Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου . .

Αφρο μου ακυρωθηκε?δεν πειραζει σημερα θελουμε Νεα απο μπουμπου..

γουλιτσα μου δεν σου κρυβω οτι στεναχωρηθηκα....αλλα μην χανεις τος ελπιδες σου...συνεχισε ετσι φλου...το φλου ειναι το καλητερο!θα δεις....

Εγω κορισια εχω αυριο γιατρο...οταν τεντωνομαι με ποναει λιγο το κοιλακι μου στα αριστερα ...θα του το πω και αυτο...

Πασχαλιτσαααα τι κανεις εσυ???λεω ολα να ειναι λητα στο δημαρχειο...πιθανοτατα σκεφτομαι ενα ασπρο φορεματακι...το μαλλι κοριτσια το βαφετε???σας επιτρεπει?

Εγω το χω με την ριζα κατω...και εχω παρατηρησει οτι λαδωνει κατευθειαν πλεον...εσεις πως ειστε με το θεμα μαλλια?

Που λες πασχαλιτσα ειμαο λιγο πεσμενη γιατι νιωθ ασχημουλα....και δεν εχω πολυ ορεξη για υπερπαραγωγες στο δημαρχειο...αλλα του χρονου θα τα δωσω ολα....χαχαχαχ

Επισης θελω να τρεξω παρασκευη και σαββατοκυριακο στα κτηματα να μιλησω για τιμες και μενου πιο σοβαρα.

Κοριτσια παρασκευη και κυριακη ειναι πιο φθηνα θα επιλεγατε καποια απο τις δυο μερες?η παρασκευη εχω ακουσει θεωρειτε σαν την μεγαλη παρασκευη στην θρησκεια μας...ισχυει?ξερετε κατι?

Σας ρωτησα πολλααααα μαζι.....αλλα να μου απαντησετε σε ολα χιχιχιχιχιχιχιχ

 

Μαράκι εγω θα διάλεγα Κυριακή. Αν και ο γάμος μου εμένα έγινε Σάββατο. Για μαλλί τώρα δε γνωρίζω γιατί δεν το βάφω :-P. Μην ακούω βλακειες! Είσαι καλά ; Υπάρχει ομορφότερη γυναίκα απο μια εγκυουλα και μια νυφούλα ; Εσύ τα έχεις και τα δυο !!! Ίσως και να είναι καλύτερα κορίτσια μου, αισθάνομαι ότι δεν έχω κάνει αρκετά για εμένα κι έχω χάσει τον εαυτό μουκαι πράγματα που θέλω να κάνω δεν τα έκανα τοσο καιρό..

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα φιλενάδες!τι κάνετε;εγώ την πήρα τηλέφωνο αλλά περιμένω ακόμα να μου πεί πότε θα πάω!τα νέα μου...βγήκε η καμπύλη και είναι καλή αν και έχει ανέβει στο 100 το ζάχαρο!το πρωί που ξύπνησα είχε κάτι λευκό ξεραμένο το στήθος μου,τι να είναι άραγε;θα την ρωτήσω!ο ύπνος σας πως είναι;εγώ ξυπνάω 6 κάθε μέρα χωρίς λόγο και βλέπω συνέχεια εφιάλτες!τα μαλλιά μου,δεν τα έχώ βάψει ακόμα Μαρία μου αλλά θα τα βάψω σύντομα με φυτική βαφή,νύχια βάφω κανονικά ημιμόνιμο πάντως!Και εμείς Σάββατο το κάναμε γιατί δεν έχει διαφορά!19 ευρώ είχε ό,τι μέρα και αν το έκανες...θα προτιμούσα Κυριακή όμως!μην σκέφτεσαι βλακείες...είσαι μια κούκλα και αυτά είναι στο μυαλό μας!και εγώ νιώθω χάλια αλλά όλοι μου λένε το αντίθετο!θα λάμπεις με την κοιλίτσα σου!Goulitsa μου,να κάνεις όλα αυτά που ήθελες τώρα που μπορείς και είσαι μικρή!όταν θα περιμένεις το μωράκι σου,δεν θα μπορείς!καταλαβαίνω ό,τι τώρα σκέφτεσαι μόνο το πολυπόθητο αλλά μην παραμελείς τον εαυτό σου!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφρο αυτο που εβγαλες ειναι γαλατακι χαχαχα τι ωραια ..λοιπον που λες μαρακι μου ειναι φυσικο να νιωθουμε ετσι εχουμε κοιλιτσα κουραζομαστε ευκολα ειμαστε σε περιορισμο κ απ το σεξ ...εμεις καθολου 2 φορες εγινε κ αστα να πανε ...εχουμε χασει την σεξουαλικοτιτα μας ...ομως στον θρυσκευτηκο θα ναι ολα τελεια κ θα βαλεις κ το νυφικο που ονειρευεσε ....μην τρελενεσε παρε παραδηγμα ολες αυτες ηθοποιους κτλπ ..με παντοφλες πηγανε για γαμο ...παρολα αυτα πιστευω οτι θα σε μια κουκλα

