Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κοριτσια ποιες περιμενουμε μετα απο εμβρυομεταφορα


djina76

Recommended Posts

Αχ κοριτσάκια μου λίγες ώρες ακόμα για την χοριακή!

Δεν περνούσε η μέρα σήμερα!

Καλή επιτυχία και στα υπόλοιπα κορίτσια!!! :)

 

Να έχεις ένα καταπληκτικό αποτέλεσμα!!! Να γίνει για όλες το θαύμα που περιμένετε !!!

που θα πάει θα έρθει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 466
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νεραιδουλα1... Καλή επιτυχία κ σε σένα!!! Περιμένουμε νέα σου αύριο !! Να είσαι αισιόδοξη....όλα θα είναι μια χαρά αυτό να σκέφτεσαι!!! Καλό βράδυ!!!

που θα πάει θα έρθει!

Link to comment
Share on other sites

Νεραιδουλα και Ιωάννα καλή επιτυχια για αυριο!!!! Ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου να πετάξετε στα σύννεφα απο τη χαρά σας!!! Περιμένουμε με αγωνια τα αποτελεσματα!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Θετικηηηηηη η χοριακη μου..... Λιγο χαμηλη βεβαια,90 μοναδες! Μου ειπαν βεβαια να ειμαι και λιγο συγκρατημενη λογω της προηγουμενης αποβολη και επαναληπτικη την Μ. Πεμπτη! Καλη επιτυχια και σε σενα νεραιδουλα :):):)

YRJgp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θετικηηηηηη η χοριακη μου..... Λιγο χαμηλη βεβαια,90 μοναδες! Μου ειπαν βεβαια να ειμαι και λιγο συγκρατημενη λογω της προηγουμενης αποβολη και επαναληπτικη την Μ. Πεμπτη! Καλη επιτυχια και σε σενα νεραιδουλα :):):)

 

Μπράβο μπράβο είναι θετική!!!! Πίστεψε με πολλές εγκυμοσύνες ξεκίνησαν με χαμηλή χοριακη! Υπομονή μέχρι την Πέμπτη

που θα πάει θα έρθει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θετικηηηηηη η χοριακη μου..... Λιγο χαμηλη βεβαια,90 μοναδες! Μου ειπαν βεβαια να ειμαι και λιγο συγκρατημενη λογω της προηγουμενης αποβολη και επαναληπτικη την Μ. Πεμπτη! Καλη επιτυχια και σε σενα νεραιδουλα :):):)

 

Ιωάννα μπράβο! Συγχαρητήρια!!!!!!! Ευχομαι τα καλύτερα κοριτσι μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θετικηηηηηη η χοριακη μου..... Λιγο χαμηλη βεβαια,90 μοναδες! Μου ειπαν βεβαια να ειμαι και λιγο συγκρατημενη λογω της προηγουμενης αποβολη και επαναληπτικη την Μ. Πεμπτη! Καλη επιτυχια και σε σενα νεραιδουλα :):):)

 

Συγχαρητήρια !!!!! Εισαι έγκυος!!! Καλη επαναληπτική τωρα!!!! Ολα θα πανε καλα!!!!

Και για την ιστορία να σας πω οτι πριν απο λιγες μερες γέννησε μια κοπελα που η χοριακη της ηταν κατω απο 30 (26 νομιζω αν θυμαμαι καλα)!!!!!

Ομορφες σκέψεις και υπομονηηηηηηη....!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλη εγκυμοσύνη! Μια χαρα ειναι η τιμή. σκέψου οτι την πρώτη μέρα καθυστερησης οι γιατροι θέλουν να ειναι γύρω στο 100! εισαι ακριβως by the book που λέμε! για κανε μια ανακαιφαλαιωση των συμπτωματων για να παορνουμε θάρρος και οι υπολοιπες.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλη εγκυμοσύνη! Μια χαρα ειναι η τιμή. σκέψου οτι την πρώτη μέρα καθυστερησης οι γιατροι θέλουν να ειναι γύρω στο 100! εισαι ακριβως by the book που λέμε! για κανε μια ανακαιφαλαιωση των συμπτωματων για να παορνουμε θάρρος και οι υπολοιπες.....

 

Απλά με ανησυχεί που είναι χαμηλότερη από την προηγούμενη φορά, και κουβαλάω και μια αποβολή! Γι αυτό όπως είπα φοβάμαι να το χαρώ και είμαι πολύ πολύ συγκρατημένη!

