Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ολιγοασθενοσπερμια και nolvadex


FOP

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια γεια σας! Δηλαδη eviol σε συνδυασμό με καρνιτίνη εχουν καλα αποτελεσματα στο σπερμα ε?

 

Όταν λετε καρνιτινη ποιο σκευασμα εννοειτε?

\

 

Γεια σας και παλι...Εγω δινω στον αντρα μου superamin αμπουλες..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 μήνες πέρασαν από το προηγούμενο βασικά, 1 μήνα από τότε που παίρνουμε τις βιταμίνες και είχαν ζητήσει οι γιατροί ήδη επανεξέταση. Χτες πήγαμε και σε 2ο ουρολόγο

eY7sp3.png

v2MFp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 μήνες πέρασαν από το προηγούμενο βασικά, 1 μήνα από τότε που παίρνουμε τις βιταμίνες και είχαν ζητήσει οι γιατροί ήδη επανεξέταση. Χτες πήγαμε και σε 2ο ουρολόγο

 

Θύμησέ μου,κιρσοκήλη έχει; Καλά κάνατε και πήρατε 2η γνώμη. Πάντα χρειάζεται κατά τη γνώμη μου.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

1ου βαθμού γράφει ο υπέρηχος αλλά δεν έχει θέμα με αριθμό, μόνο μορφολογία και λίγο κινητικότητα. Χτες του πήρε και δείγμα από ούρα μετά από μάλαξη του προστάτη να δούμε αν έχει λοίμωξη.

Ο γιατρός του είπε ότι πρέπει να κάνει κι έναν διορθικό υπέρηχο την επόμενη φορά.

Βασικά ούτε αυτός ούτε ο άλλος έδειξαν ανησυχία, μου είπε να επικεντρωθώ σε μένα στη θεραπεία μου .

eY7sp3.png

v2MFp3.png

Link to comment
Share on other sites

1ου βαθμού γράφει ο υπέρηχος αλλά δεν έχει θέμα με αριθμό, μόνο μορφολογία και λίγο κινητικότητα. Χτες του πήρε και δείγμα από ούρα μετά από μάλαξη του προστάτη να δούμε αν έχει λοίμωξη.

Ο γιατρός του είπε ότι πρέπει να κάνει κι έναν διορθικό υπέρηχο την επόμενη φορά.

Βασικά ούτε αυτός ούτε ο άλλος έδειξαν ανησυχία, μου είπε να επικεντρωθώ σε μένα στη θεραπεία μου .

 

Άρα όλα μια χαρά λοιπόν με τον σύζυγο. Εσύ αν θυμάμαι καλά έχεις πολυκυστικές,σωστά; Κάνεις κάτι γιαυτό; Ο γυναικολόγος σου τι προτείνει να κάνετε;

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα !!

Εχω χασει πολλα επεισοδια απ την τελευταια φορα που μπηκα !!

Δεν τις πηραμε τελικα τις nolvadex αν και εχουμε προβλημα ΜΟΝΟ με τον αριθμο !!

leuta Η καρνιτινη που πηραμε εμεις ειναι οι αμπουλες indelecta του 1gr

την 1 ημερα παιρνει τις αμπουλες και την αλλη τις wellman conseption και 4 eviol την ημερα !!

 

mil_sof βγηκαν τα αποτελεσματα ???

ΝΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ολα καλα ?? κανετε καποια αγωγη τωρα ?

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα !!

Εχω χασει πολλα επεισοδια απ την τελευταια φορα που μπηκα !!

Δεν τις πηραμε τελικα τις nolvadex αν και εχουμε προβλημα ΜΟΝΟ με τον αριθμο !!

leuta Η καρνιτινη που πηραμε εμεις ειναι οι αμπουλες indelecta του 1gr

την 1 ημερα παιρνει τις αμπουλες και την αλλη τις wellman conseption και 4 eviol την ημερα !!

 

mil_sof βγηκαν τα αποτελεσματα ???

ΝΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ολα καλα ?? κανετε καποια αγωγη τωρα ?

 

Καλησπέρα FOP!

Όλα καλά. Θεραπεία δεν κάνει τώρα. Απλά περιμένουμε να περάσει ο καιρός χαλαρά. Με αυτά που παίρνει τώρα θα είναι μια χαρά σε λίγο καιρό.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και συγνωμη γιατι συγχυστηκα τωρα ρε κοριτσια που διαβαζω τα ποστ

Δηλαδη με τις nolvadex αυξανει ο αριθμος αλλα πεφτει η κινητικοτητα !!

