Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια ! Μαρακι μου με το καλο ευχομαι τα καλητερα χαρες!!!!! Συμφωνω καμια βερα σημερα δεν ειναι το ιδιο αλλη ο αντρας αλλη η γυναικα ...αλλα κ εγω του κλασικου ειμαι χρυσες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου! Σε καλό σας βρε κούκλες τι μου θυμίσατε με τις βέρες... Το τι τράβηξα για να βρω βερα δε λέγεται ! Τι μούτρα του είχα κάνει του δικού μου δε μας έφτασε ένα απόγευμα για να συμφωνήσουμε ! Ευτυχώς βρηλανε την καλύτερη στο τέλος! :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου...

Επειδη ειχα εναν ενδυασμο του ειπα να ξαναπαω στο μαγαζι να ριξω αλλη μια μικρη ματια..

Σημερα ειχα κατι πονακια μια μεσα στον κολπο το πρωι για κανα δυωρο με χτυπαγε

Και τωρα το μεσημερα στην ωοοθηκη κοντα...πηγα να κατουρησω κιολας και με ενοχλησε το σημειο....

Ρε κοριτσια θελω να σας πω οτι δεν ξεκουραζομαι κιολας...τρεχω σαν τον βεγγο...

Ακουστε προγραμμα δευτερα πηγα πρωι στη δουλεια και εφυγα 7,30το απογευμα...μεχρι να φτασω σπιτι πηγε 8 εκατσα λιγο εφαγα και ξεραθηκα...

Χθες σχολασα 3 και κατευθειαν κατεβηκαμε αθηνα για τις βερες και μετα καπακι πηγα στο φροντισηριο για μαθημα και γυρισα 10,30σπιτι πτωμα κοιμηθηκα και σημερα δουλεια μετα μαγειρεμα καπακι και μετα μπορει να ξαναπαω για τις βερες...

Νιωθω χαλια που δεν ξεκουραζω το μπεμπακι μου....

Λετε να παρω καμια αναρρωτικη?

νιωθω εξαντλημενη απο την καθημερινοτητα...και καθε μερα 7ωρα ειμαι στο ποδι!

Link to comment
Share on other sites

Γουλιτσα θελω να δω τις βερες σου....μπορεις να ανεβασεις?

Και αν το βρεις πες μου πως ανεβαινουν να σας δειξω να μου πειτε γνωμη....

http://www.breuning.gr/index.php?content%2F4veres+gamou%2F1apoxriso%2F002Basic+Light%2F4227-4228.jpg

Μαράκι στις έστειλα έτσι γιατί φωτογραφία δε μπορώ! :P ναι Μαράκι να πάρεις λίγη άδεια να στανιαρεις βρε κορίτσι μου.. Τουλάχιστον μια εβδομάδα το χρειάζεσαι!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοπέλες μου!τι κάνετε;Μαρία μου,είναι όντως πολύ κουραστικό το πρόγραμμα σου και ειδικά για μια εγκυούλα...καλό θα ήταν να μπορούσες να ξεκουστείς λίγο!γιατί το ξανασκέφτηκες για τις βέρες;τα πονάκια μπορεί να είναι το μωράκι σου!Goulitsa,πολύ όμορφες και μοντέρνες και οι δικές σας!!! ;) αν ήταν και χρυσές,θα μου άρεσαν και για'μας!χεχεχε!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Πως ειστε? Βλεπω οτι οι εγκυουλες μας προχωρανε μια χαρα! Κι η Goulitsa ακμαιοτατη! Μαρια μου καλα σου λενε τα κοριτσια. Πρεπει να ξεκουραστεις λιγακι. Και στη δουλιτσα σου λιγο πιο χαλαρα! Και με τις βερες σου, τι σ εχει πιασει? Οσο πιο πολλα σχεδια βλεπεις τοσο πιο πολλες γνωμες θ αλλαζεις! Ο χαρακτηρας τους ειναι συμβολικος κι οχι αισθητικος! Βεβαια θα τις φορας μια ζωη, οποτε φροντισε να ειναι κατι που θα σου αρεσει! :D

