Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts

... :cry: περαστικά του μικρού και πανέμορφου Ωριωνάκου, και τα πατουσάκια εύχονται να μην είναι τίποτα!

 

Εμείς πάλι, άλλο φοβάμασταν και από αλλού μας ήρθε... προκειμένου να επιβεβαιώσουμε τη φυσική ροπή προς τα ατυχήματα προ βάφτισης, κάτι που πλέον είμαι σίγουρη ότι οφείλει να ερευνηθεί επιστημονικά!

 

... είπε η Νικολέττα να δει πώς είναι να πετάς! Στον ύπνο... Και ενώ το κοριτσάκι μου έβλεπε την υπέροχη μανούλα του ( πανέμορφη και ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΗΛΙΘΙΑ ξέχασα να τονίσω) και τον γλυκό του μπαμπάκα, έδωσε βουτιά από το κρεββάτι μας! Ύψους 78 εκατοστών παρακαλώ (γιατί οι Αμερικάνικες ταινίες είχαν στοιχειώσει τα όνειρά μας για ψηλό κρεββάτι)! Και με τείχος μαξιλαριών γύρω - γύρω!

 

Μας φύλαξε Ο Θεούλης! Απέφυγε με μαεστρία κομοδίνα και έπεσε μπρούμυτα ΕΥΤΥΧΩΣ.

 

Η μαμά, κατέφυγε στην βαθιά εκείνη επιστημονική συνταγή ...βούτυρο (πλάκα, πλάκα... θα μου αφαιρούσαν το πτυχίο αν το ομολογούσα και παραέξω, αλλά βρε κορίτσια είναι θαυματουργό!) και έχουμε αποφύγει το καρούμπαλο!

 

Αφού έχασα 10 χρόνια ζωής ακούγοντας το "μπαμ!" και το παιδί να κλαίει, άλλα 10 βλέποντάς τη απορημένη να κλαίει "τί έγινε, εγώ απλά κοιμόμουν?", έκανα το σταυρό μου που αποφύγαμε τα χειρότερα και τώρα είμαστε για 48ωρη παρακολούθηση!

 

Μήπως να τα βάζαμε σε γυάλα πριν τα βαφτίσια τους?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ τώρα που το διαβάζω θυμάμαι τα δικά μου! Εμένα ο μικρός μερικές φορές όταν κοιμάται επειδή δεν βολεύεται να αλλάξει πλευρό, σηκώνεται και κάθεται με τον ποπό, κοιμισμένος και μετά πέφτει από την άλλη πλευρά σαν "τούβλο". Με κλειστά μάτια. Αν τον αφήσω στο κρεββάτι μου και όχι στην κούνια του, την "ελεύθερη πτώση" στο πάτωμα την έχω στο τσεπάκι μου! Τι τοίχος με μαξιλάρια και βλακείες! Τσιμεντόπλακες πρέπει να βάλω γύρω γύρω και μπορεί να είμαι και τυχερη! Γι' αυτό και κοιμάται μόνο στην κούνια του ή στο πάρκο! Στο κρεββάτι μόνο αν δεξιά αριστερά είναι ο μπαμπάς και η μαμά και αυτό παίζετε!

Έχεις δίκιο patousaki και εγώ αυτό σκέφτομαι μια εβδομάδα πριν τη βάφτιση!

"Σε ΓΥΑΛΑ βρε θα σε βάλω και σκούζε όσο θες" :lol::lol::lol:

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

τουλάχιστον δεν έχει ωτίτιδα :D

κατά τα άλλα... περίπου στα ίδια... πυρετός και άρχισε και ο λαιμός

ευχόμαστε αύριο να τελειώσει τουλάχιστον ο πυρετός και να έχει μόνο μύξες και λαιμό στη βάφτιση του

 

πατουσάκι δεν ξέρω αν θα σε παρηγορήσω καθόλου αλλά εμένα έπεσε την περασμένη φορά που ήταν άρρωστος ενώ κοιμόμασταν μαζί στο κρεβάτι :?

με την πρώτη ευκαιρία θα μετρήσω τα εκατοστά ύψους να νοιώσεις καλύτερα :lol:

 

 

εγώ αυτό με το βούτυρο δεν το ξέρω και θέλω να το μάθω! (κι αν ισχύει και με light παρακαλώ :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα στον Ωριονακο και στο πατουσομωρακι !!!

Να ειναι καλα , γερα και χαρουμενα για την βαφτιση τους!

Βρε κοριτσια εγω τα πιστευω αυτα παρτε μαζι στην βαφτιση και κανα ματακι καλου κακου τοσα ματια θα τα δουνε !!!