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια μου;αυτό μου είπε και η γιατρός Pasxalitsa,γαλατάκι αλλά απο τώρα;μου έκλεισε για αύριο το πρωί ραντεβού τελικά και θα δεί και το στήθος μου πως είναι!εσένα Μαρία μου τι ώρα είναι αύριο το ραντεβού σου;όσο πάει γίνοντε και πιο αντισεξουαλικά τα πράγματα η αλήθεια είναι!και εμείς τίποτα...αλλά φροντίζω γι'αυτόν τουλάχιστον!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου μολις μπηκα απο το φροντιστηριο...

Εμενα το στηθος μου δινει καμια σουβλια αραια και που...εσας?ειχα κανει και υπερηχο οταν ημουν 2μηνων αν θυμαστε ...εθχα φαγωθει τοτε αλλα ευτυχως ολα καλα...

γαλατακι θα ειναι απο τους γαλακτοφορους αδενες που προετοιμαζονται...

αχ τι θα τραβηξουμε με το θηλασμο!!!!

Εγω αυριο εχω 8ωρα ραντεβου...μεχρι να με παρει θα εχετε αργα νεα μου...

εσυ αφρο?

Πασχαλιτσα εμεις το καναμε μια φορα την βδομαδα για κανα μηνα και μετα επειδη ειχα υγρα μας το κοψε παλι....

Αλλα αυριο θα τον ξαναρωτησω....ειναι οντως αντισεξουαλικο και νοωθω και εγω περιεργα οπως σας ειπα ασχημουλα...τα χω βαμενα και ξανθα και εχω μια ριζα μεχρι τα αυτια...

βεβαια λεω να κανω ανταυγειες...αλλα δεν εχω την διαθεση...το πιστευετε?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια καλησπερα!!! Μπορω να σας φτιαξω λιγο τη διαθεση? Στο mama365 επεσα σ ενα αρθρο με αστεια σκιτσα και θεμα? Το σεξ στην εγκυμοσυνη! Για ριξτε μια ματια!!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια.

Αφρο παλι ακυρο? Για γεννα ε?

Υπομονη λογικα αυριο θα πας!πρωστοπαρον σημερα θα εχετε μονο δικα μου νεα !θα παω στις 8...

Και ο μελλον συζηγος μου ειπε οτι ειναι πολυ κουρασμενος και αυπνος και με ρωτησε αν εχω προβλημα να παω με την μανα μου....

Εγω ειπα οχι αλλα μεσα μου πειραχτηκα...δεν εχει αγωνια να τον δει?εσεις τι λετε?εσας σας ακολουθουν μαζι?πρωτη φορα μεν που με αφηνει μονη αλλα γιατι???

