Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια! Πως ειστε? Αργυρουλα χαθηκες!!! Εγκυουλες χαιρομαι που νιωθετε τα μπεμπακια σας! Κι οσο μεγαλωνουν δε θα ησυχαζουν! Σοφακι με το καλο τα διδυμακια σου και καλωσηρθες! Goulitsa ηρεμησε! Χαλαρωσε αυτο το μηνα! Πιο ευκολα θα σου ρθει αν δεν το σκεφτεσαι. Εγω στον πρωτο μου προσπαθουσα 2μιση χρονια! Κι αφου καταλαβα οτι η δουλεια ηταν αυτη που με αγχωνε, παραιτηθηκα στις 12 Μαρτιου και στις 26 εμεινα εγκυος! Δε σου λεω φυσικα ν αφησεις τη δουλεια σου αλλα ν αφησεις στην ακρη οτι σε αγχωνει! Μαρακι κι εγω ειχα πολλα υγρα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη αλλα δε θυμαμαι να μου ειχε δωσει κατι ο γιατρος. Δεν ηταν σε ανησυχητικη ποσοτητα ισως γι αυτο. Ρωτα και πες μας. Θα ενδιαφερει και τις αλλες εγκυουλες αυτο.

Εγω στα ιδια κοριτσια μου. Αιμα τελος! Ειχα 7 μερες και καθαρισα μαχαιρι. Νομιζω ειναι καλα. Μου ανεβηκε κι ο αιματοκριτης, σιδηρος, φεριτινες ολα στα κανονικα τους. Σημερα καναμε και το πρωτο μας μπανακι στη θαλασσα! Τρελλα!!! Σας φιλω!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια! Πως ειστε? Αργυρουλα χαθηκες!!! Εγκυουλες χαιρομαι που νιωθετε τα μπεμπακια σας! Κι οσο μεγαλωνουν δε θα ησυχαζουν! Σοφακι με το καλο τα διδυμακια σου και καλωσηρθες! Goulitsa ηρεμησε! Χαλαρωσε αυτο το μηνα! Πιο ευκολα θα σου ρθει αν δεν το σκεφτεσαι. Εγω στον πρωτο μου προσπαθουσα 2μιση χρονια! Κι αφου καταλαβα οτι η δουλεια ηταν αυτη που με αγχωνε, παραιτηθηκα στις 12 Μαρτιου και στις 26 εμεινα εγκυος! Δε σου λεω φυσικα ν αφησεις τη δουλεια σου αλλα ν αφησεις στην ακρη οτι σε αγχωνει! Μαρακι κι εγω ειχα πολλα υγρα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη αλλα δε θυμαμαι να μου ειχε δωσει κατι ο γιατρος. Δεν ηταν σε ανησυχητικη ποσοτητα ισως γι αυτο. Ρωτα και πες μας. Θα ενδιαφερει και τις αλλες εγκυουλες αυτο.

Εγω στα ιδια κοριτσια μου. Αιμα τελος! Ειχα 7 μερες και καθαρισα μαχαιρι. Νομιζω ειναι καλα. Μου ανεβηκε κι ο αιματοκριτης, σιδηρος, φεριτινες ολα στα κανονικα τους. Σημερα καναμε και το πρωτο μας μπανακι στη θαλασσα! Τρελλα!!! Σας φιλω!

 

Miss Lemon μέχρι να έρθει θα γεννήσω :-P

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα κορίτσι μου ! Άντε κι εμένα μου έχει λείψει πολύ η θάλασσα.. Θέλω να πάω αλλά θέλω να τελειώσω τα μαθήματα και μετά να πάω. Να πάρω και μαγιό μη βγούμε και σαν τις παλιατζουδες :-P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι φετος δεν μου κανει καθολου αισθηση για μπανιο στην θαλασσα..

Κοριτσια τον πηρα τον γιατρο και του πα οτι εχω πολλα υγρα απο χθες που ηρθαμε σε επαφη ...

Και μου ειπε να μην ξαναερθουμε σε επαφη....του ειπα οτι σημερα φοραγα μια φορμα και στο σημειο που ειναι το βρακακι απο κατω μου ειχε βγει υγρο και στην φορμα εκει ανησυχησα...και μου λεει να μην ανησυχω και οτι δεν ειναι απο το σακο....τωρα που το ηξερε αυτος ???χωρις εξεταση?