Αντε περιμενουμε νεα !!

eNortjK1UrIwNrMwVrIGXDAS2gKo16.png[/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπόν... ο μικρός δεν εχει κάνει απ το μεσημέρι ξανά πυρετό! είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη! (σαν κυβερνητικό έργο ακούστηκε αυτό :lol: )

 

 

η μύτη δείχνει να είναι λίιιιιιιγο καλύτερα :D

 

 

 

 

επιπλέον... έχω γεμίσει τα 2/3 απ τα βαζάκια μου με το γλυκό κι απ ότι φαίνεται θα έχω αρκετό περίσσεμα από γλυκό του κουταλιού σταφύλι

αν κάποια.... τελευταία στιγμή ξεμείνει και χρειαστεί ας μου το πει κι αν δεν το έχουμε φάει στο μεταξύ της το δίνω!

επίσης, μου έχουν περισσέψει κι αρκετά πολύχρωμα κουφέτα νο 2 αμυγδάλου πολύχρωμα Χατζηγιαννάκη... κι αυτά αν τα χρειαστεί καμία και δεν τα έχουμε φάει στο μεταξύ... (όπως καταλάβατε είμαστε φαγανά :lol: )

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως λέω να τα ξεγελάμε..να τους λέμε ότι βαφτίζονται 2 βδομάδες μετά, και εκεί που είναι αμέριμνα κι ωραία μια Κυριακή, τα βουτάμε και βουρ στην εκκλησία :P:P

Link to comment
Share on other sites

... κι απ ότι φαίνεται θα έχω αρκετό περίσσεμα από γλυκό του κουταλιού σταφύλι

αν κάποια.... τελευταία στιγμή ξεμείνει και χρειαστεί ας μου το πει κι αν δεν το έχουμε φάει στο μεταξύ της το δίνω!

Εγωωωωωώ, εγώ έχω ξεμείνει!!!!!!!!!!!!! :lol: και μην διανοηθείτε να το φάτε...σας έφαγα!!! party0021.gif

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,

 

θα αρχίσω το ιατρικό ανακοινωθέν στέλνοντας τα περαστικά μας στον μικρούλη Ωρίωνα και τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς στη μαμά του!

 

Η μικρή Νικολέττα είναι σταθερή. Το μεσημέρι έφαγε καλά, αφού έφτυσε στη μούρη της μαμάς της τα ...νιανιά λαχανικών και μοσχαριού παρά τα μουσικοχορευτικά κόλπα της δεύτερης.[ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ (Πάνος, Φώτης και όλο το σόι αυτών)]. Ήπιε ένα μπουκάλι γάλα και άρχισε να γουργουρίζει από ευχαρίστηση σα γατί.

 

Κοιμήθηκε, όχι πάνω από το σύνηθες και αφού ξύπνησε, έφαγε με όρεξη τη μπισκοτόκρεμα, ένα μπισκότο για μωρά (μισό-μισό με τη μανούλα) και το μεγάλο δάχτυλο των ποδιών της.

 

Έπαιξε, γκρίνιαξε -και πάλι όχι περισσότερο από το σύνηθες- και αφού ...σετάραμε φορεματάκι, παπουτσάκι, κοκκαλάκι βγήκαμε να κάψουμε Βριλησσιώτικες καρδιές στην πλατεία. Η μαμά ήπιε ένα καφεδάκι μέτριο ελληνικό με γαλατάκι και η μικρή Νικολέττα σκέτο το γαλατάκι.

Ταβλιάστηκε στον ύπνο και γυρίσαμε σπίτι για τα αφρόλουτρά μας. Αυτή την ώρα κοιμάται!

 

Επόμενο ανακοινωθέν αύριο ώρα 9.00 πρωινή.

 

Για το βούτυρο, για να μη νομίζετε ότι δε θέλω να μοιραστώ μαζί σας αυτή τη βαθιά επιστήμη...

Αν το καμάρι μας (μακριά από εμάς) πέσει και χτυπήσει κεφάλι, σαν γνήσιες κιουρίες με το μαχαίρι του βουτύρου βγάζουμε μια λεπτή στρώση και κάνουμε επάλειψη στο πάσχον σημείο! Πιάνει δε το κόλπο με βούτυρο, μαργαρίνη, Becel, ό,τι έχει ο καθένας σπίτι του...(εμείς "Άλτις Soft" είχαμε διαθέσιμο και βούτυρο φρέσκο Κερκύρας. Είπα να μη μυρίζει το παιδί σαν κουραμπιές και έβαλα το πρώτο!!!). Δε ξέρω τί συμβαίνει, αλλά λειτουργεί ως αποιδηματικό (?), και εκεί όπου θα είχαμε ένα καρούμπαλο κόκκινο-μωβ, δεν εμφανίζεται τίποτα στην καλύτερη, ή μόνο ο χρωματισμός στη χειρότερη!

