Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ


Recommended Posts

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 716
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος που να έχει πάει στην παράσταση της Ντενεκεδούπολης. Θέλουμε να πάμε, γιατί η μικρούλα μου "τρελαίνεται" για τα τραγούδια και τα βιβλία της.

Θα ήθελα τις εντυπώσεις σας. Ένα παιδάκι 2,5 ετών, εξοικειωμένο με την "ιστορία" της Ντενεκεδούπολης μπορεί να παρακολουθήσει την παράσταση ή θα το κυνηγάω συνέχεια;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ θέλω να πάμε, πιο πολύ γιατί έχω εγώ αναμνήσεις, από τα αγαπημένα μου όταν ήμουνα μικρή, και γιατί θέλω να εξοικειωθεί ο μικρός με ποιοτικά θεάματα,

το θέμα είναι αν θα κάτσει, είναι και μένα 2,5 ετών και αρκετά ζωηρός, δεν κάθεται πουθενά, εκτός αν τον συνεπάρει κάτι!

1FdQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως το συγκεκριμένο θέαμα είναι καλύτερα να το παρακολουθήσουν παιδιά άνω των 3 ετών. Φανταστείτε ότι - δυστυχώς - παρουσιάζεται στο badmington, το οποίο είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ σαν χώρος και δεν ξέρω κατά πόσο και ένα παιδί 3 ετών θα μπορέσει να το παρακολουθήσει... Άσε που φοβάμαι πως θα "χάνει"... Τον γιο μας θα τον πάμε (είναι 3,5), γιατί είναι φανατικός της Ντενεκεδούπολης και είμαι περίεργη να δω την παράσταση, αλλά πράγματι αν κάποιος έχει πάει ας μας γράψει τις εντυπώσεις του.

 

Πάντως υπάρχουν παραστάσεις πολύ καλές για ηλικίες 2,5 ετών. Όπως αυτές που ανεβαίνουν στο pocket theatre, που είναι διαδραστικές και τα παιδιά δεν βαριούνται καθόλου, γιατί συμμετέχουν ενεργά! (έχουμε ήδη παρακολουθήσει 2 απ'αυτές)

http://www.athinorama.gr/theatre/data/halls/?id=10000547

tZh5p3.png

G0KVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως το συγκεκριμένο θέαμα είναι καλύτερα να το παρακολουθήσουν παιδιά άνω των 3 ετών. Φανταστείτε ότι - δυστυχώς - παρουσιάζεται στο badmington, το οποίο είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ σαν χώρος και δεν ξέρω κατά πόσο και ένα παιδί 3 ετών θα μπορέσει να το παρακολουθήσει... Άσε που φοβάμαι πως θα "χάνει"... Τον γιο μας θα τον πάμε (είναι 3,5), γιατί είναι φανατικός της Ντενεκεδούπολης και είμαι περίεργη να δω την παράσταση, αλλά πράγματι αν κάποιος έχει πάει ας μας γράψει τις εντυπώσεις του.

 

Πάντως υπάρχουν παραστάσεις πολύ καλές για ηλικίες 2,5 ετών. Όπως αυτές που ανεβαίνουν στο pocket theatre, που είναι διαδραστικές και τα παιδιά δεν βαριούνται καθόλου, γιατί συμμετέχουν ενεργά! (έχουμε ήδη παρακολουθήσει 2 απ'αυτές)

http://www.athinorama.gr/theatre/data/halls/?id=10000547

 

