Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ


mitsi1

Recommended Posts

Τουλάχιστον βρε κορίτσια, δεν το περνάμε μόνες μας. Δεν μπορούσα να φανταστώ ότι είμαστε τόσες πολλές. :-(

 

mousoudi, από τότε που μου συνέβη, δεν μπορείς να φανταστείς πόσες γυναίκες που είπαν ότι καποια φορά έπαθαν το ίδιο. Είναι πολύ συχνό φαινόμενο, απλά δεν το διατυμπανίζουν.

 

prosperous, κουράγιο, εγώ θα πάω τη Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ευχαριστω κοριτσια..ο γιατρος μου λεει οτι μια στις δεκα κυησεις παλλινδρομουν συνηθως μεσα στις πρωτες 40 μερες..αυτη τη φορα εκατσε να ειμαι εγω για εκεινον.

 

Εχω προυπηρεσια σε διακοπες εγκυμοσυνης και αποβολες και ετσι η διαδικασια ηταν τελειως ρουτινας..απλα μου κατσε να χω αρπαξει και ενα συναχι και με σερνει λιγακι αλλα ολα πηγαν καλα..σκασαμε και τα αναλογα μιας και ηταν Ιασω αλλα τεσπα.. ελπιζω (παντα το λεω αυτο οταν παω..ελπιζω και να ξαναγινει οπως εγινε με την κορη μου) οι επομενες επισκεψεις μου στο εν λογω νοσοκομειο να ναι για καλο και να μην φυγω με αδεια χερια..

 

ηθικο ωστοσο ακμαιοτατο.. ολα ειναι στο προγραμμα και μετα απο μια κακη περιοδος ερχεται μια καλη..

 

newbie G καλη δυναμη και καλη αναρρωση..αφου δε γινεται αλλιως ας τελειωνεις τουλαχιστον να αναρρωσεις και να ξαναμπεις στους ρυθμους σου..

 

fistikaki σε λιγο θα χουμε και πτυχιο μαιευτικης - γυναικολογιας!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια..εχω ξαναγραψει ..αλλα με τρωει η αγωνια..μαλιστα ανοιξα κι αλλο τοπικ για να ρωτησω αλλα δυστυχως μαλλον κανεις δεν με ειδε :(

μετα απο μια παλινδρομη κυηση πριν 2 μηνες σχεδον

η περιοδος εγινε αφαντη !

Στις 40 μερες πηγα στο γιατρο οπου διαπιστωσε οτι ειχα δυο μικρες κυστες στις ωοθηκες..μου εδωσε primolut για 5 μερες 2 την ημερα..Τις πρωτες μερες λήψης τους ειχα εντονη αισθηση οτι θα μου ερχοταν η περιοδος ..ειχα ενοχλήσεις στην κοιλια σαν αυτες που εχουμε οταν περιμενουμε

Τις τελευταιες 2 μερες ληψης δεν ενιωθα τιποτα πια..

και τωρα ειναι η τεταρτη μερα μετα τη διακοπη των χαπιων αλλα περιοδος πουθενα

Φυσικα μου ειπε να περιμενω περιοδο μεσα σε 10 μερες ..αλλα ανησυχω τοσο πολυ...ειμαι 36 και σκεφτομαι ακομα και την πιθανοτητα προωρης εμμηνοπαυσης..!!:(:(

μηπως ειχε καποια αντιστοιχη εμπειρια?? δεν θελω να παρω το γιατρο ακομα τηλεφωνο..θα μου πει να περιμενω...τα φωτα σας κοριτσια !

Link to comment
Share on other sites

matilda & yorkshire

πιστευω οτι το παν σε αυτες τις περιπτωσεις ειναι το αγχος.καντε κατι για να ξεχαστειτε και να μην το σκεφτεστε.

ελπιζω συντομα να ξαναμεινουμε ολες εγκυες και ολα να πανε τελεια.

 

Κορίτσια μου γλυκά, όλες θα ξαναγίνουμε μανούλες μέσα στο 2011! Να μου το θυμάστε! Κουράγιο και το κεφάλι ψηλά. Θα τα καταφέρουμε!