Λετε να παω να παρω τις σερβιετες που μου προτεινε η γουλιτσα να τις βαλω κανα δυο μερες να εχω το κεφαλι μου ησυχο????helpppp me....

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι φετος δεν μου κανει καθολου αισθηση για μπανιο στην θαλασσα..

Κοριτσια τον πηρα τον γιατρο και του πα οτι εχω πολλα υγρα απο χθες που ηρθαμε σε επαφη ...

Και μου ειπε να μην ξαναερθουμε σε επαφη....του ειπα οτι σημερα φοραγα μια φορμα και στο σημειο που ειναι το βρακακι απο κατω μου ειχε βγει υγρο και στην φορμα εκει ανησυχησα...και μου λεει να μην ανησυχω και οτι δεν ειναι απο το σακο....τωρα που το ηξερε αυτος ???χωρις εξεταση?

Λετε να παω να παρω τις σερβιετες που μου προτεινε η γουλιτσα να τις βαλω κανα δυο μερες να εχω το κεφαλι μου ησυχο????helpppp me....

Μαρακι μου εχω συνεχεια υγρα κ διαφανα σαν σταγονες απο τσισα αλλα ποιο εντονα ..κ ασπρα πιστευω οτι ειναι απ το μωρο ..εκτος αφτου αν ηταν κατι κακο θα ειχες κιαλλα συμπτωματα ....ομως αν ηρεμησεις με της σερβιετες να της παρεις ...οπως κ να πας να σε δει κ ο γιατρος ...κ ναι outrogestan περνω ακομα κ 3 ...εγω πιστευω οτι ειναι φυσιολογικη εξελιξει ...ομως κανε οτι ειναι δυνατον να νιωσεις σιγουρια

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τις σερβιετες δεν τις βρηκα πουθενα...

Και εσυ πασχαλιτσα εχεις υγρα?εμενα ειναι διαφανη...και λιγακι ασπρα...συγνωμη για την περιγραφη..

Την αλλη τεταρτη εχω γιατρο....

Εγω περνω μαγνησιο πασχαλιτσα...και αυτο το μηνα θα του ζητησω σιδηρι και ασβεστιο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια τις σερβιετες δεν τις βρηκα πουθενα...

Και εσυ πασχαλιτσα εχεις υγρα?εμενα ειναι διαφανη...και λιγακι ασπρα...συγνωμη για την περιγραφη..

Την αλλη τεταρτη εχω γιατρο....

Εγω περνω μαγνησιο πασχαλιτσα...και αυτο το μηνα θα του ζητησω σιδηρι και ασβεστιο..

 

Μαράκι μου σου βρήκα κάτι πιο πρακτικό! Λοιπόν αύριο βάλε ένα σερβιέτακι μόλις δεις ότι έχει γεμίσει και θες να το αλλάξεις μύρισε το. Εάν μυρίζουν και ειναι κολλωδες είναι υγρά δικά σου εάν όμως είναι άοσμα άχρωμα είναι του σακου. Κορίτσια μου από το φόρουμ το βρήκα και τις σερβιέτες και αυτό το κολπάκι..

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=1624&page=120

Ορίστε η πηγή μου !

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι φετος δεν μου κανει καθολου αισθηση για μπανιο στην θαλασσα..

Κοριτσια τον πηρα τον γιατρο και του πα οτι εχω πολλα υγρα απο χθες που ηρθαμε σε επαφη ...

Και μου ειπε να μην ξαναερθουμε σε επαφη....του ειπα οτι σημερα φοραγα μια φορμα και στο σημειο που ειναι το βρακακι απο κατω μου ειχε βγει υγρο και στην φορμα εκει ανησυχησα...και μου λεει να μην ανησυχω και οτι δεν ειναι απο το σακο....τωρα που το ηξερε αυτος ???χωρις εξεταση?

Λετε να παω να παρω τις σερβιετες που μου προτεινε η γουλιτσα να τις βαλω κανα δυο μερες να εχω το κεφαλι μου ησυχο????helpppp me....