Εγω κλεινω 13 χρονια γαμου (ναι παντρευτηκα μικρουλα) και τοτε δεν υπηρχαν πολλα σχεδια. Ετσι πηρα τις κλασσικες χρυσες γιατι ηθελα να ξεχωριζουν απ τα δαχτυλιδια. Κατα τ αλλα ειμαι καλα στην υγεια μου. Χθες πηγα εκδρομη με τον μικρουλη μου. Ξεφυγαμε λιγο και περασαμε πολυ ωραια. Αυτα! Πολλα φιλια σε ολες σας!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Lemon mou μπραβοοοο να περνατε παντα ομορφα με υγεια!!!και ολα τα αλλα ειναι περιττα...

Κοριτσια δεν ξερω τι με επιασε....θελω πολυ να σας δειξω τα δτο σχεδια που ειμαι αναμεσα για να μου πειτε γνωμες αλλα δεν ξερω πως.. μπορειτε να με βοηθησετε?

Γουλιτσα πως το εκανες για να δειξω και εγω?πως επισυναπτω την σελιδα στο ιντερνετ?

Οι βερες σου πανεμορφες....αλλα τσιμπημενες!!!!

Εμεις κοιταμε κατι μεχρι εκει που σας ειπα...

Κοριτσια το ξερω κουραζομαι το νιωθω και εγω αλλα τι να κανω?προσπαθω οσο γινετε ....

Εσεις πως ειστε?

Αφρο ποτε εχεις γιατρο????

Link to comment
Share on other sites

Το έψαχνα και εγώ Μαρία μου πως βάζουμε φώτο αλλά δεν το βρήκα!περιέγραψε τα μας!προσπάθησε να ξεκουράζεσαι όσο περισσότερο μπορείς όμως...εγώ την Δευτέρα,εσύ;Γειά σου Miss Lemon,13 χρόνια;μπράβο!να τα εκατοστήσετε και να περνάτε πάντα έτσι όμορφα!και για'μένα η χρυσή βέρα ξεχωρίζει απο τα απλά δαχτυλίδια αλλά είναι και θέμα γούστου!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια ξαναπηγα για τις βερες και κατεληξα στις ιδιες που ειχα διαλεξει με την διαφορα οτι του ειπα να μου βαλει ενα διαμαντακι στη μεση!

Ειναι μισο λευκοχρυσο και μισο χρυσο φανταστειτε ωστε να μην χανει το χαρισμα σαν βερα με το χρυσο αλλα και λευκοχρυσο για να μην φενεται καραμπινατο χρυσο.

Εγω αφρο μου εχω τεταρτη γιατρο και δεν ξερεις πως ανυπομονω...εχω κατι πονακια δεξια και αριστερα χαμηλα κοντα σε ωοοηηκες...

Σημερα τον πηρα μπας και ειχε να με βαλει δευτερα αλλα δεν εχει ειναι φουλ....οποτε θα περιμενω τεταρτη αναγκαστηκα!!!!

Κοριτσια νιωθω ειδη να το εχω αγαπησει το μπεμπακι μου...φανταζομαι τα μικρα του χερακια και πατουσακιαααα ...

Αχ παναγια μου να ειναι ολα καλααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφρο μου κι εγώ χρυσές ήθελα αλλά λεω πάει στο καλό ας μην κολλήσουμε στις βέρες. Η αλήθεια είναι Μαρία μου ότι εκανα λίγο να τις συνηθίσω.. Έχω λεπτά δαχτυλάκια και μου έκατσαν λίγο βαριές :P. Lemon έτσι μπράβο να ακούμε καλά νέα ! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και να παίρνατε πάντα καλά !!! Μαρία μου αν βρεις τις βέρες στο ίντερνετ κάνε τη σελίδα αντιγραφή και καντην επικόλληση στο κείμενο που θα γράψεις.