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω κανει ανοσολογικες,θρομβοφιλιας,θυροειδη και ορμονολογικες.η μονη που δεν εχω κανει ειναι καμπυλη ζαχαρου.λες?

εγω μια φορα θα κανω το εμβολιο ειμαι αποφασισμενη(δεν μου περισσευουν αλλωστε και τα 500 ευρω).μετα θα αφεθω στην τυχη μου.εχω στρεσαριστει απιστευτα τα τελευταια 4 χρονια.εχω κουραστει.

εχω μια κορη η οποια προχωρα στα 9......οποτε μια τελευταια δοκιμη

και τερμα(παντα ετσι λεω αλλα τωρα θα το εφαρμοσω).εσυ?

 

 

christy28, λυπάμαι πολύ που έπρεπε να χάσεις τόσα εμβρυάκια μέχρι να βρεθει τι προκαλούσε τις αποβολές!!! Θα μπορούσες να μας πεις σε ποια εβδομάδα "έφυγαν" τα μωρά σου?

Επίσης λυπάμαι πολύ που ο γιατρός σου σε αντιμετώπισε σαν κουμπαρά και όχι σαν μια γυναίκα που ήθελε τόσο πολύ να γίνει μανούλα!

Επειδή είσαι καινούρια στην παρέα και μάλλον δεν θα έχεις διαβάσει παλιότερες συζητήσεις που είχαμε κάνει με την Ξένια, θα ήθελα να σου πω πως ούτε εκείνη αλλά ούτε κι εγώ είμαστε 100% πεπεισμένες γα τα αντιπατρικά. Αλλά, προσωπικά μιλώντας, εάν είχα επαναλαμβανόμενες αποβολές και μου έλεγαν ότι η λύση στο πρόβλημά μου θα ήταν να πιω κάτουρα ουρακοτάγκου, θα το έκανα χωρίς δεύτερη σκέψη! Για να είμαι σίγουρη ότι δοκίμασα τα πάντα κι ότι έκανα ό,τι περνούσε από το χέρι μου για να κάνω ένα παιδί! Για το λόγο αυτό, από τη στιγμή που η Ξένια αποφάσισε να προβεί στην εν λόγω θεραπεία, εγώ θα τη στηρίξω με όλη μου τη δύναμη! Και ευχάριστες ιστορίες θα της μεταφέρω και ό,τι άλλο χρειαστεί. Γιατί αυτό που χρειάζεται είναι πίστη! Κι αν η πίστη φέρει το αποτέλεσμα και όχι το εμβόλιο, και πάλι χαλάλι. :D Θα ξαναγίνει μανούλα και θα χαρίσει αδερφάκι στην κορούλα της! Κι αυτο έχει σημασία...

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

christy28, λυπάμαι πολύ που έπρεπε να χάσεις τόσα εμβρυάκια μέχρι να βρεθει τι προκαλούσε τις αποβολές!!! Θα μπορούσες να μας πεις σε ποια εβδομάδα "έφυγαν" τα μωρά σου?

Επίσης λυπάμαι πολύ που ο γιατρός σου σε αντιμετώπισε σαν κουμπαρά και όχι σαν μια γυναίκα που ήθελε τόσο πολύ να γίνει μανούλα!

