Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ


mitsi1

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια υπάρχουν δύο παρόμοια θέματα και δεν ξέρω ποιό χρησιμοποιείται περισότερο οπότε ξαναβάζω κι εδώ αυτό που έγραψα στο άλλο :

 

 

Λοιπόν, μελος του club δυστυχώς και εγώ αλλά δεν έχω γράψει εδώ την ιστορία μου (το έχω γράψει στο ''θηλασμό'' μια και εκεί γνωρίζομαι με αρκετά άτομα....). Τον Αύγουστο είχα μια βιοχημική εγκυμοσύνη. Τον αμέσως επόμενο κύκλο, ξανα εγκυος.Αυτή τη φορά παλίνδρομη, στην 9η βδομάδα έκανα απόξεση. Σήμερα (δύο εβδομάδες μετά την απόξεση) μου τηλεφώνησε ο γυναικολόγος μου και μου είπε ότι βγήκαν τα αποτελέσματα της ιστολογικής και είναι μερικώς μύλη κύηση. Έχω ψιλοφρικάρει....έκανα και εγώ το σχετικό ψάξιμο και είδα ότι η μερική μύλη δεν είναι και τόσο φρίκη σε σχέση με την ολική. Παρόλα αυτά μου είπε να κάνω χοριακή και ότι αναλογα με τα αποτελέσματα μπορεί να χρειαστεί κι άλλη απόξεση, γιατί αν δεν καθαριστεί καλά μπορεί να δημιουργηθούν κακοήθειες....

 

Δεν ξέρω βρε κορίτσια, μου φαίνονται πολύ τρομακτικά όλα αυτά....

 

Υ.Γ. Ομοιοπαθούσα bp τι λες εσύ για όλα αυτά;;;;ξέρεις κάτι παραπάνω;;;;

df306542d5.pngbb1d25814b.png

Link to comment
Share on other sites

Τον Αύγουστο είχα μια βιοχημική εγκυμοσύνη. Τον αμέσως επόμενο κύκλο, ξανα εγκυος.Αυτή τη φορά παλίνδρομη, στην 9η βδομάδα έκανα απόξεση. Σήμερα (δύο εβδομάδες μετά την απόξεση) μου τηλεφώνησε ο γυναικολόγος μου και μου είπε ότι βγήκαν τα αποτελέσματα της ιστολογικής και είναι μερικώς μύλη κύηση. Έχω ψιλοφρικάρει....έκανα και εγώ το σχετικό ψάξιμο και είδα ότι η μερική μύλη δεν είναι και τόσο φρίκη σε σχέση με την ολική. Παρόλα αυτά μου είπε να κάνω χοριακή και ότι αναλογα με τα αποτελέσματα μπορεί να χρειαστεί κι άλλη απόξεση, γιατί αν δεν καθαριστεί καλά μπορεί να δημιουργηθούν κακοήθειες....

 

Και στα 2 μπαίνουμε πάνω κάτω τα ίδια άτομα οπότε οπου θέλεις γράφεις.

Το είχα ψάξει για μύλη κύηση γιατί είχα υψηλή χοριακή και το φοβόταν ο γιατρός μου αλλά τελικά ήταν από τα δίδυμα. Δεν είναι ανησυχητική απλά ίσως πρέπει να περιμένεις λίγο παραπάνω για να ξαναμείνεις έγκυος. Την χοριακή την κάνεις για να βλέπουν αν έχεις καθαρίσει. Αν μηδενίσει η χοριακή δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο. Μην ανησυχείς, έχε εμπιστοσύνη στο για΄τρό σου. Θα σε καθοδηγήσει και εμείς εδώ είμαστε