Link to comment
Share on other sites

Αχ!Μαρία μου,ναι!δεν με φτάνει το άγχος μου...αύριο 11:30 μου έκλεισε!άντε να δούμε!έχεις το δίκιο σου που πειράχτηκες και εγώ απορώ που δεν έχει αγωνία να τον δεί!γιατί δεν τον ρώτησες;έρχεται πάντα ο δικό μου,μια φορά δεν ήρθε γιατί δούλευε αλλά εγώ θα ήθελα να πάω μια φορά με την μαμά μου ή την αδερφή μου να το δούν!περιμένουμε τα καλά σου νέα το βράδυ!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ!Μαρία μου,ναι!δεν με φτάνει το άγχος μου...αύριο 11:30 μου έκλεισε!άντε να δούμε!έχεις το δίκιο σου που πειράχτηκες και εγώ απορώ που δεν έχει αγωνία να τον δεί!γιατί δεν τον ρώτησες;έρχεται πάντα ο δικό μου,μια φορά δεν ήρθε γιατί δούλευε αλλά εγώ θα ήθελα να πάω μια φορά με την μαμά μου ή την αδερφή μου να το δούν!περιμένουμε τα καλά σου νέα το βράδυ!!![/quote

Βοηθεια! Εχω σταθερο κυκλο 27 ημερων. Αδιαθετησα στις 10 μαιου ηρθα σε επαφη με τον αντρα μου στις γονιμες μερες τρεις φορες χωρις προφυλαξη. Στις 6 ιουνιου μοθ ηρθε αιμα λιγο ομως δηλαδη η σερβιετα μου ισα που λερωνοταν. Αυτο για δυο μερες και μετα για μια μερα ειχα καφε υγρα. Γενικα η περιοδος μου κραταει πεντε μερες. Αυτη την φορα η κοιλια μου δεν με πονεσε καθολου ενω κανονικα υποφερω. Απο τις 3 ιουνιου εχω εντονους πονοκεφαλους πολυ πονο στην μεση, το στηθος μου ουτε μου εχει πρηστει ουτε ποναει μονο εχουν γινει ευδιακριτες οι φλεβες. Εχω καθημερινα δεκατα και ζαλιζομαι πολυ. Σημερα απο το πρωι με εχουν πιασει πονοι τραβηγματα χαμηλα στην κοιλια, και απλα αναρωτιεμαι μηπως το αιμα που ειχα δεν ηταν περιοδος και ειμαι εγκυος; εχει τυχει σε καποια;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου!Μαρία μου,που είσαι;δεν γύρισες ακόμα;περιμένουμε νέα σου!louloudeli,δεν μου έχει συμβεί εμένα αυτό αλλά το έχω ακούσει!γιατί δεν κάνεις ένα τεστ για να είσαι σίγουρη;εύχομαι τα αποτελέσματα που επιθυμείς!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!Μαρία μου,που είσαι;δεν γύρισες ακόμα;περιμένουμε νέα σου!louloudeli,δεν μου έχει συμβεί εμένα αυτό αλλά το έχω ακούσει!γιατί δεν κάνεις ένα τεστ για να είσαι σίγουρη;εύχομαι τα αποτελέσματα που επιθυμείς!

 

Ευχαριστω για αμεση απαντηση! Επειδη εχω διαβασει και εγω κατι σχετικα με το δικο μου θεμα οι πιο πολλες αναφερουν κηλιδες καφε ενω εγω ειχα αιμα κοκκινο απλα με μικρη ροη και χωρις πονο. Τι να πω!!

Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη που κατέληξε σε αποβολή,είχα αιματάκι αλλά μια μέρα και μου είπε η γιατρός ό,τι συμβαίνει καμμιά φορά στην εμφύτευση του ωαρίου αλλά κάνε το τεστ να ξέρεις!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη που κατέληξε σε αποβολή,είχα αιματάκι αλλά μια μέρα και μου είπε η γιατρός ό,τι συμβαίνει καμμιά φορά στην εμφύτευση του ωαρίου αλλά κάνε το τεστ να ξέρεις![/QUOT

Ευχαριαστω πολυ γλυκια μου. Ελπιζω σε πςριπτωση που ειμαι εγκυος να ειναι καλα το σπορακι μου μιας και δεν ειχα πονο οταν ειχα αιμα. Θα κανω αυριο ενα τεστ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια γυρισαμεεεεε!