Επειδή είσαι καινούρια στην παρέα και μάλλον δεν θα έχεις διαβάσει παλιότερες συζητήσεις που είχαμε κάνει με την Ξένια, θα ήθελα να σου πω πως ούτε εκείνη αλλά ούτε κι εγώ είμαστε 100% πεπεισμένες γα τα αντιπατρικά. Αλλά, προσωπικά μιλώντας, εάν είχα επαναλαμβανόμενες αποβολές και μου έλεγαν ότι η λύση στο πρόβλημά μου θα ήταν να πιω κάτουρα ουρακοτάγκου, θα το έκανα χωρίς δεύτερη σκέψη! Για να είμαι σίγουρη ότι δοκίμασα τα πάντα κι ότι έκανα ό,τι περνούσε από το χέρι μου για να κάνω ένα παιδί! Για το λόγο αυτό, από τη στιγμή που η Ξένια αποφάσισε να προβεί στην εν λόγω θεραπεία, εγώ θα τη στηρίξω με όλη μου τη δύναμη! Και ευχάριστες ιστορίες θα της μεταφέρω και ό,τι άλλο χρειαστεί. Γιατί αυτό που χρειάζεται είναι πίστη! Κι αν η πίστη φέρει το αποτέλεσμα και όχι το εμβόλιο, και πάλι χαλάλι. :D Θα ξαναγίνει μανούλα και θα χαρίσει αδερφάκι στην κορούλα της! Κι αυτο έχει σημασία...

 

ValiaK, είμαι 100% μαζί σου!!!

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

εμεις περιμεναμε καμια εβδομαδα μηπως και αποβαλλω μετα τη παλλινδρομηση αλλα τζιφος και αναγκαστικα (δεν μπορουμε να το κραταμε αλλο για πολυ αφου δεν ζει) αυριο θα μπω για την αποξυνση.. παλια μου τεχνη κοσκινο που λενε..

ευχομαι καλη δυναμη σε οσες περνατε δυσκολες στιγμες αλλα να ξερετε οτι εν ετη 2011 οι περισσοτερες γυναικες καταφερνουν να κανουν ενα παιδι..υπαρχει κοπος αλλα υπαρχει και τροπος..και βεβαια ειναι θεμα τυχης οπως πιστευω πανω απο ολα..(ο γιατρος, οι συμπτωσεις, οι συνθηκες, τα οικονομικα..)

ξερω .. ευκολα τα λες αλλα δυσκολα να τα πιστεψεις.. δεν μπορει ...τοσα τοσα περναμε .. ο επιμενων και ο τολμων νικα..

 

φιλια

 

Venceremos prosperous, θα νικήσουμε και θα ξαναγίνουμε μανούλες! Που θα πάει, δε θα μας ξεφύγει! :D Όποτε μας έχεις ανάγκη θα είμαστε εδώ!

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια..εχω ξαναγραψει ..αλλα με τρωει η αγωνια..μαλιστα ανοιξα κι αλλο τοπικ για να ρωτησω αλλα δυστυχως μαλλον κανεις δεν με ειδε :(

μετα απο μια παλινδρομη κυηση πριν 2 μηνες σχεδον

η περιοδος εγινε αφαντη !

Στις 40 μερες πηγα στο γιατρο οπου διαπιστωσε οτι ειχα δυο μικρες κυστες στις ωοθηκες..μου εδωσε primolut για 5 μερες 2 την ημερα..Τις πρωτες μερες λήψης τους ειχα εντονη αισθηση οτι θα μου ερχοταν η περιοδος ..ειχα ενοχλήσεις στην κοιλια σαν αυτες που εχουμε οταν περιμενουμε

Τις τελευταιες 2 μερες ληψης δεν ενιωθα τιποτα πια..

και τωρα ειναι η τεταρτη μερα μετα τη διακοπη των χαπιων αλλα περιοδος πουθενα

Φυσικα μου ειπε να περιμενω περιοδο μεσα σε 10 μερες ..αλλα ανησυχω τοσο πολυ...ειμαι 36 και σκεφτομαι ακομα και την πιθανοτητα προωρης εμμηνοπαυσης..!!:(:(

μηπως ειχε καποια αντιστοιχη εμπειρια?? δεν θελω να παρω το γιατρο ακομα τηλεφωνο..θα μου πει να περιμενω...τα φωτα σας κοριτσια !