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μεταφέρομαι κ εγώ εδώ από το "δικό μου" τόπικ αν και δεν είμαι ακόμη σίγουρη τι δεν πήγε καλά στη δική μου εγκυμοσύνη. Την επόμενη εβδομάδα θα ρωτήσω οπωσδήποτε το γιατρό να μου το εξηγήσει με λεπτομέρειες, τουλάχιστον να ξέρω τι θα λέω. Απέβαλλα, είχα παλίνδρομη κύηση, είχα βιοχημική κύηση; Και να φανταστείτε ότι πριν μου συμβεί αυτό δεν είχα ιδέα το πόσα διαφορετικά πράγματα μπορεί να πάνε στραβά σε μια εγκυμοσύνη. Όπως και να έχει συνεχίζουμε με περισσότερη δύναμη. Επίσης θέλω να πάω στη livinath ότι δεν αξίζει να σκέφτεται κάτι πόυ πραγματικά θα μπορούσει να τύχει σε οποιαδήποτε κοπέλα. Νομίζω επίσης ότι αρκετές από εμάς έχουν κάνει κάτι ανάλογο με χάπια, ακτινογραφίες κτλ ειδικά σε μικρότερη ηλικία που δεν σκεφτόμασταν συνέχεια ότι μπορεί να είμαστε εγκύες. Για να μην αναφέρω ένα σωρό παραδείγματα από γυναίκες που αποβάλλανε επειδή κάνανε βαριές εργασίες χωρίς να ξέρουν ότι είναι έγκυες... Θετική σκέψη λοιπόν από όλες :) myrto σου εύχομαι όλα να πάνε καλά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

female μου τα έχω γράψει και εδώ http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=11355&highlight= αλλά ας τα ξαναπώ εν συντομία. Προσπαθούσαμε για αρκετούς μήνες να κάνουμε μωράκι ώσπου τελικά κάτι πήγε να γίνει αλλά... Με τελευταία περίοδο στις 9/9 έκανα πρώτη χοριακή στις 16/10 η οποία ήταν 86. Επειδή στις 19 είχα κάτι καφέ κηλίδες και λίγο αίμα στις 20 έκανα κολπικό υπέρηχο. Δεν έδειξε τίποτα. Χοριακή 20/10 145. 22/10 230, 24/10 455, 29/10 670. Ο πρώτος γιατρός που πήγα ήταν σίγουρος (από τις 20) ότι ήταν εξωμήτριο και έπρεπε να πάω γρήγορα γρήγορα να το αφαιρέσω. Οι άλλοι δύο που πήγα κατόπιν (και συνεχίζω στον έναν από αυτούς πλεόν) μου έλεγαν να περιμένω. Στις 21 ο γιατρός μου χορήγησε Utrogestan. Τα καφέ συνεχίζονταν. Ένας υπέρηχος στις 24 έδειξε ότι κάτι ξεκινούσε να γίνει στο ενδομήτριο αλλά από τις 26 αυξήθηκε το αίμα και στις 28 ήταν κανονικά σαν να έχω περίοδο με πόνους και αίμα κανονικότατα. ΣΤις 29 που πήγα στο γιατρό μου σταμάτησε τα Utrogestan και μου έδωσε μια αντιβίωση και κάτι χάπια που προκαλούν συσπάσεις και προλαμβάνουν την αιμοραγία. Προφανώς τα πράγματα δεν πήγαιναν καλά και μου είπε ότι αφού είναι τόσο μικρό ίσως μπορέσουμε να το βοηθήσουμε να φύγει έτσι και να γλιτώσω την απόξεση. Μόλις τελειώσει το αίμα (αν φυσικά δεν αυξηθεί πάρα πολύ) θα ξαναπάω για να δούμε σε τι κατάσταση βρίσκεται η μήτρα και οι ωοθήκες και να μου δώσει περαιτέρω οδηγίες. Αυτά... Ελπίζω να μην σας κούρασα :)

Link to comment
Share on other sites

zaharini τι να πω κοριτσάκι μου. Βίος και πολιτεία είμαστε εδω μέσα όλες. Καλως ήρθες στην παρέα μας, μην σε παίρνει απο κάτω. Εδώ ειμαστε για να τα συζητάμε. Κουράγιο