συγνωμη δε θελω να χαλασω το αρχικο θεμα, μονο μια γρηγορη ερωτηση. δε ξερω ποια εχεις δει στο ποκετ θεατρο αλλα μεταξυ του λυκου και τα κατσικακια και τα τρια γουρουνακια ποιο θα θεωρουσες πιο ενδιαφερον για (ατακτο) κοριτσι 2χρ περιπου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δυστυχώς έχουμε δει τα άλλα δύο, δηλ. "το Πατζαράκι" και το "Τι ωραίος που είναι ο κόσμος". Θεωρώ πως θα πρέπει να περιμένετε λίγο, ειδικά αν το παιδάκι είναι ζωηρούλι, γιατί οι παραστάσεις διαρκούν από 50' εώς και 1 ώρα! (οι ηλικίες που απευθύνονται οι συγκεκριμένες παραστάσεις είναι από 2,5 ετών έως και 5,5). Μικρότερο παιδάκι που βρίσκονταν στην αίθουσα δεν μπόρεσε να παρακολουθήσει... Όταν είχαμε πάει τον μεγάλο μας γιο σε παράσταση για 2,5 και άνω και ήταν 2 δεν είχε μπορέσει να παρακολουθήσει όπως θα άξιζε... Αλλά σαν πρωτάρηδες είχαμε βιαστεί... Γι' αυτό από τότε υποστηρίζω πως πρέπει να τηρούνται οι ηλικίες των μικρών θεατών στις θεατρικές παραστάσεις. Εκτός κι αν το παιδάκι κοντεύει τα 2,5 και έχει εμπειρία παιδικού σταθμού!!!! (πολύ βασικό πιστεύω)!

 

Σημ. Το "Τι ωραίος που είναι ο κόσμος" παρουσιάζεται κάθε Σάββατο, 12 το μεσημέρι και η είσοδος είναι ελεύθερη με κατα βούληση εισφορά! Μια καλή ευκαιρία για όλους!

Βρείτε το τηλ. του θεάτρου και επικοινωνείστε!!!

tZh5p3.png

G0KVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχουμε δει τα άλλα δύο, δηλ. "το Πατζαράκι" και το "Τι ωραίος που είναι ο κόσμος". Θεωρώ πως θα πρέπει να περιμένετε λίγο, ειδικά αν το παιδάκι είναι ζωηρούλι, γιατί οι παραστάσεις διαρκούν από 50' εώς και 1 ώρα! (οι ηλικίες που απευθύνονται οι συγκεκριμένες παραστάσεις είναι από 2,5 ετών έως και 5,5). Μικρότερο παιδάκι που βρίσκονταν στην αίθουσα δεν μπόρεσε να παρακολουθήσει... Όταν είχαμε πάει τον μεγάλο μας γιο σε παράσταση για 2,5 και άνω και ήταν 2 δεν είχε μπορέσει να παρακολουθήσει όπως θα άξιζε... Αλλά σαν πρωτάρηδες είχαμε βιαστεί... Γι' αυτό από τότε υποστηρίζω πως πρέπει να τηρούνται οι ηλικίες των μικρών θεατών στις θεατρικές παραστάσεις. Εκτός κι αν το παιδάκι κοντεύει τα 2,5 και έχει εμπειρία παιδικού σταθμού!!!! (πολύ βασικό πιστεύω)!

 

Σημ. Το "Τι ωραίος που είναι ο κόσμος" παρουσιάζεται κάθε Σάββατο, 12 το μεσημέρι και η είσοδος είναι ελεύθερη με κατα βούληση εισφορά! Μια καλή ευκαιρία για όλους!

Βρείτε το τηλ. του θεάτρου και επικοινωνείστε!!!

 

ευχαριστω για τις πληροφοριες, θα το ψαξω λιγο

 

υγ εμεις εχουμε δει το πολυχρωμο παραμυθι με τον μεγαλο μου και μου ειχε φανει πολυ ευκολο ακομη και για μικρα παιδακια. εχεις δικιο γι αυτο που λες για τον παιδικο (η δικη μου παει απο 9 μηνων οποτε κατι γινεται)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

ο γιος μου είναι 32 μηνών (δηλαδή 2.5 και κάτι ψιλά) και πήγαμε. Παρότι η παράσταση διαρκεί πολύ (σχεδόν 1.45') με διάλειμμα, του άρεσε πολύ και παρακολούθησε μια χαρά. Στο τέλος σηκώθηκε λίγο από το κάθισμα αλλά απλώς για να χορέψει, χειροκροτήσει κ.λπ. δεν τον κυνηγούσα γύρω-γύρω...γενικά πάντως είναι εξοικειωμένος με το θέατρο και γενικά κάθεται και του αρέσει πολύ παρότι αρκετά ζωηρός και αεικίνητος γενικά....

