Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Κοριτσια πηγα σε μια ιδιωτικη κλινικη στο ρεα που ειναι κοντα στο σπιτι μου γιατι ειχα μεγαλο ανχος...και τον ειδα τον μπεμπη στα γρηγορα ευτηχως ολα καλα η καρδουλα χτυπαγε δεν ζητησα κατι αλλο ιδιαιτερο ..μονο την καρδουλα να ακουσω και τα αλλα με τον γιατρο μου...

Τον οποιο τον βρηκα και μου πε και αυτος αν δεν εβγαλες αιμα δεν επαθε τιποτα ...

Αλλα απο το ανχος μου πηγα και μονη μου να ακουσω καρδια...καλα δεν εκανα κοριτσια????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πολυ καλα εκανες Μαρια μου! Και μπραβο σου που το σκεφτηκες! Τουλαχιστον σου εφυγε το αγχος, ειδες το μπεμπακι σου που ειναι μια χαρα, ακουσες και την καρδουλα και πηφε η ψυχη σου στη θεση της! Προσοχη απο δω και περα!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσια μου ηρεμησα. . Αυτος μου ειπε στο ρεα οτι ο μπεμπης ειναι μεγαλητερος απο οσο η ημερομηνια μας μαλλον και οτι ισως μου αλλαξουν την πητ.

Αλλα δεν ρωτησα πολλα γιατι ο γιατρος μου δεν ειναι σε αυτο το νοσοκομειο και γιατι εγω ηθελα να ακουσω την καρδουλα μονο ολα τα αλλα τα συζηταω με το γιατρο. .

Αν και σκοπευω να μην του πω οτι πηγα και εκανα μονη μ υπερηχο...γιατι θα μου πει αφου σου πα ολα καλα γιατι εκανες?και ισως με πει υπερβολικη....

Δεν χρειαζεται να το μαθει....

Ετσι που λετε κοριτσια σημερα ...σταβα ολα!ευτηχως το τελος καλο με ενα βαθουλωμα στο αμαξι μου....😢😢😢😢

Εσεις τι κανετε κοριτσια μου?

Δεν ρωτησα με αυτα και με αυτα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια....βρε μαρακι μου πω πω ευτυχως δεν εγινε κατι σοβαρο καλα εκανες κ πηγες για υπερηχω ...αγιο ειχες να πας εκκλησια να αναψης ενα κερακι .

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Σας στελνω μνμα απο τον καναπε μου..χαλαρωνω και ο μελλοντικος μου αντρας κανει δουλειτσες....πρωτη φορα που το προτεινε....τι να επαθε αραγε????

Βεβαια τις κανει αρπα κολλα αλλα απο το ολοτελα καλη και η παναγιωτενα!

Τι κανετε εσεις κοριτσια μου???ολα καλα???

Τελικα νιωθω καθε μερα το μπεμπακι σας το πα?

Πασχαλισα ευτηχως ολα καλα....πως εισαι εσυ πασχαλιτσα???ποτε εχεις γιατρουλη?

Την αλλη εβδομαδα κοριτσια θα παρω και κατι ρεπο και θα τρεξω να βγαλω τα χαρτια για τον πολιτικο να φευγει και αυτο απο την μεση....

Και ειδη κοιταω προσκλητηρια και μπουμποθνιερες για το θρησκευτικο του χρονου τετοια εποχη λεω να τον κανω...

Εσεις που γνωριζετε για να κλεισω ενα ξωκλησακι που θελω για μαιο η ιουνιο του 2016 ποτε πιστευετε πρεπει να ξεκινησω διαδθκασιες?ποσο διαστημα πριν?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!τι κάνετε;και εγώ χαλαρώνω σήμερα και κάνει κάποιες δουλείτσες ο άντρας μου!εγώ μόνο μαγείρεμα...πρέπει να μας βοηθάνε λίγο τώρα και ας μην τα κάνουν όπως τα κάνουμε εμείς!πως το νιώθεις εσύ Μαρία μου και πότε;δεν είναι τέλειο;η κοιλίτσα φαίνεται;με το καλό και ο γάμος σας Μαρία μου!δεν ξέρω τι ισχύει στην Αθήνα αλλά εμείς κλείσαμε 10 μήνες πριν το κέντρο και 7 μήνες πρίν την εκκλησία!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Σας στελνω μνμα απο τον καναπε μου..χαλαρωνω και ο μελλοντικος μου αντρας κανει δουλειτσες....πρωτη φορα που το προτεινε....τι να επαθε αραγε????