Link to comment
Share on other sites

Βίος και πολιτεία είμαστε εδω μέσα όλες.
Πράγματι!! Και το δυσάρεστο είναι ότι είμαστε πολλές :( Τουλάχιστον βοηθάμε η μια την άλλη. Δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα με βοήθησε πολύ η συμπαράσταση των κοριτσιών όλες αυτές τις μέρες. Με τους γύρω μου προσπαθώ να το συζητάω όσο το δυνατόν λιγότερο. Μάλιστα έχω απαγορεύσει ρητά ακόμη και στην μάνα μου και στην αδερφή μου να ρωτάνε τι κάνω :mad: γιατί με τρελαίνει λίγο όλο αυτό.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορούν να μας βοηθήσουν και ιδιαίτερα φίλοι ή συγγενείς. Είναι διαφορετικά να το συζητάς με κάποιον που έχει περάσει τα ίδια

Link to comment
Share on other sites

Zaharini σίγουρα θα σε κάνουν να νιώσεις λίγο άσχημα οι ερωτήσεις των γύρω σου. Εγώ τους έλεγα απλά "θα προτιμούσα να μην το συζητήσουμε το θέμα αυτή τη στιγμή" και δεν με ένοιαζε τι θα σκεφτούν, αν θα παρεξηγηθούν ή θα με λυπηθούν.

Όσο για τους γονείς και τους άμεσους συγγενείς κι εγώ κάτι παρόμοιο έχω κάνει. Όχι πως πιάνει πάντα.

Το μόνο σίγουρο είναι αυτό που λέει η Eirinik. Κανείς δεν πρόκειται να καταλάβει τί ακριβώς αισθάνεσαι και πως βιώνεις την κάθε μέρα παρά μόνο αν έχει περάσει τα ίδια. Θέλει γερό στομάχι και να πάρεις απόφαση πως ότι και να ακούσεις, και το πιό άκαρδο σχόλιο, δεν αξίζει τον κόπο να χαλάς την ψυχολογία σου και την υγεία σου!

Εμείς είμαστε εδώ και βοηθάμε η μία την άλλη!

EixMp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρία θα σου πω εγώ τι έχει καταλάβει για την βιοχημική εγκυμοσύνη. Δίνει θετικό τεστ εγκυμοσύνης αλλά οι χοριακές δεν ανεβαίνουν ικανοποιητικά με αποτέλεσμα κάποια στιγμή να γίνει αυτόματη αποβολή.

Αυτά τα ολίγα,ε πίζω να βοήθησα!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μήπως ξέρει καμία να μου εξηγήσει τί είναι η βιοχημική εγκυμοσύνη! Αν την είπα καλά κιόλας!

 

Kατα την βιοχημικη κυηση, απλα διαπιστωνεις την εγκυμοσυνη με τη χοριακη, αλλα αποβαλλεται το κυημα, πριν ακομη διαπιστωθει και υπερηχογραφικα η εγκυμοσυνη.

Λενε, οτι ολες οι γυναικες σε καποια φαση της ζωης τους εχουν μια βιοχημικη κυηση, την οποια δεν προλαβαινουν να την αντιληφθουν, αφου εχουν συνηθως 1-2 μερες καθυστερηση και αποβαλλεται το εμβρυο με την περιοδο, η οποια ειναι και πιο βαρια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ. ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ -ΧΛΑΜΥΔΙΑ ΚΤΛ. ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΘΥΡΟΕΙΔΗ, ΔΙΑΒΗΤΗ, ΤΟΞΟΠΛΑΣΜΑ ΚΤΛ. ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ Ή ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ. ΑΥΤΑ...ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΩΡΑΙΑ ΜΙΤΣΙ ΜΟΥ. ΕΥΚΟΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΛΕΣ. ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΣΤΙΣ ΖΗΤΗΣΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΝΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

mitsi μου εγώ έχω την Τετάρτη ραντεβού και στο σκέφτομαι συνέχεια. Να δω τι θα μου πεί. Άντε εσύ ξεμπέρδεψες με το καλό εύχομαι μια καινούρια χριστουγεννιάτικη εγκυμοσύνη

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια..........