Ionelia, δυστυχως δεν ξέρω κάτι να σου πω από εμπειρία. Όμως μου φαίνεται λογικό ο οργανισμος μας να παθαίνει μεγάλο κλακάζ και να χρεάζεται πολύ χρόνο να επανέλθει. Θα σου πρότεινα να ηρεμήσεις γιατί ως γνωστόν όσο το σκέφτεσαι, τόσο μπλοκάρει το σύστημα. Αν περάσουν οι μέρες κι ακόμη τίποτε, μίλα πάλι με το γιατρό σου. Συγνώμη εάν σε έχω ξαναρωτήσει, η χοριακή σου έχει μηδενίσει?

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φιλενάδες μου καλές κι εσείς μου λείψατε πολύ πολύ!!! Σας σκεφτόμουν όλες τις μέρες αλλά δυστυχώς δεν υπήρχε ιντερνετ καφέ για να επικοινωνήσω μαζί σας! Ωραία πέρασα, αποτοξινώθηκα σε βαθμό που δεν θέλω καθόλου να πάω στη δουλειά αύριο. Και ξέρετε και κάτι: έβαλα τα κλάματα μόνο μια φορά σε 4 μέρες!!! Καλά μιλάμε, ρεκόρ!!! :D :D :D (Γελάω με τα χάλια μου!!!)

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

Βάλια μου δεν χρειάζεται να έχω διαβάσει παλιές συζητήσεις για να καταλάβω πως σκέφτεστε το έχω περασει και ξερω...η γνώμη μου είναι να κανείς πρώτα όλες τις εξετάσεις που είναι αποδεδειγμένες ιατρικά, στην περίπτωση της ξενιας καμπύλη σακχάρου και καλλιέργεια σπέρματος πριν ξεκινήσουμε τις αμφιλεγομενες θεραπείες. Εάν ήξερα κι εγώ ότι δεν είχα κάνει όλες τις απαραιτητητες εξετάσεις πριν κάνω τα αντιπατρικα, δεν θα τα έκανα ποτέ,θα έκανα την καμπύλη και θα έβρισκα το πρόβλημα. Στο ιατρείο του διαβητολογου μου συνάντησα μια γιατρό με 6 αποβολες, έχοντας κάνει θεραπεία για τα αντιπατρικα με εμβόλια από το αίμα του συζύγου και με ανπσοσφαιρινη για τα ΝΚ! Ήταν και γιατρός και δεν είχε σκεφτεί ποτέ να ελέγξει το σακχάρου της πριν ξεκινήσει αυτού του είδους Τις θεραπείες.όταν την είδα ήταν 5 μηνών έγκυοςδεν είχε ξεπεράσει ποτέ το πρώτο τρίμηνο.

Κι εγώ το πρώτο τρίμηνο έχαναν τα εμβευακια από 9η μέχρι 11η εβδομάδα.

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βάλια μου δεν χρειάζεται να έχω διαβάσει παλιές συζητήσεις για να καταλάβω πως σκέφτεστε το έχω περασει και ξερω...η γνώμη μου είναι να κανείς πρώτα όλες τις εξετάσεις που είναι αποδεδειγμένες ιατρικά, στην περίπτωση της ξενιας καμπύλη σακχάρου και καλλιέργεια σπέρματος πριν ξεκινήσουμε τις αμφιλεγομενες θεραπείες. Εάν ήξερα κι εγώ ότι δεν είχα κάνει όλες τις απαραιτητητες εξετάσεις πριν κάνω τα αντιπατρικα, δεν θα τα έκανα ποτέ,θα έκανα την καμπύλη και θα έβρισκα το πρόβλημα. Στο ιατρείο του διαβητολογου μου συνάντησα μια γιατρό με 6 αποβολες, έχοντας κάνει θεραπεία για τα αντιπατρικα με εμβόλια από το αίμα του συζύγου και με ανπσοσφαιρινη για τα ΝΚ! Ήταν και γιατρός και δεν είχε σκεφτεί ποτέ να ελέγξει το σακχάρου της πριν ξεκινήσει αυτού του είδους Τις θεραπείες.όταν την είδα ήταν 5 μηνών έγκυοςδεν είχε ξεπεράσει ποτέ το πρώτο τρίμηνο.