 

Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη δε θελω να χαλασω το αρχικο θεμα, μονο μια γρηγορη ερωτηση. δε ξερω ποια εχεις δει στο ποκετ θεατρο αλλα μεταξυ του λυκου και τα κατσικακια και τα τρια γουρουνακια ποιο θα θεωρουσες πιο ενδιαφερον για (ατακτο) κοριτσι 2χρ περιπου?

 

Έχω πάει στο λύκο και τα 7 κατσικάκια με την κόρη μου όταν ήταν ακριβώς 2μιση ετών και ήταν η πρώτη της επαφή με το θέατρο. Όταν ήταν περίπου 3μιση πήγαμε στα τρία γουρουνάκια. Τα κατσικάκια μου άρεσαν πολύ περισσότερο και νομίζω το ίδιο και στην κόρη μου. Η ιστορία στα 3 γουρουνάκια είναι πολύ παραποιοημένη και πιστεύω ότι τα παιδιά που ξέρουν το παραμύθι, μπερδεύονται λιγάκι με αυτές τις αλλαγές.

Συμπέρασμα: συστήνω για αρχή τα κατσικάκια, αλλά πιστεύω ότι το κοριτσάκι σου πρέπει να έχει περάσει τα 2 και να πλησιάζει τα 2μιση για να το πας θέατρο. Δεν έχω δει ποτέ σε καμία παιδική παράσταση κανένα παιδάκι πολύ μικρό να κάθεται και να παρακολουθεί με ευχαρίστηση και έχουμε πάει σε τουλάχιστον 15 παιδικές παραστάσεις τα τελευταία 2+ χρόνια με την κόρη μου.

3Wwep3.png

k8Q2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

ο γιος μου είναι 32 μηνών (δηλαδή 2.5 και κάτι ψιλά) και πήγαμε. Παρότι η παράσταση διαρκεί πολύ (σχεδόν 1.45') με διάλειμμα, του άρεσε πολύ και παρακολούθησε μια χαρά. Στο τέλος σηκώθηκε λίγο από το κάθισμα αλλά απλώς για να χορέψει, χειροκροτήσει κ.λπ. δεν τον κυνηγούσα γύρω-γύρω...γενικά πάντως είναι εξοικειωμένος με το θέατρο και γενικά κάθεται και του αρέσει πολύ παρότι αρκετά ζωηρός και αεικίνητος γενικά....

 

Ελπίζω να βοήθησα.

 

babette,

εννοείς ότι πήγατε στην ντενεκεδούπολη;;

Πως είναι; οι θέσεις καλές; βλέπουν τα παιδιά; υπάρχουν διακυμάνσεις στα εισιτήρια;; ότι πληροφορία μπορείς να μας δώσεις, γιατί θέλουμε να πάμε και το σκεφτόμαστε... είναι κι αρκετά τα λεφτά και θέλουμε να αξίζει τον κόπο...

ZS95p3.png  hcT0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Εχει δει κανεις τη Συναυλία των Ζώων στο Θεατρο Θυμέλη ή το Πλατς Μουτς του Τριβιζά στο Θεατρο Ακαδημος;

 

Τώρα αγόρασα εισιτήρια για το Πλατς Μούτς του Τριβιζά απο Groupon με 7 ευρώ το άτομο.

 

Ελπίζω να είναι καλό.

Link to comment
Share on other sites

babette,

εννοείς ότι πήγατε στην ντενεκεδούπολη;;

Πως είναι; οι θέσεις καλές; βλέπουν τα παιδιά; υπάρχουν διακυμάνσεις στα εισιτήρια;; ότι πληροφορία μπορείς να μας δώσεις, γιατί θέλουμε να πάμε και το σκεφτόμαστε... είναι κι αρκετά τα λεφτά και θέλουμε να αξίζει τον κόπο...