 

Mαρακι να σου πω... εχω κι εγω τετοια υγρα, στην αρχη ειχα τα διαφανα σαν νερακι ενω τωρα εχουν γινει πιο γαλακτερα, σαν ασπρα. Μου ειχε πει ο γιατρος αν δεν εχουμε τρελη φαγουρα να μην ανησυχουμε.

Τωρα αν καταλαβα καλα εσυ εχεις την ανησυχια σου επειδη ηρθατε σε επαφη..δεν ειναι απτο σακο ειμαι σιγουρη (βεβαια για να ηρεμησεις ψαξε και τα σερβιετακια αλλου αυριο) Οι επαφες - αν επιτρεπεται ηταν με ή χωρις προφυλαξη?- εχουν την ταση να αλλαζουν το ph του κολπου το οποιο ηδη απο την αρχη της εγκυμοσυνης εχει αλλαξει, εξ ου και τα υγρα απο την αρχη της σε πολλες γυναικες τα οποια δεν ειναι κακα. Μπορει απο αυτη σας την επαφη την τελευταια κ την τριβη της περιοχης απλα να ερεθιστηκε λιγο κ να προεκυψαν τα υγρα.

Προτινω να ηρεμησεις και να κοιμηθεις ησυχη αποψε!

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φίλες μου,τι κάνετε;καλό μήνα!τώρα είδα την ανησυχία σου Μαρία μου και έχω να σου πώ ό,τι ακόμα μια φορά έχουμε τον ίδιο φόβο!έχω πάαααρα πολλά υγρά κάθε μέρα και νοιώθω σαν κατουρημένη κάποιες φορές ενώ επαφές δεν έχουμε!η γιατρός μου είπε ό,τι είναι φυσιολογικό και συμβαίνει λόγο των ορμονών μας!φοβάμαι και εγώ για αυτό που είπες αλλά τώρα θα ηρεμήσω σε μια βδομάδα που θα πάω να με δεί!υπομονή!!!Goulitsa μου,τι έχουμε πεί για το άγχος σου;μόνο κακό κάνει!πως είστε οι υπόλοιπες κούκλες;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τις σερβιετες δεν τις βρηκα πουθενα...

Και εσυ πασχαλιτσα εχεις υγρα?εμενα ειναι διαφανη...και λιγακι ασπρα...συγνωμη για την περιγραφη..

Την αλλη τεταρτη εχω γιατρο....

Εγω περνω μαγνησιο πασχαλιτσα...και αυτο το μηνα θα του ζητησω σιδηρι και ασβεστιο..

καλημερα ..εχω παρα πολλα διαφανα αλλα κ ασπρα αλλα ποιο λιγα οπως λεει κ η αφρο..να του πεις να σου δωσει ολα τα συμπληρωματα
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...ευχριστω ολες για τις αμεσες απαντησεις!

Lemon για αυτο λες να μου ειπε να μην ξαναεχουμε επαφες?επειδη αλλαζει το ph?

Αφρο κ εσυ τα ιδια?χθες περασαν λιγο απο την φορμα μου για αυτο ανησυχησα και τον πηρα...

γουλιτσα νομιζω εχουν λιγη οσμη..αλλα ειναι κ αρΚετα διαφανες...

Ο γιατρος ρωτησε αν εχω και φαγουρα και του ειπα οχι....

αλλα ρε παιδια τον ρωταγα αν ειναι απο σακο και μου ελεγε οχι με σιγουρια...πως το ξερεις χωρις εξεταση?

Αφρο και εσυ την ρωτησες και σου πε οχι μς σιγουρια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σε ολες ...αχ σημερα κληνω 14 εβδομαδα πως περναη ο καιρος ...κοριτσια εκλεισα κ την β επιπεδου ..7 αυγουστου την εχω ...ρε κοριτσια στην β επιπεδου ξανα κανουμε το τεστ για της χρωμοσωμικες ανωμαλιες.ετσι ακουσα .επισης ακουσα οτι οποιος θελει την κανει εφοσον εχει προηγηθη η αυχενικη κ ειναι καλη ...δεν ξερω ..αφρο μαρια εσεις που θα πατε ποιο συντομα στο γιατρο ρωτηστε αν το θυμηθητε

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...ευχριστω ολες για τις αμεσες απαντησεις!

Lemon για αυτο λες να μου ειπε να μην ξαναεχουμε επαφες?επειδη αλλαζει το ph?