Κι εγώ το πρώτο τρίμηνο έχαναν τα εμβευακια από 9η μέχρι 11η εβδομάδα.

 

Με το καλό λοιπόν τώρα να υποδεχτείς το μωρό σου! Να το καμαρώνεις πάντα γερό και δυνατό!

Κι εμείς κορίτσια, καλα φυτέματα! ;)

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδες μου καλές κι εσείς μου λείψατε πολύ πολύ!!! Σας σκεφτόμουν όλες τις μέρες αλλά δυστυχώς δεν υπήρχε ιντερνετ καφέ για να επικοινωνήσω μαζί σας! Ωραία πέρασα, αποτοξινώθηκα σε βαθμό που δεν θέλω καθόλου να πάω στη δουλειά αύριο. Και ξέρετε και κάτι: έβαλα τα κλάματα μόνο μια φορά σε 4 μέρες!!! Καλά μιλάμε, ρεκόρ!!! :D :D :D (Γελάω με τα χάλια μου!!!)

 

Είπαμε να πας διακοπές, να ξεχαστείς, να ξεφύγεις από όλα κι εσύ σκεφτόσουν ιντερνετ καφέ; Καλύτερα που δεν είχε (για σένα εννοείται, όχι για μας)...Όσο για τη δουλειά, εγώ να δω πως θα εγκλιματιστώ πάλι, μετά από τόσους μήνες απουσίας....ουφ!!!

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

exete δει την την διαφημηση για ιντερνετ που η γυναικα κλεινει διακοπες χωρις τηλεφωνο τηλεοραση κτλ, και ο αντρας κανονιζει το ιντερνετ του?αυτο μου θυμισατε.:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

exete δει την την διαφημηση για ιντερνετ που η γυναικα κλεινει διακοπες χωρις τηλεφωνο τηλεοραση κτλ, και ο αντρας κανονιζει το ιντερνετ του?αυτο μου θυμισατε.:P

 

Χαχα,δίκιο έχεις, αλλά εδώ συνέβη το ανάποδο!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχα!!! Μόνο που εμείς το κάναμε ανάποδα! Σε λίγο θα έβλεπα τον άντρα μου να βάζει τις φωνές: "Κοίτα αγάπη μου, κοίτα ομορφιά! Εεεε???!?!?!? Πάλι στο forum είσαι?" :D :D :D

Άστα mousoudi, άθλος θα είναι η επιστροφή... Ελπίζω να μπορούμε να τα λέμε κι από εκεί!

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχα!!! Μόνο που εμείς το κάναμε ανάποδα! Σε λίγο θα έβλεπα τον άντρα μου να βάζει τις φωνές: "Κοίτα αγάπη μου, κοίτα ομορφιά! Εεεε???!?!?!? Πάλι στο forum είσαι?" :D :D :D

Άστα mousoudi, άθλος θα είναι η επιστροφή... Ελπίζω να μπορούμε να τα λέμε κι από εκεί!

 

.....κάτι θα κάνουμε :wink:....λίγο στα διαλείμματα, λίγο σε ώρες πιο χαλαρές, όλο και θα τα λέμε :-D

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

Venceremos prosperous, θα νικήσουμε και θα ξαναγίνουμε μανούλες! Που θα πάει, δε θα μας ξεφύγει! :D Όποτε μας έχεις ανάγκη θα είμαστε εδώ!

 

ευχαριστω..:)

 

παντως κοριτσια εμενα ο δικος μου ο γιατρος μετα την παλλινδρομηση μου περασε οτι αυτο ηταν λογικα ενα τυχαιο γεγονος και οτι δεν βρισκει σκοπιμο να με βαλει να κανω ενα καρο εξετασεις..ελπιζω και κατα βαθος πιστευω οτι εχει δικιο..