Ολα καλα τον ειδαμε τον μπεμπακο και μας ειπε οτι ειναι μεγαλω μωρο και ειναι 470kg ο γλυκουληςςςςς!

Μου εδωσε σιδηρο μαζι με φολικο και ασβεστιο αναβραζον!

Μου γραψε εξετασεις αιματος και για κυταρομεγαλοιο και τοξοπλασμα...μας ειπε οτι ακομα δεν εχει παρει θεση και εχει τα ΠΟΔΙΑ του χαμηλα και για αυτο νιωθω πονακια καμια φορα χαμηλα...

μας ειπε να κανουμε β επιπεδοθ τελος του μηνα ...θα παρω να κλεισω ραντεβου!

Link to comment
Share on other sites

Μαρία μου,τέλεια!μπράβοοοοο...450kg;παναγία μου!χαχαχαχα...πήγες τελικά με τον αντρούλη σου;αυτά παίρνω και εγώ τώρα!πάει το σεξ πάλι,ε;ααααχ!καληνύχτα κούκλες!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

470 παρακαλω μας εφαγες 20gr χαχαχαχαχ.

Ποτε θα πας αφρο μου?περιμενω νεα σου και να μου πεις και ποσα γραμμαριακια ειστε εσεις!

Τα αλλα κοριτσια μου τι κανουν?πασχαλιτσα?γουλισα???

Link to comment
Share on other sites

470 παρακαλω μας εφαγες 20gr χαχαχαχαχ.

Ποτε θα πας αφρο μου?περιμενω νεα σου και να μου πεις και ποσα γραμμαριακια ειστε εσεις!

Τα αλλα κοριτσια μου τι κανουν?πασχαλιτσα?γουλισα???

 

Ορίστε Μαρία μου ολόκληρος παλικαρος ! Δε πειράζει για το σεξ έχεις το μωράκι σου. Μόλις με το καλό γεννήσεις εκεί δως του ! Κορίτσια μου πως θα γεννήσετε φυσιολογικά ή καισαρική ;

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου!τι κάνετε;γυρίσαμε!!!η κοριτσάρα μας είναι 460gr πολύ ευχαριστημένη η γιατρός με την ανάπτυξη της!όλα πολύ συμμετρικά!είμαι 21 και 5 λέει!έχει τα ποδαράκια της στον αφαλό μου και γι'αυτό την νιώθω ψηλά!ανάποδο παιδί...μου είπε να πάω σε ενδοκρινολόγο όμως για το ζάχαρο!να μου δώσει διατροφή τώρα που είναι νωρίς!έχω ραντεβού 27 για την β'επιπέδου και θα ξαναπάω 3 Ιούλη για να την δεί...αυτάαα!!!ουφ!!!φυσιολογικά θέλω εγώ Goulitsa μου!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω φυσιολογικα θελω!!!αλλα να μην ποναω γινετε?

Εκανες ζαχαρο αφρο μου?εμενα μου ειπε οτι στις 24εβδομαδες συνηθως κανουμε την εξεταση για το ζαχαρο δεν θυμαμαι και πως λεγεται...

εσας ειδε κατι νωριτερα????

Α ειστε μεγαλα και εσεις...εγω ειμαι 20και 2μερες!

σημερα θα κλεισω για β επιπεδου

γουλιτσα οπως τα λες...υπομονη τι να κανουμε???αρκει να πανε ολααααα καλα....

Link to comment
Share on other sites

Ναι,ούτε εγώ θέλω να πονέσω αλλά δύσκολο όπως και να το κάνουμε!την καμπύλη σας είχα πεί ό,τι την έκανα την προηγούμενη βδομάδα αλλά την μικρή που κρατάει μια ώρα επειδή ήταν λίγο ανεβασμένο το ζάχαρο και για λόγους προληπτικούς να προσέξω τώρα που είναι νωρίς γιατί ενώ δεν τρώω γλυκά,δεν μπορώ να μην τρώω μακαρόνια,ρύζι,πατάτες,ψωμί!πολύ δύσκολο!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...