Για τις ίδιες πληροφορίες ενδιαφέρομαι κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσιά.....έχει παει καμία στην ΤΕΝΕΚΕΔΟΥΠΟΛΗ ???

 

Σκεφτόμαστε να πάμε....και θα ήθελα απόψεις εάν έχει παει καμία.

Για δες εδώ : http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=113989

 

Κορίτσια, ποιές 2-3 παραστάσεις (που παίζονται ακόμη) έχετε τελικά ξεχωρίσει φέτος? Αναφέρομαι σε παιδιά άνω των 6 ετών.

Link to comment
Share on other sites

Για δες εδώ : http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=113989

 

Κορίτσια, ποιές 2-3 παραστάσεις (που παίζονται ακόμη) έχετε τελικά ξεχωρίσει φέτος? Αναφέρομαι σε παιδιά άνω των 6 ετών.

 

"Η τελεία" είναι πάρα πολύ καλή παράσταση.

3Wwep3.png

k8Q2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Κορίτσια, ποιές 2-3 παραστάσεις (που παίζονται ακόμη) έχετε τελικά ξεχωρίσει φέτος? Αναφέρομαι σε παιδιά άνω των 6 ετών.

 

1) "Ειρήνη" του Αριστοφάνη, http://www.athinorama.gr/theatre/data/performances/?id=10009990&selTab=1#tabs

2) "Οδυσσεβάχ" http://www.ticketservices.gr/el/events/?eventid=290

3) "Ντενεκεδούπολη" http://www.viva.gr/tickets/theatre/ntenekedoupoli/?gclid=CMq5vZHt264CFcVF3wodz3riaw

4) " Οι Άθλοι του Ηρακλή" http://www.culturenow.gr/childrens-theatre/%CE%9A%CE%AC%CF%81%CE%BC%CE%B5%CE%BD_%CE%A1%CE%BF%CF%85%CE%B3%CE%B3%CE%AD%CF%81%CE%B7:_%CE%9F%CE%B9_%CE%AC%CE%B8%CE%BB%CE%BF%CE%B9_%CF%84%CE%BF%CF%85_%CE%97%CF%81%CE%B1%CE%BA%CE%BB%CE%AE_%CF%83%CF%84%CE%BF_%CE%98%CE%AD%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD_%CF%84%CE%BF%CF%85_%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D_%CE%9A%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%85.html

 

αυτά από μέχρι τώρα εμπειρία

 

ΥΓ: είσαι καλά;; χαθήκαμε..(εγώ φταίω..)

Link to comment
Share on other sites

εχει δει κανεις την 'ψαροσουπα' ?

 

κανει για πιτσιρικακι 3,5 χρονων?

 

 

ειχαμε παει περσι στη ψαροσουπαη κορη μου ηταν 4 τοτε.,δεν τρελλαθηκα.της μκρης της αρεσε αλλα εγω ψιλοβαρεθηκα.ηταν λιγο βαρετο το εργο για τους μεγαλους .η υποθεση καλη αλλα λιγο αργο.τα παιδια καθοντουσαν.εγω δεν ειχα ενθουσιαστει .αλλα ειναι υποκειμενικα αυτα.δεν θυμαμαι περισσοτερα να σου πω απο περσι.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πήγαμε τελικά στην Ντενεκεδούπολη. Και περάσαμε ωραία. Ήταν καλή παράσταση και τα παιδιά το ευχαριστήθηκαν. Η μεγάλη μου (τέσσερων περίπου), ξετρελάθηκε, αν και στενοχωρέθηκε λίγο, γιατί η παράσταση δεν είχε τις... καμινάδες. Το μικρό (λίγο λιγότερο από δυόμιση) στο πρώτο μέρος ήταν σε πλήρη αφοσίωση. Βαρέθηκε λίγο στο κομμάτι του Λαδένιου, γιατί δεν είχε τα τραγουδάκια που ξέρει, αλλά γενικά δεν μπήκα στη διαδικασία του κυνηγητού.

