Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Πασχαλίτσα μου λυπάμαι πολύ για το μωράκι σου.. Όντως καλύτερα που έγινε τώρα. Αφοσιώσου στο ενα τωρα! :D Με το ΠΑΠ ολα καλά κορίτσι μου? 💝
goulitsa mou ευχαριστω πολη ..εχεις απολυτο δικιο ....τεστ παπ θα κανω στης 12 μαιου που ειναι κ τοεπομενο ραντεβου μας
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλήμερα κούκλες,τι κάνετε;Goulitsa μου,χαλαρά και καλή επιτυχία...ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!Pasxalitsa μου,πολύ κρίμα αλλά τουλάχιστον είναι καλά το άλλο μωράκι σου και καλύτερα που έγινε νώρις και δεν κινδύνεψαν και τα δύο,να πάνε όλα καλά και περιμένουμε την αυχενική τώρα!Μαρία μου,μην αγχώνεσαι και μην τα σκέφτεσε αυτά!σημασία έχει που δεν έχεις πυρετό,πρώτη φορά θα δουν κρυωμένη εγκυούλα νομίζεις;καλά αποτελέσματα να σκέφτεσε μόνο...εγώ απο το άγχος και την αναμονή,έκανα συσπάσεις που έκαναν μια τεράστια σκιά μπροστά στο μωρό και δεν μπορούσε να κάνει την δουλειά του σωστά αν δεν ηρεμούσα!honeybunny,δεν ξέρω τι να πω αλλά κάτι θα ξέρουν μάλλον οι γιατροί!ρώτα πόσο είσαι να σου πουν...η αλήθεια είναι ό,τι εγώ πάω με δεδομένο ό,τι θα κάνω φυσιολογικό τοκετό γι'αυτό μπορεί να το άλλαξε!
Afro mou...ευχαριστω πολη....κ τωρα φυσικα στεναχωριθηκα ...αλλα αν το παθενα αργοτερα που θα ηταν ποιο μεγαλο ..απο αυτο κ μονο παρηγορουμε ...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, πως είστε;

Maria koub βάλε μασκούλα και βουρ στον γιατρό δεν πρόκειται να σου πει κανένας τίποτα... περιμένουμε τα υπέροχα νέα σου!!!

Afro85 σ' ευχαριστώ πολύ!

Goulitsa εύχομαι σε 15 με 20 μέρες να μιλάμε για τις τιμές της χοριακής σου! Μία μικρή συμβουλή ξεκίνα φολικό οξύ!!

Pasxalitsa kokkini μην στεναχωριέσαι όλα είναι δοκιμασίες να το θυμάσαι!!! Θάρρος, υπομονή και πίστη και σύντομα θα έρθει το αστεράκι σου και το κυριότερο τώρα προέχει η υγεία σου γιατί το μπεμπάκι μεγαλώνει μέσα σου!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, πως είστε;

Maria koub βάλε μασκούλα και βουρ στον γιατρό δεν πρόκειται να σου πει κανένας τίποτα... περιμένουμε τα υπέροχα νέα σου!!!

Afro85 σ' ευχαριστώ πολύ!

Goulitsa εύχομαι σε 15 με 20 μέρες να μιλάμε για τις τιμές της χοριακής σου! Μία μικρή συμβουλή ξεκίνα φολικό οξύ!!

Pasxalitsa kokkini μην στεναχωριέσαι όλα είναι δοκιμασίες να το θυμάσαι!!! Θάρρος, υπομονή και πίστη και σύντομα θα έρθει το αστεράκι σου και το κυριότερο τώρα προέχει η υγεία σου γιατί το μπεμπάκι μεγαλώνει μέσα σου!!

manakaymeni σε ευχαριστω πολη ...ευχομε κ σε σενα τα καλητερα
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια ηρθα...εκανα αυχενικη με τον τασση στο ιασω...δεν κρατησε και πολυ ωρα αλλα ουτε και λιγη...μετρια!

μου εκανε και 1λεπτο κολπικο να δει τραχηλο και κατι αλλο που λενε!