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω κοριτσια μου για τις ευχουλες σας! Προσπαθω οσο μπορω να περναω χρονο με τα παιδακια μου, οπως κανετε κι εσεις με τα μπεμπακια σας! Ειναι ανεκτιμητο! Αντε πλησιαζουν κι οι μερες που θα πατε στο γιατρο Μαρια και Αφρο και θα δειτε πως ολα ειναι μια χαρα! Τι καλα! Μαρακι καλα εκανες κι εβαλες το διαμαντακι. Μ αρεσει πολυ ετσι οπως το φανταζομαι και μαλλον κι εγω κατι τετοιο θα διαλεγα αν παντρευομουν τωρα!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!πως είστε;πολύ ωραίες ακούγονται Μαράκι μου και χαίρομαι που έχουν έστω λίγο χρυσό!χεχεχε...καλορίζικες και τώρα ξέρεις,μην την χάσεις γιατί θα χάσεις και τον άντρα σου,μην την βάλει άλλη γιατί θα στον κλέψει και τέτοια!!!χαχαχα!εγώ να δείς αγωνία που έχω για να το δώ και να είναι όλα καλά!εχώ συνέχεια πονάκια αλλά φαντάζομαι ό,τι είναι τα μωράκια μας που μας πιέζουν!μετά το φαγητό την νιώθω πάντα να κουνιέται!υπομονή Μαρία μου και θα περάσουν οι μέρες για να τα δούμε...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στο παρεακι!!!

Ναι ωραιες ειναι κοριτσια....γουλισα αν τα καταφερω θα τις βαλω...

Σημερα τα μεσανυχτα ειχα κατι λιγα πονακια περιοδου για κανα 5λεπτο...

Νιωθω οτι η τεταρτη ερχεται σε ενα χρονο....

Χθες περπατησα και τον κουρασα....εσεις περπατατε καθολου?????

Αφρο τι ωραια που την νιωθεις τακτικα....

Εγω τον νιωθω που κ που στην μερα...χθες δεν τον ακουσα πολυ και το ανχος χτυπαει κοκκινο...

Θελω να παω επειγοντως γιατρο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες!τι κάνετε;Μαρία μου,σε καταλαβαίνω αλλά πρέπει να κάνουμε υπομονή!μου φαίνεται ό,τι έχουν περάσει 2-3 μήνες από την τελευταία φορά...εγώ υποφέρω απο την κοιλιά μου αλλά πιστεύω ό,τι είναι το έντερο μου και που δεν μπορώ να πάω τουαλέτα!σήμερα θα φάω όσπρια και θα βάλω και υπόθετο γιατί δεν πάει άλλο...πήγα σήμερα το πρωί και έκανα καμπύλη ζαχάρου μικρή (με το ζόρι δεν έκανα εμετό!) και τις μηνιαίες εξετάσεις,την Δεύτερα πρίν πάω στην γιατρό θα τα πάρω!είναι τέλειο που νιώθουμε τα μωράκια μας έστω και λίγο!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πο πο Αφρο σε καταλαβαινω! Η καμπυλη ζαχαρου ειναι η χειροτερη εξεταση της εγκυμοσυνης! Οσο σκεφτομαι αυτη τη γλυκοζη που πρεπει να πιεις δεκα φορες!!!! Απαπαπαπα! Πρεπει ομως να γινει, τι να κανουμε! Το ευχαριστο ειναι οτι τα μπεμπακια σας μεγαλωνουν και τα νιωθετε καθε μερα και πιο εντονα! Οσο για το εντερακι....ειναι κι αυτο μια "παρενεργεια"! Υπομονη κοριτσακια μου! Οι μερες για το γιατρο σας πλησιαζουν κι επιτελους θα δειτε τα μωρακια σας! Φιλια!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον χαιρομαστε με τη χαρα των αλλων κοριτσιων Goulitsa μου και ξεχναμε λιγο τα δικα μας. Μην απογοητευεσαι! Ο Θεος εχει για ολους! Θα σου ρθει οταν δε θα το περιμενεις κι η χαρα σου θα ειναι διπλη!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Να μαι και εγω...

Πασχαλιτσα που εχεις χαθει????