Αφρο κ εσυ τα ιδια?χθες περασαν λιγο απο την φορμα μου για αυτο ανησυχησα και τον πηρα...

γουλιτσα νομιζω εχουν λιγη οσμη..αλλα ειναι κ αρΚετα διαφανες...

Ο γιατρος ρωτησε αν εχω και φαγουρα και του ειπα οχι....

αλλα ρε παιδια τον ρωταγα αν ειναι απο σακο και μου ελεγε οχι με σιγουρια...πως το ξερεις χωρις εξεταση?

Αφρο και εσυ την ρωτησες και σου πε οχι μς σιγουρια?

λοιπον τωρα θα σε τρελανω χαχαχαχαχα ειναι σα να βλεπω το βρακακι σου ...λοιπον ειναι αχρωμα κ μυριζουν ιδιαιτερα .επισης οταν τα μυρισες προσπαθουσες να καταλαβης πως σου μυριζουν ...κ κατεληξες οτι σου φερνουν προς φαρμακιλα περισσοτερο ...χαχαχαχαχαχα σου το λεει γιατι τοχω κανει ...με τοσα utrogestan ..κ μαγνησιο κτλπ ...ετσι πρεπει να μυριζουν χαχαχαχαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Πασχαλιτσα μου θα τον ρωτησω την τεταρτη που θα παω...

Θα πρεπει να κλεισουμε και εμεις ραντεβου για αυχενικη και θα μαθω ολες τις λεπτομερειες...

Δηλαδη πασχαλιτσα εχεις και εσυ πολλα?

Εγω παιρνω μονο ενα μανησιο την ημερα...δικαιολογειτε?

δεν εχουν και Ιδιαιτερη οσμη αλλα οχι και αοσμα...

ελπιζω να μην ειναι τιποτα...εχετε και εσεις δηλαδη κοριτσια μου ε?

Ανχωνομαι γιατι διαβαζω πολλαααα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...ευχριστω ολες για τις αμεσες απαντησεις!

Lemon για αυτο λες να μου ειπε να μην ξαναεχουμε επαφες?επειδη αλλαζει το ph?

Αφρο κ εσυ τα ιδια?χθες περασαν λιγο απο την φορμα μου για αυτο ανησυχησα και τον πηρα...

γουλιτσα νομιζω εχουν λιγη οσμη..αλλα ειναι κ αρΚετα διαφανες...

Ο γιατρος ρωτησε αν εχω και φαγουρα και του ειπα οχι....

αλλα ρε παιδια τον ρωταγα αν ειναι απο σακο και μου ελεγε οχι με σιγουρια...πως το ξερεις χωρις εξεταση?

Αφρο και εσυ την ρωτησες και σου πε οχι μς σιγουρια?

 

Καλε ναι, ειμαι σιγουρη! εδω οταν δεν ειμαστε εγκυες εχουμε τετοια. εμενα μου συνεβη την τελευταια φορα που δοκιμασαμε πριν την εξωσωματικη κ για καποιο λογο ειχα κ τοτε αθξημενα για μερικες μερες. Ξερει ο οργανισμος να τα αντιμετωπισει μονος του τα περισσοτερα.

Δεν πιστευω τωρα να επαθε κατι ο σακος μετα απο μια επαφη - στην οποια ειμαι σιγουρη οτι προσεχατε κιολας. Απλα κατι παιχτηκε, σαν ερεθισμος.

Εγω να φανταστεις που μας τις εχουν κοψει τις επαφες για το 1ο τριμηνο, εχω υγρα λευκα σαν αυτα που ειχα πριν την περιοδο συνηθως απο την 7η εβδομαδα νομιζω κ που κ που μια μικρη φαγουρα - ο γιατρος λεει ειναι μυκητακι γιατι ειναι συνηθες στις εγκυμοσυνες αλλα αν δεν με φαγουριζει τρελα δεν εχουμε λογο να ενοχλουμε την περιοχη με υποθετα κρεμες κλπ, ειναι ακινδυνο αλλωστε. Τωρα που θα διεκδικησω στο επομενο ραντεβου με το γιατρο τις επαφες, αντε γτ πολυς καιρος περασε, θα δω τι θα γινει κ θα σας πω!