ηταν καλος ο γιατρος για οποια ενδιαφερεται...επισης στο τελος π ρωτησαμε μας ειπς ολα ειναι καλα....και οτι μαλλον ειναι μπεμπηηηηηηηηηηηης!!!!!

Μετα που κοιταξαμε εμεις τα χαρτια η κοιλια του ειναι μεγαλητερη απο το οριο που εχει το χαρτι...τρομαξα λιγο και πηρα το γυναικολογο...κ μου λεει μην τα κοιτας αυτα δεν θα καταλαβεια τιποτα....

αλλα αν ηταν κατι δεν θα το ελεγε ο τασσης?αυτος μας ειπε ολα καλα!!!

Και τωρα περιμενουμε το αιμα που θα σταλει απευθειας στο γυναικολογο μου ειπαν!αυτααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Μαρία μου,τέλεια!!!περίμενα με αγωνία...πολύ χαίρομαι και να είναι και αγοράκι...τέλεια!αυτό που ήθελες!!!άντε να είναι τώρα πολύ καλό και το papp-a!σημασία έχει ό,τι δεν σου είπε κάτι ο γιατρός...αυτός ξέρει!και εμένα όλα καλά μου είπε και δεν κοίταξα τα χαρτιά!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Maκαρι κοριτσαρες μου!μακαρι!

Χαρηκα πολυ που ειναι και αγορακι μαλλον!

Ο αντρας μου μετα την αυχενικη αρχισε τα τηλεφωνα!

Πλεον το ειπαμε σε ολους....εκτος απο την δουλεια μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εσενα αφρο βγηκε το αιμα?

Εγω δεν εχω καταλαβει πως θα μαθω τα αποτελεσματα απο το αιμα....

Ο γιατρος μου που θα δει την αυχενικη?και θα βγαλει συμπερασμα μεταξυ των δυο?

Δεν μ ειπε να κλεισω ραντεβου...μ πε μετα απο ενα μηνα !

Link to comment
Share on other sites

Honey bunny μου δε ξέρεις πόσο πολύ το περιμένω... Μάτια μου μπράβο!!! Τα νέα σου είναι καταπληκτικά! Τσάμπα αγχωνόσουν βρε ! Άντε μακάρι να καμαρώσεις το γιοκα σου σε λίγους μήνες !!! :D

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Maria koub και Afro85 μπράβο!! Είναι υπέροχα τα νέα σας!!!

Maria koub βάση των μετρήσεων που θα βγουν από το αίμα σου θα υπολογίσουν ποσοστά πιθανοτήτων για τα διάφορα σύνδρομα, έτσι ο γιατρός θα σου δώσει τα ποσοστά αναλυτικά μην ανησυχείς καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου τι κανετε ;;;; διαβαζω τα υπεροχα νεα σας και χαιρομαι....γουλιτσα μου μακαρι να εχουμε και για εσενα πολυυυυυυυ καλα νεα σε λιγες μερες....πασχαλιτσα σιγουρα λυπηρο αυτο που συνεβει αλλα το αλλο σου μωρακι ειναι μια χαρα σου ευχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη...μανακαυμενη να εισαι αισιοδοξη και ολα θα πανε καλα....ποτε θα πας στον γιατρο?

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια μου τι κανετε ;;;; διαβαζω τα υπεροχα νεα σας και χαιρομαι....γουλιτσα μου μακαρι να εχουμε και για εσενα πολυυυυυυυ καλα νεα σε λιγες μερες....πασχαλιτσα σιγουρα λυπηρο αυτο που συνεβει αλλα το αλλο σου μωρακι ειναι μια χαρα σου ευχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη...μανακαυμενη να εισαι αισιοδοξη και ολα θα πανε καλα....ποτε θα πας στον γιατρο?