Τί να πω βρε κορίτσια! Είναι να πέφτεις κάτω και να σταυροκοπιέσαι κράζοντας "μιράκολο-μιράκολο", αλλά είναι ΓΕΓΟΝΟΣ!

Και βέβαια, μιλάμε για μικροατυχήματα... Όχι να έχουμε καμμιά πιθανή κρανιοεγκεφαλική κάκωση και να την αντιμετωπίζουμε με βούτυρο! Γιατί, αν είναι έτσι, θα προτείνω στη φιλενάδα μαμά του Ωρίωνα, να αφήσει τους γιατρούς και να ρίξει ένα ξεμάτιασμα και ...αγιασμό ανά 8ωρο!

 

Άντε, περαστικά μας!

Link to comment
Share on other sites

Εγωωωωωώ, εγώ έχω ξεμείνει!!!!!!!!!!!!! :lol: και μην διανοηθείτε να το φάτε...σας έφαγα!!! party0021.gif

 

Πλάκα-πλάκα, μου ήρθε σήμερα η παραγγελία δια χειρός γιαγιάς! (http://www.sintagigiagias.gr)!

Μανούλες μου, τί ήταν αυτό? Έχασα το φως μου! Άνοιξα ένα βαζάκι, το άδειασα σε πιατάκι...

Η ποσότητα σε ξεγελάει. Ενώ δείχνει λίγο, χωρούν 7-8 κερασάκια. Δηλαδή, όσο χρειάζεται... Ούτε της ντροπής, ούτε για να σκάσεις κιόλας. Να το ευχαριστηθείς μια χαρά.

Το χρώμα? Μαγικό!

Το άρωμα? Μεθυστικό!

Η γεύση? Αληθινά σπιτική!

Έχω μείνει τρισευχαριστημένη και θα ανοίξω θέμα να το εκφράσσω και επισήμως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

... Έχασα το φως μου.

Το χρώμα? Μαγικό!

Το άρωμα? Μεθυστικό!

Η γεύση? Αληθινά σπιτική!

Έχω μείνει τρισευχαριστημένη και θα ανοίξω θέμα να το εκφράσσω και επισήμως!

Δεν μου λες τρισευχαριστημένο patousaki, τι περιγραφή είναι αυτή?!!? :shock: .....μαζεύω τα ζουμιά απ'το πάτωμα

.....με λύγωσες νυχτιάτικο!!! :?

.......γιατί μας ξηγιέσαι έτσι?......δεν μας λυπάσαι?

...... κι όχι τίποτ'άλλο, δεν ξέρω που ακριβώς μένει η Ωριωνομαμά να πάω να της χτυπήσω την πόρτα... :cry:

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικα στον Ωριονακο μας!!!!! :D

 

 

Τι στο καλο? Η μερα του μπαντζι τζαμπινγκ ειναι σημερα?

...... eixame κι εμεις την ελευθερη πτωση μας ........τελευταια τον βλεπω να ξεθαρρευει και να πιανει τις ακρες.....ενω ξυπνησαμε λοιπον και επινε ο Αλεξανδρος το γαλατακι του η υπναρομαμα ειχε κλειστα τα ματια και δεν πηρε ειδηση για ποτε αρχισε να ρολαρει προς την αλλη μερια......το γντουπππππ με ξυπνησε!!!! Σηκωσε το σπιτι με τα ουρλιαχτα του!!!

 

Αλλα επειδη το χω δει το ονειρο, βαζω εδω και μερες μαξιλαρες απο κατω και δεν χτυπησε..........ισα που τρομαξε το πουλακι μου...ετρεμε στην αγκαλια μου 10 λεπτα μεχρι να συνελθει........

 

Δευτερη φορα πεφτει..........ευτυχως δεν περασα το δραμα της πρωτης φορας που δεν ηξερα αν χτυπησε, που χτυπησε και δεν εκλεισα ματι ολη νυχτα!!!!

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

[Με χαρακτηριστική καθυστέρηση, λόγω παρατεταμμένων αγκαλιών με την κόρη μου, γράφω το πρωινό ανακοινωθέν].

 

Όλα βαίνουν καλώς. Κοιμήθηκε καλά, έφαγε καλύτερα και ξύπνησε όλο κέφι!