Δεν εχεις λογο να ανησυχεις, προφανως αν ηταν του σακου κατι παραπανω θα ειχες, θα του το ελεγες του γιατρου στο τηλ κ θα το καταλαβαινε ως χαρακτηριστικο, γιαυτο σου πε δεν ειναι του σακου τοσο σιγουρος

Καλημερα ;)

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ρε κοριτσια για τήν σύμπαρασταση...παντως πλεον μου ειπε τελος οι επαφεα να τις κοψουμε...

Καλητερα κοριτσια απο την μια γιατι θα ειμαι και πιο ησυχη...οι αλλες κοπελες εχετε επαφες????αφρο?πασχαλιτσα?

Να ρωτησω και κατι ασχετο στην επαφη ακουμπαμε το σακο κατα την διαρκεια?γνωριζει καμια?η ειναι φυλαγμενος καλαααα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάρες!τι κάνετε;Μαράκι μου,μην αγχώνεσαι όσο μπορείς!εμείς δεν έχουμε επαφές 2 βδομάδες τώρα γιατί δεν νιώθουμε άνετα όταν το κάνουμε,τώρα κάνουμε μόνο άλλα πράγματα αλλά να είσαι 100% σίγουρη ό,τι τα μωράκια μας είναι πάρα πολύ προστατευμένα εκεί μέσα!το αν κάτι δεν θα πάει καλά δεν έχει να κάνει με τις επαφές,όπως μου είπε η γιατρός εκτός και αν κάνετε κάτι εξωφρενικό ή πρωκτικό με κολπικό που μπορεί να πάει κάποιο μικρόβιο!μπορεί να σου είπε να μην το κάνετε μέχρι να σε δεί,προληπτικά!σκέψου ό,τι εγώ έχω πάρα πολλά υγρά ενώ δεν το κάνουμε και δεν παίρνω φάρμακα και μου είπε ό,τι είναι φυσιολογικό!Pasxalitsa,περίπου τα ίδια πράγματα ελέγχει στην β'επιπέδου απλά επειδή θα έχει μεγαλώσει αρκετά ελέγχει την σωστή ανάπτυξη και λειτουργία των οργάνων του,των άκρων και του εγκεφάλου!εγώ έχω 27 του μήνα ραντεβού.

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ρε κοριτσια για τήν σύμπαρασταση...παντως πλεον μου ειπε τελος οι επαφεα να τις κοψουμε...

Καλητερα κοριτσια απο την μια γιατι θα ειμαι και πιο ησυχη...οι αλλες κοπελες εχετε επαφες????αφρο?πασχαλιτσα?

Να ρωτησω και κατι ασχετο στην επαφη ακουμπαμε το σακο κατα την διαρκεια?γνωριζει καμια?η ειναι φυλαγμενος καλαααα???

 

Μαράκι όταν έρχεστε σε επαφή το μωρο το μόνο που καταλαβαίνει είναι οι συσπάσεις που γίνονται κατά τον οργασμό οι οποίες δεν είναι ικανές να το βλάψουν. Μην αγχώνεσαι κούκλα μου!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες. Με συγκρατειται...αλλιως ειμαι ικανη να ειχα παρει σβαρνα τους υπερηχους...

Σημερα πηγαμε κοριτσια και κλεισαμε τις βερες...πηρα λευκοχρυσο με μια γραμμη χρυση καπως...επειδη δεν μαρεσει το τελειως χρυσο...εσεις τι βερες εχετε κοκονες μου?

Τις πηραμε απο εναν γνωστο μας φιλο 220ε.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες. Με συγκρατειται...αλλιως ειμαι ικανη να ειχα παρει σβαρνα τους υπερηχους...

Σημερα πηγαμε κοριτσια και κλεισαμε τις βερες...πηρα λευκοχρυσο με μια γραμμη χρυση καπως...επειδη δεν μαρεσει το τελειως χρυσο...εσεις τι βερες εχετε κοκονες μου?

Τις πηραμε απο εναν γνωστο μας φιλο 220ε.

 

Ναι βρε τιποτα δεν παθαινει το μωρακι, ουτε για πλακα δε μπορειτε να το φτασετε, το προστατευει ο σακος, κλεινει ο τραχηλος μετα και και και... δεν μασαει το μωρο! Μονο οι κοπελες που εχουν θεματακια πρεπει να προσεχουν και να το αποφευγουν, σε φαση αποκολληση και τετοια.