Για παιδιά που ξέρουν την Ντενεκεδούπολη, τις ιστορίες, τα τραγούδια, θεωρώ πως θα τη λατρέψουν. Τα υπόλοιπα, ειδικά αν είναι μικρά, γύρω στα δύο, δυόμιση, νομίζω πως είναι ρίσκο. Είναι μεγάλη η διάρκεια της παράστασης και μπορεί να βαρεθούν. Τριγύρω μας, αρκετοί ήταν εκείνοι που έφυγαν νωρίς, γιατί τα παιδάκια φώναζαν και ήθελαν να φύγουν.

Επίσης, νομίζω πως θα αρέσει και σε παιδάκια που είναι κάπως εξοικειωμένα με το θέατρο. Αν είναι αυτή η πρώτη τους παράσταση και, ειδικά, αν είναι και μικρά, νομίζω πως δύσκολα θα αντέξουν.

Αναφορικά με το θέατρο, για όσους δεν έχουν πάει, είναι πολύ μεγάλο. Τα εισιτήρια νομίζω πως έχουν την ίδια τιμή για όλες τις θέσεις. Αλλά νομίζω πως το πάνω διάζωμα είναι σε αρκετή απόσταση από τη σκηνή και δεν ξέρω αν θα φαίνεται καλά, αν και μέχρι τη μέση του τουλάχιστον, ήταν γεμάτο. Εμείς καθόμασταν στη μέση, περίπου, του κάτω διαζώματος (C1) και ήταν καλά.

Για όσους πάτε, καλή διασκέδαση...

Link to comment
Share on other sites

σημερα ειδαμε τις βασιλοπουλες που λιωναν τα γοβακια τους και πριν 1-2εβδομαδες το διαστημοτρενο του ροδολφου (του μαμαλακη)

αν θελει κανεις πληροφοριες ευχαριστως να δωσω

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς είδαμε πριν ένα μήνα περίπου τις βασιλοπούλες που λιώναν τα γοβάκια τους και μας άρεσε πάρα πολύ!!!! Να πάτε !! Η κόρη μου είναι 5 χρονών και πολύ ομιλιτική αλλά για τη συγκεκριμένη παράσταση έμεινε "ακίνητη - αμίλητη" μέχρι να τελειώσει, διότι την είχε εντυπωσιάσει πολύ !!!

Link to comment
Share on other sites

"Η τελεία" είναι πάρα πολύ καλή παράσταση.

Κατερίνα μου, αυτή την παράσταση λες? http://www.athinorama.gr/theatre/data/performances/?id=10008919

 

Διάβασα πάρα πολύ καλές κριτικές! Είναι όντως έτσι?

 

1) "Ειρήνη" του Αριστοφάνη, http://www.athinorama.gr/theatre/data/performances/?id=10009990&selTab=1#tabs

2) "Οδυσσεβάχ" http://www.ticketservices.gr/el/events/?eventid=290

3) "Ντενεκεδούπολη" http://www.viva.gr/tickets/theatre/ntenekedoupoli/?gclid=CMq5vZHt264CFcVF3wodz3riaw

4) " Οι Άθλοι του Ηρακλή" http://www.culturenow.gr/childrens-theatre/%CE%9A%CE%AC%CF%81%CE%BC%CE%B5%CE%BD_%CE%A1%CE%BF%CF%85%CE%B3%CE%B3%CE%AD%CF%81%CE%B7:_%CE%9F%CE%B9_%CE%AC%CE%B8%CE%BB%CE%BF%CE%B9_%CF%84%CE%BF%CF%85_%CE%97%CF%81%CE%B1%CE%BA%CE%BB%CE%AE_%CF%83%CF%84%CE%BF_%CE%98%CE%AD%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD_%CF%84%CE%BF%CF%85_%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D_%CE%9A%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%85.html

 

αυτά από μέχρι τώρα εμπειρία

 

ΥΓ: είσαι καλά;; χαθήκαμε..(εγώ φταίω..)