Είναι απίστευτη αυτή η φατσούλα που παίρνουν οι θησαυροί μας μόλις ξυπνάνε, όλο χαρά, χαμόγελα και το ύφος ..."πού χαθήκαμε ρε μάνα? Έχω να σε δω ίσα με... 300 χρόνια!"

Κλείσαμε το 24ωρο και τώρα αρχίζει η αντίστροφη μέτρηση για το επόμενο...

 

ΩΡΙΩΝΑΑΑ??? Καλά είσαι σήμερα πουλάκι μου?

Link to comment
Share on other sites

Είναι απίστευτη αυτή η φατσούλα που παίρνουν οι θησαυροί μας μόλις ξυπνάνε, όλο χαρά, χαμόγελα και το ύφος ..."πού χαθήκαμε ρε μάνα? Έχω να σε δω ίσα με... 300 χρόνια!"

 

πράγματι! αχ κι εκείνη η μυρωδιά τους... τα δερματάκι τους το βελουδένιο!

όταν τον παίρνω αγκαλιά το πρωί που θα ξυπνήσει είναι από τις γλυκές

μας στιγμές... α βρε Τοπολινάκι τι μου κάνεις.. σ΄αγαπώ!

[url=http://lilypie.com][img]http://b2.lilypie.com/DLGCp3/.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πράγματι! αχ κι εκείνη η μυρωδιά τους... τα δερματάκι τους το βελουδένιο!

όταν τον παίρνω αγκαλιά το πρωί που θα ξυπνήσει είναι από τις γλυκές

μας στιγμές... α βρε Τοπολινάκι τι μου κάνεις.. σ΄αγαπώ!

 

Χαίρομαι που μας βλέπω όλες πολύ προσγειωμένες μανάδες, που δεν περιστρέφεται το σύμπαν μας γύρω από τα παιδάκια μας και κυρίως... ΚΑΘΟΛΟΥ ερωτευμένες με τα βλαστάρια μας! (όχι τίποτα άλλο, φοβόμουν μην και νιώθω μοναξιά μέσα στο πλήθος!)

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα συντρόφισσες!

η ανεξήγητη καθυστέρηση μου οφείλεται στον τσακωμό που είχα με τον Ωριονομπαμπά για διάφορες ανατριχιαστικά γελοίες λεπτομέρειες όπως συνηθίζουμε!

 

 

με μεγάλη μου χαρά σας λέω ότι ο μικρός Ωρίων είναι απύρετος από χτες το μεσημέρι! απ τη χαρά μου, μου έρχεται να σηκωθώ να χορέψω λαμπάμπα!

βέβαια και πάλι δεν κοιμηθήκαμε (αλίμονο!) γιατί είχε βηχαλάκι το χρυσούλι μου και κάθε που έβηχε στη συνέχεια έκλαιγε γιατί πονούσε ο λαιμός προφανώς

κανα γιατροσόφι για το λαιμό αντίστοιχο του βουτύρου τούμπας έχουμε?

 

 

κατά τα άλλα, ξύπνησε στις 6,30 όπως πάντα, δεν καλοέφαγε αλλά έφαγε, και η καλή μανούλα τον έβαλε πάλι για ύπνο ελπίζοντας στο θαύμα το οποίο κι έγινε!

Ξύπνησε μετά στις 9,30!!!! όλη η οικογένεια :shock:

Δεν έχει ξανασυμβεί αυτό και να γραφτεί στα πρακτικά παρακαλώ!

 

Αυτά από εμάς!

Πατουσάκι, όλα δείχνουν ότι το χτύπημα στο κεφάλι απ τη μικρή Νικολέτα μόνο τη μαμά επηρέασε! :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

Πλάκα-πλάκα, μου ήρθε σήμερα η παραγγελία δια χειρός γιαγιάς! (http://www.sintagigiagias.gr)!

Μανούλες μου, τί ήταν αυτό? Έχασα το φως μου! Άνοιξα ένα βαζάκι, το άδειασα σε πιατάκι...

Η ποσότητα σε ξεγελάει. Ενώ δείχνει λίγο, χωρούν 7-8 κερασάκια. Δηλαδή, όσο χρειάζεται... Ούτε της ντροπής, ούτε για να σκάσεις κιόλας. Να το ευχαριστηθείς μια χαρά.

Το χρώμα? Μαγικό!

Το άρωμα? Μεθυστικό!

Η γεύση? Αληθινά σπιτική!

Έχω μείνει τρισευχαριστημένη και θα ανοίξω θέμα να το εκφράσσω και επισήμως!

