Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

χαμηλοι παλμοι εμβρυου


Recommended Posts

Καλησπερα

Ειμαι 7 εβδομαδων και 5 ημερων ..πηγα σημερα στο γιατρο για να ακουσουμε τη καρδια...μιας και την προηγουμενη εβδομαδα δε το καταφεραμε.. και τελικα ακουσαμε τους παλμους του εμβρυου , οι οποιοι ηταν μονο 60... απο οτι καταλαβα κατι δε παει καλα... ειπε οτι ενω ειμαι 7+ εβδομαδων το εμβρυο ειναι 10 μερες πισω... ειπε να παω ξανα σε 7 μερες να δουμε τι γινετε... γνωριζει καμοια για το θεμα ?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Διαφημίσεις


Καλησπερα

Ειμαι 7 εβδομαδων και 5 ημερων ..πηγα σημερα στο γιατρο για να ακουσουμε τη καρδια...μιας και την προηγουμενη εβδομαδα δε το καταφεραμε.. και τελικα ακουσαμε τους παλμους του εμβρυου , οι οποιοι ηταν μονο 60... απο οτι καταλαβα κατι δε παει καλα... ειπε οτι ενω ειμαι 7+ εβδομαδων το εμβρυο ειναι 10 μερες πισω... ειπε να παω ξανα σε 7 μερες να δουμε τι γινετε... γνωριζει καμοια για το θεμα ?

 

Αχ ναι βρε κορίτσια ας μας πει καμία αν έχει παρόμοια ιστορία, και εγώ 7 εβδομάδων και 3 ημερών 88 παλμούς είχε.

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια ειχα παρομοια προσφατη εμπειρια . Περασα και εγω αυτην την αγωνια για δυο εβδομαδες.

 

Οταν ειδαμε 60 παλμους το πηρα αποφαση. Ηταν θεμα χρονου.

Ειναι παλινδρομη κυηση, δεν αναπτυσσεται καλα.

 

Το 88 ειναι και αυτο χαμηλο. Ισως να υπαρχει ελπιδα εαν και η υπολοιπη αναπτυξη του ειναι κανονικη..

 

Λυπαμαι που σας τα λεω ασχημα. Μακαρι να μην ισχυει αυτο με εσας. .

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια ειχα παρομοια προσφατη εμπειρια . Περασα και εγω αυτην την αγωνια για δυο εβδομαδες.

 

Οταν ειδαμε 60 παλμους το πηρα αποφαση. Ηταν θεμα χρονου.

Ειναι παλινδρομη κυηση, δεν αναπτυσσεται καλα.

 

Το 88 ειναι και αυτο χαμηλο. Ισως να υπαρχει ελπιδα εαν και η υπολοιπη αναπτυξη του ειναι κανονικη..

 

Λυπαμαι που σας τα λεω ασχημα. Μακαρι να μην ισχυει αυτο με εσας. .

 

 

O giatros mou den anisixise katholou mou leei ola einai mia xara kai megalwse , ftasame 10.1 xiliosta sthn 7 evdomada kai 3 meres.

 

les na exw elpides?????

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...