Βεβαια τις κανει αρπα κολλα αλλα απο το ολοτελα καλη και η παναγιωτενα!

Τι κανετε εσεις κοριτσια μου???ολα καλα???

Τελικα νιωθω καθε μερα το μπεμπακι σας το πα?

Πασχαλισα ευτηχως ολα καλα....πως εισαι εσυ πασχαλιτσα???ποτε εχεις γιατρουλη?

Την αλλη εβδομαδα κοριτσια θα παρω και κατι ρεπο και θα τρεξω να βγαλω τα χαρτια για τον πολιτικο να φευγει και αυτο απο την μεση....

Και ειδη κοιταω προσκλητηρια και μπουμποθνιερες για το θρησκευτικο του χρονου τετοια εποχη λεω να τον κανω...

Εσεις που γνωριζετε για να κλεισω ενα ξωκλησακι που θελω για μαιο η ιουνιο του 2016 ποτε πιστευετε πρεπει να ξεκινησω διαδθκασιες?ποσο διαστημα πριν?

 

Μαρία πρώτα το κέντρο κλείσε για να έχεις σίγουρο. Πρέπει να πας και χαρτιά όμως για να κλείσεις εκκλησία...

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν το νοιωθω καποια συγκεκριμενη ωρα οποτε ξυπνησει και κανει τουμπιτσες....

Ναι φαινευται το κοιλακι...αφου ειχα παει σουπερμαρκετ προχθες και μου λεγαν εγγυος εισαι?

Οπως και στν δουλεια μου το λενε ατομα που δεν το ξερουν!

Και εμας εδω νωρις τα κλεινεις...οποτε λετε κοριτσια μολις γεννησω και σαραντησω θα ειναι καλα για να αρχισω να ασχοληθω και να το ψαξω σοβαρα το θεμα του κεντρου... θα ειναι περιπου 6με 7μηνες πριν.

Παντως τωρα που κοιταξα δεν εχουν βγαλει ακομα τιμες για του χρονου....

Εσεις τι κανετε?γουλιτσα?αφρο????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν το νοιωθω καποια συγκεκριμενη ωρα οποτε ξυπνησει και κανει τουμπιτσες....

Ναι φαινευται το κοιλακι...αφου ειχα παει σουπερμαρκετ προχθες και μου λεγαν εγγυος εισαι?

Οπως και στν δουλεια μου το λενε ατομα που δεν το ξερουν!

Και εμας εδω νωρις τα κλεινεις...οποτε λετε κοριτσια μολις γεννησω και σαραντησω θα ειναι καλα για να αρχισω να ασχοληθω και να το ψαξω σοβαρα το θεμα του κεντρου... θα ειναι περιπου 6με 7μηνες πριν.

Παντως τωρα που κοιταξα δεν εχουν βγαλει ακομα τιμες για του χρονου....

Εσεις τι κανετε?γουλιτσα?αφρο????

 

Μαράκι μου μη σε αγχώνει από τώρα ο γάμος.. Απόλαυσε το μικρό σου και σε λίγο θα τα δεις όλα με ησυχία. Κορίτσια μου εγω είμαι σε καθυστέρηση αλλά δεν ενθουσιάζομαι! Περιμένω...