Με το καλοοοοο ο γαμος!! Και οι βερες ;) σουπερ! ωραιες ετοιμασιες ειναι αυτες! Εμεις ειχαμε βερες χρυσες αλλα μετα απο λιγο καιρο τις φυλαξαμε γτ δε μας βολευαν, αλλα ειχα εγω το δαχτυλιδι της προτασης που ειναι τρεις βερες μαζι (τριβερο φανταστειτε) χρυσο λευκοχρυσο και ροζ και μετα απο κανα χρονο πηρε κι ο αντρας μου ενα ιδιο ασημενιο και κεραμικο μαυρο. Να σου πω μ αρεσουν καλυτερα αυτα!

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες. Με συγκρατειται...αλλιως ειμαι ικανη να ειχα παρει σβαρνα τους υπερηχους...

Σημερα πηγαμε κοριτσια και κλεισαμε τις βερες...πηρα λευκοχρυσο με μια γραμμη χρυση καπως...επειδη δεν μαρεσει το τελειως χρυσο...εσεις τι βερες εχετε κοκονες μου?

Τις πηραμε απο εναν γνωστο μας φιλο 220ε.

 

Χχμμμ... Μαρία μου εγώ ήθελα βέρες μάρκα τρομάρα μου! Breuning :P Τις πληρώσαμε κοντά 500? να ανεβάσω φωτογραφία ; Είναι λευκόχρυσος με στρασακια η δικη μου σκέτη του άντρα μου. Εγώ ήθελα χρυσές πιο παραδοσιακά αλλά ο άντρας μου όχι... Sofakii συμβολικά είναι όλα.. Εφόσον έχει ο άντρας σου αντίστοιχο δαχτυλίδι μια χαρά! Κορίτσια εγώ τα φοράω όλα ! Βερα και της πρότασης στο ίδιο δαχτυλάκι και όταν λογοδοθήκαμε στο αριστερό χέρι..

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αστέρια μου!χαίρομαι που σε βοηθήσαμε να ξεαγχωθείς λίγο Μαράκι μου!καλά ψώνια!!!με το καλό και ο γάμος σας!!!για ποτε λέτε;εμείς πήραμε χρυσές γιατί είμαι πιο παραδοσιακή στα 500 ευρώ είναι χρυσό γυαλιστερό και ματ στην μέση και η δικιά μου έχει ένα διαμαντάκι μικρό,στο δεξί φοράω την βέρα και στο αριστερό το αγαπημένο μου μονόπετρο!αχ!τι ωραία που είναι αυτά!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αστέρια μου!χαίρομαι που σε βοηθήσαμε να ξεαγχωθείς λίγο Μαράκι μου!καλά ψώνια!!!με το καλό και ο γάμος σας!!!για ποτε λέτε;εμείς πήραμε χρυσές γιατί είμαι πιο παραδοσιακή στα 500 ευρώ είναι χρυσό γυαλιστερό και ματ στην μέση και η δικιά μου έχει ένα διαμαντάκι μικρό,στο δεξί φοράω την βέρα και στο αριστερό το αγαπημένο μου μονόπετρο!αχ!τι ωραία που είναι αυτά!

 

Αχ Αφρο μου τα καλύτερα είναι αυτά...

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πως βαζουμε φωτο να σας τις δειξω?

Μονο που ο αντρας μου την πηρε ολη λευκοχρυση ενω εγω μιση μιση με λεπτομερεια χρυσου....πειραζει?

Ειναι ιδιο σχεδιο απλα αυτη ειναι η διαφορα....

Μου λεει σημερα η μανα μου οτι δεν κανει και οτι πρεπει να ειναι ιδιες.. ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

Πως βαζουμε φωτο να σας τις δειξω?

Μονο που ο αντρας μου την πηρε ολη λευκοχρυση ενω εγω μιση μιση με λεπτομερεια χρυσου....πειραζει?

Ειναι ιδιο σχεδιο απλα αυτη ειναι η διαφορα....

Μου λεει σημερα η μανα μου οτι δεν κανει και οτι πρεπει να ειναι ιδιες.. ισχυει?

Όχι βρε ! Σήμερα κανένα ζευγάρι βερών δεν έιναι ίδιο..

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...