εννοειται οτι αν μου ξνασυμβει κατι τετοιο (που μαλλον μονο καλα οπως τωρα δεν θα το εκλαβω υποθετω) θα μπω σε τετοιες διαδικασιες.. αλλα μαλλον υπολογιζουμε στο τυχαιο για να μαστε και αισιοδοξοι..παντως η αληθεια ειναι οτι και στο καφε που γραφω μειναμε 5 κοπελες εγκυοι με διαφορες μεταξυ μας απο μια εως τρεις εβδομαδες και παλλινδρομησαμε οι 4!!!! Απιστευτη συμπτωση???!! Εννοειται οτι με δυο γιατρους που μιλησα κανεις επιστημονικα δεν εξηγει τετοια συγκυρια..ο ενας μονο (γνωστος μου παλιας σχολης) μου ειπε οτι καποιους μηνες στο χρονο τυχαινει να χουν μαζεμενα τετοια φαινομενα.. ο δικος μου δεν ακολουθει τετοιες τακτικες και απλα βλεπει τα ποσοστα στα δικα του περιστατικα σε σχεση με την ανοδο της ηλικιας 1 στις 10 εγκυμοσυνες του μεσα στις πρωτες 40 μερες παλλινδρομει πριν την 8η εβδομαδα..αυτη τη φορα εκατσε σε μενα τον γκαντεμοσαυρο (μιας και ειχα και αλλες απωλειες παλια απο ασχετες αιτιες..)

 

κουραγια..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου πολύ καλημέρα σας.

Το ερώτημά μου απευθύνεται κυρίως σε κοπέλες με ανάλογη εμπειρία, αλλά και σε όποια γνωρίζει να μου απαντήσει. Στις 30/9/2010 έκανα πρόκληση τοκετού μετά από παλίνδρομη κύηση στη 17η εβδομάδα. Από την κλινική στάλθηκε άμεσα δείγμα του εμβρύου και του πλακούντα σε 2 διαφορετικά εργαστήρια (ιδιωτικά) : στο ένα για ανάλυση του καρυότυπου (τα αποτελέσματα βγήκαν μέσα σε 20 μέρες και τα έχω) και στο άλλο για ιστολογικές - κυτταρολογικές εξετάσεις, από όπου ακόμα δεν έχω απάντηση. Έχω αρχίσει και εκνευρίζομαι από την καθυστέρηση και θα ήθελα γενικά να ξέρω αν καθυστερούν πράγματι τόσο πολύ τα αποτελέσματα τέτοιων εξετάσεων. Αν όχι, σκέφτομαι να πάω από το κέντρο και να τα πούμε ένα χεράκι με τους υπεύθυνους εκεί. Αν επρόκειτο για εργαστήρια δημόσιου ιδρύματος θα ήμουν σίγουρη για την καθυστέρηση, αλλά και σε ιδιωτικό;

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

mousoudi, εγώ έστειλα υλικό για ιστολογική σε ιδιώτη την Τρίτη (πριν 4 μέρες) και μου είπαν ότι τ' αποτελέσματα θα είναι έτοιμα την Πέμπτη το απόγευμα (μέσα σε 2 μέρες δλδ). Δεν τα πήρα ακόμα, αλλά είναι ήδη έτοιμα. Σίγουρα πρέπει να διαμαρτυρηθείς.

 

ΥΓ --> Πήγα στη Γραικού, Χρυσοστόμου Σμύρνης 9, στο κέντρο (ένα στενό μετά το Sante), είναι συμβεβλημένη με το δημόσιο. Αύριο θα πάω να τα πάρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα mousoudi! Εμένα η ιστολογική έκανε ένα μήνα και το μωρό ήταν μόλις 9 εβδομάδων (δεν ξέρω εάν αυτό έχει κάποιος σημασία). Και θεωρώ ότι δεν άργησε, έχω ακούσει και μεγαλύτερες καθυστερήσεις...

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα mousoudi εγω εκανα διακοπη κυησης στις 22 αυγουστου και ημουνα 23 εβδομαδων.

Το εμβρυο συγκεκριμενα το στειλαμε στο ΙΑΣΩ για παθολογοανατομικη εξεταση και τα αποτελεσματα τα πηραμε στα μεσα οκτωβριου,μου τα αργησανε πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...