Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

S.O.S.Γνωριζει καποιος για τα Addyzoa Charak (ενισχυτικο σπερματος );


Recommended Posts

Γεια σας! Υπαρχει προβλημα στο σπερμα του συζυγου μου (ολιγοσπερμια, μειωμενη κινητικοτητα..). Εγω ειμαι οκ. Επειδη για να κανουμε εξωσωματικη (για να παρουμε τις ενεσεις) χρειαζεται να περασω απο επιτροπη που εχει ραντεβου μετα απο 8 μηνες, ειπαμε να δοκιμασει τις φυτικες καψουλες Addyzoa . Μηπως καποιας ο αντρας τις εχει δοκιμασει και εχετε δει βελτιωση και επιτευξη εγκυμοσυνης;

 

Παράθεση

edit admin προστέθηκε βιβλιογραφία

 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=Addyzoa

έρευνα σε 50 άντρες, 2009 (δημοσίευση 2011) CONCLUSIONS:

Treatment with Addyzoa resulted in a significant improvement in total and progressive motility in the semen of men with iOATs after 3 months of therapy. There was no change in the sperm concentration, ROS, DFI or TAC levels.

Υπήρξε αύξηση στην κινητικότητα μετά από 3 μήνη θεραπεία, δεν υπήρχε αλλαγή στον αριθμό των σπερματοζωαριων. 

Τέλος πρόσθεσης κειμένου από τους διαχειριστές

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...