Κοριτσια μπορει να ειναι νωρις αλλα αν μπορειτε ριξτε μια ματια στο beboulino.gr na δειτε τα σετ που δινει σε καλες τιμες...

Πατηστε οταν μπειτε προτασεις μπεμπουλινο ...

Αν και ειναι νωρις αλλα οσο να ναι μια ματια την ριχνουμε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια ..εδω ειμαι μαρακι μου μπενω σας διαβαζω κ βγενω γιατι δεν προλαβενω μου πεσανε δουλιες ...αντε να πατε δευτερα-τεταρτη αφρο μαρια να δείτε τα μωρακια να ηρεμησετε λιγο λιγο ...εγω αργο ακομα 22 θα παω ...ρε κοριτσια αφου θα παω στης 22 ποτε πρεπει να κανω της εξετασης που μου εβαλε ?

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον χαιρομαστε με τη χαρα των αλλων κοριτσιων Goulitsa μου και ξεχναμε λιγο τα δικα μας. Μην απογοητευεσαι! Ο Θεος εχει για ολους! Θα σου ρθει οταν δε θα το περιμενεις κι η χαρα σου θα ειναι διπλη!

 

Ακριβώς Miss Lemon ! Κορίτσια μου να σας πω και κάτι αυτό το μήνα το παράτησα τελείως φλου ! Ούτε ωορρηξία ούτε τίποτα! Τόση φασαρία τσάμπα ήταν! :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλητερα γουλιτσα το φλου ειναι καλητερο...

Κοριτσια εγω σημερα τρακαρα...οχι πολυ δυνατα αλλα εφαγα κραδασμο και μετα τααχτηκα τοσο πολυ εκλαιγα καο χτυπαγε η καρδια μου σαν τρελη...

Δεν βρισκω τον γυναικολογο να του το πω....ολα χαλια μου πανε....με εχουν φαει

Λετε να εχει παθει τιποτα το μπεμπακι?

Τι θα κανατε στη θεση μυ?θα πηγαινατε για υπερηχο?τι να κανω???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλες μου!τι κάνετε;Pasxalitsa,τις εξετάσεις του μήνα λές;αν δεν σου είπε πότε,κάνε τις λίγες μέρες πρίν πάς έτσι ώστε να έχουν βγεί όταν πας,εγώ αυτό κάνω!Goulitsa,καλύτερα έτσι!χαλαρά και έτσι θα γίνει χωρίς άγχος,θα δείς!φυλλικό παίρνεις;Μαρία μου,αχ!αυτός είναι μεγάλος φόβος μου με την οδήγηση!πως νιώθεις εσύ;δεν πονάς;εγώ θα μιλούσα με τον γιατρό μου,μήπως μπορούσε να με δεί!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι Αφρο μου παίρνω.. Μαράκι μου εγώ θα πήγαινα στάνταρ για υπερηχο.! Προσπάθησε λίγο ακόμη να βρεις το γιατρό σου να του μιλήσεις. Κορίτσια κακα τα ψέματα με τα αμάξια κι εγώ τρέμω παρότι οδηγώ...

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Μαρακι!!! Τι ηταν αυτο που επαθες βρε κοριτσι μου!!! Μην αγχωνεσαι. Κατσε ξεκουρασου και ηρεμησε. Το μπεμπακι δε μπορει να επαθε κατι γιατι ειναι πολυ μικρουλι ακομα και προστετευεται πολυ καλα. Νομιζω! Χτυπησες την κοιλιτσα σου στο τιμονι? Καλυτερα βρες το γιατρο σου και πες του τι εγινε. Δε νομιζω ομως να επαθες κατι. Απλα για να σου φυγει το αγχος. Η σδερφη μου επεσε απο τη σκαλα στον 7ο και το μωρο δεν ειχε παθει τιποτα. Της πονουσε ομως η μεση γι αρκετο καιρο και ξεκουραζοταν. Αν αυτο σε παρηγορει! Περαστικα σου παντως. Μην αγχωνεσαι! Ολα καλα θα ειναι. Περιμενουμε νεα σου!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...