μολις γεννηθουν τα μπεμπακια να χαμε μια συναντησηολες μαζι....

Αφρο μου μπηκα αλλα δεν ειδα να εχει σχεδια στο ιντερνετ?εχει δειγματα η εγω κανω κατι λαθος?καταληξατε σε σχεδιο εσεις?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία θα ήταν να ήμασταν κοντά Μαρία μου και να μπορούσαμε να βρεθούμε!δεν κατάλαβα τι εννοείς για την σελίδα...εγώ μπαίνω κανονικά και βλέπω όλα τα σχέδια...είμαστε ανάμεσα σε δύο εμείς!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφρο εχεις δικιο...εμπαινα απο κινητο και δεν μου τα εμφανιζε αλλα τωρα τα ειδα ολα....

Εχει πολυ ωραια σχεδια και μαλιστα απο τα προεφηβικα κρεβατια αυτο με την λεοπαρδαλη και το δεντρακι με τα πρασινα καγκελα το εχει παρει ο φιλος μπυ που μολις γεννησε η γυναικα του που σας ελεγα και ειναι καταπληκτικο πανεμορφο...εσεις αναμεσα σε ποιο ειστε???

Link to comment
Share on other sites

Ναι,μπράβο!έχει πολλά ωραία και λίγο πιο μεγάλες συρταριέρες απο άλλες που έχω δεί και χρειάζομαι πιο πολύ αποθηκευτικό χώρο γιατί δεν έχουμε!είμαστε ανάμεσα στο malmo και στο venere...στην τιμή είναι σχεδόν ίδια!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ισως μπορεσω να σε βοηθησω λιγακια...εγω προτεινω malmo και μαλιστα μου αρεσε εξαρχης...το θεωρω πιο ιδιαιτερο και πιο χαριτομενο...

Το αλλο ειναι πιο κλασικο θεωρω και για τα δικα μου γουστα δεν μαρεσει τοσο...θα παρεις και ντουλαπα η μονο συρταριερα και κουνια?

Link to comment
Share on other sites

Μμμμ...και εμένα το malmo μου αρέσει!το άλλο αρέσει στον άντρα μου πιο πολύ γιατί είναι πιο μοντέρνο και γκρι λευκό!οχι ντουλάπα...δεν μου χωράει!για εσάς ποιο σ'αρέσει;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω επειδη εχω μικρο δωματιο δεν μου χωραει ουτε καν η συρταριερα...οποτε σκεφτομαι να παρω παραμορφικη κουνια με αλλαξιερα μαζι..αν τις ξερετε...και μετα γινονται και κρεβατακι η γραφειο...

Λοιπον πασχαλιτσα εγω τα χω βαλει σε μια σειρα στο κεφαλι μου...τελειωνω αυτο τον μηνα τον πολιτικο και τον αλλον μηνα δηλαδη αυγουστο ξεκιναω να ψαχνω για τον μπεμπη...ωστε τελη σεπτεβριου να ειναι ετοιμα αν θελουν ενα μηνα παραδοση...

Κοριτσια ολο τρεχω και δεν φθανω...σημερα δουλευα ξυπνησα απο τις 6 γυρισα 3,30 σπιτι εφαγα πηγε 4,30 και ξαπλωσα λιγο...μετα απο μια ωρα σηκωθηκα πηγα εκανα εξουσιοδοτηση στην μανα μου να μου καταθεσει τις αναρεωτικες αδειες στο ικα και μετα πηγα κατεγθειαν σπιτι...εκατσα μολις τωρα...γυρισα και εχω κατιιιι νευρα βρηκα ενα σπιτι χαλι ...ο αντρας μου δεν μαζευει ουτε το πιατο που τρωει...και το κορυφαιο ηρθε ενας φιλος του προφανως οταν ελειπα και αφησε μια τσιχλα μασημενη πανω στο τραπεζι του σαλονιου...εκει τα ειδα ολα....δεν τον αντεχω μαλλον δεν μπορει να καταλαβει σε τι θεση βρισκομαι και δεν μπορω να κανω την δουλα του...πεταμενες καλτσες κατω..δεν το αντεχω αυτη την στιγμη που σας γραφω ειμαι ετοιμη να βαλω τα κλαματα...και μεσα μου βραζω

Link to comment
Share on other sites

Πασχαλίτσα μου,εγώ λέω στον 7ο να ξεκινήσω τις παραγγελίες για αυτά που θέλουν χρόνο,να βάψουμε το δωμάτιο να είναι έτοιμο και σιγά σιγά να φτιάχνω και το βαλιτσάκι μου για το νοσοκομείο!Μαρία μου,πολύ καλή ιδέα το πολυμορφικό αφου δεν έχετε πολύ χώρο,έχω δεί διάφορα ωραία στο ίντερνετ!αχ!κοριτσάκι μου,μην κουράζεσαι και μην συγχίζεσαι!σε καταλαβαίνω αλλά εγώ του έκανα κουβέντα του δικού μου και προσπαθεί τουλάχιστον!του τα έχεις πει εσυ τα παράπονα σου;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Mia και δυο φορες???τα χω πει....αλλα ....

Κοριτσια τα μαλλια σας τα βαφετε η κανετε ανταυγειες?

Σημερα ειχα ενα μικρο ξεσπασμα...νιωθω ασχημη και με στεναχωρει η εικονα μου...ημουν και ξανθια και η ριζα μου χει κατεβει μεχρι τα αυτια...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!τι κάνετε;υπομονή Μαράκι μου!τι να κάνεις;μην συγχίζεσαι τώρα καλό μου!εγώ τα έβαφα ξανθά αλλά δεν τα έχω βάψει τώρα και έχει φτάσει η ρίζα πολύ χαμηλά αλλά δεν με πειράζει!έχει γίνει όμπρε!και εγώ νιώθω χάλια πολλές μέρες και χοντρή αλλά το ξεπερνάω...να πας να κάνεις κάτι για τον εαυτό σου,να νιώσεις όμορφα!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το ιδιο νιωθω χοντρη και ασχημη...

ειναι και η κριση και δεν μπορω να κανω τιποτα για τον εαυτο μου...

Με το σεξ πως τα πατε?εμεις κομμενο απο τα τελη του τεταρτου και πλεον πολυ σπανια με αφηνει ο αντρας μου να τον ικανοποιω αλλιως...γιατι λεει δεν θελει να μην παθω κακο και δεν κανει για το μπεμπε και βλακειες....

Με εχει ριξει κ αυτο....σκεφτομαι οτι πριν τρελενοταν και τωρα τιποτα?μηπως εχει βρει κ καμια...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...