Δηλαδη φτιαχνουμε το ενα και χαλαει το αλλο ?!?!

Πολυ παραμυθι μου φαινεται η δουλεια ωρες ωρες !!

Δεν ξερουν δηλαδη οι γιατροι οτι αν δωσουν αυτο το σκευασμα θα υπαρξει προβλημα σε αλλο τομεα ??

 

Εχουμε ξεφυγει εντελως μου φαινεται , φτιαχνεις το ενα χαλαει το αλλο !!!!!!

:evil::twisted::twisted::twisted::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Και συγνωμη γιατι συγχυστηκα τωρα ρε κοριτσια που διαβαζω τα ποστ

Δηλαδη με τις nolvadex αυξανει ο αριθμος αλλα πεφτει η κινητικοτητα !!

Δηλαδη φτιαχνουμε το ενα και χαλαει το αλλο ?!?!

Πολυ παραμυθι μου φαινεται η δουλεια ωρες ωρες !!

Δεν ξερουν δηλαδη οι γιατροι οτι αν δωσουν αυτο το σκευασμα θα υπαρξει προβλημα σε αλλο τομεα ??

 

Εχουμε ξεφυγει εντελως μου φαινεται , φτιαχνεις το ενα χαλαει το αλλο !!!!!!

:evil::twisted::twisted::twisted::evil::evil:

 

Άστα,δεν βγάζεις άκρη. Εμεις μετά από τόσα χάπια που πήρε μόλις είδαμε την κινητικότητα πιο χαμηλή κόντεψα να με μαζεύουν απ'τα πατώματα.:shock::shock::shock:

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξερω ρε κοριτσια τι να πω !!

Εμεις nolvadex δεν πηραμε μονο βιταμινες !! Μεχρι το καλοκαιρι που θα κανει το επομενο σπερμοδιαγραμμα θα δειξει !! Αν δεν εχουμε αυξηση στον αριθμο θα παμε για σπερματεγχυση ΤΕΛΟΣ !!!

Και αν δεν πετυχει κ αυτη βλεπουμε !! ΑΜΑΝ εχω φρικαρει αυτη τη στιγμη !!

 

:mad::-x:-x:-x:-x

 

Αντε μην σας αγχωνω και εσας ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ρε κοριτσια τι να πω !!

Εμεις nolvadex δεν πηραμε μονο βιταμινες !! Μεχρι το καλοκαιρι που θα κανει το επομενο σπερμοδιαγραμμα θα δειξει !! Αν δεν εχουμε αυξηση στον αριθμο θα παμε για σπερματεγχυση ΤΕΛΟΣ !!!

Και αν δεν πετυχει κ αυτη βλεπουμε !! ΑΜΑΝ εχω φρικαρει αυτη τη στιγμη !!

 

:mad::-x:-x:-x:-x

 

Αντε μην σας αγχωνω και εσας ! ;)

 

Δεν μας αγχώνεις. Όσο ήταν να αγχωθούμε αγχωθήκαμε με τα σπέρματα.

Λύσεις υπάρχουν. Εγώ μάλλον την εξωσωματική θα διάλεγα.;)

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας αγχώνεις. Όσο ήταν να αγχωθούμε αγχωθήκαμε με τα σπέρματα.

Λύσεις υπάρχουν. Εγώ μάλλον την εξωσωματική θα διάλεγα.;)

 

την φοβαμαι την εξωσωματικη !! πολλες ορμονες !!!

Αυτος που πηγαμε μας προτεινε σπερματεγχυση , ουτως η αλλως το δικο μου θεμα βρισκεται στην κακης ποιοτητας ωορρηξια που φτιαχνει με σερπαφαρ!!

Τελος παντων ξεφευγουμε απ το θεμα !

Αντε ολα καλα να μας πανε να ησυχασουμε!

Καποτε μου ειχαν πει : Οταν ερθει το πρωτο μωρο ηρεμεις και ερχονται τα επομενα πιο ευκολα

ελπιζω να εχουν δικιο !!!

Link to comment
Share on other sites

την φοβαμαι την εξωσωματικη !! πολλες ορμονες !!!

Αυτος που πηγαμε μας προτεινε σπερματεγχυση , ουτως η αλλως το δικο μου θεμα βρισκεται στην κακης ποιοτητας ωορρηξια που φτιαχνει με σερπαφαρ!!

Τελος παντων ξεφευγουμε απ το θεμα !