 

Αχ την Παρασκευή πρωί πρωί! Και ως τότε κάνω απλά ...ΥΠΟΜΟΝΗ!!! Όμως βρίσκω παρηγοριά στα υπέροχα νέα που διαβάζω από τα κορίτσια και η αλήθεια είναι πως με τόσα όμορφα νέα μία μικρή φλόγα αισιοδοξίας τρεμοπαίζει ακόμα μέσα μου.... Θα δούμε....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου!αισιοδοξία και όλα θα πάνε καλά για όλες μας και θα πάρουμε τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας γιατί το θέλουμε πολύ και το αξίζουμε!!!μόνο καλά νέα να ακούμε...η αλήθεια είναι ό,τι με το να έχουμε περάσει και μια αποβολή,μέχρι την αυχενική ήμουν πολύ πιο επιφυλακτική αλλά τώρα έχω ηρεμήσει και νιώθω εγκυούλα!τα τζιν ίσα που κουμπώνουν και ξεκίνησα και μια κρέμα που μου είπαν για τις ραγάδες!Μαρία μου,θα βγεί την Τετάρτη γιατί τα στέλνουν στην Αθήνα και θα τα στείλω στον γιατρό που μου την έκανε και αυτός βγάζει τα τελικά αποτελέσματα!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε πώς είστε? manakaymeni έχει κάθε λόγο να τρεμοπαίζει η φλόγα μέσα σου... Απλά υπομονή μέχρι να πας στο γιατρό σου και να δεις τι συμβαίνει. Πρέπει να πιστεύουμε μέχρι τελευταίας στιγμής!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Σημερα ειμαι καλητερα αλλα δεν πηγα στην δουλεια για να αναρρωσω καλα και να ξεκουραστω!

Εμενα μου ειπαν το αιμα βγαινει σε 3μερες οποτε παρασκευη θα ξερουν...

Αλλα εγω απο ποιον θα ενημερωθω δεν ξερω!!!χαχαχααχχα

Ο γιατρος μου ειναι πολυ καπως στο τηλεφωνο και δεν θελω να τον ξαναπαρω....

Δεν ξερω και ποτε πρεπει να κλεισω ραντεβου μαζι του...

Θα αφησω καμια εβδομαδα και θα τον παρω την επομενη....

Μανα καημενη περιμενουμε καλα νεα και απο σενα!

Goulitsa kai aπο σενα......μην ξεχνιομαστε χεχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Σημερα ειμαι καλητερα αλλα δεν πηγα στην δουλεια για να αναρρωσω καλα και να ξεκουραστω!

Εμενα μου ειπαν το αιμα βγαινει σε 3μερες οποτε παρασκευη θα ξερουν...

Αλλα εγω απο ποιον θα ενημερωθω δεν ξερω!!!χαχαχααχχα

Ο γιατρος μου ειναι πολυ καπως στο τηλεφωνο και δεν θελω να τον ξαναπαρω....

Δεν ξερω και ποτε πρεπει να κλεισω ραντεβου μαζι του...

Θα αφησω καμια εβδομαδα και θα τον παρω την επομενη....

Μανα καημενη περιμενουμε καλα νεα και απο σενα!

Goulitsa kai aπο σενα......μην ξεχνιομαστε χεχεχεχε

 

Φυσικά και δε ξεχνιόμαστε Μαράκι μου! ;) Βρε Μαρία μου γιατί δεν κοιτάς να βρεις κάποιον άλλον πιο συνεργάσιμο.. Αυτός απο μόνος του δε θα έπρεπε να σου λέει το επόμενο ραντεβού σας..? Μήπως είναι λίγο αδιάφορος..?

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Σημερα ειμαι καλητερα αλλα δεν πηγα στην δουλεια για να αναρρωσω καλα και να ξεκουραστω!

Εμενα μου ειπαν το αιμα βγαινει σε 3μερες οποτε παρασκευη θα ξερουν...

Αλλα εγω απο ποιον θα ενημερωθω δεν ξερω!!!χαχαχααχχα

Ο γιατρος μου ειναι πολυ καπως στο τηλεφωνο και δεν θελω να τον ξαναπαρω....

Δεν ξερω και ποτε πρεπει να κλεισω ραντεβου μαζι του...

Θα αφησω καμια εβδομαδα και θα τον παρω την επομενη....