Να μαι κι εγω... Επεστρεψα στο γραφειο. Εκανα την αποξεση το σαββαταο. Τελικα δεν ηταν τιποτα. Πιο πολυ στεναχωρηθηκα ωσπου να γινει παρα μετα... Στο Μητερα ολα τελεια, ο γιατρος μου καταπληκτικος (αφου στεναχωριεμαι που ειναι αθηνα κι εγω κερκυρα και δε θα μπορω να πηγαινω να με βλεπει) Μου ειπε οτι δε χρειαζεται να κανω καθολου εξετασεις και απλα να περιμενω να αδιαθετησω 2 φορες και μετα να ξεκινησουμε προσπαθειες ξανα.... Τοσο απλα μου τα ειπε.... ουτε χοριακες ουτε εξετασεις ουτε σε αυτο που εβγαλε θα κανουμε τπτ γιατι 99.999% ειναι ανωμαλια στα χρωμοσωματα δλδ τυχαιο γεγονος... Μου ειπε να το ξεχασω και να προχωρησω παρακατω!

Τη 1η μερα ειχα αιμα αλλα τωρα μονο ψιλοπονακια σα περιοδου εχω και λιγο αιμα τπτ αλλο. Αυτα τα νεοτερα!!!!!!!!!!!!!!! Ελπιζω ολα να πανε καλα απο δω και περα σε ολες μας.......

 

Α! ξεχασα! ακομα εχω πρηξιμο στο στηθος.... δε θα φυγει? ξεχασα να ρωτησω και το γιατρο μου....

 

ΥΓ καλα σε ποσα τοπικ γραφουμε γιαυτες τις χαζο παλλινδρομες??? μπερδευτηκα γιαυτο το εγραψα κι εδω!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

mitsi kai irida καλή συνέχεια σας εύχομαι. Οι καινούριες προσπάθειες να αποδώσουν γρήγορα καρπούς και να έχουμε ευχάριστα νεα σας σύντομα. eirinik κ εγώ είναι να πάω αυτές τις ημέρες στο γιατρό για να δει πως πάω και έχω κατααγχωθεί. 1ον φοβάμαι μην δεν έχει πέσει η χοριακή και χρειαστεί απόξεση ή δεν ξέρω τι άλλο, 2ον φοβάμαι μήπως μου πει ότι πρέπει να περιμένω πολύ καιρό πριν αρχίσουμε πάλι τις προσπάθειες και 3ον φοβάμαι για τις εξετάσεις που θα μου πει να κάνω. Εν τω μεταξύ μου τηλεφώνησε ο γιατρός που πήγαινα στην αρχή και επέμενε ακόμη ότι είναι εξωμήτριο με αποτέλεσμα να με βάλει σε υποψίες μήπως και τελικά ήταν όντως εξωμήτρια αποβόλη και μήπως πρέπει να αρχίσω να ψάχνομαι και γι'αυτό. Σκεφτόμουν να πάω σήμερα κιόλας μιας και το αίμα έχει μειωθεί και μόνο κάτι σταγονίτσες έχω. :)

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ... ΜΑΚΑΡΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΧΩ ΣΑΝ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΛΑΧΤΑΡΩ... ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ EVER.....ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΜΙΑ "D. DIMERS" (ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ? ΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ?) ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ Η ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΥΓΕΙΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ. ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΨΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗ. ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ...FEMALE ΑΝΤΕ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ?? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΠΕΡΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! ZACHARI ΨΑΞΤΟ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΧΟΝΤΡΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΕΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΣΧΗΜΕΣ ΑΥΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ....

Link to comment
Share on other sites

Mitsi μου, ΓΕΙΑ ΣΟΥ! ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΟΥ ΛΕΣ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΘΑ ΣΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙ!ΕΚΑΝΕΣ ΕΡΕΥΝΑ ΣΤΟ ΝΕΤ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?

ΝΑΙ,ΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ. ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΦΤΑΧΝΩ ΤΩΡΑ!! ΕΥΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ, ΕΙΝΑΙ Ο,Ι ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ. ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΒΟΥΡΡΡΡ ΜΕΤΑ!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

MAGGIE ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΠΙΚ. FEMALE KAΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ. ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΕΠΕΜΨΕ Η MAGGIE. ΜΙΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΝΤΟΠΙΖΕΙ ΤΗ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΚΗ ΝΟΣΟ. ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΤΩΡΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΠΡΟΚΥΨΕΙ...ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ!!! ΛΕΣ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΩΝ? ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΔΩ...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...