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου,καλά είμαι και εγώ!εγώ την νιώθω μετά το φαγητό συνήθως και ειδικά το βράδυ...ανυπομονώ για το ραντεβού μας αύριο!!!εκεί που δεν είχα πάρει σχεδόν καθόλου κιλά,σήμερα που ζυγίστικα είδα ό,τι έχω πάρει 5 από την αρχή και φοβάμαι μην με μαλώσει αύριο η γιατρός!ούφ!έχει ξεπεταχτεί και εμένα η κοιλίτσα!!!για τον θρησκευτικό έχεις πολύ χρόνο,κανόνισε τώρα τον πολιτικό!Goulitsa,περιμένουμε και εμείς μαζί σου!μην αγχώνεσαι!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γουλιτσαααααα μουυυυυυυ μακαρι παναγιτσα μου να μας εχεις νυφη!!μην ανχωνεσαι καθολου..το ξεγνοιαστο πιανει παντα και σχεδον σε ολες τις περιπτωσεις!!

Αφρο τι ωρα θα πας αυριο;;;περιμενουμε νεα απο μπουμπου!μην μας ξεχασεις...

Κοριτσια μετα απο αυτα που ειπαμε το εψαξα λιγο κααι μαλλον πρεπει να ξεκινησω απο τωραγια χωρο δεξιωσης....ειδη σημερα περασα την μερα μου περνοντας τηλεφωνο...τα μισα ηταν καικλεισμενα φανταστειτε...

Βρηκα κατι που ειχαμε παει και καλεσμενη περυσι σε εναν αλλο γαμο και εχει μεσα και εκκλησακι λεω για τον αλλο μαιο...

Μου ανοιξε η ψυχη σημερα και μονο που επερνα τηλ και σκεφτομουν οτι θα ζησω αυτο που τοσο ονειρευομουν....

Οι τιμες βεβαια ειναι δραμα....βρηκα με 32ευρω πολυ ωραιο χωρο!το πιο φθηνο φανταστειτε....πρεπει να παω και απο κοντα για να δω μενου κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Αχ!Μαρία μου έχει πολύ τρέξιμο αλλά θα είναι τέλεια και κοιτάξτε να το χαρείτε γιατί μια φορά γίνονται αυτά!θα έχετε και το μπεμπέ σας μαζί!!!!Α,εκεί τα κλείνουν πολύ νωρίς και είναι πανάκριβα δηλαδή!έχω 13:00 ραντεβού,θα σας τα πώ το μεσημέρι!Goulitsa,σε καταλαβαίνω αλλά χαλαρά,περίμενε 2-3 μέρες και μακάρι παναγία μου!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου ..αφρο περιμενουμε τα νεα σου ....γουλιτσα μου ετσι χαλαρα κ περιμενουμεεεεεεεεεεεεε....μαρια εσυ τεταρτη ...εγω 22 αργο για τον γιατρο ....κοριτσια ριχτε μια ματια στης πανες agnotis μου φενονται καλες κ οικονομηκες

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου θα σου δώσω την εξής συμβουλή. Μην σας καταπιασει το άγχος γιατί δεν θα το χαρείτε.. Εγω έτρεχα σαν την τρελη και ήμουν όλη την ώρα ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!!! Ευτυχώς έστω και αργά κατάλαβα το λάθος μου γιατί λέω στοπ Γεωργία τι θα θυμάσαι από το γάμο σου μια τρελα ; κι έτσι το ψιλοεσωσα.. Ναι Αφρό μου περιμένουμε.. Πασχαλίτσα μου θα πέρασε ο καιρός γρήγορα οποτε μην αγχώνεσαι :D

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ!κορίτσια μου,μου ακύρωσε το ραντεβού γιατί προέκυψε γέννα!θα με πάρει όταν τελειώσει να δούμε αν θα προλάβει σήμερα αλλιώς θα κανονίσουμε απο αύριο!ουφ!!!και το άγχος συνεχίζεται...εσείς πως είστε;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ!κορίτσια μου,μου ακύρωσε το ραντεβού γιατί προέκυψε γέννα!θα με πάρει όταν τελειώσει να δούμε αν θα προλάβει σήμερα αλλιώς θα κανονίσουμε απο αύριο!ουφ!!!και το άγχος συνεχίζεται...εσείς πως είστε;