"Ντενεκεδούπολη" θα πάμε σίγουρα! Για πες λεπτομέρειες. Ίσως και στο "Οι Άθλοι του Ηρακλή".

 

υ.γ. Παλεύω... (Κι από Μάρτη, καλοκαίρι...?) Στείλε π.μ.!

 

σημερα ειδαμε τις βασιλοπουλες που λιωναν τα γοβακια τους και πριν 1-2εβδομαδες το διαστημοτρενο του ροδολφου (του μαμαλακη)

αν θελει κανεις πληροφοριες ευχαριστως να δωσω

Μου λες σε παρακαλώ για το έργο του Μαμαλάκη?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα μου, αυτή την παράσταση λες? http://www.athinorama.gr/theatre/data/performances/?id=10008919

 

Διάβασα πάρα πολύ καλές κριτικές! Είναι όντως έτσι?

 

 

"Ντενεκεδούπολη" θα πάμε σίγουρα! Για πες λεπτομέρειες. Ίσως και στο "Οι Άθλοι του Ηρακλή".

 

υ.γ. Παλεύω... (Κι από Μάρτη, καλοκαίρι...?) Στείλε π.μ.!

 

 

Μου λες σε παρακαλώ για το έργο του Μαμαλάκη?

 

Ευχαριστώ!

 

εχουμε δει και τις τρεις παραστασεις που αναφερεις. θα σου πω μια αποψη για ολες (παιρνω πρωτοβουλια).

η τελεια: καλο εργακι με μηνυματα, ωραιες τεχνικες παιξιματος, αλλα καμια σχεση με τις παλαιοτερες δουλεις που ανεβαζε το BIOS. και να πω την αληθεια μου φανηκε ακριβο το εισιτηριο των 15ευρω! (τοσο ειχε και στον ηρακλη!!)

ο ηρακλης: απλα ΤΕΛΕΙΟ! σε καθηλωνει! πρεπει να το δειτε. νομιζω οσο και στο περιγραψει καποιος δεν μπορεις να καταλαβεις τι φανταστικη δουλεια εχει κανει η Ρουγγερη (να μην πατε σε πολυ μπροστινες θεσεις)

διαστημοτρενο: το περιμενα καλυτερο. ο χωρος σιγουρα ειναι μοναδικος και επειδη ειναι πολυ μικρος νιωθεις μερος της παραστασης (ασε που τα παιδια νομιζαν οτι οντως ξεκινησε το τρενο γιατι κουνιεται το βαγονι στην αρχη). οι ηθοποιοι πολυ καλοι, αλλα το εργο κανει λιγο κοιλια και στο τελος μοιαζει να τελειωνει γρηγορα γρηγορα γιατι δεν τους εφτανε ο χρονος.

αυτα! αν θες κατι αλλο εδω ειμαι

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμείς πήγαμε χθες στην ΝΤΕΝΕΚΕΔΟΥΠΟΛΗ...και δεν μας άρεσε καθολου. Και νομίζω ότι τα περισσοτερα παιδακια βαρέθηκαν....μετα το διάλλειμα έπαιζαν τα περισσοτερα στις σκαλες....ασε που πολλοι έφυγαν στην μέση.

 

Μου φάνηκε πολυ σκοτεινη και οι φωνες πολυ τσηριχτές.

U80ep3?r=1271337460
Link to comment
Share on other sites

Τώρα αγόρασα εισιτήρια για το Πλατς Μούτς του Τριβιζά απο Groupon με 7 ευρώ το άτομο.

 

Ελπίζω να είναι καλό.

 

ειχαμε παει αλλα δεν τρελλαθηκα το θεατρο χαλια μαυρα οι ταξιθετριες με το χερι απλωμενο κυλικειο μηδεν λιγο τρομακτικα τα σκηνικα και υποθεση μμμμ ετσι κι ετσι..και το παιδι μου 7 χρονων δεν τρελλαθηκε ..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...