Τώρα για συμπτώματα??? Για να μην πω απολύτως τίποτα, θα πω μόνο κάτι πονάκια χαμηλά στην κοιλιά σαν να μου έρχεται περίοδος και σήμερα τα ξημερώματα πήγα τουαλέτα και σκουπίστηκα μια φορά και είχα λίγο ροζ. Τίποτα άλλο....

Εύχομαι και σε εσάς που δεν έχετε κανένα σύμπτωμα να πάρετε και εσείς μια θετικότατη χοριακή!

YRJgp3.png
Link to comment
Share on other sites

Απλά με ανησυχεί που είναι χαμηλότερη από την προηγούμενη φορά, και κουβαλάω και μια αποβολή! Γι αυτό όπως είπα φοβάμαι να το χαρώ και είμαι πολύ πολύ συγκρατημένη!

Τώρα για συμπτώματα??? Για να μην πω απολύτως τίποτα, θα πω μόνο κάτι πονάκια χαμηλά στην κοιλιά σαν να μου έρχεται περίοδος και σήμερα τα ξημερώματα πήγα τουαλέτα και σκουπίστηκα μια φορά και είχα λίγο ροζ. Τίποτα άλλο....

Εύχομαι και σε εσάς που δεν έχετε κανένα σύμπτωμα να πάρετε και εσείς μια θετικότατη χοριακή!

 

Ιωάννα ποια μερα απο την εμβρυομεταφορα εισαι σήμερα;

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα... Εγω μεταφορα εκανα 30/3. Δυστυχως , όμως, σήμερα εχω απογοητευτεί πολυ. Δεν πονάω , αλλα νιωθω οτι θα αδιαθετησω, εχω ενα μούδιασμα στα κόκαλα τον ποδιών μου, σημάδι περιοδου για εμενα.δυστυχως...

Εμεις βάλαμε κατεψυγμένες βλαστοκυστες που σημάνει 5 ημερες οι βλαστοκ κ μια μερα το ξεπάγωμα , άρα ηταν 6 ημερών. Σήμερα ειμαι 8η μερα απο τη μεταφορα, οποτε 8+6=14. Θα μου έρθει κ μάλιστα στην ωρα της. Ποτε να κανω χοριακη; Ειχα σκοπο να παω Μ Σάββατο. Τωρα; Ποτε θα δείξει σιγουρα; Εχω μπερδευτεί γιατι ηταν μεταφορα με κατεψυγμενα ...

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα... Εγω μεταφορα εκανα 30/3. Δυστυχως , όμως, σήμερα εχω απογοητευτεί πολυ. Δεν πονάω , αλλα νιωθω οτι θα αδιαθετησω, εχω ενα μούδιασμα στα κόκαλα τον ποδιών μου, σημάδι περιοδου για εμενα.δυστυχως...

Εμεις βάλαμε κατεψυγμένες βλαστοκυστες που σημάνει 5 ημερες οι βλαστοκ κ μια μερα το ξεπάγωμα , άρα ηταν 6 ημερών. Σήμερα ειμαι 8η μερα απο τη μεταφορα, οποτε 8+6=14. Θα μου έρθει κ μάλιστα στην ωρα της. Ποτε να κανω χοριακη; Ειχα σκοπο να παω Μ Σάββατο. Τωρα; Ποτε θα δείξει σιγουρα; Εχω μπερδευτεί γιατι ηταν μεταφορα με κατεψυγμενα ...

 

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!

Εγώ πάντως ακόμα και τώρα πονάω, πάω τουαλέτα και λέω δεν μπορεί θα μου έρθει. Σήμερα ούτε καν ήθελα να πάω να κάνω την χοριακή, είδα και το ροζ το βράδυ λέω αποκλείεται. Οπότε μην απογοητεύεσαι, ποτέ δεν ξέρεις.

Όσο για το πότε πρέπει να την κάνεις ότι σου έχει πει ο γιατρός, πάντως και μια δυο μέρες νωρίτερα θεωρώ ότι θα δείξει.

 

Τι ισχύει για τα κατεψυγμένα δεν γνωρίζω, μιας και δεν έχουμε καταφέρει ούτε σε αυτή ούτε στην προηγούμενη προσπάθεια να καταψύξουμε.