 

Υπομονή Αφρο μου... Περιμένουμεεεεε :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Που είσαστε κορίτσια μου σήμερα;εγώ δεν έκανα τελικά σήμερα το ραντεβού γιατί δεν με πήρε!θα τελείωσε αργά λογικά...ελπίζω για αύριο!εσείς τι κάνετε;τι νέα;Goulitsa,περιμένουμε;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Που είσαστε κορίτσια μου σήμερα;εγώ δεν έκανα τελικά σήμερα το ραντεβού γιατί δεν με πήρε!θα τελείωσε αργά λογικά...ελπίζω για αύριο!εσείς τι κάνετε;τι νέα;Goulitsa,περιμένουμε;

 

Αφρο μου τίποτα.. Αδιαθέτησα τελικά..

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ...οφου γουλιτσα μου κριμα ομως μην το βαζεις κατω σε παρακαλω ...συνεχισε απλα μην το σκευτεσαι κ θα δεις πως θα ερθει....αφρο μου παρτην κ κλεισε ενα καινουργιο ...μαρακι εσυ εχεις τρελαθη με της ετοιμασιες τι ωραια σιγουρα ομως θαχει ανεβει η ψυχολογια σου ...πες μας τη θα φορεσης στο δημαρχειο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ...οφου γουλιτσα μου κριμα ομως μην το βαζεις κατω σε παρακαλω ...συνεχισε απλα μην το σκευτεσαι κ θα δεις πως θα ερθει....αφρο μου παρτην κ κλεισε ενα καινουργιο ...μαρακι εσυ εχεις τρελαθη με της ετοιμασιες τι ωραια σιγουρα ομως θαχει ανεβει η ψυχολογια σου ...πες μας τη θα φορεσης στο δημαρχειο?

 

Αφρο μου πόσο ακόμη ..; Αν είχα πιάσει από την αρχή των προσπαθειών τώρα θα γεννούσα! Θα δείξει πασχαλίτσα μου .. Α ναι για πες Μαράκι.

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου . .

Αφρο μου ακυρωθηκε?δεν πειραζει σημερα θελουμε Νεα απο μπουμπου..

γουλιτσα μου δεν σου κρυβω οτι στεναχωρηθηκα....αλλα μην χανεις τος ελπιδες σου...συνεχισε ετσι φλου...το φλου ειναι το καλητερο!θα δεις....

Εγω κορισια εχω αυριο γιατρο...οταν τεντωνομαι με ποναει λιγο το κοιλακι μου στα αριστερα ...θα του το πω και αυτο...

Πασχαλιτσαααα τι κανεις εσυ???λεω ολα να ειναι λητα στο δημαρχειο...πιθανοτατα σκεφτομαι ενα ασπρο φορεματακι...το μαλλι κοριτσια το βαφετε???σας επιτρεπει?

Εγω το χω με την ριζα κατω...και εχω παρατηρησει οτι λαδωνει κατευθειαν πλεον...εσεις πως ειστε με το θεμα μαλλια?

Που λες πασχαλιτσα ειμαο λιγο πεσμενη γιατι νιωθ ασχημουλα....και δεν εχω πολυ ορεξη για υπερπαραγωγες στο δημαρχειο...αλλα του χρονου θα τα δωσω ολα....χαχαχαχ

Επισης θελω να τρεξω παρασκευη και σαββατοκυριακο στα κτηματα να μιλησω για τιμες και μενου πιο σοβαρα.

Κοριτσια παρασκευη και κυριακη ειναι πιο φθηνα θα επιλεγατε καποια απο τις δυο μερες?η παρασκευη εχω ακουσει θεωρειτε σαν την μεγαλη παρασκευη στην θρησκεια μας...ισχυει?ξερετε κατι?

Σας ρωτησα πολλααααα μαζι.....αλλα να μου απαντησετε σε ολα χιχιχιχιχιχιχιχ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...