Patousaki επειδη θελω κι εγω να παραγγειλω απ τη συνταγη της γιαγιας για τη βαφτιση της μπεμπας μπορεις να μου πεις ποτε εδωσες την παραγγελια και ποτε ηρθε?Για να υπολογισω το χρονο.

Κραταω επιτελους το ονειρο της ζωης μου στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Patousaki επειδη θελω κι εγω να παραγγειλω απ τη συνταγη της γιαγιας για τη βαφτιση της μπεμπας μπορεις να μου πεις ποτε εδωσες την παραγγελια και ποτε ηρθε?Για να υπολογισω το χρονο.

 

Την παραγγελία την έδωσα στις 18.08 και μου ήρθε βάσει προγραμματισμού στις 12.09. Αν δεις στην ιστοσελίδα τους γράφει για ~20 ημέρες που χρειάζονται για προετοιμασία της παραγγελίας. Από ό,τι κατάλαβα, ίσως να ήταν και νωρίτερα έτοιμη, απλά είχα ζητήσει μια εβδομάδα πριν τη βάφτιση να την έχω στα χέρια μου για παν ενδεχόμενο!

Όχι ότι χρειάστηκε βέβαια. Ο κύριος που παίρνει την παραγγελία είναι τόσο λεπτομερής και προσεκτικός που δεν αφήνει περιθώρια λάθους.

Για την ακρίβεια δε, δεν έχω λόγια... 12.09 είχαμε πει, και 11.09 μου τηλεφώνησε για επιβεβαίωση της αποστολής.

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΑΨΟΓΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

είναι όλα έτοιμα...

και πρέπει να σας πω ότι τέτοιο άγχος δεν είχα ούτε όταν ήμουν νύφη! ΜΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ!

 

τρελό άγχος!

εύχομαι να πάνε όλα καλά αύριο :?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω patousaki για την απαντηση.Σε ποιο τηλεφωνο ομως θα βρω τον εξυπηρετικο κυριουλη??Στο τοπικο του εργαστηριου η στο 800 11 κατι????Επειδη εχω ενα προβλημα με τις ποσοτητες ηταν ικανοποιητικη σε καθε βαζακι???Ευχαριστω παλια συναγωνιστρια των Sarah Kay.....!!!!!

Κραταω επιτελους το ονειρο της ζωης μου στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω patousaki για την απαντηση.Σε ποιο τηλεφωνο ομως θα βρω τον εξυπηρετικο κυριουλη??Στο τοπικο του εργαστηριου η στο 800 11 κατι????Επειδη εχω ενα προβλημα με τις ποσοτητες ηταν ικανοποιητικη σε καθε βαζακι???Ευχαριστω παλια συναγωνιστρια των Sarah Kay.....!!!!!

 

:lol::lol::lol: ...πάντως, για την ιστορία, έχω δύο album συμπληρωμένα!

 

Ο εξυπηρετικότατος κύριος Ντόντης απαντά και στα δυο τηλέφωνα. Απλά, το 800 κάτι είναι χωρίς χρέωση, που όσο γραφική και να ακούγομαι (για να μην πω ...φραγκοκίλλερ), δείχνει σεβασμό στον εκάστοτε πελάτη που είναι σε αναμονή ενώ εξυπηρετείται κάποιος άλλος.

Και για να σας προλάβω... έχουμε δωρεάν κλήσεις σε υπεραστικά!

:lol::lol::lol: Το αναφέρω, γιατί μου φάνηκε μια σωστή πρακτική ενός επαγγελματία!

 

Η ποσότητα μου φάνηκε όση πρέπει. 7-8 κερασάκια με το ...μπορντοροδοκόκκινο σιροπάκι τους. Ικανοποιητικότατη!

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΩΡΙΟΝΝΝΝΝΑΑΑΑ!!!!

 

ΕΓΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩΩ;;;;

ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΤΕΕΕΕΕΛΕΙΟ ΠΑΣΤΑΚΙ ΜΕ ΓΕΥΣΗ ΚΟΥΚΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ.... ΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΕΝΩ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΙΣΣΕΨΕΙ 100 ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ 2~~~

ΜΑΣ ΛΥΠΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΦΗΣΑΝ ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ... ΑΣΧΕΤΟ!!

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΝ ΒΑΛΩ ΠΑΣΤΑΚΙΑ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΙΑ ΜΠΑΣ ΚΛΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΙΝΑΡΑ???????????

The Boss 29/12/04

Frankie 20/05/08

Peekaboo 1/12/11

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...