 

Απλά θα σου το πω άλλη μια φορά, μιας και ήμουν και εγώ πολύ πολύ απογοητευμένη, κάνε λίγο ακόμα υπομονή. Και χωρίς συμπτώματα πάλι μπορούμε να έχουμε θετική χοριακή!

YRJgp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θετικηηηηηη η χοριακη μου..... Λιγο χαμηλη βεβαια,90 μοναδες! Μου ειπαν βεβαια να ειμαι και λιγο συγκρατημενη λογω της προηγουμενης αποβολη και επαναληπτικη την Μ. Πεμπτη! Καλη επιτυχια και σε σενα νεραιδουλα :):):)

 

ιωαννα ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ !!!! μπραβο μπραβο μπραβο!! χαιρομαι πολυ για σενα! Ολα θα πανε μια χαρα, το πιστευω!

Σε χαιρετιζω μελλουσα μανουλα!!

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!

Εγώ πάντως ακόμα και τώρα πονάω, πάω τουαλέτα και λέω δεν μπορεί θα μου έρθει. Σήμερα ούτε καν ήθελα να πάω να κάνω την χοριακή, είδα και το ροζ το βράδυ λέω αποκλείεται. Οπότε μην απογοητεύεσαι, ποτέ δεν ξέρεις.

Όσο για το πότε πρέπει να την κάνεις ότι σου έχει πει ο γιατρός, πάντως και μια δυο μέρες νωρίτερα θεωρώ ότι θα δείξει.

 

Τι ισχύει για τα κατεψυγμένα δεν γνωρίζω, μιας και δεν έχουμε καταφέρει ούτε σε αυτή ούτε στην προηγούμενη προσπάθεια να καταψύξουμε.

 

Απλά θα σου το πω άλλη μια φορά, μιας και ήμουν και εγώ πολύ πολύ απογοητευμένη, κάνε λίγο ακόμα υπομονή. Και χωρίς συμπτώματα πάλι μπορούμε να έχουμε θετική χοριακή!

Ιωαννα μπραβο!συγχαρητηρια!καλη επαναληπτικη να εχεις!ειμαι καινουρια στοforum αλλα παρακολουθω τωρα τελευταια τις συζητησεις σας!εγω εκανα εμβρυεταφορα στις 4/4 κ ειναι να κανω τη β χωριακη στις 13.ευχομαι να εχουμε ολες μας θετικο αποτελεσμα οπως κι εσυ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ιωαννα ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ !!!! μπραβο μπραβο μπραβο!! χαιρομαι πολυ για σενα! Ολα θα πανε μια χαρα, το πιστευω!

Σε χαιρετιζω μελλουσα μανουλα!!

Γεια σου sofakii!εσυ ποτε περιμενεις για τη χωριακη σου?

Link to comment
Share on other sites

Ψιτ σοφακι....421 μπραβο και μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!

Οσο για τα συμπτωματα τα υγρά που περιγράφεις δεν υπαρχει ουτε μια που να ξερω οτι τα ειχε και να μην ηταν έγκυος τελικα!

Ολα τα υπολοιπα ξερω τουλαχισον μια....εμενα!!!! Χαχχαχαχα....

Θα κανεις επαναληπτική η πας κατευθείαν για υπέροχο;;;;!

Και παλι συγχαρητήρια !!!!

 

Επιβεβαιώνω κ εγώ λοιπόν το σύμπτωμα με τα υγρά!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου sofakii!εσυ ποτε περιμενεις για τη χωριακη σου?

 

την πηρα την προηγουμενη εβδομαδα και ηταν θετικη!!! παω για υπερηχο μετα το Πασχα!

καλη επιτυχια σε ολες σας!

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

υπομονη,ξεκουραση και φαρμακα! Οτι μπορουμε να κανουμε.... Αχ θελω να το χαρω και φοβαμαι. 2 μερουλες λεω ακομα υπομονη να δουμε πως θα παει!

 

Αχ ακριβώς αυτό κ εγώ ... Πως θα περάσουν δυο μέρες τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Bella συγχαρητήρια κ σε εσένα!!!!!!!

Εκτός απο τα υγρα είχες καποια αλλα συμπτωματα;

 

Εγώ έκανα σπερματέγχυση ,είχα αυξημένα υγρά απο την αρχή κ τις τελευταίες μέρες κάτι πονάκια χαμηλά. Κ επιπλέον είχα μονίμως μια θερμοκρασια γύρω στο 37 . Αυτά μόνο ...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...