Αντε ολα καλα να μας πανε να ησυχασουμε!

Καποτε μου ειχαν πει : Οταν ερθει το πρωτο μωρο ηρεμεις και ερχονται τα επομενα πιο ευκολα

ελπιζω να εχουν δικιο !!!

 

Ας ελπίσουμε ότι θα γίνουν όλα φυσιολογικά. Δεν είναι της παρούσης όπως και να 'χει.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

παντως εγω κοριτσια εχω διαβασει οτι ολα αυτα κανουν συμπτωματικη θεραπεια..σε αλλους δηλαδη κατι κανουν και σε αλλους οχι...επισης ο γιατρος μας ειχε πει οτι απο τη θεραπεια πρεπει να περασει λιγος καιρος και μετα να κανουμε σπερμοδιαγραμμα γιατι τα νουμερα ανεβαινουν μετα απο το σοκ του οργανισμου οταν τα κοβεις...Επισης εγω στην επομενη περιοδο παω για σπερματεγχυση και αυριο θα κανω κατι στις σαλπιγγες που δεν θυμαμαι πως το λενε...κατι που δεν ειναι τοσο βαρυ οσο η σαλπιγγογραφια...

ευχομαι σε ολες μας τα καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω κοριτσια εχω διαβασει οτι ολα αυτα κανουν συμπτωματικη θεραπεια..σε αλλους δηλαδη κατι κανουν και σε αλλους οχι...επισης ο γιατρος μας ειχε πει οτι απο τη θεραπεια πρεπει να περασει λιγος καιρος και μετα να κανουμε σπερμοδιαγραμμα γιατι τα νουμερα ανεβαινουν μετα απο το σοκ του οργανισμου οταν τα κοβεις...Επισης εγω στην επομενη περιοδο παω για σπερματεγχυση και αυριο θα κανω κατι στις σαλπιγγες που δεν θυμαμαι πως το λενε...κατι που δεν ειναι τοσο βαρυ οσο η σαλπιγγογραφια...

ευχομαι σε ολες μας τα καλυτερα..

 

Καλησπερα κοριτσι

Σιγουρα καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος και αντιδρα διαφορετικα !!!

Καλη επιτυχια σου ευχομαι με την σπερματεγχυση και να πετυχεις το παιδακι σου !!! Θα περιμενουμε να μας πεις νεα !!

Link to comment
Share on other sites

τότε να ψάξω ανδρολόγο ή ουρολόγο στη Θεσσαλονικη....

Αμαν αυτοι γιατροι...βαρεθηκα...

Τελικά.....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ?????

Link to comment
Share on other sites

Άρα όλα μια χαρά λοιπόν με τον σύζυγο. Εσύ αν θυμάμαι καλά έχεις πολυκυστικές,σωστά; Κάνεις κάτι γιαυτό; Ο γυναικολόγος σου τι προτείνει να κάνετε;

 

Το θέμα είναι ότι αλλού διαβάζω ότι το σπέρμα πρέπει να είναι τέλειο για σπερματέγχυση αλλού άλλα και μπερδεύομαι.

Εγώ δεν κάνω ωορρηξία, με το σερπαφάρ έκανα ένα μόνο αυγό. Θέλω να ξαναδοκιμάσω να δω τι γίνεται. Επίσης νιώθω να έχω πολύ παχύρευστη βλέννα και λέω μήπως εμποδίζει και αυτό.

eY7sp3.png

v2MFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι αλλού διαβάζω ότι το σπέρμα πρέπει να είναι τέλειο για σπερματέγχυση αλλού άλλα και μπερδεύομαι.

Εγώ δεν κάνω ωορρηξία, με το σερπαφάρ έκανα ένα μόνο αυγό. Θέλω να ξαναδοκιμάσω να δω τι γίνεται. Επίσης νιώθω να έχω πολύ παχύρευστη βλέννα και λέω μήπως εμποδίζει και αυτό.

 

mil_sof μου το σπερμα του ανδρα μου ηταν χαλιαααααα. ταχεια κινηση 1% φαντασου. εμεινα εγκυος με την πρωτη σπερματεγχυση. ανεξαρτητα που δεν ξερω αν θα προχωρησει. την επεξεργασια και ενισχυση του σπερματος την εκανα σε ενα ανδρολογικο στην θεσσαλονικη και κατοπιν ο γυναικολογος μου μου εκανε την σπερματεγχυση σε μια κλινικη.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...