Μανα καημενη περιμενουμε καλα νεα και απο σενα!

Goulitsa kai aπο σενα......μην ξεχνιομαστε χεχεχεχε

...μαρακι μου καλημερα συμφωνο απολυτα με την goulitsa τι σημενη οτι ειναι καπως? Ιναι υποχρεωμενος να σου απαντηση καθε φορα που τον περνεις ....εγω τον δικο μου τον περνω κ την νυχτα κ πα τα μου απανταη με ευγενεια ...ο γιατρος ιδιος ο γυναικολογος ειναι σαν τον ( αντρα μας) εννοω τα κριτηρια που θα τον επιλεξουμε κ θα τον εμπιστευτουμε .που ειναι ο γιατρος σου ? Σε διμοσιο η ιδιωτηκο?
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω εχω βγαλει βγαλει κατι σπυρακια πολη πολη ψιλα πισω στο κεντρο της πλατης εκει που κουμπωνη το σουτιεν κ λιγο ποιο πανω τον πηρα τηλ. Τωρα κμου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο απ την εγκυμοσυνη ..εχει βγαλει καμια σας?

Link to comment
Share on other sites

Pasxalitsa sε ιδιωτικο ειναι .....

Αλλα επειδη ειχα περασει μια μεγαλη περιπετεια με γιατρο στην αποβολη μου οπου ειχα αιμοραγιες εκανα δυο αποξεσεις γιατι δεν με καθαρισε καλα κ πολλα αλλα....

Μετα συνεχισα σε αυτον που ειμαι τωρα γιατι ειναι δοκιμασμενος(μου τον συστησαν)κ πλεον δυσκολευομαι να εμπιστευθω .....

Επισης θελω να σου πω οτι εγω πλεον δεν φοραω σουτιεν απο την 9ηεβδομαδα με ενοχλουσε....

Παρηγγειλα τα pretty bra και εχω ηρεμησει...ειναι πολυ σταθερα και δεν ενοχλουν καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Pasxalitsa sε ιδιωτικο ειναι .....

Αλλα επειδη ειχα περασει μια μεγαλη περιπετεια με γιατρο στην αποβολη μου οπου ειχα αιμοραγιες εκανα δυο αποξεσεις γιατι δεν με καθαρισε καλα κ πολλα αλλα....

Μετα συνεχισα σε αυτον που ειμαι τωρα γιατι ειναι δοκιμασμενος(μου τον συστησαν)κ πλεον δυσκολευομαι να εμπιστευθω .....

Επισης θελω να σου πω οτι εγω πλεον δεν φοραω σουτιεν απο την 9ηεβδομαδα με ενοχλουσε....

Παρηγγειλα τα pretty bra και εχω ηρεμησει...ειναι πολυ σταθερα και δεν ενοχλουν καθολου.

κ εγω κανονηκο σουτιεν δεν φοραω ...φοραω εγκυμοσυνης κ νουμερο 90 D προ εγκυμοσυνης φοραγα 75, με 80 B ..εχει μεγαλοση αρκετα το στηθος μου, πολη πρισμενο αλλα ειναι κ απ την προγεστερονη που περνουμε utrogestan αντε να δουμε ποοοοσοοοοο ακομα ...θελω να παω να παρω αλλα 2 να ειναι κ θηλασμου θα τα παραγειλω απ το ιντερνετ μαλλον γιατι εδω χανια δεν εχει πολλα μαγαζια για εγκυες
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε πώς είστε? manakaymeni έχει κάθε λόγο να τρεμοπαίζει η φλόγα μέσα σου... Απλά υπομονή μέχρι να πας στο γιατρό σου και να δεις τι συμβαίνει. Πρέπει να πιστεύουμε μέχρι τελευταίας στιγμής!
goulitsa μου τι κανεις , σε ποια μερα βρισκομαστε του κυκλου σου ? Εχετε ξεκινιση προσπαθεις ? Αντε να φουσκωσεις κ εσυ κοριτσαρα μου !!!:D
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...